اتصال به اینترنت با استفاده از GPRS Irancell

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش پنجم

اتصال به اینترنت بخش پنجم

بعد از اینکه Next رو زدی باید تنظیمات اینترنت رو توی پنجره ای که باز میشه وارد کنی و روی Ok کلیک کن.

برای همراه اول:
Access Point: mcinet
Username:
Password:
توضیح اینکه برای همراه اول جای username و Password رو خالی بزار.

برای ایرانسل:
Access Point: mtnirancell
Username: irancell-gprs2
password: 0000

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    27.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش ششم

اتصال به اینترنت بخش ششم

بعد از اینکه username و password رو وارد کردی و روی ok کلیک کردی وارد پنجره اول میشی. روی گزینه Connect که کلیک کنی، به اینترنت وصل میشه.

پیوست ها

• 6.jpg
    6.jpg
    49.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

setareharchitect

عضو جدید
بعد از اینکه Next رو زدی پنجره زیر باز میشه که تو این پنجره هم گزینه Configure the Connection Manually رو انتخاب میکنی و روی Next کلیک میکنی.
هزینه نت ساعتی چقدره؟و دانلود نامحدوده دیگه
من که استفاده می کردم البته بدون اتصال به سیستم اگر تو طرح بودم هزینش کم بود اما به طور دقیق نمی دانم ساعتی چقدر بود

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش آخر

اتصال به اینترنت بخش آخر

بعد از اینکه همه این کارها رو کردی باید بری توی نرم افزاری که میری توی اینترنت (اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس یا ....) و آدرس پروکسی زیر رو وارد کنی:

برای همراه اول:
Proxy server: 192.168.194.073
Port: 8080

برای ایرانسل:
proxy server: 10.131.26.138

نحوه تنظیم پروکسی هم به اینصورته:
توی اینترنت اکسپلورر: منوی Tools، گزینه Internet Options، از بالا تب Connections رو انتخاب میکنی، روی گزینه Lan Settings کلیک میکنی و اونجا گزینه Use Proxy Server.... رو فعال میکنی و آدرسهایی رو که بالا گفتم رو وارد میکنی.

توی فایرفاکس: منوی Tools، گزینه Options، گزینه Advanced رو از بالای پنجره انتخاب میکنی، اونحا تب network رو انتخاب میکنی، روی گزینه Settings کلیک میکنی و اونجا گزینه Manual Proxy Server.... رو فعال میکنی و آدرسهایی رو که بالا گفتم رو وارد میکنی.

GNMS

setareharchitect

عضو جدید
بعد از اینکه Next رو زدی باید تنظیمات اینترنت رو توی پنجره ای که باز میشه وارد کنی و روی Ok کلیک کن.

برای همراه اول:
Access Point: mcinet
Username:
Password:
توضیح اینکه برای همراه اول جای username و Password رو خالی بزار.

برای ایرانسل:
Access Point: mtnirancell
Username: irancell-gprs2
password: 0000
توضیحاتتون واقعا" عالی و کامله ممنون

GNMS

عضو جدید
اگه به هر دلیل با گوشی نمیتونید به یه سری از سایتها برید، توی تنظیمات گوشی بگردید، احتمالاً یه جایی تنظیماتی مثل proxy server داره. عددهای بالا را وارد کنید به احتمال زیاد درست میشه.

GNMS

abcd123

عضو جدید
من که استفاده می کردم البته بدون اتصال به سیستم اگر تو طرح بودم هزینش کم بود اما به طور دقیق نمی دانم ساعتی چقدر بود

من شبانه گرفتم 3000 تومان(ایرانسل)
فکر کنم از ساعت 23 تا 8 صبح
پنج شنبه و جمعه هم 24 ساعته
دانلود هم نامحدود است

setareharchitect

عضو جدید
بعد از اینکه همه این کارها رو کردی باید بری توی نرم افزاری که میری توی اینترنت (اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس یا ....) و آدرس پروکسی زیر رو وارد کنی:

برای همراه اول:

برای ایرانسل:

توی اینترنت اکسپلورر: منوی Tools، گزینه Internet Options، از بالا تب Connections رو انتخاب میکنی، روی گزینه Lan Settings کلیک میکنی و اونجا گزینه Use Proxy Server.... رو فعال میکنی و آدرسهایی رو که بالا گفتم رو وارد میکنی.

