کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.۞۞۞۞....۞۞............۞۞........۞۞۞۞.......................۞۞
۞۞۞۞.....۞۞..........۞۞......۞۞۞۞۞۞...................۞۞
......۞۞......۞۞.........۞۞....۞۞............۞۞................۞۞
۞۞۞۞.......۞۞......۞۞....۞۞...............۞۞..............۞۞
۞۞۞۞........۞۞....۞۞.....۞۞...............۞۞..............۞۞
......۞۞.........۞۞...۞۞.......۞۞............۞۞................۞۞
۞۞۞۞..........۞۞۞۞...........۞۞۞۞۞۞......۞۞۞۞۞۞
۞۞۞۞.............۞۞..................۞۞۞۞.........۞۞۞۞۞۞
.

ESTEGHLAL

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
خچتنلربطبیسییسلذعنغعغثقرزنمنکقث

ببخشید داشتم سرفه میکردم.پسته تو گلوم گیر کرده بود

درود بر آبیااااااااااااااا

چــــــــــــــــــــی گیر کرده بود تو گلوتون؟ چه پولدار.:king:................

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چــــــــــــــــــــی گیر کرده بود تو گلوتون؟ چه پولدار.:king:................

ها ما خیلی پولداریم
همش پسته میخوریم
امروز هم خورشت پسته داشتیم با برنج
فردا هم خورشت پسته داریم بدون برنج
بابام دکتره.فوق تخصص حلق و پسته

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا
آغااااااااااااااا .................................................. .................................................. .................... ااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا .................................................. .................................................. ....... اااااااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااا .................................................. .......................................... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا................ .................................................. ............... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا................................................ ................... ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااغآ
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا فقط عشق است استقلال عشقن آبیدلان... ااااااااااااااااااااااااا ااااا
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ده سوال ویژه نامه نوروزی استقلال جوان از سید مهدی رحمتی

-بهترین روز سال۱۳۹۱برای شما چه روزی بوده است؟روز تولد فرزندم عطا2-روز بد هم داشتید؟اگر داشته اید چه روزی بوده است؟بدترین روز روز باخت تیم ملی به ازبکستان بود-امسال و در نوروز۱۳۹۲جای چه کسی سر سفره هفت سین شما خالی است؟جای ناصر خان همیشه خالی است۴-اگر بخواهید به بازیکنی عیدی بدهید چه کسی است؟از چه کسی عیدی می گیرید؟از کسی عیدی نمی گیرم ولی به هادی ریش اصفهانی و حنیف و فرزاد و سید حسین حسینی عیدی می دهم۵-در سال۱۳۹۲چه اهدافی را دنبال می کنی و در واقع آرزوی شما در این سال چه چیزی خواهد بود؟اول سلامتی و بعد قهرمانی با استقلال در لیگ و صعود به جمع هشت تیم لیگ قهرمانان آسیا۶-بی مزه و بامزه تزین استقلالی از نظر شما کیست؟با ما رو راست باشیدبی مزه نداریم با مزه حنیف۷-خوش تیپ و بد تیپ ترین استقلالی از نظر شما کیست؟شیک پوش حنیف است و بدتیپ حاتمی!۸-لطفا یک دروغ سیزده بگویید!حنیف عمران زاده سوپر استار سینمای ایران شد !۹-اگر اجازه وفرصت این را داشته باشید بازیکنی را با دست های خودتان خفه کنید او چه کسی است؟علت این امر چیست که شما را وا داشته تا مرتکب قتل شوید؟!فرزاد حاتمی چون خیلی حرف میزند۱۰-اگر به زندگیتان به شکل یک فیلم سینمایی نگاه کنید اسم این فیلم را چه خواهید گذاشت؟بهترین همسر دنیا

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1] منصوریان: پشت گل ساموئل 300 بازی لیگ برتر بود/ خداحافظی مثل خداحافظی خودم ندیدم
[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 91122616463
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۷:۲۹

کاپیتان اسبق استقلال می‌گوید در آسیا تفاوت میان بازیکن خاص و عادی از هم مشخص می‌شود.

علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره دیدار استقلال و العین گفت: من این بازی را دو بار دیدم، بعد از بازی استقلال در گفت و گویی به این مساله اشاره کردم که در آسیا تفاوت بازیکنان بزرگ و عادی مشخص می‌شود. ساموئل نمونه بسیار خوبی در این زمینه است. این بازیکن نزدیک 300 بازی در لیگ برتر انگلستان داشته و پشت گل این تیم به العین همه این 300 بازی را می‌توان دید. ضربه سر انتحاری او از پشت محوطه جریمه بزرگی او را نشان می‌دهد. شما دیدید که بعد از ضربه سر او بازیکن العین نقش بر زمین شد. مطمئنا اگر حیدری در این بازی بود، بازی روان‌تری را می‌دیدیم. من اعتقاد دارم استقلال در آسیا بسیار توانمند است.

او افزود: بردن العین که با اختلاف 12-13 امتیازی در صدر جدول امارات است کار کوچکی نیست. استقلال تیم بسیار کاملی است و جنسش جور است.

پیشکسوت استقلال در ادامه با اشاره به اعتراض عمران زاده به تعویضش گفت: اصول حرفه‌ای می‌گوید فوتبال و فوتبالیست‌ برای همدیگر هستند. کسی نباید بگوید چه زمانی به زمین برود و چه زمانی نرود. من خودم می خواستم با او صحبت کنم. فکر می‌کنم احساسی شده باشد. چند شب پیش هم با قلعه‌نویی بودم و حتما با او هم صحبت می‌کنم تا با گذشت و بزرگواری از این ماجرا چشم پوشی کند تا این مساله به استقلال ضربه نزند.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه اس اسی های گل.
حالتون چه طوره؟
من که سرم شلوغه و کم میام اینجا ولی خدا رو شکر کایی هستن که پرچم رو بالا نگه دارن.
ممنون.
پیشاپیش عیدتون مبارک

سلام. عید توهم مبارک.خوبی؟ زندگی متاهلی چطوره داداش.خوش میگذره؟
بچهای اس اس باتعصب وباغیرتن دیگه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال گذشته مبارک ! انجمن عقب افتادگان ذهنی
::
چیزی به نوروز ۹۲ باقی نمانده است ، بنابراین اگر به دنبال لباس زیبا برای عید هستید ، اگر شیک پوشی را دوست دارید ، اگر به تیپ خود اهمیت میدهید با ما تماس بگیرید.
.
صنف پالان دوزان پایتخت
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز، نوروزتان امروز، امروزتان دیروز، دیروزتان پیروز، پیروزتان هر روز، اسگول شدی امروز!​

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال گذشته مبارک ! انجمن عقب افتادگان ذهنی
چیزی به نوروز ۹۲ باقی نمانده است ، بنابراین اگر به دنبال لباس زیبا برای عید هستید ، اگر شیک پوشی را دوست دارید ، اگر به تیپ خود اهمیت میدهید با ما تماس بگیرید.
.
صنف پالان دوزان پایتخت
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز، نوروزتان امروز، امروزتان دیروز، دیروزتان پیروز، پیروزتان هر روز، اسگول شدی امروز!​

:king:....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا
آغااااااااااااااااا .................................................. .................................................. .................... ااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااااا .................................................. .................................................. ....... ااااااااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااااا ااااااااا .................................................. .......................................... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا................ .................................................. ............... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا................................................ ................... ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااا ااغآ
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط عشق است استقلال عشقن آبیدلان... ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااا
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااا
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar483408_110.gif

:w25::w25::w25::w25::w25::w25::w25:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عفغعفقیثتناتنخحهدئلزحجدنذ
ببخشید بازم داشتم سرفه میکردم.داشتم پراید میخوردم آخه...اگزوزش تو گلوم گیر کرد

امشب اخرین شب یکشنبه ساله. بیاد اموات باشین.اموات این شب میان رو پشت بوم میشین منتظر خیراتن.اگه چیزی ندادین،شب که بلند شدین برین دستشویی،با سنگ میزنن تو سرتون....از ما گفتن بود
ستاد اطلاع رسانی حوادث غیرمترقبه برزخ

ان شاء الله با یه برد خوب به پیش واز سال جدید خواهیم رفت

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

امشب اخرین شب یکشنبه ساله. بیاد اموات باشین.اموات این شب میان رو پشت بوم میشین منتظر خیراتن.اگه چیزی ندادین،شب که بلند شدین برین دستشویی،با سنگ میزنن تو سرتون....از ما گفتن بود

انشالله.
انشالله سال 92 سال قهرمانیای متعدد تیممون باشه،جامهای مختلف .انشالله.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]پتانسیل قهرمانی در سه جام را داریم | حنیف عذرخواهی کند تا در موردش تصمیم‌گیری کنیم | هم AFC هم سازمان لیگ، هرکی ساز خودش را می‌زند ![/h] نویسنده: خبرگزاری پارس فوتبال

1:02 am - 1391/12/27 : نوشته شده در تاریخ

هم AFC هم سازمان لیگ، هرکی ساز خودش را می‌زند !
خستگی بازیکنان بیشتر مد نظر من قرار دارد، دیدار جام حذفی بسیار حساس است و برنده آن راهی فینال می‌شود و نباید این بازی را ساده نگاه کنیم
میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال در حاشیه‌ی تمرین امروز آبی‌پوشان به مسائل متفاوتی از جمله تلاش استقلال برای قهرمانی در جام حذفی، حضور استقلال در سه جبهه و البته اخراج حنیف عمران‌زاده صحبت کرد و گفت :

وضعیت حنیف عمران‌زاده ... ؟

حنیف عمران‌زاده از طرف کادر فنی در اختیار باشگاه قرار گرفته شده و در مورد ایشان باید از طریق باشگاه، کمیته انضباطی و مدیریت مسائل را دنبال کنیم.

تلاش برای بازگشت حنیف ... ؟

خودم علاقه زیادی به حنیف دارم و این مسئله را خود او می‌داند اما باشگاه قواعد خاص خودش را دارد که از من سرپرست گرفته تا مربی و تیم پزشکی و بازیکن همه باید به آن احترام بگذاریم، نمی‌توانیم هر کداممان یک ساز بزنیم و توقع داشته باشیم هواداران آهنگ دلنشینی را بشنوند. هوادار و کسی که از بیرون به مسائل نگاه می‌کند همه چیز را می‌فهمد می‌دانم حنیف جوانی کرده و در مصاحبه روز گذشته خودش به نوعی معذرت‌خواهی کرده اما باید ابتدا باشگاه رأی خود را اعلام کند و سپس در مورد این موضوع صحبت کنیم. همه ما به دنبال کسب افتخار برای استقلال هستیم.

روند تمرینات استقلال پس از بازی با نفت ... ؟

فردا در جلسه‌ای با آقای قلعه‌نویی در این ارتباط بحث خواهیم کرد باید مسائل را هماهنگ کنیم، مطمئنا بازیکنان نیاز به استراحت دارند، می‌دانید که هر چند روز یکبار بازی داریم و حضور در 3 جام نیاز به تعداد بازیکنان زیادی دارد اگر می‌شد برنامه‌ریزی به شکلی باشد که مسابقات با فاصله‌ 5 روز و بیشتر برگزار می‌شد بازیکنان تیم ملی و لیگمان مطمئنا سود می‌بردند، وضعیت به گونه‌ای است که سازمان لیگ علاقه دارد بازی‌ها در 20 اردیبهشت به پایان برسد و در این راستا هیچ وقت با AFC هم هماهنگ نبودیم و آنها ساز خودشان را می‌زدند.

زمان برگزاری نیمه‌نهائی جام حذفی ... ؟

بارها صحبتم را اعلام کردم و بارها در رسانه‌ها این بحث منتشر شده است یک ماه قبل به ما نامه‌ای دادند و اعلام کردند می‌خواهیم بازی را 9 فروردین برگزار کنیم و شما نظر خود را ظرف 48 تا 72 ساعت اعلام کنید. در این مورد بیش از 4 جلسه من با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی برگزار کردیم تا تاریخی بدون عیب و ایراد پیدا کنیم اما شرایط به گونه‌ای رقم خورده که هر چه ما می‌گوییم احساس می‌کنیم حرف بیهوده می‌زنیم. این را دیگر نمی‌توان گفت هماهنگی. الان سرپرست و مدیرعامل سپاهان هم نظر خودشان را دارند، احساس می‌کنم همه به بازیکن فکر می‌کنیم هر چند برخی به بازیکن نگاه ابزاری دارند. از الان به بعد مدیریت‌ها هستند که باید در این ارتباط تصمیم بگیرند و کار از کارشناسی خارج شده است.

خستگی بازیکنان بیشتر مد نظر من قرار دارد، دیدار جام حذفی بسیار حساس است و برنده آن راهی فینال می‌شود و نباید این بازی را ساده نگاه کنیم.

بی‌خیال جام حذفی خواهید شد ... ؟

به هیچ وجه چنین کاری نمی‌کنیم، بازیکنانمان بدون غیبت در تمرینات حاضر می‌شوند و توانایی حضور در 3 جام را داریم، هرگز بی‌خیال نمی‌شویم و تسلیم نخواهیم شد. تا پایان در هر 3 جام با قدرت تلاش می‌کنیم و افتخارمان این است که در مسیری که قرار گرفتیم به موفقیت برسیم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال - نفت تهران ؛ از نگاه آمار

استقلال - نفت تهران ؛ از نگاه آمار

[h=1]استقلال - نفت تهران ؛ از نگاه آمار[/h]
[h=2] ششمين تقابل استقلال و نفت تهران در ليگ برتر فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.[/h]

تيم‌هاي استقلال و نفت تهران از هفته سي‌ام دوازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاهي فوتبال ايران در حالي فردا (دوشنبه) براي ششمين بار به مصاف هم مي‌روند که در 5 ديدار رو در رو در کارنامه بازي‌هاي اين دو تيم در تاريخ ادوار ليگ برتر 4 برد براي آبي‌پوشان و يک تساوي به ثبت رسيده است و جالب اينکه هنوز نفت در تاريخ ليگ برتر همانطور که نتوانسته است پرسپوليس را شکست دهد، از پس استقلال هم برنيامده و هيچگاه مقابل اين تيم هم پيروز نشده است.

به گزارش فارس، در اين ميان سهم آبي‌پوشان از 12 گلي که در ديدارهاي رو در روي استقلال - نفت تهران به ثمر رسيده 10 گل و سهم نفت تهران هم 2 گل است تا به اين ترتيب علاقمندان به فوتبال فردا در انتظار به ثمر رسيدن گل شماره 13 در اين ديدار باشند.

در اين بين نفت تهران از فصل دهم رقابت‌ها، وارد ليگ برتر شده است تا به اين ترتيب در تاريخچه ديدارهاي استقلال - نفت تهران در 9 فصل ابتدايي ليگ برتر خبري از بازي‌‌هاي اين دو تيم نباشد.

هر پنج بازي گذشته اين دو تيم همواره در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شده تا بر همين اساس خيلي نتوان روي بازي‌هاي برگشت آنها تمرکز کرده و آمار بازي‌هاي برگشت را به تفکيک از مجموع بازي‌ها، محاسبه کرد.

برتري 3 بر يک استقلال مقابل نفت به عنوان پرگل‌ترين ديدار و برتري 3 بر صفر آبي‌ها هم به عنوان مقتدرانه‌ترين برتري در تاريخچه رويارويي‌هاي اين دو تيم به ثبت رسيده است.

نکته قابل توجه در بازي فردا اينکه استقلال در صورت برتري مقابل نفت تهران و با تساوي ديدار سپاهان و تراکتورسازي، يک گام بلند به سوي قهرماني برخواهد داشت.

تقابل امير قلعه‌نويي و منصور ابراهيم‌زاده، سرمربيان دو تيم در حالي که اين دو در گذشته در تيم ملي با يکديگر همکار بودند، از ديگر نکات قابل توجه اين ديدار محسوب مي‌شود.

استقلال در پايان هفته بيست و نهم با 59 امتياز صدرنشين است و نفت هم با 47 امتياز در مکان پنجم جدول قرار دارد.

*نتايج کامل تمام ديدارهاي استقلال - نفت تهران در ادوار ليگ برتر :

فصل دهم ليگ برتر:

دور رفت: استقلال صفر - نفت صفر

دور برگشت: استقلال 3 - نفت يک

فصل يازدهم ليگ برتر:

دور رفت: استقلال 2 - نفت صفر

دور برگشت: استقلال 3 - نفت صفر

فصل دوازدهم ليگ برتر:

دور رفت: استقلال 2 - نفت يک

دور برگشت: استقلال ؟ - نفت ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
انشالله فردا هم بتونیم ببریم و جایگاهمونو تو صدر جدول محکم تر بکنیم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رحمتی: دوستان سابق از اتفاقات خوشحال باشند/تا پایان فصل سکوت می‌کنم

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: در پایان فصل فرصت برای بازگویی و تشریح اتفاقات رخ داده بسیار است و به قول معروف حرف نزده را همیشه می توان زد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت شخصی سید مهدی رحمتی، دروازه بان استقلال در مورد عدم حضورش در لیست جدید تیم ملی گفت: این نیز قسمت من بوده که تسلیم تدبیر پروردگار هستم و همواره اعلام کردم همچون سربازی در هر شرایطی آماده خدمت به تیم ملی کشورم هستم. در این مقطع بنا به دلایلی که فعلا وقت بازگویی آن نیست نمی توانم تیم ملی را همراهی کنم.
رحمتی در پاسخ به این سوال که در پایان سال 1391 حداقل به جزئیات دقیق این موضوع اشاره کند، گفت : متاسفانه به دلیل روزهای حساسی که برای تیم استقلال و تیم ملی در پیش است نمی توانم وارد جزئیات شوم. احازه بدهید در این مقطع دوستان سابق ما بابت این اتفاقات خوشحال باشند. در پایان فصل فرصت برای بازگویی و تشریح اتفاقات رخ داده بسیار است و به قول معروف حرف نزده را همیشه می توان زد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خواسته قلبی من در سال 92 قهرمانی با تیم استقلال در جام حذفی، لیگ برتر و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تیم ملی به جام جهانی است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نماینده فدراسیون اجازه صحبت به عسگری نداد

خبرگزاری فارس: در جلسه هماهنگی نفت تهران و استقلال نماینده فدراسیون اجازه صحبت به ناظر داوری را نداد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه هماهنگی امروز که بین نمایندگان باشگاه نفت تهران و استقلال، ناظر داوری، نماینده فدراسیون تشکیل شد حسین عسگری که به عنوان ناظر داوری حضور داشت، به حالت ناراحتی این نشست را ترک کرد.
در این نشست عسگری قصد صحبت کردن داشت که هادی دزفولی نماینده فدراسیون به وی اجازه صحبت نداد و به وی گفت طبق قانون وی مسئول برگزاری این بازی است و باید جلسه هماهنگی را او اداره کند بنابراین لزومی ندارد عسگری صحبت کند.
رئیس دپارتمان داوری هم از این واکنش ناراحت شد و جلسه را ترک کرد.
دیدار تیم های نفت تهران و استقلال فردا ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وای شما چقدر پولدارین
حالا چه مزه ای بود ؟ حتما خیلی خوشمزس :biggrin:

ایشالله