بالاخره پیداش کردم!!!!!!

محمدسرلک

عضو جدید
انسان 12 متری در هند

[h=4]بر طبق این کشف دیگر وجود انسان های غول پیکر که در داستانهای تخیلی می شنیدیم ، دیگر صرفا یک افسانه نخواهد بود[/h]

محمدسرلک

عضو جدید
داداش این رو به تازگی گشف کردن و تحقیقات رو دارن روی ژنتیکش انجام میدن
[h=4]بر اساس این خبر در یکی از منطق بیابانی کشور هند استخوان های یک انسان کشف شده است با توجه به این استخوان ها اندازه این انسان به حدود ۱۲ متر میرسد . دولت هند تا کنون اجازه ورود به منطقه این کشف بزرگ را به هیچ کس جز عده ای از باستان شناسان مورد تائید نداده است .[/h]

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون من برام یه سوال پیش اومده بود
اگه قدمت اینا زیاده، پس چرا اینقده نزدیک به سطح زمین پیداشون کردن؟؟؟؟
در صورتی که با توجه به سابقه تاریخی بشر، حداقل تا 2000 سال پیش هم، قد و قامت همینجوری بوده(یعنی مثل الان)

mahdirezaiyan

عضو جدید
چون من برام یه سوال پیش اومده بود
اگه قدمت اینا زیاده، پس چرا اینقده نزدیک به سطح زمین پیداشون کردن؟؟؟؟
در صورتی که با توجه به سابقه تاریخی بشر، حداقل تا 2000 سال پیش هم، قد و قامت همینجوری بوده(یعنی مثل الان)

در جواب شما و بقیه دوستان اگه به عکسهای اولی و دومی نگاه کنید می بینید که پاهای دو اسکلت تقریبا شبیه همه و کلا دو تا اسکلت یکی هستن حالا نتیجه میشه گرفت که هر دو تصویر یا یکی از اونها فتوشاپیه

aminvo

عضو جدید
عکس سوم هیچ ربطی به دو عکس اول نداره و فکر می کنم که عکس سوم برای یک فیلم باشه!!!!!!
انسان موجود در دو عکس اول هم احتمال از نچرال بانتی استفاده کرده :D

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمیکردم جامعه مهندسان ایران اینجوری سر کار بره ...
عمر انسان روی این کره خاکی 500 هزار سال هست ( این زمان با توجه به نظریه تکامل ) زمان دایناسور ها انسانی وجود نداشته ...! شما خودتون قضاوت کنید این انسان ها کی زندگی میکردند ؟
چرا با عمری بالای 500 هزار سال هنوز اسکلتشون نپوسیده اونم توی همچین خاکی !
اون مگنوم کنار دست راست عکس دوم چیکا میکنه اسلکتشون بزرگ ولی دیگه مگنوم از کجا آوردن !
عکس اول هم بماند که فریاد میزنه فتوشاپه طرف با لباس سرپرست کارگاه و کلاه ایمنی آبی بالای سرش چیکار میکنه ؟
نرید سر کار دوستان نرید ...

aminvo

عضو جدید
فکر نمیکردم جامعه مهندسان ایران اینجوری سر کار بره ...
عمر انسان روی این کره خاکی 500 هزار سال هست ( این زمان با توجه به نظریه تکامل ) زمان دایناسور ها انسانی وجود نداشته ...! شما خودتون قضاوت کنید این انسان ها کی زندگی میکردند ؟
چرا با عمری بالای 500 هزار سال هنوز اسکلتشون نپوسیده اونم توی همچین خاکی !
اون مگنوم کنار دست راست عکس دوم چیکا میکنه اسلکتشون بزرگ ولی دیگه مگنوم از کجا آوردن !
عکس اول هم بماند که فریاد میزنه فتوشاپه طرف با لباس سرپرست کارگاه و کلاه ایمنی آبی بالای سرش چیکار میکنه ؟
نرید سر کار دوستان نرید ...

چه سرکاری دوست عزیز، من که گفتم راهنماش را از نچرال بانتی استفاده کردن که 12 متر شدن، قبول نداری امتحان کن!! فقط و فقط و فقط 250000 تومان. به کلمه فقط دقت کن.