زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
قلمه کاری پشت یند مکانیکی چی هست ؟؟!!! یعنی چی ؟؟!! میشه یکم برای من توضیح بدین ؟؟!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:
مكانيكال سيل يا محفظه آب بند قسمتي است كه در حد فاصل بين برينگها و پروانه پمپ قرار گرفته است و از مهمترين قسمتهاي پمپ مي باشد چرا كه وظيفه آن جلوگيري از ورود سيال به درون برينگهاو بر روي شفت مي باشد. مكانيكال سيل بوسيله منبع سيليپات روغن خنك كاري مي شود (منبع سيليپات براي خنك كاري است كه روغن آن داراي ويسكوزيته بالايي است و گاهي نيز از خود سيال براي خنك كاري مكانيكال سيل استفاده مي شود براي برينگها نيز از يك گيج روغن براي خنك كاري استفاده مي شود كه داراي ويسكوزيته كمتري است
.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
برخلاف اسم این تالار این جا هم که بحث ها علمی شد. اما کاش بعضی از بچه های باشگاه جز درس و علم چیز های دیگه هم تو زندگیشون یاد میگرفتن. علم خوبه اما همیشه کافی نیست......انسانیت و اخلاق به نظرم از همه چی مهم تره. مردانگی و معرفت و...!

eliot -esf

کاربر ممتاز
برخلاف اسم این تالار این جا هم که بحث ها علمی شد. اما کاش بعضی از بچه های باشگاه جز درس و علم چیز های دیگه هم تو زندگیشون یاد میگرفتن. علم خوبه اما همیشه کافی نیست......انسانیت و اخلاق به نظرم از همه چی مهم تره. مردانگی و معرفت و...!
خوب اونها را تو وجودمون داریم !!! اما علم اکتسابی دیگه مگه چقدر زندهایم باید به دستش بیاریم ;)

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره قبول دارم هست اما باید روش کار کرد. چقدر امضای میلاد... قشنگه:
دلم گرفته از ادمايي كه ميگن دوست دارم اما معني شو نميدونن
از ادمايي كه ميخوان مال اونا باشي اما خودشون مال تو نيستن
از اونايي كه زير بارون برات ميميرن اما وقتي افتاب بياد همه چي يادشون ميره

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اونها را تو وجودمون داریم !!! اما علم اکتسابی دیگه مگه چقدر زندهایم باید به دستش بیاریم ;)
خوبی الهامی؟ یه مدت خیلی بودی و ج میدادیم به هم اما یه مدته دلم تنگ شده جاهایی که میرم نیستی......

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بودی که واسه شرط معدل همیشه سؤال داشتی شاگرد پنجم گروهت بودی آره؟رو تصمیمت باش اما واسه ارشدم بخون چون منم این اشتباهو کردم و ضرر کردم. فقط واسه درسای دانشگام خوندم و ارشدو گذاشم کنار......
چقد سخت میشه تو باشگاه ج داد. سرعتش افتضاحه...

eliot -esf

کاربر ممتاز
خوبی الهامی؟ یه مدت خیلی بودی و ج میدادیم به هم اما یه مدته دلم تنگ شده جاهایی که میرم نیستی......
آره مر30 !! یک چیز بگم تو شهر ما الهام + ی نسبت مساوی با بی احترامی و کوچک شمردن !! چرا تو باشگاه همه به من میگن الهامی !! خوب بگین الی حداقل :confused:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره مر30 !! یک چیز بگم تو شهر ما الهام + ی نسبت مساوی با بی احترامی و کوچک شمردن !! چرا تو باشگاه همه به من میگن الهامی !! خوب بگین الی حداقل :confused:
چشم الی جونم تو شهر ما کسی که از خودت بدونیو با ی میگی. یعنی الهام من. چشم میگم الی.

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
به اینها میگن دوست واقعی!!!!!!!!!!

به اینها میگن دوست واقعی!!!!!!!!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي اين عكس ها عالي بود ميدونم اسپم كردم ///ولي ديگه بايد مينوشتم //مخصوصا عكس اخري خيلي باحال بود...

MehD1979

کاربر ممتاز
اینجا زنگ تفریحه//مخصوص گفتمان و بقول شما اسپم///

MehD1979

کاربر ممتاز
من کی دروغی گفتم این دومیش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

MehD1979

کاربر ممتاز
کی گفته نشدی؟
تکمیل ظرفیت میشی///
حالا نیگاه//:redface:

MehD1979

کاربر ممتاز
میشه آیه یأس خودتو از بین ببری؟
البته اگه ممکنه؟
اون مشکلت حل شده؟

atimehr

عضو جدید
سیلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همگی.دلم براتون تنگولیده شده بود.

MehD1979

کاربر ممتاز
مثلا کیا دوستاتن؟
چرا گرفته؟
الان خبرتو میگریم//با تأخیر البته؟
کجا بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

MehD1979

کاربر ممتاز
نه مهم بوده که گفتی///
چرا دلواپست نشدن!