پسرا جواب بدن....

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو قبول ندارم.اصلا

چرا که خودم یکی رو میشناسم که به انقدر غلیظ ارایش میکنه و انقدر هم روابطش با دیگران مخصوصا پسرهای محلش خوبه که نگو.

خودش به من میگفت که من دلم پاکه و ظاهرمو نبین!!!
پسرهای محل هم عاشق همین دل پاکش بودن!!!

به ظاهر نیست. نه.فکر نمیکنم!

اتفاقا امثال تفکرات طرفدار چادر اگه دختری که شما گفتید رو ببینن خیلی خوشحال میشن که راه درست رو خودش انتخاب کرد.
به تک و توک که نیت خوبی ندارند هم اصلا توجه نمیکنن بلکه عموما از این حرکت استقبال میکنن.

در ضمن اون پست بنده که نقل قول گرفتید طعنه بود.

درسته
من از وقتي حجاب رو انتخاب كردم تاييد ادم هايي كه نظرشون برام مهمه رو حتي از انسان هاي غريبه با يه لبخند هم كه هست حس مي كنم ولي حرف دوستمون هم درسته بعضي وقتا بعضي ها كه خودشون نمي تونن درك كنن برداشت بدي ميكنن
كه همونطور كه خودت گفتي كسي كه راهش رو انتخاب كرده به نظر اينا توجه نمي كنه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي به نظر من امير رضا درست ميگه حتما درون بر ظاهر تاثير مي ذاره
نميگم هر كي باحجابه خوبه ولي نمي تونيم قبول كنيم يكي خيلي خدا رو دوست داره و بهش ايمان داره و به حرفش گوش نميده
تاثير داره
من همين كه توي ماه رمضون قران مي خوندم و به خدا فكر ميكردم روم نمي شد ديگه ارايش كنم و لباس هام مناسب نباشه
ولي وقتي از قران فاصله مي گرفتم دوباره روز از نو
ياد خدا خيلي تاثير داره توي اينكه توجه بقيه بي اهميت بشه برات

دوست خوب.
طعنه دارم میزنم.
مگه شما اعتقاد منو نمیدونی؟؟؟

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت راجع به دختری که چادرش رو بذاره کنار چیه؟
دیدتون نسبت بش عوض میشه؟

شرمنده من دخترم ولي جواب ميدم
من چادري نبودم و نيستم

انتخابه خودته
اگه دوس نداري خيلي راحت بذار كنار
به حرف بقيه هم توجه نكن ...شايد برات سخته نگه داشتنش
اين رو ميگم چون به نظرم بي علاقه چادر گذاشتن فقط منجر به خراب كردن وجهه اين پوشش ميشه
به نظر من كسايي بايد چادر بذارن كه واقعا دوسش دارن و انتخابشونه
نظر من اينه كه اگه يكي مي خواد چاردر بذاره بايد درست بذاره نه مثه اينا كه توي خيابون مي بينيم ارايش ميكنن و مدل مو درست مي كنن يا چادرشون رسما از كمرشون رو مي پوشونه
چون حرمتش رو بايد نگه داره

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوب.
طعنه دارم میزنم.
مگه شما اعتقاد منو نمیدونی؟؟؟

دقيقا چون ظرز فكرتون رو مي دونستم يه ربعه دارم فكر ميكنم شما كه اين طرز فكر رو داري خدا به بقيه رحم كنه :D
مردم از تعجب

hamed 33

عضو جدید
بدون چادر هم ميشه يه پوشش كامل داشت.......
به نظر من كسي كه به خاطر ديگران چادر بپوشه همون بهتر كه نپوشه......

googele

اخراجی موقت
والا چادر به بعضیل میاد (مثل آزاده نامداری) پس باید استفاده کنن، نبایدم کنارش بزارن چون حال من گرفته میشه

mahla-s

عضو جدید
به نظر من نباید دید خاصی داشت...هم اونایی که چادر و ور میدارن و هم او نایی که بعد یه چن وقت میذارن یه سری دلایل برا خودش داره...که بیشتراز اینکه فکر خودشون باشه...پای یکی دیگه این وسط در میونه.......در هر صورت ادم هر پوششی انتخاب میکنه باید بهش اعتقاد داشته باشه......چه حالا چادر...چه مانتو.....

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ما با دختر مردم چیکار داریم
راست میریم راست میایم .. سرمون پایینه :(

(اگر چادری باشه که خوبه .. ولی بهتر از اون این هست با حیا باشه :redface: )

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم اگر بخوای به این فکر کنی که بقیه چی میگن و چی فکر میکنند هر روز باید یه جور بیایی بیرون

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
از روی ظاهر آدما نمیشه به باطنشون پی برد . البته به جمله " باطن آدم روی ظاهرش تأثیر میذاره " هم تا حد زیادی اعتقاد دارم .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت راجع به دختری که چادرش رو بذاره کنار چیه؟
دیدتون نسبت بش عوض میشه؟

به نظرم دختری که یه عمر با چادر بوده یهو در عرض مدت کوتاهی پوششش عوض میشه یا دچار پارانویای شخصیتیه, یا ندید بدید و دهن بینه, یا اینکه از طرف محیط و خانوادش تحت فشار بوده در کودکی که همین باعث میشه از نظر شخصیتی آنرمال باشه.

اما بعضی وقتا هم انقلابهایی درون فرد صورت میگیره که تصمیم میگیره نوع پوششش رو عوض کنه که این جریانش فرق داره و خیلی نادره