من زنم را دوست دارم

rahele83

عضو جدید

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب هست..همین طوری که شوهر جزو دارایی شماست

جزو دارایی؟!
کودوم شوهری یک همچین حسی داره؟! و یا کجای قانون حاکم در این کشور یک همچین طرز فکری رو میتونه برای زن ایجاد کنه؟!
ولی همه قانونها و رسم و رسوم این طرز فکر و توهم رو برای مردا به وجود میارن..........

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزو دارایی؟!
کودوم شوهری یک همچین حسی داره؟! و یا کجای قانون حاکم در این کشور یک همچین طرز فکری رو میتونه برای زن ایجاد کنه؟!
ولی همه قانونها و رسم و رسوم این طرز فکر و توهم رو برای مردا به وجود میارن..........

شما کلا خیلی منفی نگری.احتمالا با این همه منفی نگری باید افسرده شده باشی.

زن جزئی از دارایی های مرده و مرد هم جزئی از دارایی های زن.

همسر و فرزند و شوهر و پدر و مادر و ... همه جزئی از دارایی های زندگی دنیوی هر انسانی هستن.

چرا الکی به این کلمه واکنش نشون میدید؟؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه تو کتابهای دینی می گفتن قبل اسلام زن جزو دارایی های مرد محسوب می شد و اسلام این قضیه رو ختم کرد...

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کلا خیلی منفی نگری.احتمالا با این همه منفی نگری باید افسرده شده باشی.

زن جزئی از دارایی های مرده و مرد هم جزئی از دارایی های زن.

همسر و فرزند و شوهر و پدر و مادر و ... همه جزئی از دارایی های زندگی دنیوی هر انسانی هستن.

چرا الکی به این کلمه واکنش نشون میدید؟؟؟

ا شمایی؟! طبق تجربه و هم صحبتی با بچه های قدیم از اونا یاد گرفتم شما فقط به بقیه لقب میدین و بحث کردن بهاتون فایده نداره........... ولی خوب این یک بار جواب بدم............:) البته دفعه دیگه انتظار ریپلای رو از طرف من نداشته باشین............:redface::gol:

پس واقع بینی از دید شما منفی نگریه؟! نه خوشبختانه معیار های جامعه هم از نظر دید و هم از نظر طب با شما فرق داره............:redface:

خوب برین و نقل قولی که بالایی گرفته بود رو ببین و دلیله جواب من رو هم ببین.
فقط صرفا به یک پاسخ نگاه نکن و بعد فقط صرفا برای مخالفت با اون نقل قول بگیرین........:redface:

در رابطه با موضوع اولیه دارایی چیزهای مادی انسانه.............. امیدوارم در اینده به خانومتون به چشم دارایی و یک چیز مادی نگاه نکنین و معنی عشق و احساس های فرای مادی رو هم درک کنین و با اون به زندگیتون چاشنی محبت بدین...........;)

paint

کاربر فعال
تا ملک رو چی تعریف کنی ولی در قرآن اشاره شده که زنان شما کشتزار شما هستند

aaj6551

عضو جدید
جزو دارایی؟!

خب من...........البته هنوز محل ایفای این نقش نیستم...دراینده خواهم شد:smile:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا شمایی؟! طبق تجربه و هم صحبتی با بچه های قدیم از اونا یاد گرفتم شما فقط به بقیه لقب میدین و بحث کردن بهاتون فایده نداره........... ولی خوب این یک بار جواب بدم............:) البته دفعه دیگه انتظار ریپلای رو از طرف من نداشته باشین............:redface::gol:

پس واقع بینی از دید شما منفی نگریه؟! نه خوشبختانه معیار های جامعه هم از نظر دید و هم از نظر طب با شما فرق داره............:redface:

خوب برین و نقل قولی که بالایی گرفته بود رو ببین و دلیله جواب من رو هم ببین.
فقط صرفا به یک پاسخ نگاه نکن و بعد فقط صرفا برای مخالفت با اون نقل قول بگیرین........:redface:

در رابطه با موضوع اولیه دارایی چیزهای مادی انسانه.............. امیدوارم در اینده به خانومتون به چشم دارایی و یک چیز مادی نگاه نکنین و معنی عشق و احساس های فرای مادی رو هم درک کنین و با اون به زندگیتون چاشنی محبت بدین...........;)

اگه منظورتون بچه های قدیم همفکر شما هست که راستی میگی .خیلی وقتها بدون جواب دیگه میرفتن و دیگه هم پیداشون نمیشد.مثل الان شما که از همون اول دست پیش رو گرفتی که گفتی که جواب نمیدم و خودتون رو از همین الان برای بی جوابی توجیه کردید.
خب طبیعیه.ممنون
بنده به نقل قول بالاتر کاری نداشتم.صرفا حرفی که شما به صورت کلی زدید جای حرف داشت.این یه جواب.

همه چیز این دنیا همه چیز مادیه و بعد از دو روز دنیا وقتی که از خواب بیدار شدی تازه میفهمی که ای بابا همه چیزی که داشتیم خواب بوده و واقعیت اخرته.
ادم عاقل اونی هست که از این امانتهای مادی و دنیوی استفاده کنه و قدرشون رو بدونه برای ساختن اخرتش.
همه ما مادی هستیم.
دنیا همه چیزش مادیه. خود خدا بارها این نکته رو تو قران گفته.چند تا ایه بیارم برات درباره اینکه دنیا فریبتون نده.فرزند و مال و ... فریبتون نده.اینها همه بازیچه ای بیش نیست.و همه برای این دنیای شما ساخته شده.

خب نمیخواد جواب به من بدی .برو جواب خدا رو بده!!!!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جامعه ایرانی اکثر مردها سعی در محدود کردن زندارن
فکر میکنن که اگه زن گرفتن میتونن هر طور که خواستن شکلش بدن
از اون طرف زن برای جذب شوهرش در جامعه ایران از جاذبه جسمانی استفاده میکنه
درصورتی که نمیدونه مرد تنوع طلب روزی جاذبه جسمانی دیگه براش رنگی نداره و نیاز روحی رو بیشتر احتیاج داره
مرد و زن در جامعه ایران به نیاز روحی هم توجه خاصی ندارن
درصورتی که این مالکیت باید برای رفع نیاز روحی باشه که صد البته از نیاز جسمی بالاتره

bahareh85

عضو جدید
هیچ کدام از زن و مرد دارایی هم نیستند چون دارایی قابل خرید و فروشه
مرد برای زن و زن برای مرد آفریده شده
و در مورد جامعه هم این ماییم که این طرز فکر هارو به وجود می آوریم