زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

losi

عضو جدید
افسون........................................ ............62
زهرا.......................پرفسور................... .............65
مریم........................متاهل........ ....... ............67
افشین........................................ ............؟؟
پژمان........................................ .............؟؟
محسن......................فوق لیسانس.................... ..........61
محمدرضا......................متاهل.... ...... ...............58
حمیدرضا.......................فوق لیسانس............. .............. 56
حمید.......................................... .............؟؟
رضا............................................ .............؟؟
امیر علی............................................ .......؟؟
امیر مسعود........................................ .....؟؟
نارون........................................ ...............68
سعید.......................................... ...........62
فرهاد........................................ .............؟؟
مصطفی........................................ ............؟؟
شبنم.......................................... ...........70....................بچه
تاتو.......................................... ..............؟؟
اسیه.......................................... ............66
مارال........................................ .................؟؟
الهام........................................ ................70................بچه
محمد.......................................... ..............؟؟
سیامک........................................ ..............؟؟
نیلوفر...................................... .................؟؟
سارا.......................................... ................61

زهرا تو همیشه مایه افتخار ما بودی پروفوسور جوان :surprised: :biggrin:

جویای اندیشه;1528732]
عکس بقال به چه درد ما میخوره اخه دختر؟:w07:

[/QUOTE]

پس عکس مغازه اش رو می ذارم :D

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمییییییییدرضااااااااااا فرار بدوووووووووووووووووووووووووو
وحید اومده
کممممممممممممممممممککککککککککک
بدو فرارررررررررررررررررر

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون......................گیاهپزشک. ................................ ........... .62
وحید مهدوی ...................فوق لیسانس حشره............................؟؟؟؟
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی).......................متاهل........ اقتصاد....... .................................67
افشین........................صنایع غذایی........................................ .........؟؟
پژمان..........................گیاهان دارویی................................. .............؟؟
محسن......................فوق لیسانس........زراعت-.علف هرز............. .........61
محمدرضا.(fgni).....................متاهل.... ......باغبانی ....................................58
حمیدرضا.(جویای اندیشه)......................فوق لیسانس............. دامپروری................... . 56
حمید.(تکرو)...................................گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟؟
امیر مسعود(king-of-night).....................گیاهپزشکی. ....................................... .....؟؟
نارون..............................باغبا نی.............................................. ......68
سعید.(دالین)...........................باغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دامپرو ری....................................... .............54
مصطفی.(tititooدقیق نمیدونم فقط t زیاد داره)...........................دامپرو ری..................؟؟
شبنم(مرمتگر جوان)................................مرمت گر .......... .....................................70
تاتو................................؟؟؟؟.. .................................................. ....؟؟
اسیه(a30gol)..............................صنابع غذایی................................. ............66
مارال..............................؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟................................ .................؟؟
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانیزاسیون............. .............................70
محمد(momo-lavish)...............................صنایع غذایی............................. ..............؟؟
سیامکagriculture...........................؟؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)..................................؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................؟؟؟؟
سارا(losi)....................................؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟...... ..................................61

آخرین ویرایش:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم
وحید جا انجام شد
فقط اونایی که ننوشتم اسم کاربریشون با اسم خودشو یکیه

سال تولد خودتونم بگید تا وارد کنم
ممنون
زهرا جان دستت درد نکنه سرعتت در حد واتو واتو پرنده ای اعجاب انگیزه:D در ضمن از منم تشکر کن که بانی این کار شدم با لو دادن سن خودم و این بساط رو راه انداختم:w33:

losi

عضو جدید
افسون......................گیاهپزشک. ................................ ........... .62
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی).......................متاهل........ اقتصاد....... .................................67
افشین........................صنایع غذایی........................................ .........؟؟
پژمان..........................گیاهان دارویی................................. .............؟؟
محسن......................فوق لیسانس........زراعت-.علف هرز............. .........61
محمدرضا.(fgni).....................متاهل.... ......باغبانی ....................................58
حمیدرضا.(جویای اندیشه)......................فوق لیسانس............. دامپروری................... . 56
حمید.(تکرو)...................................گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟؟
امیر مسعود(king-of-night).....................گیاهپزشکی. ....................................... .....؟؟
نارون..............................باغبا نی.............................................. ......68
سعید.(دالین)...........................باغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دامپرو ری....................................... .............54
مصطفی.(tititooدقیق نمیدونم فقط t زیاد داره)...........................دامپرو ری..................؟؟
شبنم(مرمتگر جوان)................................مرمت گر .......... .....................................70
تاتو................................؟؟؟؟.. .................................................. ....؟؟
اسیه(a30gol)..............................صنابع غذایی................................. ............66
مارال..............................؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟................................ .................؟؟
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانیزاسیون............. .............................70
محمد(momo-lavish)...............................صنایع غذایی............................. ..............؟؟
سیامکagriculture...........................؟؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)..................................؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................؟؟؟؟
سارا(losi)....................................؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟...... ..................................61
دستت درد نکنه زهرا خانم جان :gol::gol::gol:
منم بنویس، اصلاح نباتات:gol:... حالا اگه دلت خواست یه فوق لیسانس هم اضلافش کن :D

losi

عضو جدید
سلام
خسته نباشین
یه پیشنهاد می تونین جلوی اسمها نام کاربری شون هم بنویسی من که یه مدت نبودم بعضی از دوستانو نمی شناسم.

سلام آقا وحید
خوبید؟:gol:
چه خبر از پایان نامه؟ خوب پیش می ره؟
کی ما رو برا دفاعتون دعوت می کنید :D

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی ..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی)....................... متاهل........ اقتصاد....... .................................67
محمدرضا.(fgni).....................متاه ل.... ......باغبانی ....................................58
حمید.(تکرو)............................... ....گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟� �
سعید.(دالین)...........................ب اغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دا� �پرو ری....................................... .............54
اسیه(a30gol)..............................صن ابع غذایی................................. ............66
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانی� �اسیون............. .............................70
سیامکagriculture...........................؟ ؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)............................ ......؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................68
سارا(losi).................................... فوق لیسانس اصلاح نباتات...... ..........................61

• Like
واکنش ها: losi

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام سلام
سلام به همگی
همگی خسته نباشید و دستتون درد نکنه
انشاا... اگه طبق برنامه پیش بره تابستون در خدمتتون هستم اگه افتخار بدین
سننمو پرسیدین من متولد 1301 هستم
شوخی کردم متولد 64 و چون بالا دیدم در اسامی بچه ها منم متاهل هستم.

losi

عضو جدید
سلام سلام
سلام به همگی

انشاا... که دفاع خیلی خوبی داشته باشید.... شما دعوت کنید اگه بشه چرا نه، سعادت می خواد که سر جلسه دفاع حاضر بشیم... از لحاظ پذیرایی و کیک و شیرینی می گم :D
( شوخی کردم:redface: )

جمیدرضا جان وارد شد
سارای گلم وارد شد
دستت درد نکنه خاله گلم :gol::gol::gol:

خودشون گفتن نفیسه که گفت سنشو.:D فرهاد خابالو هم که دیدمش خوب من پرسیدم ازش
آها پس اینجوریاست :D

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید مهدوی ...................فوق لیسانس حشره...........متاهل.................64
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی ..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی)....................... متاهل........ اقتصاد....... .................................67
محمدرضا.(fgni).....................متاه ل.... ......باغبانی ....................................58
حمید.(تکرو)............................... ....گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟� �� �
سعید.(دالین)...........................ب اغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دا� �� �پرو ری....................................... .............54
اسیه(a30gol)..............................صن ابع غذایی................................. ............66
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانی� �� �اسیون............. .............................70
سیامکagriculture...........................؟ ؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)............................ ......؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................68
سارا(losi).................................... فوق لیسانس اصلاح نباتات...... ..........................61

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاا... که دفاع خیلی خوبی داشته باشید.... شما دعوت کنید اگه بشه چرا نه، سعادت می خواد که سر جلسه دفاع حاضر بشیم... از لحاظ پذیرایی و کیک و شیرینی می گم :D
( شوخی کردم:redface: )

دستت درد نکنه خاله گلم :gol::gol::gol:

آها پس اینجوریاست :D
نه اینجوریا که شما فکر میکنی:D

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
سلام به همگی
چه جالب
ایشالله موفق باشی و خوشبخت بشی

بالا