نفر قبلی تو رو یاد چه آهنگی میندازه ؟

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز

میگم من بهترین گزینه هستما واس آهنگای خاطراتی
نه؟

بهتره همینجا بمونم وبا شما باشم

خوب میگفتی

الان افتادم بیاد قلم.....حاج ابراهیم رهبر....اونم تولکی میگه.....اشکت دل میاد:crying2::crying2::crying:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه اهنگی میفتم ولی اسم خوانندش یادم نمیاد:Dفقط کلیپش یادم میاد.....این پسره کیه چند وقتیه با گوگوش خیلی عیاق شده...یه کلیپش هست که یه دختری توش پاتیناژ میکنه...:Dیاد اون میفتم...... خیلی دقیق گفتم نه؟!!:w15:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه اهنگی میفتم ولی اسم خوانندش یادم نمیاد:Dفقط کلیپش یادم میاد.....این پسره کیه چند وقتیه با گوگوش خیلی عیاق شده...یه کلیپش هست که یه دختری توش پاتیناژ میکنه...:Dیاد اون میفتم خیلی دقیق گفتم نه؟!!:w15:

نمیشد یاده یه آهنگ دیگه میفتادی؟:surprised:

دریا موجه کاکا
:D

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ هندیم فاز میده

آهنگ هندیم فاز میده

یاد یه اهنگی میفتم ولی اسم خوانندش یادم نمیاد:Dفقط کلیپش یادم میاد.....این پسره کیه چند وقتیه با گوگوش خیلی عیاق شده...یه کلیپش هست که یه دختری توش پاتیناژ میکنه...:Dیاد اون میفتم...... خیلی دقیق گفتم نه؟!!:w15:

من نیگا آواتورت کردم افتادم بیاده آهنگ هندیه.....عشق من......علی قلی میرزا...:D:D:D

گزیزه

عضو جدید
ایول خیلی دقیق گفتی ..بابا خیلی باهوشی ...
ولی من با دیدن تو ...گفتن نداره دیگه یاد تیتراژنیکو می افتم ...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرم میر حسین جان
مهردادو می گه
آهنگ عاشق بوی ماهکم...
آهنگ ماهک مهرداد
خوب بید!!!!:redface:

:surprised::surprised:
:smile:
نوچچچچچچچچچچچچ....
من یاد مهوش پریوش جلال همتی میفتم:D میرحسینو گفتما ....تا پستو ارسال کنم شما پست دادین

اینا چین؟:surprised:

یاد اهنگای ترکی بیفتید وقتی منو میبینید

soutedelan

عضو جدید
می بخشین میر حسین جان من از این آهنگای ترکی فقط این حیدر بابای شهریار الان یادمه که اونم با آواتار تو جور در نمی یاد!!:biggrin::biggrin::biggrin::D

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاده اهنگه؟؟؟؟ اهنگه مدرسه موشا:w20:
اواتار من مایاست....ینی همون نیکوی خودمون اونوقت تو یاد مدرسه موشا میفتی؟!!!1:eek::eek::eek::huh:(ببخشید دوتا پست پشت سر هم شد....یادم رفت نقل قول چندتایی بگیرم:w25:)

rozan

عضو جدید
تو رو دوست دارم زیاد
نگو پس دلت میاد منو تنهام بذاری

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خداااااااااااااااااااااااا....بخورمش....عین عروسک میمونه:love:

بالا