توی فایرفاکس: منوی Tools، گزینه Options، گزینه Advanced رو از بالای پنجره انتخاب میکنی، اونحا تب network رو انتخاب میکنی، روی گزینه Settings کلیک میکنی و اونجا گزینه Manual Proxy Server.... رو فعال میکنی و آدرسهایی رو که بالا گفتم رو وارد میکنی.

GNMS
wow!!!
پروکسی چیه؟
پورت چیه؟
البته بشون عمل می کنم اما می خواهم بدانم مفهومشون چیه؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شبانه گرفتم 3000 تومان(ایرانسل)
فکر کنم از ساعت 23 تا 8 صبح
پنج شنبه و جمعه هم 24 ساعته
دانلود هم نامحدود است

دوست عزیز اینترنت نامحدود شبانه و آخر هفته ایرانسل از ساعت 11 شب تا 6 صبح روز بعد و 24 ساعت روز پنج شنبه و جمعه هست.

abcd123

عضو جدید
دوست عزیز اینترنت نامحدود شبانه و آخر هفته ایرانسل از ساعت 11 شب تا 6 صبح روز بعد و 24 ساعت روز پنج شنبه و جمعه هست.

ممنون ;)
من فکر کنم تا ساعت 8 صبح باشه!!
اخه تا ساعت 8 که کار می کنم شارژم کم نمیشه ولی یهو از 8 به بعد شارژ تمام میشه
باز هم مطمئن بشوید چون مثل من چند بار شارژتون تمام نشه:biggrin:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کامل ترین و شاید هم اولین آموزش اتصال رایانه به اینترنت با موبایل 3 سال پیش تو یکی ازوبلاگهای خیلی قدیمی من اموزشداده شد .
فایل ورد این آموزش تصوبری در اختیار دوستان قرار میگیرد . دانبود کنین
- آموزش اتصال موبایل [N70 ] به رایانه
- تنظیمات GPRS موبایل
- تنظیمات رایانه
- کاملا تصویری
--------------
سه ماهه تابستونو دارم با GPRS ایرانسل کار میکنم . اگه میخواستم کار ت بخرم با اینهمه استفاده یه 500 تومنی خرجش می شد .

لینک مستقیم دانلود :
http://up.iranblog.com/Files7/da8c60a01e3f4ad3bcef.zip

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بخون :

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
wow!!!
پروکسی چیه؟
پورت چیه؟
البته بشون عمل می کنم اما می خواهم بدانم مفهومشون چیه؟

سلام دو ست من :
پروکسی و پورت درگاههایی برای ارتباط اینترنتی هستند که در این مورد باید روی گوشی تنظیم بشه نه رو رایانه ( با توجه به توضیح دوستمون)
بصورت معمول گوشی هایی که برای اوپراتورها شناخته شده هستند تنظیمات گوشی در قالب اسم ام اس ارسال میشه که با باز کردن و save اون مسیج تنظیمات انجام میشه .
در غیر اینطورت باید بصورت دستی انجام بدی .
گوشی های مختلف تنظیماتشون زیاد فرقی نداره :
تو اموزش پایین که برای دانلود گذاشتم توضیح دادم

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

برای همراه اول:

برای ایرانسل:

GNMS

سلام دوست من
این تنظیمات و IP و port رو نباید تو مرورگر رایانتون وارد کنین . اینکارو بکنین وصل میشید ولی نمیتونید از مرورگرتون استفاده کنید . اینها تنظیمات گوشیه که باید تو کانکشن ستینگز گوشی وارد بشه که معمولا برای گوشی های شناخته شده برای اوپراتور بصورت خودکار انجام میشه .

