به دارآويخته شدن متجاوز به دختر 5 ساله

B.R.Z

عضو جدید
به دارآويخته شدن متجاوز به دختر 5 ساله​

با حکم شعبه اول دادگاه کيفري استان هرمزگان و تاييد شعبه 32 ديوان‌عالي کشور و تنفيذ آن توسط رئيس قوه قضائيه عامل جنايت تجاوز به يك کودک 5 ساله به دار مجازات آويخته شد.

اين قتل که در روستايي از توابع بندرعباس رخ داده بود با پيگيري بازپرس ويژه قتل و مامورين آگاهي عامل جنايت دستگير و به دار مجازات آويخته شد.

«ق.ک» قاتل اين پرونده در بازجويي اوليه به بزه ارتکابي خود اعتراف کرد و گفت:‌مقتوله را به نام «ز.ح» كه خواهر خانمم بود به بهانه بردن نزد همسرم از مادر خانم خود در روستايي از توابع شهرستان ميناب گرفتم و به يکي از باغات ليمو در روستايي از توابع شهرستان بندرعباس برده و او را مورد آزار و اذيت قرار دادم. به اين علت مقتوله از هوش رفت که ازترس، وي را داخل گوني پيچيده و در کنار يکي از درختان ليمو دفن کردم.

پس از صدور حکم در دادگاه کيفري استان و تاييد شعبه32 ديوان عالي کشور و تنفيذ آن توسط رئيس قوه قضائيه سحرگاه روز چهارشنبه هفته گذشته اين قاتل پليد در محل زندان مرکزي بندرعباس به دار مجازات آويخته شد.

منبع: تابناک

:w04::w04::w04:

SET@RE

عضو جدید
چرا بعضي ها مانند حيواني ميشن كه افسارشون به دست هوسشون مي افته و اونهارو به هر سمتي كه دلش ميخواد ميكشه؟
تاسف باره

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی بجای مبارزه با فساد و امثالهم در کشورمون، کشور رو کشوری پاک می‌پندارند و خیلی چیزای دیگه که شنیدیم و سپس میرن خبرهایی از آمریکا یا دیگر کشورهای غربی می‌زارن از تجاوز که اونجا رو کشوری فاسد نشون بدن، خوب همچین چیزایی طبیعی می‌شه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی بجای مبارزه با فساد و امثالهم در کشورمون، کشور رو کشوری پاک می‌پندارند و خیلی چیزای دیگه که شنیدیم و سپس میرن خبرهایی از آمریکا یا دیگر کشورهای غربی می‌زارن از تجاوز که اونجا رو کشوری فاسد نشون بدن، خوب همچین چیزایی طبیعی می‌شه!
دقیقا

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیوانات هم این کارو نمیکنن اما گاهی اوقات انسان یادش میره که اشرف مخلوقاته و عقل داره

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایران در مقایسه با تمام کشورهای غربی باز امار جرم جنایتش کمتره.

اگه اینطور که ادعامیکنید امار ما زیاده لطفا سند بیارید.

BATOOO

عضو جدید
وا مصیبتا خدایا به دادمون برس؟
چه آدم که چه عرض کنم حیوان که حیوان ازون بهتره ............................................................

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز

لطف کنین شما سند برعکسشو بذارین
مثلا یه کشور رو انتخاب کنین و با سند ثابت کنین که در کوتاه مدت آمار جنایتشون بیشتر از ایرانه
مثلا آلمان یا انگلیس چطوره واسه مثال زدن؟؟؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یه تاپیک زده بودین، در رابطه با چی بود؟ مهندسان؟ مهندس باشید؟ عاقل باشید؟ بفهمید؟ شعور داشته باشید؟ فکر کنید؟ کند ذهن نباشید؟
به اون مراجعه کنی بد نیست

ادعا نکردم امار جرم جنایت کمتره یا بیشتره و هرگز این حرف رو نزدم، شما الان ادعا کردین، دوست داشتین می‌تونین سند معتبر بیارین، البته برای من مهم نیست

پست من رو دوباره بخونین، اگه نفهمیدین چی نوشتم، می‌تونین محترمانه بنویسین "توضیح بدین"، ادعای فضل و ادبتون برای چیه الان؟

آخرین ویرایش:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ها-پست-دراین-باشگاه!!!!?p=3833780#post3833780

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرشو بکنید... یک روستایی که بطور طبیعی باید ساده تر و انسانتر باشه!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ها-پست-دراین-باشگاه!!!!?p=3833780#post3833780

دارم به یه نتیجه ای میرسم.
چطور این تاپیک هایی که در نکوهش امنیت در ایران هست حذف نمیشه ولی تاپیکی که با اسناد و امار این ادعا رو نفی میکنه حذف میشه.اصلا هم سیاسی نبود

tirmah

عضو جدید
دارم به یه نتیجه ای میرسم.
چطور این تاپیک هایی که در نکوهش امنیت در ایران هست حذف نمیشه ولی تاپیکی که با اسناد و امار این ادعا رو نفی میکنه حذف میشه.اصلا هم سیاسی نبود
ببخشیدا اما داری خیلی چرت میگی این کجاش سیاسه مهندس ایران را فساد برداشته برده میفهمی ادماش از همه قشریش دارند پلید میشند البته دور از جون بعضی ها بعد ربطش میدی به سیاست
اقا اصلا تو درست میگی ما امارمون خیلی پایینه اما اخه 1بچه 5ساله ؟؟یا خدا

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا اما داری خیلی چرت میگی این کجاش سیاسه مهندس ایران را فساد برداشته برده میفهمی ادماش از همه قشریش دارند پلید میشند البته دور از جون بعضی ها بعد ربطش میدی به سیاست

اولا که بهتره درست و مودب صحبت کنی.چرت میگی یعنی چی؟؟؟
دوما که بهتره درست نوشتمو بخونی .من هم گفتم سیاسی نیست و موضوع اجتماعیه
سوما که اگه تاپیک همراه با امار و اسناد بنده رو میدیدی دیگه اینطور ادای ادم بزرگا رو در نمیاوردی که :اصلا تو درست میگی ...

تو دو خط چقدر گاف دادی دوست محترم

tirmah

عضو جدید
اولا که بهتره درست و مودب صحبت کنی.چرت میگی یعنی چی؟؟؟
دوما که بهتره درست نوشتمو بخونی .من هم گفتم سیاسی نیست و موضوع اجتماعیه
سوما که اگه تاپیک همراه با امار و اسناد بنده رو میدیدی دیگه اینطور ادای ادم بزرگا رو در نمیاوردی که :اصلا تو درست میگی ...

تو دو خط چقدر گاف دادی دوست محترم
باشه خوشا شما آدم های مودب و شما که سوتی نمیدید
من که متن شما را پر از ادب دیدم بیش از این هم وقتم را صرف شما نمیکنم که بخواب با کسی که فقط حرف حرف خودشه صحبت کنم و شما به امارگیریتون ادامه بدید ادمه موفقی میشید

B.R.Z

عضو جدید

شرمنده جامعه باید چیکار میکرد ؟ به نظرم همین که نگذاشته طرف راست راست بگرده و سریع اعدامش کردن و به نتیجه عملش رسیده جای قدردانی داره.
تو خیلی از کشورا زشت ترین اعمالو انجام میدن ولی کسی ککشم نمیگزه.باید خداروشکر کنیم حداقل اگه تو کشورمون جرمی هم اتفاق میفته طرف به سزای اعمالش میرسه.

taxus

عضو جدید
متاسفم
واقعا ....
کاش همه انسان بودیم انسانی بهتر از انسان

سپهر2

عضو جدید

بنده خدا صداشو در نمیارن تو فکن کن خبری نیست
همچی ارومه ......

B.R.Z

عضو جدید
همچی ارومه ......

تو ژاپن که یه کشور پیشرفته و مدرنه و مثل ما جهان سومی نیست وقتی سونامی شده بود فیلمبردارا از جنازه ها خیلی کم و از فاصله خیلی دور فیلمبرداری میکردن تا مردم دچار ترس و دلهره و ناامیدی و هرج و مرج نشن. اونوقت ما دوست داریم صبح تا شب مدام تو اخبار بگن فلان جا تجاوز شده ،فلانی این کارو کرده اون کارو نکرده و...و حتی شایعه پراکنی و تفسیرای غلط میکنیم.
با این کارمون فقط تو دل مردم ترس و دلهره میندازیم و جلمعه رو دچار هرج و مرج میکنیم.
خواهشا این عینک بدبینیو بردارید خوشبینانه تر تگاه کنید.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچی ارومه ......

کاش به صورت سوال برانگیزی تاپیک این حقیر حذف نمیشد تا ببینم اونجا جوابی داشتید یا نه!!!
حالا هی مانور برید رو عدم امنیت ایران.
خوش باشید تو محکوم کردن های همیشگی تون !

tirmah

عضو جدید
کاش به صورت سوال برانگیزی تاپیک این حقیر حذف نمیشد تا ببینم اونجا جوابی داشتید یا نه!!!
حالا هی مانور برید رو عدم امنیت ایران.
خوش باشید تو محکوم کردن های همیشگی تون !
این بار امدم چون بهم برخورد شدید همچین برای من میگه محکوم کردن بهت گفته باشم نمیخواهد تو خوبه باشی و ما بده من عاشق وطنم دینم و اینمم یادت نره امنیت ربطی به ایران و دین و سیاست نداره

B.R.Z

عضو جدید
شرمنده ،جواب های شما همش از روی احساس و عصبانیته نه منطق.
اینجا قرار نیست با هم دعوا کنیم قراره به یه جواب منطقی برسیم.لطفا خونسردیتونو حفظ کنید.

سندرلا

عضو جدید
واقعا تاسف باره
امیدوارم خدا همه آدمارو به راه راست هدایت کنه که دچار اینجور کارای زشت نشن

می بخشید
شما سندی آوردید؟

در کشوری که چشم هامون رو بستیم
تجاوز در خمینی شهر رو آمریکا ترتیب داده بوده
تجاوز در کاشمر رو اسراییل
لابد انگلیسی ها هم یه چیزیشون زده بوده بالا که ریختن استخر صدف و از خواهر و مادرای ما فیلم گرفتن

ما چیکار می کنیم این وسط؟
"تکذیب"، "فرافکنی"
بامزه اینجاست که ماجرای استخر صدف برای مثال، تکذیب شد، بعد نماینده ی مجلس خبر از دستگیری ارازل و اوباشی داشت که به استخر صدف ریخته بودند !

اینه داداش من
پلیسمون در به در دنبال محدودتر کردن زن هامونه تا خوی حیوانی مردهامون نزنه بیرون !

این اصل نیست اخوی
این راه درست نیست که زنه رو بپوشونی تا مرده تحریک نشه
این درست نیست که دختره و پسره از 6 سالگی رنگ همدیگه رو نبینن و عقده ای شن تا برسن به یه سنی که دیگه نتونن خودشون رو کنترل کنن
این راهش نیست که اقتصاد کشور رو هوا باشه و بدبختی رو سر ملت، بعد توقع "ازدواج های سالم" هم داشته باشیم
یه جوون بیکار توی یکی از شهرهای کشورمون رو فرض کن
یه خورده که میگذره انسانیتش کم کم رنگ می بازه
عقده ای میشه

قبول داری آمار جرم و جنایت با آمار بیکاری یه روابطی داره؟
حالا آمار بیکاری تو کشور ما چطوره؟

اصلا بابا !
غرب خراب بمونه
اصلا غرب وحشی
غربی ها یه مشت حیوون که از جنگل فرار کردن
به خدا رو هرکدوم توی گور خودمون می ذارن
اون دنیا خدا نمیاد گناه اوباما رو با مقام معظم رهبری تو کفه های یه ترازو بذاره، هرکدوم سنگین تر بود بفرسته جهنم !

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیوانات هم این کارو نمیکنن اما گاهی اوقات انسان یادش میره که اشرف مخلوقاته و عقل داره
دوست عزیز دیگه عقل داشتن همچین کار شاخی نیست
امروز عقلو همه دارن فقط انسان نیست که
والا بعضی وقتا حیوونا خیلی بیشتر عقل دارن
البته به تاپیک ربطی نداشت خواستم گوشزد کنم که به عقل آدما دل خوش نکنید...