شهر کوتوله‌ها در کرمان؟

Syd Barrett

عضو جدید
شاید حق با شما باشه نمیدونم :w19:

شاید ؟
من فکر میکردم این مطالب و فیلمها رو برای جنبه طنزش گذاشتید ... آخه دیگه سال 2013 هستیم ! توی جنگل های آمازون یه مورچه جدید پیدا میشه توی همه دنیا خبرش پخش میشه ! بعد اینجا آدم کوتوله پیدا بشه ازش فیلم هم بگیرن غیر چند تا وبلاگ جایی خبرش نباشه ؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید ؟
من فکر میکردم این مطالب و فیلمها رو برای جنبه طنزش گذاشتید ... آخه دیگه سال 2013 هستیم ! توی جنگل های آمازون یه مورچه جدید پیدا میشه توی همه دنیا خبرش پخش میشه ! بعد اینجا آدم کوتوله پیدا بشه ازش فیلم هم بگیرن غیر چند تا وبلاگ جایی خبرش نباشه ؟

برای خودم جالب بود برای شما هم گذاشتم

شادیاخ

عضو جدید
آدم کوتوله ها در سالهای اخیر در ایران پیدا شده اند, و البته اونجوری که همه تصور میکنند نیستد,آنها به صورت گروهی و در حفره هایی در زیر زمین زندگی میکنند, آنها مانند حیوانات هستند و فقط از لحاظ شکل به انسانهای نخستین میمانند.
آنها نه صحبت میکنند و نه دارای تمدن هستند....فقط بعضی وقتها جیغ میزنند.
گزارشات و مدارکی که در رابطه با وجود این موجودات عجیب مستدل باشد هنوز در دسترس نیست...
فقط مدارک موجود,, تعدادی فیلم(با موبایل) و عکس است.... البته طبق برخی از روایات این موجودات در آخرزمان و هنگام ظهور پیدا میشوند و از نشانه های آخر الزمان توصیف شده اند....!
در عکسهای مربوط به اشیاء کشف شده در شهر سوخته نیز ,, یک مومیایی از آدم کوتوله وجود دارد....
طبق گزارشات مردمی و فیلمهای موجود, دو مدل از این نوع موجودات تا به حال یافت شده, که یک نمنه به طول حدوداُ 30 سانتیمتر , با پوست روشن(گندمی).....و نوع دیگر آن , سر تا پا از مو پوشیده شده و با پوست تیره, به طول حدوداُ 12 سانتیمتر.....
طبق گزارشات آنها بسیار چابک و با هوش هستند و به سرعت زمین را سوراخ کرده و نا پدید میشود,ضمن اینکه از حس بویایی بسیار قوی برخوردار هستند و ...
تا اکنون ای مو جودات بیشتر در اطراف خرم آباد(لرستان), ایلام وکردستان و ...مشاهده شده اند

دوستان اینقد ساده اندیش و زود باور نباشید همین جمله قرمز رنگ منشا این دروغ رو مشخص میکنه باز آخوندهای صفوی برای پیش برد اهداف خبیثانه چنین شایعاتی مطرح کردن و عده ای ساده دل مثل استاتر دارن دامن میزنن

وجود شهر کوتوله‌ها شایعه‌ای بیش نیست

مهری جوادی، کارشناس باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان نیز به ایسنا گفت: وجود شهر کوتوله‌ها مانند شایعات دیگر پراکنده شده است در حالیکه افراد آگاه می‌دانند که شهر کوتوله‌ها واقعیت ندارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما دارای قدمتی چندین هزار ساله هستیم، افزود: هرچند که ما منکر اختلافات موجود در قامت و ترکیب انسان‌ها نیستیم اما چنین اختلاف ژنتیکی در نسل هیچ تناسبی ندارد.

جوادی در مورد کشف جسد مربوط به کوتوله‌ها اظهار کرد: ممکن است در کاوش‌ها جسد نوزاد یا کودکی کشف شده باشد که در زمان کوتاهی بعد از تولد فوت کرده و دفن شده باشد، البته گورستان هنوز به طور کامل بازیابی نشده است.

وی گفت: مکان فعلی موسوم به شهر کوتوله‌ها در سال 1347 شناسایی و کاوش‌ها در آن آغاز شد و هنوز هم مراحل آن ادامه دارد بطوری‌که 10 روز پیش نیز یک مرحله کاوش دیگر انجام شد اما باید بر اساس گزارش‌ها و مستندات بیشتری راجع به جسد مکشوفه صحبت کرد.

کارشناس باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خاطرنشان کرد: وجود فضاهای محدود موسوم به خانه‌های کوتوله‌ها نیز تأیید نمی‌شود زیرا همواره ابعاد خانه‌های روستاییان به دلیل دشواری در گرم و سرد کردن آنها، کوچک ساخته می‌شود.

http://etedaal.ir/fa/news/48521/شهر-کوتوله‌های-کرمان-شایعه-یا-واقعیت...

