اعترافات هولناك دختران باشگاه مهندسان....

mosafere danesh

عضو جدید
آره خب.
منم دست بزنم خوبه ولی پیش نیومده بخوام کتک کاری کنم با کسی. به جز بچه های فامیل!!!
ولی من هیچ فنی بلد نیستم! فقط میزنم.:smile:
چرا دیگه لحظه ای که احساس خطر کنی از وسیله ای که داری استفاده میکنی دیگه. البته باید دم دست باشه نه ته کیف توی زیپ مخفی و ...

همون دیگه باید تو همون لحظه دستت بهش باشه

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مگه چی شد؟؟:eek:
صبح زود بود منم داشتم میرفتم سر کلاس پیچیدم از یه کوچه ی خلوت میان بر بزنم چشمت روز بد نبینه!! یهو یه آقای هیکلی پیچید جلوم منم که ریزه میزه!! 6برابر من بود..
خلاصه میخواست بدزده... منم کم نیاوردم داشتیم باهم زد و خورد میکردیم که یهو محکم با پام زدم به همون جای حساسش:D;) بعدم که اون داشت آه و ناله میکرد دوییدم رفتم
تا یه هفته بدنم درد میکرد بس که باهم کلنجار رفته بودیم
همیشه ی خدا اون کوچه خلوت میشداا از شانس من اون روز هیچ کس نبود هرچقدرم داد اینا زدم کسی نیومد :(

mosafere danesh

عضو جدید
صبح زود بود منم داشتم میرفتم سر کلاس پیچیدم از یه کوچه ی خلوت میان بر بزنم چشمت روز بد نبینه!! یهو یه آقای هیکلی پیچید جلوم منم که ریزه میزه!! 6برابر من بود..
خلاصه میخواست بدزده... منم کم نیاوردم داشتیم باهم زد و خورد میکردیم که یهو محکم با پام زدم به همون جای حساسش:D;) بعدم که اون داشت آه و ناله میکرد دوییدم رفتم
همیشه ی خدا اون کوچه خلوت میشداا از شانس من اون روز هیچ کس نبود هرچقدرم داد اینا زدم کسی نیومد :(

:eek:
حقش بود:redface:

mosafere danesh

عضو جدید
منم دم عید با دختر خالم رفته بودم خیابون

یه پسره هی میومد نزدیک دخترخالمو اذیتش میکرد خیابونم خیلی شلوغ بود به دختر خالم گفتم من ازت خداحافظی میکنم تو بیفت جلو برو من اینو درستش میکنم

خلاصه دختر خالم افتاد جلو منم یکم وقت کشی کردم تا پسره بره دنبالش و منم پشت سر پسره راه افتادم بهش نزدیک که شدم با تمام توانم لگد زدم پشت زانوی پسره بدبخت درجا کنترلشو از دست داد و نشست

منم سریع با یه دست موهاشو گرفتم و تا خورد مشت و لگد نثارش کردم دیگه نمیتونست بلند شه و من ضرباتمو بیشتر میکردم انقد داد و بیداد کرد که مردم اومدن از زیر مشت و لگدم در اوردنش:razz:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم اون یارو دیگه تنهایی جایی نره........

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه پسره هی میومد نزدیک دخترخالمو اذیتش میکرد خیابونم خیلی شلوغ بود به دختر خالم گفتم من ازت خداحافظی میکنم تو بیفت جلو برو من اینو درستش میکنم

خلاصه دختر خالم افتاد جلو منم یکم وقت کشی کردم تا پسره بره دنبالش و منم پشت سر پسره راه افتادم بهش نزدیک که شدم با تمام توانم لگد زدم پشت زانوی پسره بدبخت درجا کنترلشو از دست داد و نشست

منم سریع با یه دست موهاشو گرفتم و تا خورد مشت و لگد نثارش کردم دیگه نمیتونست بلند شه و من ضرباتمو بیشتر میکردم انقد داد و بیداد کرد که مردم اومدن از زیر مشت و لگدم در اوردنش:razz:

میگم داستان قشنگیه اما یه کم تخیلیه ....:D

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w15: ایول برعکس این هم واسه من و دختر خالم پیش اومد ولی اون دیگه در این حد پسره رو نزد لطیف تر بود

mosafere danesh

عضو جدید
:w15: ایول برعکس این هم واسه من و دختر خالم پیش اومد ولی اون دیگه در این حد پسره رو نزد لطیف تر بود

خودمونیم نقطه ی حساس واقعا جواب میده;)

البته نقاط حساس:

از جلو : زیر کشکک زانو

استخوان زیر چشم ها

استخوان بینی

درست وسط حنجره

همون نقطه ی حساس که شما زدین

ساق پا

از پشت:

پشت گردن

روی ستون فقرات(نخاع)

درست پشت زانوها

آخرین ویرایش:

natashkooh

عضو جدید
خداييش اعصاب دارينا!!!!
دارين رفاقت ميكنين چشمتونو وا كنين تا از اين چرنديات تو كيفتون نباشه ديگه!!!!
مگه تو كيف دوستاي من هست؟؟؟؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداييش اعصاب دارينا!!!!
دارين رفاقت ميكنين چشمتونو وا كنين تا از اين چرنديات تو كيفتون نباشه ديگه!!!!
مگه تو كيف دوستاي من هست؟؟؟؟

چه ربطی به رفاقت داره!!!
بعدشم تو این زمونه حتما باید دخترا مجهز بیرون برن

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ی دفه با دختر داییم الین رفتیم بیرون من هنوز بچه بودم و چیزی حالیم نبود یه پسره با دوستش حسابی الین رو اذیت کردن داشتیم میرسیدیم خونه که یهو داییم ما و اون پسره رو دید جاتون خالی یه لگد محکم به موتور پسره زد و هر دوشون خوردن زمین بعد تا اون جا که میخورد پسره رو زد‍!
خیلی کیف کردیم بعد از اون ما این قدر تو شهرمون مشهور شدیم که از ترس داییم هیچ کس حتی یه کیلومتری ما هم نمییاد!!!

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ی دفه با دختر داییم الین رفتیم بیرون من هنوز بچه بودم و چیزی حالیم نبود یه پسره با دوستش حسابی الین رو اذیت کردن داشتیم میرسیدیم خونه که یهو داییم ما و اون پسره رو دید جاتون خالی یه لگد محکم به موتور پسره زد و هر دوشون خوردن زمین بعد تا اون جا که میخورد پسره رو زد‍!
خیلی کیف کردیم بعد از اون ما این قدر تو شهرمون مشهور شدیم که از ترس داییم هیچ کس حتی یه کیلومتری ما هم نمییاد!!!

به این میگن گفتمان :razz:

Dokhtar khanoom

عضو جدید
داداشمم برا من یه شوکر خریده:victory:
البته هنوز موقعیت استفاده اش پیش نیومده خدا رو شکر:smile:

delsey

عضو جدید
خدایی برا منم که یه دخترم جالبه....
من تقریبا با دخترایی از اقشار مختلف جامعه ارتباط داشتم و نمی دونم چرا نه خودم نه حتی دوستام که تعدادشون کمم نیست اصلا از این وسایل نداریم...
تو چن دقیقه ای که دو سه صفحه اول از این تاپیکو خوندم دیدم بیشتر نظرات پسرا را رو قبول داشتم...
این قدرا هم که می فرمایید ناامنی نیست همه جا ها....
الان دیگه مردم فقط به فکر یه لقمه نونن...کسی دیگه به شدت قدیم مزاحم همه ی دخترایی که تو خیابون رد می شن نمی شه....چون اون کیسایی که اونا لازم دارن این روزا خیلی زیاد شده و دخترا دیگه به سختی قدیم نیستن...
راستش من نه لوازم آرایش دارم تو کیفم....نه انواع آلات قتاله....نه آشغال....
کیف من توش جزوه های دانشگامه که خیلی ترو تمیز تو پوشس....عینکمه (که نباشه تخترو نمی بینم)....کیف پولمه....با جامدادی و البته دسته کلیدم