نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sonor

عضو
من از طریق معدلم که بهمن سال پیش فارغ شدم علوم تحفیفات تبریز قبول شدم نمره کلم شده5820 تراز تبریزم انگار بچه ها اینجا نوشته بودن 5757 بوده من میخوام این ترمو برم علوم تحقبقات ترم بعد اگه تکمیل ظزفیت بهمن بگیرن برم خود تبریز بخونم فکر میکنید اصلا تکمیل ظرفیتی باشه؟؟؟؟؟

zaha hadid26

کاربر فعال
بچه ها ممکنه تکمیل ظرفیت براساس همون مرحله اول و تئوریش باشه....یعنی فقط تو همون واحدی که واسه اسکیس مجاز شدیم

fanus_hf

عضو جدید
فکر نکنم تکمیل ظرفیتی درکار باشه ،آخه هر واحد 50 تا 60 نفر گرفته که نصفشون بهمن پذیرش میشن ، دیگه چه خبره

elham m

عضو جدید
فکر نکنم تکمیل ظرفیتی درکار باشه ،آخه هر واحد 50 تا 60 نفر گرفته که نصفشون بهمن پذیرش میشن ، دیگه چه خبره
ولی من فکر میکنم تکمیل بردارن اونم چه جور:surprised: چون الان کلی دارن اعتراض میکنن چه اونایی که قبول شدن چه اونایی که مردود. اینا برا اینکه بتونن این مشکلی که خودشون هم تازه فهمیدن چه گندی زدن رو حل کنن مجبور تکمیل بردارن

fanus_hf

عضو جدید
ولی من فکر میکنم تکمیل بردارن اونم چه جور:surprised: چون الان کلی دارن اعتراض میکنن چه اونایی که قبول شدن چه اونایی که مردود. اینا برا اینکه بتونن این مشکلی که خودشون هم تازه فهمیدن چه گندی زدن رو حل کنن مجبور تکمیل بردارن

خدا از دهنت بشنوه، به نظرت توی ترم اول میشه از زنجان به قزوین انتقالی گرفت ،شرایطش رو هم دارم هم ازدواج ، هم چند دانشجویی ، شوهرم دانشجوی ارشد واحد قزوینه

elham m

عضو جدید
خدا از دهنت بشنوه، به نظرت توی ترم اول میشه از زنجان به قزوین انتقالی گرفت ،شرایطش رو هم دارم هم ازدواج ، هم چند دانشجویی ، شوهرم دانشجوی ارشد واحد قزوینه
تا اونجایی که من اطلاع دارم ترم اول اصلا انتقالی نمیدن ترم دوم به بعد میتونی انتقالی بگیری اگه بعد قبولی ازدواج کنی میتونی انتقالی بگیری شرایط چند دانشجویی رو نمیدونم ولی فکر کنم بتونی از اینترنت پیدا کنی

آخرین ویرایش:

saeed.yadollahi

عضو جدید
من رفتم دانشگاه شیراز.با مسئول آموزش دانشگاه که یه آقای خیلی بی ادب و بی اعصابی بود،صحبت کردم گفت که تکمیل ظرفیت بهمن هم قطعی نیست.
من اختلافم با نفر آخر خیلیییییییییییییی کمه.این نهایت بی انصافیه

secretbird

عضو جدید
منم دقیقا همین مشکلو دارم با تراز 6200 باید علوم تحقیقات قزوین قبول شم در صورتی که ترازم به تهران و انتخابای بالاترم میخوره گند زده با این گزینششون؟ترتز ااولم 5800 بود با اسکیس شد 6200
دوستای عزیزچیزی که درواقع هست اینه که قبول داریم که بی برنامه گی و تاخیر وعدم اطلاع رسانیوشون امسال خیلی بدبوده اما یه چیزی بچه هافراموش کردیم که اینهابااین روش پذیرش اگه بخوایم باانصاف برخوردکنیم تعادل برقرارکردند بین پذیرفته شدگان یه دانشگاه.یعنی اینجوری که اینهایه تراز حداقلی تعوری روبرای هردانشگاه ازلحاظ سنجش سواد علمی مدنظرقرارداند که باید فرداونوبدست بیاره بعدحالا ازبین اون بچه ها برای آزمون اسکیس رقابت برقرارشه.یعنی بچه هایی که حالاترازشون ازانتخاب مجاز تعوری دانشگاشون بیشترشده ومیگن که ماحالا میتونستیم انتخاب بالاترقبول شیم اینودرنظربگیرند که به حدنصاب نمره تعوری نرسیده بودند درواقع اینجوری بگم که اونها این تعادلوبرقرارکردند تاتفاوت خیلی زیاد وضعف بارزی بین قبول شده های یه دانشگاه ازلحاظ تعوری و عملی نباشه.مثلا همزمان یکی بااسکیس 80 درصدوتعوری های 20 درصد قبول نشه یکی برعکس اون دقیقا..حالا تااینجاش به نظرمن بدنیست اما حق بابچه هاست که ماحق داشتیم که موقع انتخاب واحدهای بیست تاییمون اینوبدونیم وبرنامه ریزی کنیم واینکه این هم ناعادلانه ست که حالاهستن بچه هایی باترازهای بالا و تعوری های خوب نتونستن دانشگاه مجازشده قبول بشن وغیرازون هم انتخاب نشدندسیستم قبولی باید توانتخاب های بعدی این رولحاظ میکرد ویا توتکمیل ظرفیت پذیرش بگیره که حق این شرکت کننده هه ضایع نشه..من اینجورفکرمیکنم که حتما برنامه ای واسه این تعدادبچه هادارندونمیزارند که زحمت این بچه هاازبین بره وبراتون حق انتخاب دوباره ایشاله میزارن..
این فکرمن بودشایدهم اشتباه باشه

