[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

dimo joon

عضو جدید
سلام یه سوال داشتم
این آگهی شرکت گاز که اومده بیرون...
از لحاظ امکانات و حقوق و مزایا ارزش داره برای کار رفت عسلویه؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال داشتم
این آگهی شرکت گاز که اومده بیرون...
از لحاظ امکانات و حقوق و مزایا ارزش داره برای کار رفت عسلویه؟

والا این بحث رو همه ی ماها باهاش درگیر هستیم...
من بین نفت و گاز نفت رو انتخاب میکنم چون شهرمون یکی از بزرگترین شرکتای مناطق نفتخیز حساب میشه و اگه نفت قبول بشم تو شهر خودمون دم در خونه میرم سر کار!ولی گاز نه باید برم تو عسلویه!
ولی از نظر مزایا و حقوق پرسیدم هیچ فرقی با نفت نداره.همه چیزشون مثه همه.
تو این شرایط که اگهی نفت نمیاد بیرون و سر کاریه بهتره بچسبیم به گاز...
تو عسلویه رفتن سر کار هم عالمی داره...بهتراز بیکاریه والا...
اصن اسم عسلویه ترس میندازه تو وجود آدما...وقتی یکی میگه کجا کار میکنی بگی عسلویه اصن خوووف برش میداره

hsh1363

عضو جدید
میگم وحید مثلا ما اگه شرکت قبول شدیم واقعا میایم تو شهرمون واسه کار ... شوخی میکنی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جرارد نه گراد .....بروزن استیون جرارد

ممنون به خاطر یادآوری:)
دقیقا استیون جرارد منظورمه!!!
عاشقشم...دیشبم انگلیس برزیل رو برد...البته این پستم اسپم بودا!!!!!ولی از جمع دوستان عذرخواهی میکنم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم وحید مثلا ما اگه شرکت قبول شدیم واقعا میایم تو شهرمون واسه کار ... شوخی میکنی

ببین داداش شرکت مناطق نفتخیز جنوب سه تا شرکت بزرگ داره که شامل: شرکت نفت اهواز بعدش شرکت نفت گچساران و بعدش شرکت نفت امیدیه هست.
بچهای غیر بومی رو اکثرا میفرستن اهواز و امیدیه و بچه های هر کدوم ازین سه تا شهر رو هم میفرستن تو شهر خودشون....
آره میفرستنمون گچساران.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان روی عمومی خیلی سرمایه گذاری کنین.
اکثرا کسایی که ازمون قبول میشن با عمومی قبول میشن!!!چون کسی نمیتونه تخصصی بزنه زیاد اخه اکثرا بعد از سربازی و بعد از چند سال میخوان آزمون بدن و به علت دوور بودن از درسا یادشون رفته و فقط روی عمومی سرمایه گذاری میکنن.

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت آقا وحید عزیز

وحید خان برای عمومی :زبان - کامپیوتر - ادبیات از کجا بخوانیم تا خوب بتوانیم بزنیم ؟
در مورد درس شیمی فیزیک از کجا بخوانیم ؟

ازلطف شما ممنونم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت آقا وحید عزیز

وحید خان برای عمومی :زبان - کامپیوتر - ادبیات از کجا بخوانیم تا خوب بتوانیم بزنیم ؟
در مورد درس شیمی فیزیک از کجا بخوانیم ؟

ازلطف شما ممنونم.

علیک سلام.
امین جان عمومی در همون حد دبیرستان ادبیات بدونی کافیه.
واسه زبان و کامپیوتر هم باید پایت قوی باشه.
میتونی سوالای آزمونای قبلی رو بخونی.خیلیاشون بصورت تکراری هر سال تکرار میشن تو آزمونا.
زیاد سخت نگیر سخت نیست.
کامپیوترش آسونه ولی یه سوالای مزخرفی هم داره که اصن نمیشه بهشون جواب داد مگه اینکه جایی دیده باشیش.مثلا میگه xls پسوند فایلهای چه نرم افزاریه؟خب تابلو اکسل هست.
ولی یه جای دیگه سوال داده بودن: سطح کدام زبان برنامه نویسی بالاتر است؟اسمبلی یا بیسیک یا ماشین کد؟؟خب این سوالا رو باید با چشم یه جا دیده باشی و الا نمیشه درست جواب بهشون.