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام رفیق
این هزینه ای که ایرانسل میگسره ساعتی نیست دو حالت داره
1 . یه حجمی رو سفارش میدی مثلا 50 مگ یک ماهه ،یعنی به اندازه 50 مگ تو یه ماه میتونی اطلاعات ردو بدل کنی و یا بعارت ساده تر مثلا 50 مگ فیلم دانلود کنی . ( وقتی میگن دانلود نامحدود یعنی تو اون مدت زمانی خاص مثلا همون یک ماه هر چی دلت میخواد میتونی دانلود کنی نه اون 50 مگ )
2. محاسبه بر حسب کیلو بایت نه زمانی یعنی به اندازه ترنسفر اطلاعاتی که انجام میدی پول مییره مثلا اگه کیلوباتی 2 ریال باشه با دانلود یه فایل 100 کیلوباتی 20 تومن از شارژت کم میشه

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بدون اینکه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم مقصود بود
با استفاده از خود گوشی باشگاه اومدن رو عرض کردم

سلام
خب پسر خوب معلومه که با گوشی نمیتونی هر سایتی رو ببنی
اولا کامل ترین امکانات رو سایتهایی میتونن بهت بدن که از نسخه موبایل پشتیبانی کنن
بعدشم اینکه فقط موبایلهایی در حد آیفون که مرورگر پیشرفته ای دارن همه سایتها رو پشتیبانی میکنن .
ساده تر اینکه مثلا شما تو موبایل فلش پلیر نداری ،جاوا پشتیبانی نمیشه،خیلی از اسکریپت ها امکان اجراش وجود نداره،بسیاری از فونت ها رو پشتیبانی نمیکنه ،موس نداری، محدودیت فضا داری و خیلی از امکانات جانبیه دیگه . واسه همینه که حیلی از سایتها پشتیبانی نمیشه .

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام . میشه بپرسم آیا راجع به گوشی های سامسونگ مدل E250 هم کاربرد داره ؟ و چطور میتونم نرم افزارشو . برنامشو نصب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنی.
سلام رفیق
با هر گوشی که gprs پشتیبانی کنه میشه وصل شد . تنها مشکلش تنظیماتش که یا اوپراتور گوشیتو میشناسه برات میفرسته که مشکلی نیست و یا اینکه خودت باید دستی تنظیمش کنی که برای اینکار اگه ایرانسل داری تماس بگیر با 700 یا برو تو سایتشون . تنظیمات گوشی رو انجان دادی نرم افزار همراه موبایل رو رو رایانت نصب کن . با کابل یا بلوتوث موبایل رو به رایانه متصل کن وقتی اتصال برقرار شد قسمتی بنام کانکشن داره که با ی تنظیمات خیلی ساده میتونی به اینترنت وصل شی

من 0123 ته کجه؟

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معلومه که هستم:D:razz:
خوب من نمی دانم چرا کثر دوستانی که دستی بر کامپیوتر دارند با آدم این طور برخورد می کنند:D
بابا شما هم یک زمانی مثل من ناشی بودید:mad:
سلام دوست من
من حق رو به شما میدم
فکر نکنم دوستمون قصد توهین داشته
ولی اگر اینطور بوده من از طرفشون معذرت میخوام .
هر سوالی داری بی رو دروایسی مطرح کن دوستان جواب میدن .

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من
من حق رو به شما میدم
فکر نکنم دوستمون قصد توهین داشته
ولی اگر اینطور بوده من از طرفشون معذرت میخوام .
هر سوالی داری بی رو دروایسی مطرح کن دوستان جواب میدن .
آره درستشم همینه.

این باشگاه برای اونکه همه مشکلاتشون رو برطرف کنند نه اینکه بترسند از پرسیدن.

setareharchitect

عضو جدید
سلام دو ست من :
پروکسی و پورت درگاههایی برای ارتباط اینترنتی هستند که در این مورد باید روی گوشی تنظیم بشه نه رو رایانه ( با توجه به توضیح دوستمون)
بصورت معمول گوشی هایی که برای اوپراتورها شناخته شده هستند تنظیمات گوشی در قالب اسم ام اس ارسال میشه که با باز کردن و save اون مسیج تنظیمات انجام میشه .
در غیر اینطورت باید بصورت دستی انجام بدی .
گوشی های مختلف تنظیماتشون زیاد فرقی نداره :
تو اموزش پایین که برای دانلود گذاشتم توضیح دادم
حالا متوجه شدم خدا رو شکر که شما مثل اون دوستمون به جه توضیح نگفتید من یک معجزم:D
بله برای گوشیم تنظیمات به صورت اس ام اس دریافت نمی شه تا هفته پیش که ایرانسل روش بود خودم دستی تنظیم کرده بودم و استفاده از نت خیلی آسون وبا سرعت بود اما حالا که همراه اول گذاشتم که متنفرم ازش نمی شه نت رفت
می دان این تاپیک مخصوص نت ایرانسل اما ممنون می شم اگر راجع به همراه اول هم آموزشهایی دارید بگذارید
و ممنون می شوم اگه راهی و برام توضیح بدهید که با ایرانسل هم بشه سایتهای یوزر و پسوردی به جز میل (چون میل راحت باز می کنم)رو باز کرد-در واقع قسمت یوزر و پسوردشون رو به صورت فعال در اورد

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا متوجه شدم خدا رو شکر که شما مثل اون دوستمون به جه توضیح نگفتید من یک معجزم:D
بله برای گوشیم تنظیمات به صورت اس ام اس دریافت نمی شه تا هفته پیش که ایرانسل روش بود خودم دستی تنظیم کرده بودم و استفاده از نت خیلی آسون وبا سرعت بود اما حالا که همراه اول گذاشتم که متنفرم ازش نمی شه نت رفت
می دان این تاپیک مخصوص نت ایرانسل اما ممنون می شم اگر راجع به همراه اول هم آموزشهایی دارید بگذارید
و ممنون می شوم اگه راهی و برام توضیح بدهید که با ایرانسل هم بشه سایتهای یوزر و پسوردی به جز میل (چون میل راحت باز می کنم)رو باز کرد-در واقع قسمت یوزر و پسوردشون رو به صورت فعال در اورد
همون طور که گفتم میلت نسخه مخصوص موبایل داره. سایت های دیگه ای هم همینطور اما نه همه شون

فکر نکنم راهی باشه.

setareharchitect

عضو جدید
سلام
اولا کامل ترین امکانات رو سایتهایی میتونن بهت بدن که از نسخه موبایل پشتیبانی کنن
بعدشم اینکه فقط موبایلهایی در حد آیفون که مرورگر پیشرفته ای دارن همه سایتها رو پشتیبانی میکنن .
ساده تر اینکه مثلا شما تو موبایل فلش پلیر نداری ،جاوا پشتیبانی نمیشه،خیلی از اسکریپت ها امکان اجراش وجود نداره،بسیاری از فونت ها رو پشتیبانی نمیکنه ،موس نداری، محدودیت فضا داری و خیلی از امکانات جانبیه دیگه . واسه همینه که حیلی از سایتها پشتیبانی نمیشه .
با اینکه در معرض دید عموم گفتنش درست نیست
اما اسمم ستاره است
پسر خوب هم نمی شناسم:D
به آواتارم نگاه نکنید
اسم کاربریم و ببینید
شرمندهاااااااااااااااااااااااااا

setareharchitect

عضو جدید
سلام
از کجا می شه متوجه شد گوشیی از جاوا پشتیبانی می کنه یا نه؟
فلش پلیر رو می شه رو گوشی نصب کرد دیگه؟اما حجمش بالا نیست؟
اسکریپت چیه؟
دوستان خیلی از اصطلاحات بارها شنیدم اما شرایطی برای به جواب رسیدن نداشتم
ممنون می شوم توضیح بدهید

بالا