تاپیک مشاوره و گفتگو کاردانی به کارشناسی

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستی من الان ترم 3 هستم نکنه بشینم این همه درس بخونم آخرسرم برا کنکور 91 دانشگاها ورودی بهمن نداشته باشن :eek:
یعنی امکان داره 91 ورودی بهمن نگیره؟ :cry:

EECi

مدیر بازنشسته
محمد عزیز اگر کاربری اطلاعاتی در مورد سوال شما داشته باشه حتما کمک خواهد کرد
پست های با مضامین " کمک کنید " حذف خواهند شد
:gol:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
راستی کسی میدونه ریاضی برا کاردانی به کارشناسی شامل چه سر فصل ها و کتابایی( ریاضی عمومی_کاربردی_معادلات دیفرانسیل...) میشه؟ :razz:

EECi

مدیر بازنشسته
راستی من الان ترم 3 هستم نکنه بشینم این همه درس بخونم آخرسرم برا کنکور 91 دانشگاها ورودی بهمن نداشته باشن :eek:
یعنی امکان داره 91 ورودی بهمن نگیره؟ :cry:
به دفترچه سال قبل نگاه کنید تا به ظرفیت های احتمالی دست پیدا کنید
http://92.242.195.142/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=117

سلام
راستی کسی میدونه ریاضی برا کاردانی به کارشناسی شامل چه سر فصل ها و کتابایی( ریاضی عمومی_کاربردی_معادلات دیفرانسیل...) میشه؟ :razz:
به سایت سنجش مراجعه کنید اطلاعات کامل در مورد ضرایب و سرفصل ها وجود داره

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های کاردانی که میخوان امسال کنکور کارشناسی بدن
امیدوارم همتون به آرزوتون برسید
داریم به کنکور کاردانی به کارشناسی نزدیک میشیم. والان مناسب ترین زمان برای شروع کردنه. اونایی که تا حالا شروع نکردن.اگر این زمان رو از دست بدید کارتون خیلی سخت میشه و چه بسا که نتونید جایی که دوست دارین قبول شید.
درسته این دو سال اخیر ظرفیت های پذیرش فوق العاده افزایش پیدا کرده و تقریبا هرکسی که ثبت نام کنه قبول میشه اما بازم رتبه های خوب و تک رقمی همیشه خوب و تک رقمین و برای افراد محدود.
ما همه اینجا آرزومونه که همتون جاهایی که دوست دارین قبول شید و رسالت خودمون میدونیم که بهتون در حد توانمون کمک کنیم.
همتون موفق و موید باشید:gol:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به سایت سنجش مراجعه کنید اطلاعات کامل در مورد ضرایب و سرفصل ها وجود داره[/QUOTE]

رفتم ولی چیزی پیدا نکردم.
در کل ممنون از راهنماییت:redface:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از اینکه به فکر بچه های باشگاه هستید ;)
من امسال زیاد جدی نمیخونم آخه فکر میکنم یه کم دیر شده,
ولی تلاش خودمو میکنم.

• Like
واکنش ها: EECi

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اینکه به فکر بچه های باشگاه هستید ;)
من امسال زیاد جدی نمیخونم آخه فکر میکنم یه کم دیر شده,
ولی تلاش خودمو میکنم.
یعنی چی جدی نمیخونم:mad::smile:...کو تا کنکور...
شما اگه میخوای قدرت قبول شی مدار وماشینو وقت بذار..مدار فرمانم که چیزی نداره بهت قول میدم شبانه قبول بشی..نهایتا غیر انتفاعی...

اگه مثل پارسال باشه که ورودی بهمن میگیره...الان ظرفیتا بالاست مثلا منتظری مشهد 80 تا کنترل شبانه گرفت چن تا از بچه ها با پایه علمی متوسط راحت قبول شدن....نذار واسه سال بعد که ضررررررمیکنی.

fighter7

عضو جدید
انتخاب گرایش

انتخاب گرایش

سلام من ترم چهار کاردانی برق هستم
میخوام بین دو گرایش الکترونیک و مخابرات یکی رو انتخاب کنم
خودم مخابرات گرایش میدان رو دوست دارم
به نظر شما کدوم بهتره ؟
و برای کنکور این دو گرایش چه درسایی ضریب بالا تری داره ؟

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی چی جدی نمیخونم:mad::smile:...کو تا کنکور...
شما اگه میخوای قدرت قبول شی مدار وماشینو وقت بذار..مدار فرمانم که چیزی نداره بهت قول میدم شبانه قبول بشی..نهایتا غیر انتفاعی...

اگه مثل پارسال باشه که ورودی بهمن میگیره...الان ظرفیتا بالاست مثلا منتظری مشهد 80 تا کنترل شبانه گرفت چن تا از بچه ها با پایه علمی متوسط راحت قبول شدن....نذار واسه سال بعد که ضررررررمیکنی.

مرسی از راهنماییت :smile:
من هنوز ماشین شروع نکردم با اون حجم زیاد (کتاب مدرسان شریف) فکر نکنم بشه تمومش کرد.
(البته ماشین برا کنترل ضریبش2)
ریاضیاتم نمیخونم :)
تازه کلاسای دنشگاهمم باید برم, یه کم شرایطم بده خلاصه,
ولی بازم سعی خودمو میکنم.

alireza_t33

عضو جدید
کنکور الکترونیک

کنکور الکترونیک

کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ثبت نامش چه موقع است

alireza_t33

عضو جدید
دوستان اگه کسی کارشناسی خونده باشه میتونه امتحان کاردانی به کارشناسی شرکت کنه

fjfj

عضو جدید
سلام به همه کنکوری ها
دوستان اگر نمونه سوال یا سوالات کلیدی ویا هر چیز بدرد بخری دارید برای کنکور کاردانی به کار شناسی الکترونیک لطفا بذارید تا همه استفاده کنن ( مخصوصا دوستانی که کنکورو پشت سر گذاشتن)
خیلی ممنون ..
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon4.gif
راستی دوستان در کنکور اگر یه رشته ای برای مهر فقط ورودی داشته باشه و ما نتونیم که مهر بریم سرکلاساش می شه اون ترمو مرخصی بگیریم { اخه من مهر هنوز ترم آخرم مونده ) برای دانشگاه دولتی گفتم

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif خیلی خیلی ممنون می شم اگه جواب ما رو بدید ........( ممنون ) http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اعلام زمان ثبت نام آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام زمان ثبت نام آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی

کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ثبت نامش چه موقع است

به اطلاع مي رساند کلیه ثبت نام های آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامي بصورت الكترونيكي بر روي سايت انجام میگیرد. لطفا برای آگاهی از زمان آغاز ثبت نام آزمون هاي دانشگاه آزاد اسلامی، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. به محض مشخص شدن زمان آغاز ثبت نام هاي مذکور این زمان از طریق Email و SMS برای شما ارسال خواهد شد.
توجه:اين امكانات براي آسايش و رفاه داوطلبان ثبت نام در سيستم پيش بيني شده ولي با توجه به امكان بروز اختلال در شبكه موبايل و اينترنت در زمان ثبت نام، امكان عدم دريافت SMS و Email از سوي كاربران وجود دارد. بنابراين:مسئوليت اطلاع از زمان آغاز ثبت نام کلیه آزمونها از طريق رسانه هاي گروهي و سایت اینترنتی بر عهده داوطلبان بوده و دانشگاه آزاد اسلامي هيچگونه مسئوليتي در قبال عدم دريافت SMS و Email كاربران ندارد.
دوست عزیز شما میتونید به لینک زیر برید و در اونجا ثبت نام کنید تا خود سامانه از طریق sms یا email شما رو از زمان ثبت نام مطلع کنه.
موفق باشی ;)

http://notification.azmoon.org

• Like
واکنش ها: EECi

www.twtcom.com

عضو جدید
اگر اطلاعات ثبت نام دانشگاه ها رو مخواین به سایت www.goognos.com بخش اخبار دانشگاه سربزنین.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستی دوستان در کنکور اگر یه رشته ای برای مهر فقط ورودی داشته باشه و ما نتونیم که مهر بریم سرکلاساش می شه اون ترمو مرخصی بگیریم { اخه من مهر هنوز ترم آخرم مونده ) برای دانشگاه دولتی گفتم

من که تا حالا نشنیدم دانشگاه سراسری ترم اول به اوناییکه مدرکشونو هنوز نگرفتن مرخصی بده!!!!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته امسال 02/06/1391 برگزار میشه ،
به امید قبولی همه ی کسایی که تلاش کردن.
موفق باشید :gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان...من کاردانی میخونم... و از الان شروع کردم واسه کارشناسی و میخوام جز 120 نفری که کل ایران در رشته ی برق قدرت دانشگاه دولتی میخواد قبول شم... واسه کاردانی ترازم شد6800.... واسه کارشناسی باید حدودا ترازم چند بشه که قبول شم.... اونم با ظرفیت 120 نفر؟؟؟؟؟؟

sani_87

عضو جدید
كارشناسي ناپيوسته قدرت (برا دولتي چه درصدهايي رو بايد بيارم؟)

كارشناسي ناپيوسته قدرت (برا دولتي چه درصدهايي رو بايد بيارم؟)

سلام دوستان

من امسال كنكور كارداني به كارشناسي دارم و مي خوام گرايش قدرت رو انتخاب كنم

خواستم بدونم با چه درصدهايي دولتي قبول ميشم و اينكه اول كدوم درسها و سرفصل ها رو بخونم؟

اين رو هم بگم كه من مي خوام ورودي بهمن بزنم

sani_87

عضو جدید
كسي بلده سوالات رياضي كنكور رو با ماشين حساب جواب بده؟

كسي بلده سوالات رياضي كنكور رو با ماشين حساب جواب بده؟

سلام شنيدم استفاده از ماشين حساب تو كنكور كارشناسي ناپيوسته آزاده كسي بلده با استفاده از ماشين حساب جواب بعضي از سوالات رياضي رو بده؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من امسال كنكور كارداني به كارشناسي دارم و مي خوام گرايش قدرت رو انتخاب كنم

خواستم بدونم با چه درصدهايي دولتي قبول ميشم و اينكه اول كدوم درسها و سرفصل ها رو بخونم؟

اين رو هم بگم كه من مي خوام ورودي بهمن بزنم

سلام دوست من.. .منم وضعیت تو رو دارم ...تو اولویتت روزانه انتخاب نکن ... چون میخوای بهمن بری دانشگاه ....بهمن مخصوص شبانه هستش...من واسه کاردانی تخصصی 45% زدم شدم 4100.

حالا واسه برق قدرت با توجه به اینکه فقط اولویت شبانه داری ...یعنی کل ایران 60 نفر.... 30 نفر مشهد....30 نفر اراک.... خودت فکرشو کن چه جنگی بشه؟؟؟!!!!

فرهاد-ا

عضو جدید
راهنمایی برای گرایش در کارشناسی ناپیوسته

راهنمایی برای گرایش در کارشناسی ناپیوسته

سلام من کاردانی برق صنعتی خوندم هم الکترونیک خوبی دارم هم ماشین عالی دارم بطور کلی برق با تمامی گرایش هاشو دوست دارم یک راهنمایی برای کنکور کارشناسیم لازم دارم.

فرهاد-ا

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

میخوام بین برق قدرت و انتقال و توزیع یکی روانتخاب کنم تا کنکور روش متمرکز شم کدوم یکی بهتره و بازار کار خوبی در آینده دارد. از لحاظ سختی دروس اصلا مهم نیست.:smile:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میخوام بین برق قدرت و انتقال و توزیع یکی روانتخاب کنم تا کنکور روش متمرکز شم کدوم یکی بهتره و بازار کار خوبی در آینده دارد. از لحاظ سختی دروس اصلا مهم نیست.:smile:

به نظر من قدرت بهتره ،
البته این نظر شخصیه خودمه!!!

pomad

عضو جدید
با سلام . من خودم رتبه ی 2 رقمی کاردانی به کارشناسی 89 رشته الکترونیک بودم.این پست برا  اونایی که می خوان برا کنکور امسال (92) ثبت نام کنن . منابعی که خودم خوندم که فکر کنم بهترین منابع اند : 
الکترونیک : مدرسان عالیه و همون کافیه .
 مدار : گسترش علوم پایه مهندس شادکام + تست های مدرسان 
مدار منطقی : بهترین گسترش علوم پایه مدار منطقی مهندس شادکام (این درسو میشه راحت زد من خودم فکر میکردم 100 بزنم اما سر جلسه 3 تا رو نتونستم جواب بدم که شد 80 که بازم خوب بود درس رتبه سازیه)
فیزیک مغناطیس : مدرسان خوبه با اون میشه درصد بالایه 50 آورد اما فرمول زیاد داره که باید حفظ کرد . 
 ماشین : مدرسان (پژمان فر ) عالیه البته الکترونیکی ها با ماشین زیاد سر و کله نمی زنن اما بازم فصل 1 و  5 (ترانس ها) رو میشه با مطالعه کم و یش زد .  
ادبیات : گسترش کلیشمی جلد 1 بهترینه 
معارف : اندیشه اسلامی 1 -تست مدرسان
زبان : من نزدم.  نمیدونم کدوم بهتره .
ریاضی : گسترش دکتر نیکوکار- مدرسان مهندس نامی 
 امیدوارم موفق و پیروز باشید . 

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام . من خودم رتبه ی 2 رقمی کاردانی به کارشناسی 89 رشته الکترونیک بودم.این پست برا اونایی که می خوان برا کنکور امسال (92) ثبت نام کنن . منابعی که خودم خوندم که فکر کنم بهترین منابع اند :
الکترونیک : مدرسان عالیه و همون کافیه .
مدار : گسترش علوم پایه مهندس شادکام + تست های مدرسان
مدار منطقی : بهترین گسترش علوم پایه مدار منطقی مهندس شادکام (این درسو میشه راحت زد من خودم فکر میکردم 100 بزنم اما سر جلسه 3 تا رو نتونستم جواب بدم که شد 80 که بازم خوب بود درس رتبه سازیه)
فیزیک مغناطیس : مدرسان خوبه با اون میشه درصد بالایه 50 آورد اما فرمول زیاد داره که باید حفظ کرد .
ماشین : مدرسان (پژمان فر ) عالیه البته الکترونیکی ها با ماشین زیاد سر و کله نمی زنن اما بازم فصل 1 و 5 (ترانس ها) رو میشه با مطالعه کم و یش زد .
ادبیات : گسترش کلیشمی جلد 1 بهترینه
معارف : اندیشه اسلامی 1 -تست مدرسان
زبان : من نزدم. نمیدونم کدوم بهتره .
ریاضی : گسترش دکتر نیکوکار- مدرسان مهندس نامی
امیدوارم موفق و پیروز باشید .

سلام ، میشه درصداتو بذاری؟ و چقدر واسه کنکور خوندی ،
مر30

pomad

عضو جدید
سلام  MOHAMMAD عزیز . مدار و الکترونیک و  فیزیک بین 45 و52 بود . ادبیات 13  معارف 40 و خورده ای  و  منطقی ام 80  و یه پیشنهادم اینه که برا ریاضی اگه نتونی ام تست بزنی اگه کار با ماشین حساب مهندسی بلد باشی تک توک میشه جوابهای انتگرال رو بدون زحمت درآورد و منطقی و زیاد کار کن چون ارزش داره میشه راحت باهش رتبه آورد. موفق و پیروز باشی .;)

بالا