دوست داشتی الان کی پیشت نشسته بود؟؟

kag.kingboy

عضو جدید
دلم آغوشی میخواهد که نه مرد باشد نه زن
خدایا زمین نمی آیی ؟

دام میخواست الان مادرم کنارم بود

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=6]با توام با تو خدا[/h] [h=6]یک کمی معجزه کن[/h] [h=6]چند تا دوست برایم بفرست[/h] [h=6]پاکتی از کلمه[/h] [h=6]جعبه ای از لبخند[/h] [h=6]نامه ای هم بفرست[/h] [h=6]کوچه های دل من[/h] [h=6]باز خلوت شده است[/h] [h=6]قبل از اینکه برسم[/h] [h=6]دوستی را بردند[/h] [h=6]یک نفر گفت به من[/h] [h=6]باز دیر آمده ای[/h] [h=6]دوست قسمت شده است[/h] [h=6]با توام با تو خدا[/h] [h=6]یک دل قلابی[/h] [h=6]یک دل خیلی بد[/h] [h=6]چقدر می ارزد؟[/h] [h=6]من که هرجا رفتم[/h] [h=6]جار زدم:[/h] [h=6]شده این قلب حراج[/h] [h=6]بدوید[/h] [h=6]یک دل مجانی[/h] [h=6]قیمتش یک لبخند[/h] [h=6]به همین ارزانی[/h] [h=6]هیچ وقت اما[/h] [h=6]هیچ کس قلب مرا قرض نکرد[/h] [h=6]هیچ کس دل نخرید[/h] [h=6]با توام با تو خدا[/h] [h=6] بیا این دل من مال خودت[/h] [h=6]خواهش می کنم ای خدا[/h] [h=6]ببر این دل را نزد خودت[/h]

t4t

عضو جدید
کسی که از ته قلبم دوسش دارم

و خیلی دوست داره اذیتم کنه

لپاشو محکم میکشیدم...

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختره که دیروز تو ایستگاه اتوبوس دیدمش... کاش دیروز یه کاری میکردم... الان پشیمونم خیلی ناز بود همش دارم بهش فکر میکنم...

elena_75

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختره که دیروز تو ایستگاه اتوبوس دیدمش... کاش دیروز یه کاری میکردم... الان پشیمونم خیلی ناز بود همش دارم بهش فکر میکنم...

میتونم یه سوال بپرسم؟؟؟
شما پسری یا دختر؟؟:surprised:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوست ندارم خودمم اینجا بشینم چه برسه به یکی دیگه
حوصلم سر رفته ایکاش مامان وبابام خونه بودن :(