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان اینقد ساده اندیش و زود باور نباشید همین جمله قرمز رنگ منشا این دروغ رو مشخص میکنه باز آخوندهای صفوی برای پیش برد اهداف خبیثانه چنین شایعاتی مطرح کردن و عده ای ساده دل مثل استاتر دارن دامن میزنن

وجود شهر کوتوله‌ها شایعه‌ای بیش نیست

مهری جوادی، کارشناس باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان نیز به ایسنا گفت: وجود شهر کوتوله‌ها مانند شایعات دیگر پراکنده شده است در حالیکه افراد آگاه می‌دانند که شهر کوتوله‌ها واقعیت ندارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما دارای قدمتی چندین هزار ساله هستیم، افزود: هرچند که ما منکر اختلافات موجود در قامت و ترکیب انسان‌ها نیستیم اما چنین اختلاف ژنتیکی در نسل هیچ تناسبی ندارد.

جوادی در مورد کشف جسد مربوط به کوتوله‌ها اظهار کرد: ممکن است در کاوش‌ها جسد نوزاد یا کودکی کشف شده باشد که در زمان کوتاهی بعد از تولد فوت کرده و دفن شده باشد، البته گورستان هنوز به طور کامل بازیابی نشده است.

وی گفت: مکان فعلی موسوم به شهر کوتوله‌ها در سال 1347 شناسایی و کاوش‌ها در آن آغاز شد و هنوز هم مراحل آن ادامه دارد بطوری‌که 10 روز پیش نیز یک مرحله کاوش دیگر انجام شد اما باید بر اساس گزارش‌ها و مستندات بیشتری راجع به جسد مکشوفه صحبت کرد.

کارشناس باستان‌شناسی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خاطرنشان کرد: وجود فضاهای محدود موسوم به خانه‌های کوتوله‌ها نیز تأیید نمی‌شود زیرا همواره ابعاد خانه‌های روستاییان به دلیل دشواری در گرم و سرد کردن آنها، کوچک ساخته می‌شود.

http://etedaal.ir/fa/news/48521/%D8%B4%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D9%88%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA...

ممنونم دوست عزیز که امدی و نظر دادی و اطلاعات خودت رو اینجا گذاشتی ک دیگران استفاده کنند.

اما هنوز یاد نگرفتی ک تاپیک برای اظهار نظره تا مطالب درست از نادرست تشخیص داده بشن.......اگه اینجوری نبود ک جایی برای نظر خواهی نداشت....و اگه استارتر نبود همه با دیدگاهایی ک نزد خودشون داشتند

به این موضوع فکر میکردند و حقیقت موضوع اشکار نمیشد....حالا یاد گرفتی که اینجا باید نظر بدی نه اینکه ایراد بگیری.

حالا این مطلب چه ربطی به اخوندهای صفوی داشت!!؟

Mahboubeh.E90

عضو جدید
من ک باورنمیکنم اگه راس میگید ب جای اون پول که میتونه. بزرگ شده باشه انگشتی ازخودتونوجلومیبردیدتاباورکنیم ویه نکته دیگه مگه ننوشتیدخیلی تندوتیزن پس چرانشستن روپول ومجله ک شماازشون فیلم بگیرید?!!!!!!!!!!!!!

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ک باورنمیکنم اگه راس میگید ب جای اون پول که میتونه. بزرگ شده باشه انگشتی ازخودتونوجلومیبردیدتاباورکنیم ویه نکته دیگه مگه ننوشتیدخیلی تندوتیزن پس چرانشستن روپول ومجله ک شماازشون فیلم بگیرید?!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست من ,ما هم از راست و دروغش مطلبی نداریم فیلمی هم ک گذاشتم خودم نگرفتم ....تا حالا چند خبر گذاری وجود ادم کوتوله هارو تایید کرده و چندتا هم رد کردن .....

این خبر جالب بود برا دوستان گذاشتم ..اگه دوستان هم اطلاعاتی در این مورد دارن ممنون میشم ک تو این تاپیک بزارن.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول جالب بود،ولی داداش ما که باورمون نشد-یاعلی

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شهری که گفتین درسته وجود داره تو مناطق دیگه ای از ایرانم کشف شده...ولی من خودم به شخصه چون قبلا اون کیلیپو دیده بودم باورش نکردم...البته نمیشه وجود هیچ چیزیو انکار کرد حتی خدا هم از یعجوج و معجوج تو قران سخن گفته.، ولی خب این کیلیپ یه جورایی غیر عادیه..در هر صورت بابته تاپیک خوبتون ممنونم.:)

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجود داشته باشن یا نباشن ، فرقی به حال من و شمای دانشجو نداره... نشانه های قدرت خدا کم نیست!

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فرقی نکنه وقتی اهمیت بدیو روش فک کنی به قدرت خدا پی میبری دوست خوبم:)
من ترجیح میدم به چیزای مبهم فکر نکنم تا به قدرت خدا پی ببرم... هروقت مطمئن شدن وجود داره اون موقع قضیه قابل تامل میشه
... (خدا هرنوع موجودی بخواد خلق میکنه):redface: