بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

parinush

عضو جدید

ممنون عزیزم

تبریک میگم...و خوش به حالت....

ممنون.

تــــبـــــریـــــک دوستم:gol:

ممنو مهسا جون. به نظر من برو همو گرمسار

من سال 89 کنکور داده بودم که چون استان گیلان غیرانتفاعی که کارشناسی نداشته باشه نداشت.برا همین زدم کاردانی . یه ترم خوندم و یه ترم مرخصی گرفتم

سال 90 دوباره کنکور دادم رتبم شد 8000 و مهندسی معماری اردبیل قبول شدم. میخواستم مدارکم رو از دانشگاه اولی بگیرم ازم خسارت هر 4 ترم رو میخواست:| چون میخواستم انصراف بدم. رفتم پیش رییس میگفت شما جای یه نفر رو گرفتی. بهش گفتم مگه اینجا بهشتیه ؟:-| هیچی دیگه بعدشم رفتم اردبیل دیدم نه خیلی سخته . اون جاده . دوری . زندگی یه گیلک تو جایی که کسی فارسی حرف نمیزد. هیچی دیگه برگشتم دانشگاه اولی

الان اینا رو گفتم که بدونی اتقالی اینا کلی باید عوارض بدی:-|

azizam bt tabrik migam mnm hamin uni mikhonam;)

ممنون ترم بالایی:d

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنو مهسا جون. به نظر من برو همو گرمسار

من سال 89 کنکور داده بودم که چون استان گیلان غیرانتفاعی که کارشناسی نداشته باشه نداشت.برا همین زدم کاردانی . یه ترم خوندم و یه ترم مرخصی گرفتم

سال 90 دوباره کنکور دادم رتبم شد 8000 و مهندسی معماری اردبیل قبول شدم. میخواستم مدارکم رو از دانشگاه اولی بگیرم ازم خسارت هر 4 ترم رو میخواست:| چون میخواستم انصراف بدم. رفتم پیش رییس میگفت شما جای یه نفر رو گرفتی. بهش گفتم مگه اینجا بهشتیه ؟:-| هیچی دیگه بعدشم رفتم اردبیل دیدم نه خیلی سخته . اون جاده . دوری . زندگی یه گیلک تو جایی که کسی فارسی حرف نمیزد. هیچی دیگه برگشتم دانشگاه اولی

الان اینا رو گفتم که بدونی اتقالی اینا کلی باید عوارض بدی:-|

[/QUOTE]

خودمم تو فکرم که برم البته هنوز کلی شک دارما:D
اما قبلش میخواستم بدونم کسی میدونه هزینه آزاد هر ترم حدودا چقدر میشه؟
اگه ببینم با احتساب سرویس و رفت و آمد و.. نزدیک به هزینه آزاد باشه فکر میکنم آزاد برم بهتر باشه.. منتهی زیاد از قیمتا خبر ندارم

Luna717

عضو جدید
منم علوم و توسعه آریا گرمسار قبول شدم
آزاد هم رودهن
ساکن تهرانم (تهرانپارس) ، به نظرتون کدومو برم؟بدجوری دودلم!!!

jhangard

کاربر بیش فعال
منم علوم و توسعه آریا گرمسار قبول شدم
آزاد هم رودهن
ساکن تهرانم (تهرانپارس) ، به نظرتون کدومو برم؟بدجوری دودلم!!!
چندان توفیری ندارن. حساب هزینه و مسافت رو بکن. رودهن مسیرش یک سوم گرمساره. من بودم میرفتم رودهن.

azam.mt

عضو جدید
در کل این کنکور ارزش یکسال دیگه وقت تلف کردن رو نداره... غیرانتفاعی ها چندان توفیری با هم ندارن حالا علاءالدوله و دانش پژوهان و سوره یک کوچولو سطح بالاترن... بازم مشورت و سرچ کن.

واقعا دانش پژوهان خوبه؟؟ من دانش پژوهان اولویت اولم بود قبولم شدم!

jhangard

کاربر بیش فعال
واقعا دانش پژوهان خوبه؟؟ من دانش پژوهان اولویت اولم بود قبولم شدم!
آره تو غیرانتفاعیا خوبه، بهت تبریک میگم. منم جای کاشان حاضر بودم بیام برم کنار خونمون دانش پژوهان ولی حیف فقط برا بهمن میتونستم انتخاب رشته کنم.

azam.mt

عضو جدید
آره تو غیرانتفاعیا خوبه، بهت تبریک میگم. منم جای کاشان حاضر بودم بیام برم کنار خونمون دانش پژوهان ولی حیف فقط برا بهمن میتونستم انتخاب رشته کنم.

ممنون:w30:
خب دانش پژوهان تکمیل ظرفیت میگیره
من الان خیلی از دوستام قبول شدن و میخوان برن خوراسگان!
ولی خب اشرفی رتبه کمتری گرفته نسبت به دانش پژوهان!!!
من خودم بین دانش پژوهان و اشرفی مونده بودم!!
اما همه گفتن دانش پژوهان بهتره!

jhangard

کاربر بیش فعال
من از بین رفقا آمار دارم خیلیا خیلی ساده و اصن نخونده دولتی روزانه قبول شدن! یزد و مشهد و شیراز و میراث،... جریان چیه متقاضیا کم شده؟ یا دیگه کسی حال درس خوندن برا این کنکورو نداره؟
من سر جلسه کنکور دیدم اکثرا سن بالا و یا دهه شصتی هستن...

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بین رفقا آمار دارم خیلیا خیلی ساده و اصن نخونده دولتی روزانه قبول شدن! یزد و مشهد و شیراز و میراث،... جریان چیه متقاضیا کم شده؟ یا دیگه کسی حال درس خوندن برا این کنکورو نداره؟
من سر جلسه کنکور دیدم اکثرا سن بالا و یا دهه شصتی هستن...

آره خدایی از بین دوستای منم بودن بدون درس خوندن جای خوب قبول شدن...شانس دارن دیگه:D

jhangard

کاربر بیش فعال
خدائیش هم کنکور ناپیوسته مسخرست هم ارشد.... هر دو مزخرف طراحی شدن!
چرا یکی که فقط ریاضی و زبان میزنه باید قبول بشه ولی یکی که دروس تخصصی معماری رو خیلی هم خوب میزنه نباید قبول بشه؟
من برا کنکور لای هیچ منبعی رو باز نکردم دو هفتم درس نخوندم فقط از یاد داشته های کاردانی بهره بردم اما با این اوصاف رتبم زیر 100 شده مطمئنم. چون فقط ریاضی و زبان خر زدم. اونام از قبل بلد بودم. یعنی من یک ساعتم برا کنکور امسال نخوندم عجب حکایتیه....

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون علاالدوله برم؟
یا آزاد شرق و جور کنم برم؟:cry:

jhangard

کاربر بیش فعال
راستی آزاد بهتر از غیر انتفاعیه؟؟؟:que:
بستگی داره کدوم آزاد و کدوم غیرانتفاعی باشه. خوراسگون برا اصفهان خوبه بعدش نجف سیتی.
من بخوام رنکینگ اصفهان بدم میگم اول دانش پژوهان بعد خوراسگان بعد سپهر بعدش نجف بعدم سایر غیرانتفاعیا

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاءالدوله البته اگه بتونی گرمسار بمونی نخوای هر روز n ساعت تو راه باشی وگرنه آزاد.

خودمم به همین فکر کردم اینکه بخوام هرروز برم و بیام اصلا خوب نیست.
اما از طرفی هم نمیدونم گرمسار چجور شهریه؟ واسه دانشجو خوبه یا نه

jhangard

کاربر بیش فعال
این دقیقا سوال منم هست
مثلا تو مشهد
ازاد یا خیام ؟
برا مشهد خیام بدون شک.

ولی تو کل ایران نگاه کنی مثلا آزاد تهران جنوب و قزوین از خیلی دولتی های شهرستان هم بهترن (اساتید+امکانات+جو و دانشجوها)
پس باید موردی و شهر به شهر بررسی بشه اما به طور کل معمولا غیرانتفاعی ها بهترن...

بالا