hsh1363

عضو جدید
وحید خان امتحان پیش رو را اونطور که مشخصه از طرف ملی حفاری نه مناطق نفت خیز شهر ما هم ملی حفاری دفتر نداره؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید خان امتحان پیش رو را اونطور که مشخصه از طرف ملی حفاری نه مناطق نفت خیز شهر ما هم ملی حفاری دفتر نداره؟

نه حفاری نیست!ولی بخشی از نیروهارو میفرستن حفاری..
زیر مجموعه ی شرکت مناطق نفت خیز حساب میشه حفاری...
فرقی هم ندارن کلا هرجاش باشه خوبه.

AMIN_XCD

عضو جدید
وحید خان عزیز انشالله همیشه زند و سلامت باشید.

درمورد سوالات دوره قبل شرکت گاز را از کجا می شود گیر آورد ؟ ترخدا اگرکتاب خوبی هم سراغ دارید به من معرفی نمایید.

درمورد شیمی- فیزیک هم آقایی بفرمایید یک منبعی - کتابی معرفی بنمایید.

ازلطف شما ممنونم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید خان عزیز انشالله همیشه زند و سلامت باشید.

درمورد سوالات دوره قبل شرکت گاز را از کجا می شود گیر آورد ؟ ترخدا اگرکتاب خوبی هم سراغ دارید به من معرفی نمایید.

درمورد شیمی- فیزیک هم آقایی بفرمایید یک منبعی - کتابی معرفی بنمایید.

ازلطف شما ممنونم.

من خودم کتاب نمونه آزمونهای برگزار شده ی و تضمینی شرکت ملی نفت ایران نوشته ی مهندس محسن ناظمی رو خریدم دوستانه زیادی اینو معرفی کردن بهم.
راجب شیمی فیزیک هم بخدا منبعی ندارم!!!اصن هیشکی نداره.باید تو اینترنت بگردم اگه چیزی پیدا کردم همینجا اعلام میکنم همه ببینین.
راجب سوالای سالهای قبل هم:
نمونه سوالای استخدامی شرکت گاز

نمونه سوالات شرکت ملی نفت
دوتا تاپیک خوب و مفید هستن میتونی کمک بگیری ازشون.
در خدمتیم.نگران نباش زیاد.قبول میشیم هممون.ایشالا

AMIN_XCD

عضو جدید
زنده باشی وحید خان.

ازلطف شما بابت پاسخگویی ممنونم.
فقط این کتابرا که شما گرفته اید چه شکلی است (جلدش چه رنگی است ) و برای کدام انتشارات است ؟
می شود اینترنتی خرید ؟

ازلطف شما باز هم ممونم.

nanaziii

عضو جدید
سلام دوستان .کسی که لیسانس پلیمر داره میتونه استخدامی گاز ثبتنام کنه؟خودم که هیچی.واسه آقام میخوام.چقدر بشینم که آگهی پلیمر بزنن؟:que::question:

MK264

کاربر بیش فعال
واسه شیمی فیزیک کتاب اتکینز یا بارو رو باید بخونید، البته با این وقتی کمی که تا امتحان هست همون کتاب تستی که آقا وحید گفتن رو باید خوند.

hsh1363

عضو جدید
واسه شیمی فیزیک کتاب اتکینز یا بارو رو باید بخونید، البته با این وقتی کمی که تا امتحان هست همون کتاب تستی که آقا وحید گفتن رو باید خوند.

من فکر نمیکنم بزودی امتحان برگزار بشه چون ثبت نام یک پروسه طولانی هستش و حداقل یه ماه برای طبقه بندی اطلاعات و هماهنگی های لازم باید در نظر داشت که با این اوصاف باید امتحان یا دم دمای عید یا که اینکه توی عید برگزار بشه که این هم امکانپذیر نیست. پس یقین بدونید میره برا سال بعد احتمالا بعد 13 یا اردیبهشت. کلا شرکت نفت بیشتر دوست داره آزموناش دم تابستون برگزار کنه.....

