یزدی های باشگاه کجان!!!!!!!!!!!!!

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی ،یزد و کلا یزدیا خیلی خوبن من دو بار به این استان جذاب سفر کردم خیلی بهم خوش گذشته،ناگفته نماند که دوستان خانوادگی خیلی خوب و باصفایی اونجا داریم. :w11::w16::w17::w27::w40:

masoudccc

عضو جدید
اصلآانمک نیست
3 ساله یزد درس میخوانم میخام دیگه فرا کنم از اونجااااااااااااااا
:w45::mad:
طفلـــــــی.:redface:می گم دست منم بگیرید با هم فرار کنیم.:w11:
شوخی کردم...واقعا نمی دونم شما چرا می خواین فرار کنین:surprised:.من که خیلی دوسش دارم.:cool:خدا صبرتون بده که بتونین این چند ترمی هم که مونده پاس کنین :)و بعد برین.

Farhad Khan

عضو جدید
اصلآانمک نیست
3 ساله یزد درس میخوانم میخام دیگه فرا کنم از اونجااااااااااااااا
:w45::mad:
به خاطر لهجه!؟ :دی
آخی ،یزد و کلا یزدیا خیلی خوبن من دو بار به این استان جذاب سفر کردم خیلی بهم خوش گذشته،ناگفته نماند که دوستان خانوادگی خیلی خوب و باصفایی اونجا داریم. :w11::w16::w17::w27::w40:
ما چاکریم :دی شما خودت با صفایی
بِبوسیَم :دی

Farhad Khan

عضو جدید
نه عزیز
خود آدمهای یزد
بلاخره هر شهری هم ادم خوب داره هم بد
هوم؟ خوب نَبوسیَم :دی

تسنیم_ط

عضو جدید
ممنون از دوستان عزیز و نظراتشون.
فک کنم بهتر بود یه تاپیک بزنم هرکی بیاد نظرشو در باره یزد مردمش فرهنگش اماکن تاریخی و... بده.
اینجا تاپیک یزدیهاست دوستان......

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم فقط یه بار گذری از یزد رد شدم ولی خیلی دلم میخواد اونجارو خوب برم بگردم و ببینم:D

masoudccc

عضو جدید
خیلی خوبه.داره کم کم یزدی ها هم پیداشون می شه.:)من یه پیشنهاد دارم.حالا که اینهمه مشتاق و علاقه مند به شهر یزد داریم یه سفر دعوتشون کنیم یزد.:smile:مخصوصا واسه آرانوس که می خواد شهر یزدا کامل ببینه.:gol:
اگه موافقید منم قول می دم کل شهرا نشتون بدم.;)

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوبه.داره کم کم یزدی ها هم پیداشون می شه.:)من یه پیشنهاد دارم.حالا که اینهمه مشتاق و علاقه مند به شهر یزد داریم یه سفر دعوتشون کنیم یزد.:smile:مخصوصا واسه آرانوس که می خواد شهر یزدا کامل ببینه.:gol:
واییییییییی چقد مهمون نوازین شماها حالا دعوت که خوب سهله بعد دعوت چی میشه؟:redface::redface:

تسنیم_ط

عضو جدید
ممنون از توجه همه دوستان.
هر کی میخواد بیا یزد اسمشو بذاره تو صفحه مشخصاتم تا بدونم چند نفر هستین که یه زمان رو مشخص کنم برا سفر به یزد و یه برنامه کلی برا بازدید از یزد براتون بریزم.

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگه قراره طوری بشه.:surprised:جدی گفتم.اصلا هم زحمتی نیست.یزد که جای زیادی نداره.کل شا می شه تو یه روز دید.:w20:
خوب اومدن بعد اونجا ما که نه کسی رو داریم نه جایی اون چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoudccc

عضو جدید
ممنون از توجه همه دوستان.
هر کی میخواد بیا یزد اسمشو بذاره تو صفحه مشخصاتم تا بدونم چند نفر هستین که یه زمان رو مشخص کنم برا سفر به یزد و یه برنامه کلی برا بازدید از یزد براتون بریزم.
ایول;).تسنیم هم موافقه.
ببخشید پس من و تسنیم اینجا چی کاره ایم:w05:؟!شما تصمیمتونا بگیرید بقیه ش حل می شه.:smile:

Farhad Khan

عضو جدید
ممنون از دوستان عزیز و نظراتشون.
فک کنم بهتر بود یه تاپیک بزنم هرکی بیاد نظرشو در باره یزد مردمش فرهنگش اماکن تاریخی و... بده.
اینجا تاپیک یزدیهاست دوستان......
اکشال نداره بذارید تایپک بالا باشه همیشه :دی

منم موافقم
اگه همه بچه های یزدی از این بیشتر شدن یه میتینگ هم بذاریم ها؟ :دی
آقا یزد نبود؟؟؟ بدو تموم شدا!!!!
دربست، دربست :دی
من یزدی نیستم اما یزدی ها رو خیلی دوست دارم;)
لطف دارید ما هم شمارو دوست داریم
میگه قراره طوری بشه.:surprised:جدی گفتم.اصلا هم زحمتی نیست.یزد که جای زیادی نداره.کل شا می شه تو یه روز دید.:w20:
زیاد گفتیا :دی

یه کلبه درویشی هست در خدمتیم
ایول;).تسنیم هم موافقه.

ببخشید پس من و تسنیم اینجا چی کاره ایم:w05:؟!شما تصمیمتونا بگیرید بقیه ش حل می شه.:smile:
منم چغندرم :دی
جداً چقد خوبین شوماها :smile: ولی الان که آخه تازه اول ترمه همه فک کنم درگیر باشن
:(
اره راست میگه وقت امتحانا بیاین :دی

دوستان بیاین خودتونو معرفی کنید بیشتر اشنا بشیم

تسنیم_ط

عضو جدید
اول از همه من اسمم طوبا است.
همه اجدادم یزدی هستن.
26 سالمه البته مجرد جویای همسر:surprised:
لیسانس الکترونیک.فعلا شاغل.بلوار جمهوری خونمونه;)
اول خودمو معرفی کردم بقیه هم بیان:smile:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه من اسمم طوبا است.
همه اجدادم یزدی هستن.
26 سالمه البته مجرد جویای همسر:surprised:
لیسانس الکترونیک.فعلا شاغل.بلوار جمهوری خونمونه;)
اول خودمو معرفی کردم بقیه هم بیان:smile:
من خیلی خیلی خوشوقتم از آشناییتون :gol::gol::gol::heart::heart::gol::gol::gol:
در ضمن طوباجان تا دلت بخواد اینجا همسر ریخته ولی من تضمینشون نمیکنم حالا خوددانی:D

Farhad Khan

عضو جدید
خوشوقتم طوبایی

منم فرهاد
متولد 71 (دیگه خودتون حساب کنید :دی)، پسر فوق العاده گل یعنی واقعا گل یه مدت که بگذره خودتون عمق فاجعه رو درک میکنید

رشته کامپیوتر هستم
خونمون اینا هم شهرک دانشگاس

جویایی همسرم نیستم

بالا