80درصد دختران دوست پسر دارند!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصلا موافق نیستم
محیط کار چی؟مگه میشه؟مثل... فکر نکن.این مشکل باید جور دیگه حل بشه

مگه تو محیط کاری باید با هم کاری داشته باشند ؟ میخوان باهم بازی کنند؟ ..... شما واقعا دخترا چرا فکر میکنید .. باید پسرا همیشه پیشتون باشن .....به نظر من محیط کاری پسرا با جنس موافق هم باشند میتونند ... بهتر کار کنند ....و پیشرفت کنند....

najmeh_kolahkaj

عضو جدید

مگه تو محیط کاری باید با هم کاری داشته باشند ؟ میخوان باهم بازی کنند؟ ..... شما واقعا دخترا چرا فکر میکنید .. باید پسرا همیشه پیشتون باشن .....به نظر من محیط کاری پسرا با جنس موافق هم باشند میتونند ... بهتر کار کنند ....و پیشرفت کنند....

كاملا موافقم

amircrash

عضو جدید

didi mojaradi miri shomal che hali mide?
dota mashin mardo sibil ghati hali mibarim:biggrin:

ensan1

عضو جدید

سلام دوست گرامی

الان شما مشکلت دقیقا کجاست؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني هركي از همزيستي قورباغه ها چيزي ندونه دانشگاه نرفته؟هههههههه
منظورت اينه كه دانشگاه فقط جاي قورباغه آموزيه؟
برو منطقتو درست كن!كسي كه نمي دونه تو جامعه با جنس مخالفش چه جوري برخورد كنه از نظر شما باسواده ولي كسي كه اينا رو ميدونه فقط كاري به كار قورباغه و جك و جونورا نداره بيسواده!!!:eek:
كشتي ما رو با منطقت مهندس!!!!:biggrin:

برو منطقو شما یاد بگیر که تو دانشگاه .. ومحیط های دیگه ... لنگ پسرها نباشی .... نچسبی بهشون ...عوض اینکه بگه بله .... از هم دور باشند بهتره .. هم واسه خودشون مزاحمت ایجاد نمیشه... هم میتونند .. پیشرفت کنند ....تو دوران مدرسه .. چرا نمرات همیشه بیشتره از دانشگاه ... چون تو کلاس و محیط های دیگر مزاحمتی نیست .....اونم که میره با پسر دوست میشه ... یعنی خانواده نتوسته تربیتش کنه ... فقط برزرگش کرده ....هیچی یادش نداده....

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گرامی

الان شما مشکلت دقیقا کجاست؟

مشکلی نیست ... من نظرمو گفتم که پسرها هرچقدر از دخترا دور باشند .. هم دخترا همچینین..... فساد ..مشکلات کمتر میشه ....تا سن ازدوجشون....

najmeh_kolahkaj

عضو جدید
برو منطقو شما یاد بگیر که تو دانشگاه .. ومحیط های دیگه ... لنگ پسرها نباشی .... نچسبی بهشون ...عوض اینکه بگه بله .... از هم دور باشند بهتره .. هم واسه خودشون مزاحمت ایجاد نمیشه... هم میتونند .. پیشرفت کنند ....تو دوران مدرسه .. چرا نمرات همیشه بیشتره از دانشگاه ... چون تو کلاس و محیط های دیگر مزاحمتی نیست .....اونم که میره با پسر دوست میشه ... یعنی خانواده نتوسته تربیتش کنه ... فقط برزرگش کرده ....هیچی یادش نداده....

اينو قبول ندارم . من تو دانشگاه نمراتم بهتر از مدرسه هستش:smile:

amircrash

عضو جدید
مشکلی نیست ... من نظرمو گفتم که پسرها هرچقدر از دخترا دور باشند .. هم دخترا همچینین..... فساد ..مشکلات کمتر میشه ....تا سن ازدوجشون....
chand salete?
aghaye alpachino
rabeteye jense mokhalef niyaze
az atefish begir ta inke kamel konandeye ye fard mitone bashe

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

با کمال احترام باید بگم نظرت اصلا قشنگ نیست
بعنوان یه مهندس و فرد تحصیل کرده زشته این حرف