نظر سنجی کنکوری

نظر سنجی کنکوری

• خیلی خوبه

رای: 7 18.9%
  • موافقم

رای: 10 27.0%
  • مخالفم

رای: 11 29.7%
  • سر کاریم

رای: 2 5.4%
  • نه بده نه خوبه

رای: 7 18.9%

• مجموع رای دهندگان
    37

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شديدا مخالفم...
مثلا ديديد خيليا بعد از گرفتن رتبشون مجبور ميشن يه رشته اي رو كه دوست ندارن بخونن يا به خاطر يه سرس مسائلي كه ممكنه سر جلسه براشون رخ بده سالها پشت اين كنكور كوفتي ميمونن
اما اگه كنكور نباشه همه ميتونن اون چيزيرو كه دوست دارن انتخاب كنن و حتي اگه بعد از يه مدت خوششون نيمد دوباره برن هر چي دوست دارن بخونن...
من نمونه اي ميشناسم كه رفته بود آمريكا و اونجا بعد از 2 بار تغيير رشته الان دكتراشو توي رشته داروسازي گرفت...اين يعني آزادي براي تحصيل و چيزيه كه تو كشور ما ذره اي بهش اهميت داده نميشه...
تو خيلي از دانشگاها هم افراد بعد از كلي درس خوندن ميان و رشته توپي هم قبول ميشن بعد ميفهمن دانشگاه اصلا اون چيزي نبود كه فكرشو ميكردن و خيلياشون بعد از گذشت 7 8 سال هنوز ليسانس نتونستن بگيرن...خودم كاملا اين افرادو ميشناسم...

اين چند تا از دلايل من براي ندادن كنكور بود...

حداقل زمان پدر مادر من كه ميشه40 سال پيش كه اونا ميخواستن كنكور بدن تشريحي بود كنكورشون و از تست و اين جور چيزا هم خبري نبود...

reza08

کاربر فعال
اقا رضا به نظر شما چه جوری می شه عقب نموند ؟
بسم ا.. الرحمن الرحیم
خیلی راحت
با زندگی کردن
کافیه وقتمون رو بجای تلف کردن احیا کنیم
اینطوری هیچوقت عقب نمیمونیم
وقتی وقت تلف میکنم یعنی جا موندیم وزندگی نکردیم
اون لحظه مرده بودیم
تا حالا توجه کردین وقتی تو سایت گوگل سرچ میکنیم بالاش مینویسه بجای کلیک بر روی جستجو با فشردن کلید enter در وقت خود صرفه جویی کنید
یعنی از مردن وقت شما توی چند ثانیه هم می خوان جلو گیری کنن:eek:
ولی ما قاتل خوبی هستی وراحت وقت رو به قتل میرسونیم
چرا:que:
پس حواسمون باشه نمیریم:gol:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من اين كه كنكور باشه خوبه
ولي سهميه مناطق و شهدا و جانبازان و بسيج و اين حرفا خيلي بيخوده

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام
دوست عزیز الان دیگه همه جای دنیا ثابت شده که کنکور چیز بیخودیه. کشورهایی که حساب کتاب دارن کلا با کنکور مخالفن ولی تو ایران جوون بیچاره کلی از انرژی و زمانش رو هدر میده برای ورود به دانشگاه بعد وقتی وارد دانشگاه میشه می بینه استادا داغون محیط دانشگاه داغون همه چی داغون و بعد نسبت به تحصیل بی انگیزه میشه. ولی تو خارج ورود راحته اما ادامه دادن سخته یعنی اونجا دیگه لیسانس و فوق لیسانس کیلویی نمی دن به کسی :d.

بالا