نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham m

عضو جدید
خیالتون راحت! اگه دانشگاه آزاده،بهمن هم تکمیل ظرفیت میگیره
ارزو جان فکر کنم شما تو پستهای قبلیتون گفتین دانشجوی علوم تحقیقات قزوینین درسته؟ این استاداشون رو میشناسین خوبن؟(دکتر مریم چرخچیان-دکتر الماسی- دکتر مافی)

fanus_hf

عضو جدید
من قبول شدم،ترازم به قزوین میخوره کاش تکمیل اعلام کنند...

منم همینطور ترازم به قزوین میخوره ،انتخاب اولم هم قزوین بود، ولی زنجان قبول شدم. این تراز بعد از امتحان عملی براشون ملاک نیست ، مرکز آزمون ملاک رو تراز امتحان تئوری قرار داده، با آزمون عملی فقط توی همون انتخاب مجاز شده سنجش میشیم، کاریه که شده و دیگه نمیتونن تغییرش بدن ،مگه اینکه از اول آزمون بگیرن که....:D
پس باید رفت جلو تا ببینیم چی میشه;)

fereshte1111

عضو جدید
شماره مرکز آزمونو بدین دوستان لطفا . یه زنگ بزنم ببینم درصد اسکیسو میگن یا نه

Paradiso100

عضو جدید
اینم کارنامه من . البته ترازم قبل از اسکیس 7549 بود با اسکیس پایین اومد البته باز خداروشکر با رتبه 6 علوم تحقیقات تهران آوردم :)WW.jpg

nasim1989

عضو جدید
paradiso شما علوم تحقیقات ثبت نام کردید ؟؟خبر دارید تا کی مهلت ثبت نام داریم ؟؟

i n.y

عضو جدید
امروز زنگ زدم به دوستم تبریز قبول شده میگه کورش 60 نفر کجا بود اینجا خیلی معماری قبول شدند:biggrin: حالا تکمیلم باشه چی میشه دوستان دعا کنید واعتراضضتو نرو ادامه بدین بزاریند آزاد مجبور شه تکمیل ظرفیت بگیره به خدا یکم دیگه زور بیاریند بهشون میگیرن تکمیل ظرفیتم چون خوب میدونند چه گندی زدن با این روش مزخرف

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز هنوز شروع نشده چون هنوز لیست اسامی قبولی ها بهشون نرسیده و به خاطر همین نمیدونن چند نفر قبول شدن.من خودم پرسیدم ازشون شاید رقم از اینا بیشتر باشه ولی هنوز معلوم نیست

arezooo82

عضو جدید
ارزو جان فکر کنم شما تو پستهای قبلیتون گفتین دانشجوی علوم تحقیقات قزوینین درسته؟ این استاداشون رو میشناسین خوبن؟(دکتر مریم چرخچیان-دکتر الماسی- دکتر مافی)

بله.چرخچیان افتضااااح :) با 7 میندازه!! الماسی عالی و مافی اااای بدک نیست

zhoolang

عضو جدید
دوستان عزيز اگر ميخواهيد ثبت نام كنيد و از شهري به شهر ديگر بريد شنبه نريد من كه ديروز رفتم سواد كوه براي ثبت نام گفت اسامي پذيرفته شدگان يكشنبه به مراكز دانشگاهي فرستاده ميشه شما بين دوشنبه تا چهارشنبه هفته ديگه با خيال راحت بريد براي ثبت نام چون معلوم نيست يكشنبه چه ساعتي بدستشون برسه . كلا از 62 نفر قبولي سواد كوه 7 نفر ميگفت اومديم براي نام نويسي (راست و دروغشو نميدونم ) ولي گفت حتما تا آخر دي براي بهمن تكميل ميگيرن

Paradiso100

عضو جدید
paradiso شما علوم تحقیقات ثبت نام کردید ؟؟خبر دارید تا کی مهلت ثبت نام داریم ؟؟

نه من ثبت نام نکردم . هفته دیگه ایشالا ثبت نام میکنم . فکر کنم فقط هفته بعد بتونید ثبت نام کنین . خودشون که گفتن شنبه و یکشنبه بیاید اما قطعا تا آخر هفته هم ثبت نام میکنن چون مدارک خیلیا کامل نشده . موفق باشی همدانشگاهی :)

mahfo

کاربر بیش فعال
www.ajabshiriau.ac.ir
به زودی ثبت نام در مــــــرحله اول تکمیــل ظـــرفیت مقــــطع کارشناسی ارشـــد رشتـــه های اقتصاد اسلامی، مهندسی معماری، تحقیقات آموزشی و آموزش بهسازی منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب شیر از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز می شود داوطلبینی که در ردیف قبول شدگان مرحله نخست دانشگاه آزاد اسلامی قرار نگرفته اند می توانند با توجه به زیر مجموعه امتحانی خود یکی از رشته های اقتصاد اسلامی - مهندسی معماری - تحقیقات آموزشی - آموزش و بهسازی منابع انسانی را انتخاب نمایند.
19 شهریور 1392

mahfo

کاربر بیش فعال
www.ajabshiriau.ac.ir
به زودی ثبت نام در مــــــرحله اول تکمیــل ظـــرفیت مقــــطع کارشناسی ارشـــد رشتـــه های اقتصاد اسلامی، مهندسی معماری، تحقیقات آموزشی و آموزش بهسازی منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب شیر از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز می شود داوطلبینی که در ردیف قبول شدگان مرحله نخست دانشگاه آزاد اسلامی قرار نگرفته اند می توانند با توجه به زیر مجموعه امتحانی خود یکی از رشته های اقتصاد اسلامی - مهندسی معماری - تحقیقات آموزشی - آموزش و بهسازی منابع انسانی را انتخاب نمایند.
19 شهریور 1392

بچه ها مگه اصلا معماری تو تکمیل ظرفیت بود؟:confused::exclaim::wallbash:
بابا جریان چیه؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
نه،نبود.مطمئنم.من نگاه کردم.حتی به مرکز آزمون گفتم،حالا که معماری تو تکمیل ظرفیت نیست میتونم برم عمران شرکت کنم؟،گفت: نخیر

architectinium

عضو جدید
سلام
من چالوس قبول شدم با تراز 5500 البته قبل از اسکیس ترازم 6000 بود ولی هنوز کارآموزی و پروژم مونده ایشالله بهمن میرم....کسی چالوس قبول شده؟

m_uniquee

عضو جدید
مرسی دوست عزیز از همدردیت,البته راستشو بخوای زیاد ناراحت نشدم چون همینجوری رفتم کنکور دادم اگرم قبول میشدم این ترمو نمیرفتم.حالا اگه شما رفتی میشه بپرسی ببینی تکمیل ظرفیت بهمن دارن یا نه؟بازم ممنون

تکمیل ظرفیت بهمن دارن من پرسیدم ولی کاش واسه مهر داشتن من تکنولوژی دامغان قبول شدم نمیخوام برم از گرایشش راضی نیستم

mahfo

کاربر بیش فعال
تکمیل ظرفیت بهمن دارن من پرسیدم ولی کاش واسه مهر داشتن من تکنولوژی دامغان قبول شدم نمیخوام برم از گرایشش راضی نیستم

ممنون از اینکه اطلاع دادین,نپرسیدین برای تکمیل ظرفیت میتونید گرایشتونو عوض کنید یا نه؟

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
من آره دیروزم با دکتر امیری رئییس دانشکده معماری گیلان کلاس داشتم علوم تحقیقاتم قبول شدم اما خب همین رشت رو یه ترم میریم فعلا ایشالا انتقالی بگیریم;)

سلام
تبریک میگم قبول شدید... :gol:
چجوری انتقالی میخواین بگیرین؟! من ترم گذشته خودمو به آب و آتیش زدم بم انتقالی ندادن :eek: مهمان هم ندادن!!!!
خواهر یا برادری دارید که آزاد درس میخونه؟
به ما گفتن اگه تهران مرکز قبول کنه انتقالی میدن، ولی تهران هم قبول کرد دانشگاه درخواست همه رو رد کرد!!!!!!!!!!!! من نامه از نماینده گرفتم ، تهران رفتم، ولی نذاشتن ... انتقالی به آسونی نمیدن که! :razz:

saeed.yadollahi

عضو جدید
یکی از دوستام استاد دانشگاه هست،در مورد تکمیل ظرفیت باهاش صحبت کردم.گفت بعضی از دانشگاه ها که شرایط گرفتن ارشد داشتن درخواستشون در حال بررسی هست و نتیجه اینکه میتونن تکمیل ظرفیت مهر یا بهمن بگیرن 15 ام میات همزمان با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت رشته های غیر معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا