سلاخی وحشیانه دلفین ها در جشن بلوغ/ تصویر

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

«وَ لَأُضِلَّنَّهُمْ وَ لَأُمَنِّیَنَّهُمْ وَ لَآمُرَنَّهُمْ فَلَیُبَتِّکُنَّ آذانَ الْأَنْعامِ وَ لَآمُرَنَّهُمْ فَلَیُغَیِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ وَ مَنْ یَتَّخِذِ الشَّیْطانَ وَلِیًّا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْراناً مُبیناً»
یکی از تاکیدات فراوان شیطان در این است که «من قطعا و به راستی، انسان ها گمراه می کنم و حتما حتما آنان را آرزو زده می کنم، و قطعا قطعا او را فرمان می دهم؛ پس حتما آنان (از سر خرافات) گوش حیوانات را می برند و قطعا آنان را دستور می دهم؛ پس آنان قطعا خلقت خدا را تغییر خواهند داد و آن کس که شیطان را به جای خدا به سرپرستی برگزیند، براستی که زیانی آشکار خواهد کرد؛ نساء، ۱۱۹:
پا به دریا می گذاری ماهیان رم می کنند! از چه می ترسید ماهی ها! من انسان نیستم!
این فاجعه شیطانی، هر سال در جزیره فارو در دانمارک به خاطر جشن بلوغ نوجوانان و ورود آنان به بزرگسالی رخ می دهد. این جشن خرافی و شیطانی، نهنگ ها و دلفین های باهوش و زیبای “کالدرون” را به بیرحمانه ترین سلاخی می برد!
این دلفین ها برای بازی و دوستی به نزد انسانها می آیند و انسان های متمدن غربی و مفتخر به فرهنگ جامعه مدنی، با ضربات چنگ و چاقو بدن آنها را زنده زنده سلاخی می کنند تا دلفین های مهربان، در خون خود غوطه خورده، جان بدهند و دریا را سرخ رنگ کنند؛ باشد که شیطان راضی شود!
#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; }

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
vaaaaaaaaay

bavaram nemisheeeeeeee
in vahshia daran che ghalati mikonan?

sazmane hemaiat az heivanat morde>?
khak to sare man ke zendamo in sahneharo mibinam

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحشی های دیوانه!کاش اصلا به بلوغ نمیرسیدن! به اینا میشه گفت به بلوغ رسیدن؟!

mehdisato66

عضو جدید
چه طور دلشون مياد دلفين حيونه به اين نازي.البته نبايد اينو فقط به جامعه غرب نسبت داد انسانهاي احمق و بي احساس همه جاي دنيا وجود دارند.

saye_s

عضو جدید
می خوام به بلوغ نرسن:(
به اینا هم میشه گفت آدم؟؟؟!!!!
حیوونایی که اسمشون رو گذاشتیم وحشی از اینا با فرهنگ ترن:wallbash:

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که تنزل عقل پیدا کردن...

aaj6551

عضو جدید
فکرکنم این قضیه ماله خیلی سال پیش باشه.....اخه در حدود 50 سال پیش دانشمندان احمق علت کم شدن ذخایر ماهی دریا ها را دلفین ها اعلام کردن.....بنا به این نظر احمقانه اقدام به کشتار دلفین ها کردند که حدود 200 هزار دلفین از بین رفت در حالی که بروی جمعیت ماهی ها هیچ تغییری مشاهده نشد:mad:

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینا که این کارو میکنن بالغاشونن؟ یعنی اون یکی هام بالغ بشن همینجوری میشن؟ اینا اصلا آدم هستن که بالغ باشن؟

root

عضو جدید
هیی واییییی! به حیون زبون بسته چیکار دارن.حیف نیست واقعا
متاثر شدم

sarah89

عضو جدید
نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
غیر قابل باوره!!!!!!!!!!!!!!!!
اینا عقل تو کلشون نیس؟!؟
چجوری دلشون میاد آخه....
.
.