دانشجویان پیام نور اصفهان

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ابجي سارا شومام كه اينجا تشريف دارين.بيرون كه مياي كه غر ميزني خسته ام.گفتم حالا تو خواب هفتم تشريف داري.كي رسيدي خونه كه اومدي اينجا؟

غر میزنی چیه دختر؟ اون فقط یه درد و دل دوستانه بود نه بابا خواب کدومه !!!

m.zohreh

عضو جدید
به شرطی که خونسردی خودتو حفظ کنی:confused:

اصلا من جای تو مقاومت پاس میکنم خوبه؟:):D
نه بحثو درسيش نكن من انگشتر ميخوام از همونا كه گفتم يك ساله دنبالشم پيدا نميشه.من انگشتر ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بحثو درسيش نكن من انگشتر ميخوام از همونا كه گفتم يك ساله دنبالشم پيدا نميشه.من انگشتر ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

خب اونم میخرم دیگه تو فقط پیداش کن من میخرم

Saman_88

عضو جدید
باريكلا مثل اينكه ...خونم تشريف داريد!!!!!!!! حتي يه درس عمومي هم برنداشتي؟ميخواي من بهت قرض بدم
مجبورم کردی از شکلک اختصاصی سارای استفاده کنم !!!
چی تشریف دارم ؟!؟!

باور کنید منم شب امتحانی ام !!!! به نظر من شما هم همین کارو کنید !درسای تخصصی رو بردارید درسای عمومی رو بذارید برای ترمای آخر که درساتون سنگین تر میشن !
تا حالا 5 واحد عمومی بیشتر پاس نکردم ! الان ارم با ترم هفتیا میرم سر کلاس !

salam ma na akhm mikonim na chizi faghat mikhastam eabraza vojod konam
سلام امیر خان
خوش اومدی عزیز
معرفی نمیکنی ؟!؟؟!؟!

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد تمام پست های اسپم به خیر
یاد تمام پست های غیر اسپم هم به خیر
یاد زمانی که این باشگاه صفایی داشت به خیر
باد میتینگایی که اونام یه زمانی صفایی داشتن به خیر

یاد تمام اسمایلای عزیزم یه خیر:neutral::lol::w00::w02::w06::w07::w07::w07::w07::w07::w07::w15::w13::w11::w18::w25::w25::w22:

کلا یاد هر پیزی تو گذشته به خیر به قول یکی در اینده همیشه چیز بدتری در انتظارته:w25: (البته جدی نگیرید موج منفیه ولی چرا همیشه پسرفت و رکود داریم؟)
چرا ماها اینجورییم اخه

Saman_88

عضو جدید
یاد تمام پست های اسپم به خیر
یاد تمام پست های غیر اسپم هم به خیر
یاد زمانی که این باشگاه صفایی داشت به خیر
باد میتینگایی که اونام یه زمانی صفایی داشتن به خیر

یاد تمام اسمایلای عزیزم یه خیر:neutral::lol::w00::w02::w06::w07::w07::w07::w07::w07::w07::w15::w13::w11::w18::w25::w25::w22:

کلا یاد هر پیزی تو گذشته به خیر به قول یکی در اینده همیشه چیز بدتری در انتظارته:w25: (البته جدی نگیرید موج منفیه ولی چرا همیشه پسرفت و رکود داریم؟)
چرا ماها اینجورییم اخه

یادشون بخیر...

آره راست میگی ! آینده اون چیزی نیست که همیشه در رویا و افکار خودمون میبینیم آینده رو خودمون با دست خودمون میسازیم
دلیل پسرفت ما هم اینه که چسبیدیم به مسایل پیش پا افتاده و مسایل مهمتر زندگی رو از یاد بردیم !
دلیل پسرفت ما ایرانیا اینه که یه مشت ........ دارن به ما حکومت میکنن و دغدغه ی اصلی کشور رو نگاه حرام میدونن و تمام فکر و ذکر اینه که یه وقت خدایی نکرده مفسده ای پیش نیاد !

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادشون بخیر...

آره راست میگی ! آینده اون چیزی نیست که همیشه در رویا و افکار خودمون میبینیم آینده رو خودمون با دست خودمون میسازیم
دلیل پسرفت ما هم اینه که چسبیدیم به مسایل پیش پا افتاده و مسایل مهمتر زندگی رو از یاد بردیم !
دلیل پسرفت ما ایرانیا اینه که یه مشت ........ دارن به ما حکومت میکنن و دغدغه ی اصلی کشور رو نگاه حرام میدونن و تمام فکر و ذکر اینه که یه وقت خدایی نکرده مفسده ای پیش نیاد !
ولی قبل از حکومت خودمونیم که دلیل پسرفتیم
فعلا مردم نشون دادن لیاقتشون همینه که هست

مال منم دیگه همینطور شده:biggrin:

m.zohreh

عضو جدید
مثل اينكه دلتون خيلي پره.منم حال نميكنم با همون موضوعي كه اقا سامان راجع بهش حرف زد.ولي چه كنيم!!!!!!!!!
راستي اقا سامان منظورم از .... خون .درس خون بوداااااااا به جون سارا:cool:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اينكه دلتون خيلي پره.منم حال نميكنم با همون موضوعي كه اقا سامان راجع بهش حرف زد.ولي چه كنيم!!!!!!!!!

جون خودتو قسم بخور بچه!!!

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز

جون خودتو قسم بخور بچه!!!

ss14

عضو جدید
سلام من از پیام نور مرکز اصفهانم و تازه امسال فارغ التحصیل شدم ولی جشن فارغ التحصیلی هم نداریم:cry:
خوشحال شدم دیدم یه جایی بالاخره پیام نورو تحویل گرفتند:heart:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من از پیام نور مرکز اصفهانم و تازه امسال فارغ التحصیل شدم ولی جشن فارغ التحصیلی هم نداریم:cry:

تبریک میگم دوست عزیز

اشکالی نداره خودمون براتون جشن میگیریم :)

graduation-cake-11.jpg

آخرین ویرایش:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی مردشور این یونی ما رو ببرنننننننننننننننن :mad:

موقع ثبت نام الکترونیک برام نوشته بود 16 ام ثبت نام حضوری منم مسافرتمو کوتاه کردم که شنبه یونی باشم دقیقا وقتی برگشتم برام اس زدن 23 الی 26 تشریف بیارید ثبت نام حضوری ! امروز رفتم تو سایتش میبینم برنامه کلاسارو زده و تاریخ هر جلسه رو هم نوشته : کلاسا از همین هفته شروع شده !!!!!!!!!!! حالا این که پنج شنبه به سه شنبه تبدیل شده دیگه به جهنم !
یکی از درسام کلا 4 جلسه بوده یکیش امروز برگزار شده رفته پی کارش !!!
تلفن بخش ثبت نام هم که تو سایت زده بود طبق انتظار جواب نمی داد ...
مقدار شهریه ثابت هم حدود 100 هزار تومان بیشتر از تعرفه ای که تو دفترچه بود نوشته !!!!

شما به من حق می دین برم کل این یونی رو به هم بریزم ؟؟؟ یعنی اینقد به خونشون تشنم که خدا میدونه !

:w00: :w43: :w39: :w29: :w13: :w06: :w08: :wallbash: :weirdsmiley: :exclaim:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای مدتی از حضورتون مرخص میشم
امیدوارم همیشه شاد و خندان باشید ...:gol:
خدا نگهدار
همچنین
حالا نگفتی چرا مرخص میشیا؟
سلام منم خوشحال شدم
بیشتر معرفی میکنید؟

میگم حیفه ها خودتون دست به کار شید واسه خودتون یه جشنی ردیف کنید خاطره خوبیه از دستش ندید
یعنی مردشور این یونی ما رو ببرنننننننننننننننن :mad:

موقع ثبت نام الکترونیک برام نوشته بود 16 ام ثبت نام حضوری منم مسافرتمو کوتاه کردم که شنبه یونی باشم دقیقا وقتی برگشتم برام اس زدن 23 الی 26 تشریف بیارید ثبت نام حضوری ! امروز رفتم تو سایتش میبینم برنامه کلاسارو زده و تاریخ هر جلسه رو هم نوشته : کلاسا از همین هفته شروع شده !!!!!!!!!!! حالا این که پنج شنبه به سه شنبه تبدیل شده دیگه به جهنم !
یکی از درسام کلا 4 جلسه بوده یکیش امروز برگزار شده رفته پی کارش !!!
تلفن بخش ثبت نام هم که تو سایت زده بود طبق انتظار جواب نمی داد ...
مقدار شهریه ثابت هم حدود 100 هزار تومان بیشتر از تعرفه ای که تو دفترچه بود نوشته !!!!

شما به من حق می دین برم کل این یونی رو به هم بریزم ؟؟؟ یعنی اینقد به خونشون تشنم که خدا میدونه !

:w00: :w43: :w39: :w29: :w13: :w06: :w08: :wallbash: :weirdsmiley: :exclaim:

زیبا جون من بهت حق میدم کل یونی رو به اتیش بکشی
به این شماره زنگ بزن ببین جواب میدن یا نه 2608021الی 5

بالا