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان گل. من الان فارغ التحصیل شدم، سربازی هم هست، میشه ثبت نام کرد برای ازمون شرکت گاز؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .کسی که لیسانس پلیمر داره میتونه استخدامی گاز ثبتنام کنه؟خودم که هیچی.واسه آقام میخوام.چقدر بشینم که آگهی پلیمر بزنن؟:que::question:

نخیر تو استخدامی گاز که مهندسی پلیمر ندیدم!!!
واسه نفت هم مطمئن نیستم پلیمر بخوان!!!
ایشالا یه دری برای شماها هم باز میشه.دوستان مهندسی نفت هم خیلی براشون ناراحتم!دوستم متأهله و رشته ی نفته!بیکاره خیلی شرایطش سخته!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر نمیکنم بزودی امتحان برگزار بشه چون ثبت نام یک پروسه طولانی هستش و حداقل یه ماه برای طبقه بندی اطلاعات و هماهنگی های لازم باید در نظر داشت که با این اوصاف باید امتحان یا دم دمای عید یا که اینکه توی عید برگزار بشه که این هم امکانپذیر نیست. پس یقین بدونید میره برا سال بعد احتمالا بعد 13 یا اردیبهشت. کلا شرکت نفت بیشتر دوست داره آزموناش دم تابستون برگزار کنه.....

17-18 اسفند آزمون برگزار میشه تو آگهی زده داداش!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان گل. من الان فارغ التحصیل شدم، سربازی هم هست، میشه ثبت نام کرد برای ازمون شرکت گاز؟

اقبالی جان یعنی چی سربازی هم هست؟؟؟
یعنی سربازی نرفتی؟
باید کارت پایان خدمت یا معافیت تا یه روز قبل از آزمون صادر شده باشه.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنده باشی وحید خان.

ازلطف شما بابت پاسخگویی ممنونم.
فقط این کتابرا که شما گرفته اید چه شکلی است (جلدش چه رنگی است ) و برای کدام انتشارات است ؟
می شود اینترنتی خرید ؟

ازلطف شما باز هم ممونم.

رنگ جلدش زرد و قهوه ای قاطی هستش.
513 صفحس و انتشارات ایران فرهنگ

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کی حال داره بره یه کتاب رو از صفر شروع کنه!!
منکه ترجیح میدم همین سیالات و ترمو و حرارت رو محکمتر بخونم تا اینکه برم یه کتاب دیگه رو سر سری بخونم!!!

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان هرکسی ثبت نام کرد لطف کنه ما رو هم راهنمایی کنه در مورد عکس و اسکن مدارک و .....................

mohsenv21

عضو جدید
سلام به همه دوستان
یه مدت بخاطر مشکلی که واسم پیش اومده بود نبودم
ولی الان که اومدم خبرای خوب دیدم اینجا، البته من که مطمئن بودم و به خیلی از دوستان هم گفته بودم
حتی نیروی انسانی نفت هم به ایمیلی که بهشون زدم جواب دادن و گفتن که آزمون شرکت نفت هم توی اسفند برگزار میشه
بعید نیست که آزمون نفت با آزمون گاز یه روز باشه
پس به دوستانی مثل وحید که اصرار دارن حتماً شرکت نفت شرکت کنن پیشنهاد میکنم فعلا ثبت نام نکنن

از دوستانی که قصد شرکت توی این آزمون رو دارن خواهشمندم برای اینکه مباحث مربوط به این آزمون سال 91 شرکت گاز با سایر آزمون ها تداخل پیدا نکنه بقیه مباحث مربوط به این آزمون رو به این تاپیک منتقل کنیم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ون-استخدامی-شرکت-گاز-91?p=6011897#post6011897

ممنون

آخرین ویرایش:

mataa

کاربر فعال
وحید رو که دیگه نمیشه الان گیر آورد .

وقتی که خبری از آزمون نبود این بشر روزی 10/12 ساعت درس میخوند ، حالا که آگهی گاز اومده دیگه فکر کنید چیکار داره میکنه !!!! آفرین آفرین

از فردا استارت میزنیم .

بالا