خداحافظ همگي، خدا حافظ....

daneshjoo_1361

عضو جدید
سلام خوبيد خوبم

پارسال همين موقعها بود كه اولين تايپيكمو زدم و سوار اين قطار شدم اون موقع با خودم گفتم كه تا انتها با اين قطار حركت ميكنم ولي الان زمان رفتن رسيده فكر ميكنم روز تولدم بهترين موقع واسه رفتن باشه تو اين مدت دوستاي خوبي مثل سيندرلا ، ترمه جون ،رويا ، مهرشاد ، سمندون ، شادمهر باز ،مريم ،اقيانوس ،سوگند و ....حتي ارامش كه احتمالا ازم شاكيم باشه پيدا كردم تو اين مدت با خيلي دعوا كردم با خيليا خنديدم خيليا رو مثل حامد رنجوندم واسه خيليا خوب بودم به هر حال بايد ببخشيد /يادمه هر كي تايپيك خاحافظي ميذاشت متهمش ميكردم ولي خدايي راجب رفتنم خيلي فكر كردم .خداحافظ همگي

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداحافظی معنی نمیده/ خوب گاهگاهی میتونی سر بزنی/ الا اینکه جایی بری که اینترنت وجود نداشته باشه/ در هر حال موفق باشی

roya.b

عضو جدید
سلام خوبيد خوبم

پارسال همين موقعها بود كه اولين تايپيكمو زدم و سوار اين قطار شدم اون موقع با خودم گفتم كه تا انتها با اين قطار حركت ميكنم ولي الان زمان رفتن رسيده فكر ميكنم روز تولدم بهترين موقع واسه رفتن باشه تو اين مدت دوستاي خوبي مثل سيندرلا ، ترمه جون ،رويا ، مهرشاد ، سمندون ، شادمهر باز ،مريم ،اقيانوس ،سوگند و ....حتي ارامش كه احتمالا ازم شاكيم باشه پيدا كردم تو اين مدت با خيلي دعوا كردم با خيليا خنديدم خيليا رو مثل حامد رنجوندم واسه خيليا خوب بودم به هر حال بايد ببخشيد /يادمه هر كي تايپيك خاحافظي ميذاشت متهمش ميكردم ولي خدايي راجب رفتنم خيلي فكر كردم .خداحافظ همگي

بابا بيخيال شو .كوتاه بيا
قطار كجا بود چرا توهم زدي تو بچه؟:surprised::surprised:
خداحافظي چي؟كشك چي؟
:(واقعيني رفتي؟ نميمردي كه!!! قبلش بامن مشورت ميكردي:razz:
انوقت ميگفتم كه.....كه..... زودتر برو:D:D

يه بار ديگه اينورا ببينمت توپتو پاره ميكنم:cool:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبيد خوبم

ای بیریخت کجا میخوای بری هاهاهاها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااا پس امروز تولدتم هس
تولد تولد تولدت مبارک

sogand.sogand

عضو جدید
سلام خوبيد خوبم

سلام دو.ست خوبم.
خوبی؟؟؟
کجا می خوای بری؟؟؟؟:cry::cry::cry:
تو دوست خودم بودی
گاهی سری به ما بزن دلمون برات تنگ می شه
اما حتما برای رفتنت دلیلی داری عزیزم
پس امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی و مام فراموش نکنی
بازم می گم دلم برات تنگ می شه
راستی تولدتم مبارک تفلت تفلت تفلتت مبالککککککککککککککککککککککک:w40::w40::w32::w33::w32::w33::w32::w33::w14:
شاد و پاینده باشی :gol:
ازت خداحافظی نمی کنم پس به امید دیدار:gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجوی گرامی. متاسفم که نبودم تا در غم رفتن تو شریک باشم. خوشحالم که اسم حقیر در لیست دوستان خوبت هست.
هرجا هستی موفق، سلامت و شاد باشی.:gol: