گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی! شوخی کردم! :D الیه خودمی!

جونم؟ بد کاری کردم؟! :razz:
نه خب بعضی موقع یه کوچول لازمه .آخه میبینن از خودشون داره درس میده زیاد جدی نمیگیرن. یعنی منم باید همینکارو کنم موقع ارائه . یا خدا . پسرا رو چجوری ساکت کنم آخه.
کنفرانسه من 24ام شد . مقاله هام از بقیه همگروهیام بهتر بود. خودشون گفتن.

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من! خود من!
کی از بازداشتگاه آزاد شده؟ حواست به خودت باشه ها وگرنه معرفیت می کنم به بخش مرکزی حراست همین دانشگاه. رو نوشتم میفرستم واسه رئیس واحد تا ببینی بازداشتگاه کجاس! :D

تو دیگه ..چند روز پیش که این جا دعوامیکردیم ..بیچاره اجی سودی سردرد گرفت:(...تقصیر تو بود ..:razz:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خب بعضی موقع یه کوچول لازمه .آخه میبینن از خودشون داره درس میده زیاد جدی نمیگیرن. یعنی منم باید همینکارو کنم موقع ارائه . یا خدا . پسرا رو چجوری ساکت کنم آخه.

با جذبه برو ارائه ت بده و بیا
من عشق ارائه هستم
ولی خداییش به استادت هم مربوط میشه
اگه باهاش راحت باشی...یعنی کلا آدم راحتی باشه...راحت میشه ارائه داد

s.matavos

عضو جدید
تا رفتم سر کلاس دیدم شروع کردن به نخودی خندیدن! فهمیدم که با کیا طرفم... منم اول دو سه تا اخطار نرم دادم، دیدم نیمشه گوششون بدهکار نیست اصلا!
دیگه مجبور شدم از اخلاق قشنگم استفاده کنم. جیکشون در نیومد تا آخر جلسه. دو سه نفری هم که سوال داشتن، سوالاشونو روی برگه نوشتن 10 دقیقه مونده به آخر جلسه دادن به من!
به نظر من که جواب میده این کار! امتحانشو پس داده. پسرا هم با نیش قلم تهدید کن! سودی من میدونم واسه ارائه می ترکونی!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با جذبه برو ارائه ت بده و بیا
من عشق ارائه هستم
ولی خداییش به استادت هم مربوط میشه
اگه باهاش راحت باشی...یعنی کلا آدم راحتی باشه...راحت میشه ارائه داد
آره منم دوس دارم کیف میده. اما خب الان نه خیلی با بچه ها راحت شدم نه استادا. دیگه میرم یه چی میشه دیگه.

s.matavos

عضو جدید
حواست باشه اذیت بچه م نکنی وگرنه ..........
وگرنه چی؟ هان؟! :razz:
تو دیگه ..چند روز پیش که این جا دعوامیکردیم ..بیچاره اجی سودی سردرد گرفت:(...تقصیر تو بود ..:razz:
وااااااا! تا بوده من از شما ها کتک خوردم!
آبجی جونی، سرت درد گرفت؟کی؟ چرا نگفتی؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا رفتم سر کلاس دیدم شروع کردن به نخودی خندیدن! فهمیدم که با کیا طرفم... منم اول دو سه تا اخطار نرم دادم، دیدم نیمشه گوششون بدهکار نیست اصلا!
دیگه مجبور شدم از اخلاق قشنگم استفاده کنم. جیکشون در نیومد تا آخر جلسه. دو سه نفری هم که سوال داشتن، سوالاشونو روی برگه نوشتن 10 دقیقه مونده به آخر جلسه دادن به من!
به نظر من که جواب میده این کار! امتحانشو پس داده. پسرا هم با نیش قلم تهدید کن! سودی من میدونم واسه ارائه می ترکونی!
دخترای ما که خوبن تو کلاس. امون از زبونه پسرا

s.matavos

عضو جدید

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
گناه دارما! اذیتم نکنی یه وقت... :cry:

خداروشکر که نبودی! تویه ورووجک رو کجای دلم جا میدادم؟! :D

بابچه ها هماهنگ میکردم ..کلاستو میریختم بهم..مثل سه شنبه تو یونیمون که میخواستم شیطونی کنم دوستان نذاشتن:D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فدات ..سودی تومیتونیی;)
قربونت الی جون.

آره بابا
ایشالا موفق باشی
;)
میسی . استرسی نیستم .

وااااااا! تا بوده من از شما ها کتک خوردم!
آبجی جونی، سرت درد گرفت؟کی؟ چرا نگفتی؟
من که دعواتون کردم همونجا گوش نمیدین که.
کجا کتک خوردی تو؟ این که حرفه. تو که جونشونه گرفتی سر کلاس.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سودی بچه های کلاستون چطورن
چند به چندین
جوتون چطوره

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای نگو! خودش هر روز به اندازه کافی تهدید میکنه!
اه ه ه ه ه.انقدر بدم میااااد این ترمو هم که هر جلسه میگه ترم پیش 13 نفر برگه سفید دادن. هی میگه هی میگه بزنمشااااا.امروزم تو دهنه تخته بودم باز گیر داد سوال بپرسه جوابشو دادم
گفت آفلییییین.

s.matavos

عضو جدید
بابچه ها هماهنگ میکردم ..کلاستو میریختم بهم..مثل سه شنبه تو یونیمون که میخواستم شیطونی کنم دوستان نذاشتن:D
اونوفت میشی مثه اون دو تایی که وسط کلاس بیرون کردم! سر زبان فنی.
دیگه با کی کلاس داری؟
با حجتی هم داری؟
دارم جدی جدی ازت می ترسم! تو اینارو از کجا میشناسی؟!

قربونت الی جون.

میسی . استرسی نیستم .

من که دعواتون کردم همونجا گوش نمیدین که.
کجا کتک خوردی تو؟ این که حرفه. تو که جونشونه گرفتی سر کلاس.
هان؟! :surprised:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه ه ه ه ه.انقدر بدم میااااد این ترمو هم که هر جلسه میگه ترم پیش 13 نفر برگه سفید دادن. هی میگه هی میگه بزنمشااااا.امروزم تو دهنه تخته بودم باز گیر داد سوال بپرسه جوابشو دادم
گفت آفلییییین.
سودی فک نمیکردم تا این حدا درس خون باشی
بابا ایول آفرین
هورااااااااااااااااااااااااااااااا سودی
بیا ویداییتو دهبا کن.

...
پ خ دادم برات

s.matavos

عضو جدید
گفت آفلییییین.
کلا عادت دارن استادا. ولی آی حال میده! امتحان کن، کل انرژیت بر میگرده سر جات! هی تهدید کن هی تشنج دانشجوهارو ببین! من امروز امتحان کردم!

بالا