مانتو فرم به دانشگاه آزاد آمد

متال85

عضو جدید
برگزاری نمایشگاه مانتو فرم در مناطق 12 گانه دانشگاه آزاد اسلامی به گفته مدیرکل امور فرهنگی این دانشگاه برای زمینه سازی جهت عملیاتی شدن الگوی پوشش مصوب دانشگاه آزاد اسلامی است که طی بخشنامه ای به واحدهای سراسر کشور این دانشگاه ابلاغ شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای به کلیه واحدهای سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به اجرای طرح "الگوی پوشش مصوب دانشگاه" کرده است. این طرح به گفته مدیرکل امور فرهنگی این دانشگاه دارای مفادی برگرفته از مصوبات شورای اسلامی شدن دانشگاهها است.

برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مانند واحد فلاورجان مقارن با آغاز سال تحصیلی دانشگاهها اقدام به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه "مانتو فرم" در راستای نهادینه سازی پوشش متناسب با الگوی ابلاغ شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی کرده اند.

علیرضا صالحی مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نمایشگاهها و فروشگاههای مانتو فرم با همکاری طراحان لباس و تولیدکنندگان بخش خصوصی در کلیه مناطق 12 گانه این دانشگاه خبر داد
http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=119463

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::biggrin::biggrin::D:mad::cry::cry::cry::confused::razz::heart::(:mad::D:smile::):biggrin:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همين كم بود
پسرا با هر لباسي دلشون ميخواد بيان
دخترا بازم بايد فرم بپوشن
12 سال بس نبود
خوبه من آزاد نيستم وگرنه حتما روزي 10 بار حراست احضارم ميكرد!
فک کنم شما یه کم اشتباه کردی
چون من چند روز پیش که دانشگاه بودم داشتن به کارکنان لباس فرم میدادند
این لباسا مال دانشجوها نیس

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم شما یه کم اشتباه کردی
چون من چند روز پیش که دانشگاه بودم داشتن به کارکنان لباس فرم میدادند
این لباسا مال دانشجوها نیس

من از روي حرف متال و منبعش گفتم خودمم به چشم نديدم;)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تموم کردم خدارو شکر... حالا یه عکس از این مانتو فرما نیس یه کم ببینیم روحیمون عوض شه!:w25:

متال85

عضو جدید
مطلب زیر طنزه
جدا از خبر اصلیه که منبع هم داره
لففففففففففففطا حذف نکن مثه اون 3تایی که امروز حذف کردی
پس از بحث در اتاق فکر لباس پیشنهادی برای
اقایون:

برای خواهران :

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا چرا داغ میکنید شما ها:w06::w06::w06:
من به چشم خودم دیدم مال کارمندان دانشگاه بود نه مال دانشجوها:thumbsup2::thumbsup2:
باز دوباره حرف خودتونو بزنید;)

tatu_lover1366

عضو جدید
چیزی برای گفتم نیست
جز اینکه مردم باید یاد بگیرن که دارن تو جامعه کمونیستی زندگی میکنن

yaghot kabod

عضو جدید
دانشجویان وضع وخیم تری دارند به طور مثال : من چادری هستم(از اون فاطی کماندوهاش نها)همیشه هم مانتو مناسب دانشگاه رو میپوشم اما همیشه ی خدا حراست دانشگاه منو رو صدا میکنه حتما میپرسید چرا؟؟؟
خوب من در حالت عادی بیرون منزل روسری یا شال زیر چادر میپوشم اما دانشگاه با مقنعه مشکی میروم همیشه خدا به مقنعه من گیر میدهند و همیشه بهانه شون اینکه مقنعه شما خواهر کوتاهه اما من تمام مغازه ها رو هم گشتم مقنعه ی بلندتر پیدا نکردم
به تازگی هم شنیدم حقوق ماهانه خواهران حراست دانشگاه ما پیش از یک میلیون تومنه حالا خودتون قضاوت کنید من چه حال دارم ....:cry::cry::cry::w09::w09::w06:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشجویان وضع وخیم تری دارند به طور مثال : من چادری هستم(از اون فاطی کماندوهاش نها)همیشه هم مانتو مناسب دانشگاه رو میپوشم اما همیشه ی خدا حراست دانشگاه منو رو صدا میکنه حتما میپرسید چرا؟؟؟
خوب من در حالت عادی بیرون منزل روسری یا شال زیر چادر میپوشم اما دانشگاه با مقنعه مشکی میروم همیشه خدا به مقنعه من گیر میدهند و همیشه بهانه شون اینکه مقنعه شما خواهر کوتاهه اما من تمام مغازه ها رو هم گشتم مقنعه ی بلندتر پیدا نکردم
به تازگی هم شنیدم حقوق ماهانه خواهران حراست دانشگاه ما پیش از یک میلیون تومنه حالا خودتون قضاوت کنید من چه حال دارم ....:cry::cry::cry::w09::w09::w06:
تو دانشگاه ما از این خبرا نیست
به قول بچه ها هالیووده
ینی هالیوود باید بیاد لنگ بندازه
یه بار حراست به یه دختره گیر داد
دختره اشک حراستیه رو در اورد
اینقده بهش بد و بیراه گفت حراستیه کم کم فرار کرد

نخبه برق

کاربر بیش فعال
واي چقدر ميشه بخندي!!!

فكر كن از اين سبز بد رنگا بزارن! كر كر خندس

البته براي پسرا كه نمي تونن چنين كاري كنن

تو كلاس نگاه مي كني نصف كلاس يك شكل يك رنگ و البته بد رنگ!! :biggrin::biggrin:

پارسال براي دانشگاههاي دولتي يه مدت بحث بود فكر كنم بچه نسل كسي كه پيشنهاد داده بود رو نابود كردن بيخيال شد!:biggrin::biggrin::biggrin: