مقایسه Touchstone با American English File

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
مقایسه

Touchstone & American English File

قبل از اینکه با کتاب تاچستون آشنا شوم کلیه کتابهای امریکن فایل را خریده بودم و بدقت به بررسی آن پرداختم . اما پس از آشنایی با کتاب TOUCHSTON در آبان ماه 1390 نظرم تغییر یافت:

ابتدا تعداد فروش این دو کتاب در سایتها و سپس تعداد آموزشگاههای زبان که تحت سیستم این دو کتاب کار می کنند را بررسی نمودم در هر دو تحقیق کتاب تاچستون بسیار موفق تر ظاهر شد. سپس هر دو کتاب را بدقت بررسی کردم : کتاب تاچستون دارای تعداد واژگان بیشتری است و دارای کتاب کار و کتاب فیلم به همراه DVD می باشد اما American file ( با اینکه دارای فیلم است ) کتاب فیلم ندارد .

کتاب AF به نظر تجارتی می آید چرا که در سیستم امریکن اینگلیش فایل آموزشگاه مجبور به تدریس سه درس در هر ترم می باشد که از نظر کمیت کم بوده و از نظر کیفیت نیز قابل مقایسه با دیگر سیستمها نیست .

تعدادی دیگر از مزیت های منحصر به فرد کتاب تاچستون که در سیستمهای دیگر دیده نمیشود عبارتند از :

آموزش و تدریس دبیران بصورت رایگان - دارای جداول نمرات شفاهی کلاسی برای اساتید- دارای نرم افزار کامپیوتری و خدمات اینترنتی طرح سوال تحت وب – نادرترین سیستم دارای quiz درس به درس در ایران - دارای بخش natural speaking منحصر به فرد در هر درس - قابلیت پخش و حذف زیر نویس در فیلمها - دارای بخش reading فعال برای discussion - تدریس گرامر مورد نیاز بصورت تووووووووووووپ - دارای بخش نوشتار در هر درس

همچنین با کمک Corpus که تاچستون از آن استفاده نموده است با نحوه بکارگيري طبيعي، موثر و کاربردي زبان انگليسي در گفتار و نوشتار آشنا خواهيم شد.به عنوان مثال : آيا مي دانستيد رايج ترين اصطلاح براي واکنش در برابر دريافت يک خبر خوب چيست ؟

That's good! That's cool! That's wonderful!
براي خبرهاي بد چطور ؟
Oh , That's too bad! That's terrible!
به نظر شما پرمصرف ترين اصطلاح سه کلمه اي زبان انگليسي چيست ؟
"I don't know."
متداولترين سئوال پنج کلمه اي چطور؟
"You know what I mean?".
این مزایا هرگز در کتابهایی دیگر کتب آموزش زبان دیده نمیشوند.

منبع
mehrepuya.com

100percent

عضو جدید
خیلی جالب بود. کتاب تاچستون در ایران تدریس میشه؟ در چه موسساتی؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
خیلی جالب بود. کتاب تاچستون در ایران تدریس میشه؟ در چه موسساتی؟
سلام.... من نمیدونم تو چه موسساتی از این کتاب استفاده میشه!!!... اما می تونید از سایت منبع مطلب بپرسید تا راهنمایی تون کنن