آخرین ویرایش:

faeze1366

عضو جدید
سلام بچه ها مگه تکمیل ظرفیت امسال ارشد آزاد 92 معماری هم داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من کل جدول هارو نگاه کردم نداشت پس چه جوری یه سری ها میگن تو تکمیل ظرفیت قبول شدن یعنی چییییییییییی:cry: یعنی من نفهمیدم

zaha hadid26

کاربر فعال
دوستایی که قبول شدن برن...به این دانشگاه ازاد امیدی نیست.....قدر همین وضعیتو هم بدونین....ما که تراز بالای 6000 آوردیم و مردود شدیم به این جرم که تئوریمون بالا بوده و فقط تو علوم تحقیقاتی که رقابتش خیلی زیادو سخته سنجیده شدیم....یک ترم یا به قول یکی از دوستان 8 ماه از زندگی عقب موندیم هیچ!!!!!باید همچنان تو برزخ بلاتکلیفی باشیم که آیا تکمیل ظرفیت اعلام میکنن،نمیکنن!!!قبول میشیم ،نمیشیم؟؟کجا قبول میشیم!!!!:crying2:

fereshte1111

عضو جدید
دوستایی که قبول شدن برن...به این دانشگاه ازاد امیدی نیست.....قدر همین وضعیتو هم بدونین....ما که تراز بالای 6000 آوردیم و مردود شدیم به این جرم که تئوریمون بالا بوده و فقط تو علوم تحقیقاتی که رقابتش خیلی زیادو سخته سنجیده شدیم....یک ترم یا به قول یکی از دوستان 8 ماه از زندگی عقب موندیم هیچ!!!!!باید همچنان تو برزخ بلاتکلیفی باشیم که آیا تکمیل ظرفیت اعلام میکنن،نمیکنن!!!قبول میشیم ،نمیشیم؟؟کجا قبول میشیم!!!!:crying2:

ناراحت نباش عزیزم. هنوز ک معلوم نیس نگیرن. بعدشم الان کار مهممه عزیزم. کارو نمیتونی همیشه پیدا کنی و دانشگاه که همیشه سرجاشه.

mahfo

کاربر بیش فعال
من از طریق معدلم که بهمن سال پیش فارغ شدم علوم تحفیفات تبریز قبول شدم نمره کلم شده5820 تراز تبریزم انگار بچه ها اینجا نوشته بودن 5757 بوده من میخوام این ترمو برم علوم تحقبقات ترم بعد اگه تکمیل ظزفیت بهمن بگیرن برم خود تبریز بخونم فکر میکنید اصلا تکمیل ظرفیتی باشه؟؟؟؟؟

عزیزم میشه بگی واسه پرکردن فرم باید به کدوم قسمت دانشگامون مراجعه کنم؟واینکه تو همون واحد خودم قبول میشم یا ممکنه جای دیگه هم قبول شد؟

sweetbrier1989

عضو جدید
اره fanus عزیز خیلیا این مشکل رو دارن من خودم ترازم 5959 علوم تحقیقات قزوین قبول شدم در حالی که راحت میتونستم واحد قزوین قبول شم
شما میدونید آخرین فرد قبول علوم تحقیقات قزوین و خود قزوین ترازش چند بوده...؟

faeze1366

عضو جدید
مرسی فکر کردم من جا موندم به نظر شما امسال تکمیل ظرفیت معماری دیگه اعلام نمی شه شانس ما همه رفتن تکمیل نمی خوان من فقط تهران رو زدم ترازم هم نزدیک بود تقریبا:redface:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز زنگ زدم به دوستم تبریز قبول شده میگه کورش 60 نفر کجا بود اینجا خیلی معماری قبول شدند:biggrin: حالا تکمیلم باشه چی میشه دوستان دعا کنید واعتراضضتو نرو ادامه بدین بزاریند آزاد مجبور شه تکمیل ظرفیت بگیره به خدا یکم دیگه زور بیاریند بهشون میگیرن تکمیل ظرفیتم چون خوب میدونند چه گندی زدن با این روش مزخرف

saeed.yadollahi

عضو جدید
اگه تعداد درخواست ها زیاد بشه،حتما تکمیل ظرفیت مهر رو میزارن.بیاین تلاش کنیم.وقتی رشته های دیگه تکمیل ظرفیت مهر داشتن،چرا معماری ها نداشته باشن؟!!!

arezooo82

عضو جدید
امروز زنگ زدم به دوستم تبریز قبول شده میگه کورش 60 نفر کجا بود اینجا خیلی معماری قبول شدند:biggrin: حالا تکمیلم باشه چی میشه دوستان دعا کنید واعتراضضتو نرو ادامه بدین بزاریند آزاد مجبور شه تکمیل ظرفیت بگیره به خدا یکم دیگه زور بیاریند بهشون میگیرن تکمیل ظرفیتم چون خوب میدونند چه گندی زدن با این روش مزخرف

گفتم که به آمار دانشگاه دقت نکنید! چون الکیه..یه دفعه میبینی 50 نفر آخرین فرد قبولی داره!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا