[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kamran2008

عضو جدید
چی شد بچه ها کدوم یک از متن ها رو بفرستیم؟ کسی میدونه آقای نجفی که تو بازرسی هست تو بازرسی وزارت نفت هست یا بازرسی نفت و گاز پارس؟

kamran2008

عضو جدید
یه پیشنهاد دیگه: قراره هیاتی از وزارت نفت بیان بوشهر برای پیگیری وضعیت معترضین به آزمون استخدامی این وزارتخانه، بچه های بوشهر میتونن برن اونجا و این ظلمی هم که به ما شده به اونا بگن و یکی از همین متن هایی که نوشتیم رو به اونا هم برسونن. فکر کنم قراره سه شنبه بیان. نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

UNVRAZI

عضو جدید
یه پیشنهاد دیگه: قراره هیاتی از وزارت نفت بیان بوشهر برای پیگیری وضعیت معترضین به آزمون استخدامی این وزارتخانه، بچه های بوشهر میتونن برن اونجا و این ظلمی هم که به ما شده به اونا بگن و یکی از همین متن هایی که نوشتیم رو به اونا هم برسونن. فکر کنم قراره سه شنبه بیان. نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که خیلی خوبه!!!فقط معلوم نیست کیا هستن؟

*hagh*

عضو جدید
آقا کامران یکی از متنها رو بفرستیم تا دیر نشده.
انتخاب بین خوب و خوبتر هست دیگه.

*hagh*

عضو جدید
دوست عزیزی که میگی مگر چی شده و خوب میرین زیر نظر یک شرکت دیگه وزارت نفت
عزیزم مساله این نیست،آره اگر قرار بود بریم SPGC و قطعی بود شاید اینقدر ناراحت کننده نبود ولی SPGC فقط تعداد کمی از این لیست رو نیاز داره و بقیه باید برن خطوط لوله و شرکتهایی که به زودی خصوصی میشن،حالا شما بین بخش خصوصی و دولتی کدوم رو انتخاب میکنی!
در ضمن من نمیدونم که چرا بعضی از آقایون طوری رفتار میکنن که انگار پشت این انتخاب حساب و کتابی بوده و ما کم کاری کردیم یا تو آزمون اونا از ما بهتر بودن،نخیر دوستان این لیست به صورت کاملا Random تهیه شده و اگر بر حسب اتفاق اسم یکی از شما تو این لیست بود من و بقیه دوستان معترض باز مثل الان نگران بودیم و تلاش میکردیم دوستانمون کنار ما بمونن.گرچه بیشتر بچه هایی که در لیست نیستن حسن نیت دارن و دارن تلاش میکنن این قضیه منتفی بشه.

kamran2008

عضو جدید
دوست عزیزی که میگی مگر چی شده و خوب میرین زیر نظر یک شرکت دیگه وزارت نفت
عزیزم مساله این نیست،آره اگر قرار بود بریم SPGC و قطعی بود شاید اینقدر ناراحت کننده نبود ولی SPGC فقط تعداد کمی از این لیست رو نیاز داره و بقیه باید برن خطوط لوله و شرکتهایی که به زودی خصوصی میشن،حالا شما بین بخش خصوصی و دولتی کدوم رو انتخاب میکنی!
در ضمن من نمیدونم که چرا بعضی از آقایون طوری رفتار میکنن که انگار پشت این انتخاب حساب و کتابی بوده و ما کم کاری کردیم یا تو آزمون اونا از ما بهتر بودن،نخیر دوستان این لیست به صورت کاملا Random تهیه شده و اگر بر حسب اتفاق اسم یکی از شما تو این لیست بود من و بقیه دوستان معترض باز مثل الان نگران بودیم و تلاش میکردیم دوستانمون کنار ما بمونن.گرچه بیشتر بچه هایی که در لیست نیستن حسن نیت دارن و دارن تلاش میکنن این قضیه منتفی بشه.

اصلا در بین شرکت های زیر مجموعه گاز فقط SPGC حقوقش تقریبا مثل POGC هست. گاز جم و پارسیان هم که هم حقوقشون مثل این دوتا نیست هم دارن خصوصی میشن. بقیه شرکت ها هم حقوقشون در حد آموزش و پرورش شایدم کمتر باشه

*hagh*

عضو جدید
آره یادت هست چجوری عصبانی شد وقتی بچه ها گفتن اینجا به ما نیاز ندارن،یادت هست میگفت چرا نوشتین کارآموز و چرا نوشتین جدیدالاستخدام.
سوری برای جذب این نیروها هدف داشت و الان هم اگر بود حتما پیگیری می کرد و مشکل رو حل میکرد ولی نذاشتنش اهدافش رو پیگیری کنه.
من برای تمام مدیران و تمام مجریان متاسفم که وقتی میدونستن تصمیم سوری اشتباه هست اون موقع هیچی نگفتن،زهیری تو اون موقع مگر آبدارچی سوری بودی که با تصمیمش مخالفت نکردی،مگر اونموقع کم سمتی داشتی،چرا همون موقع نظرت رو ندادی و مقاومت نکردی تا با زندگی اینهمه جوون بازی نشه.همه این بچه ها موقعیتهایی داشتن که اونها را رها کردن تا به این شرکت بیان،خدا از سرت نگذره

kamran2008

عضو جدید
این طور که تو اخبار هست قراره مهندس اوجی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز ایران،دکتر سلحشور معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت و دکتر بازرگانی معاونت امور مجلس وزارت نفت بیان

UNVRAZI

عضو جدید
این طور که تو اخبار هست قراره مهندس اوجی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز ایران،دکتر سلحشور معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت و دکتر بازرگانی معاونت امور مجلس وزارت نفت بیان

خوب اینجا دیگه دست بچه های بوشهر رو میبوسه

UNVRAZI

عضو جدید
سلام این متن یک مخاطب پانا نیوزه:
خیلی بی معرفتی... کاش یه کم خودتون رو جای ما میزاشتین... من یه پدر مادر کارافتاده دارم که تحت پوشش کمیته امدادن، بیشتر از هرچیزی دلم به حال اونا میسوزه چون از موقعی که رفتم سر کار خدا شاهده تا جایی که تونستم کمکشون کردم ولی بخدا از موقعی اسممو توی لیست خروجی ها دیدم اصلا نمیدونم چجوری بهشون بگم که بعد از این همه سختی که به این جا رسیدم دارن اخراجم میکنن. همین دو ماه پیش بودم از گزینش شرکت نفت بهم زنگ زدن و و ماسه تبدیل وضعیت به رسمی مصاحبه گرفتن. نمیدون توی کارای خدا چه حکمتی هست اصلا انگار توی پیشونی ما دهه شصتی ها اینو نوشتن.خودتون میدونید که واسه آزمون بیشتر از 150 هزار نفر سال 90 شرکت کردن. بعد از طی کلی مراحل اداری و مصاحبه و ... بالاخره رفتیم سرکار، حالا بی معرفتا بعد از یکسال بهمون گفتن برین بیرون... آخه نمیگن وقی میخوای برچسب اخراجی بهت میخوره هیچ جا تحویلت نمیگیرن. شرکت گاز هم کلاس میزاره واسمون.... نمیدونم بقیه شرایطشون چطوره ولی من خودم تازه دکتری دانشگاه شیراز قبول شدم و یکماه و نیم پیش توی مصاحبه بهم اکی دادن و گفتن که از اول مهر میبینیمت. اصلا کل زندگیمون رو با این برنامه هاشون رختن بهم.متاسفم واسه خودم و بقیه بچه هایی که همه جا روی هوا میزننشون و توی مملکت خودمون روی نخواستنشون دعواست واقعا متاسفم...

MBNMBN

عضو جدید
سلام دوست عزیز کی گفته بقیه شرکت ها قراره خصوصی بشن.گاز استانی شاید ولی خطوط لوله خصوصی نمیشه

pogc-control

عضو جدید
بحث اصلی موضوع حقوقشه که ضریبش حدود 2.2 هست. حالا اگه مایلی برو

ضریب 2.2 نیست دوست عزیز.
ضریب 1.7 هست، من پرسیدم.

از دوستانی که مصاحبه رفتن میدونن واسه استان خراسان چه جاهایی رو گذاشته بود که انتخاب کنیم، ممنون میشم اگه جواب بدین.
احتمالا مصاحبه ما میوفته واسه بعد ماه مبارک. دونستنش میتونه کمک کنه.

آخرین ویرایش:
دوستان این فقط یک قضیه شخصی نیست
هرکدومتون تو قسمتی که هستین میبینین مدیریت جدید داره مدیرای قدیمی متخصص رو با یه عده چاپلوس بی سواد عوض میکنه
این هم آخرین اقدامشون برای ناک اوت کردن پروژه های پارس جنوبی
نیروهای پتروشیمی که توهربخشی تزریق شدن هم میبینید که چه کانتکت با نیروهای قدیم پارس درست کردن
به نظرم سریع ترین راه برای پیگیری اقدامات این دوستان به اصطلاح مدیر ارتباط با رهبری که از کانال امام جمعه بوشهر امکانش هست.
دوستان بوشهری اگه بتونن فردا با ایشون و یا استاندار بوشهر ارتباط بگیرن و موضوع رو بهشون منتقل کنن شاید فرجی بشه و شر اونها از سر پارس جنوبی کنده بشه

amin392

عضو جدید
ضریب 2.2 نیست دوست عزیز.
ضریب 1.7 هست، من پرسیدم.

از دوستانی که مصاحبه رفتن میدونن واسه استان خراسان چه جاهایی رو گذاشته بود که انتخاب کنیم، ممنون میشم اگه جواب بدین.
احتمالا مصاحبه ما میوفته واسه بعد ماه مبارک. دونستنش میتونه کمک کنه.

انشاالله که بتونین قضیه انتقالیتون رو کنسل کنین ولی محض اطلاع شما:
من از کسایی هستم که قراره انتقال گاز استخدام بشم و براساس اطلاعاتی که توی این مدت که مراحل استخدامیش رو طی میکنم پیدا کردم
ضرایبش از همون یک و خورده ای شروع میشه تا 3.5 بستگی داره کجا بخوان بفرستنتون هر چی شرایط محیطی بدتر، ضریب بالاتر ولی مطمعنا دیگه ضریبش مثل عسلویه بالا نیست (5.2). خب معلومه دیگه همونجور که شرایط عسلویه با اصفهان و تهران و مشهد قابل قیاس نیست حقوقشم همونجور قابل قیاس نیست.
اینم بگم که شما اگه کارتون تو فازتون تموم بشه و چون pogc بهره بردار نیست(بهره بردارspgcهست) و برای یه پروزه دیگه برین هر جای دیگه کشور مثلا مسجد سلیمان ، حقوقتون به شدت کم میشه ( البته اینم میدونم که به این زودیا هیچ فازی تکمیل نمیشه)
ممکنه روز کار باشین یا نوبتکار یا اقماری (بیشتر نوبتکار هستین وسیستمش هم 4-4 یا 2-2-4 )
حرفی هم هنوز از خصوصی شدنش من که نشنیدم ولی هر جای دولتی ممکنه خصوصی بشه مثل spgc که قبل از عید حرفش بودو خیلی جاهای دیگه که خصوصی شدن

njasaj

عضو جدید
یک فکری که داره منو اذیت میکنه اینه که زهیری بدون هماهنگی سر خود که بر نمی داره 500 نفر پیمانی رو جا به جا کنه حتما از جاهایی ok گرفته. من فکر می کنم ما باید مقاومت بیشتری از خودمون نشون بدیم باید سعی کنیم از امام جمعه بوشهر، ریاست جمهوری ، رهبری طلب کمک کنیم. من فکر کنم ساحشور موافق این انتقال هست. البته فقط حدسو و احساسه. شاید زهیری سر خود داره این کارو میکنه.

amin2x

عضو جدید
دوستان جمع بشید برید دفتر ریاست جمهوری کار فقط به دست مموتی درست میشه چون اخر دورش هست به همه داره حال میده.

kamran2008

عضو جدید
به نظر من متن NJASAJ خوبه ولی دغدغه فکری ما رو به خوبی منعکس نکرده. من از بعضی قسمت های اون و همچنین متن آقای صالحی درمتن خودم استفاده کردم که در زیر نمایش داده شده. نظر شما درباره این متن چیه؟

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس شاهمیرزایی

مدیر کل محترم بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت

با عرض سلام و احترام
موضوع: انتقال اجباری بیش از 500 نفر از نیروهای تازه استخدام شرکت نفت و گاز پارس

ما جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 90 شرکت ملی نفت هستیم که پس از فراخوان عمومی شرکت ملی نفت و اعلام نیاز به نیروی متخصص و طی کردن مراحل مختلف آزمون کتبی، آزمون روانشناختی، مصاحبه، گزینش و طب صنعتی در شرکت نفت و گاز پارس که وظیفه توسعه میدان مهم پارس جنوبی را دارد ، طی چهار گروه و پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه جذب شرکت شدیم ، از چندی قبل شایعاتی مبنی بر انتقال نیروهای شرکت بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت ملی گاز تماس گرفته شد ولیستی 517 نفره هم در این راستا منتشر گردیده است و افرادی که در لیست حضور دارند نیروی مازاد اعلام شده اند آن هم درحالی که خیلی از بچه ها هنوز یکسال از شروع به کار آنها نمیگذرد. این در حالی هست که مجوز استخدامی ما برای شرکت نفت و گاز پارس بوده است. از طرف دیگر این مهندسان جوان با خلاقیت و توان بالای ذهنی ناشی از نزدیکی به زمان تحصیل برای خدمت به تعبیر مقام معظم رهبری در جبهه جهاد اقتصادی ایران عزم خود را جذم نمودند ولی این برخورد شرکت نفت و گاز پارس با این خیل نیرو که از انواع فیلتر ها برای رسیدن به این نقطه عبور کرده اند موجب دلسردی ناشی از ضعف برنامه ریزی صاحبان تصمیم و در نتیجه تنزل کارایی این نیروها در محیط کاری جدید که به آن تبعید می شوند ، خواهد شد که این امر بی شک هم در کیفیت کار خروجی و هم در ارزیابی های عملکرد کارکنان در آینده نزدیک بروز خواهد کرد. همچنین این عملکرد صاحبان تصمیم در نفت و گاز پارس موجب برانگیختن سوالاتی در ذهن این کارکنان شده است و هیچ مقام مسئولی در نفت و گاز پارس حاضر به پاسخگویی راجع به آن به ما نیست که در ذیل به آن ها اشاره می شود. امیدواریم مسئولین نفت و گاز پارس پاسخی برای جنابعالی داشته باشند:

1. اگر پارس جنوبی نیرو لازم نداشته، پس چرا آزمون استخدامی گذاشته و مجوز استخدام را اخذ کرده است؟ و آیا فازهای در حال ساخت پارس جنوبی به پایان رسیده اند که نیروهای شاغل در آن را مازاد اعلام کرده اید؟
  2. مگر می شود با تغییر مدیرعامل یک شرکت آن هم شرکتی چون نفت و گاز پارس که وظیفه مهم توسعه میدان مشترک پارس جنوبی را برعهده دارد گفته شود که سیاست های کلی شرکت تغییر کرده و دامنه این تغییرات تا اخراج و تعدیل و مازاد خواندن نیرو های جدیدالاستخدام باشد ؟
  3. در هیچ سازمانی بر هیچ کس عشق و علاقه افراد جدید الاستخدام نسبت به کارشان پوشیده نیست و سوال اصلی اینجاست اگر معیار انتخاب افراد، کار کردن باشد طبق گفته سرپرستان واحد ها هیچ کدام از نیروها به اندازه نیرو های جدید الاستخدام با عشق و علاقه و تعهد کار نمی کنند.
  4. اکثر مجریان طرح ها در "طرح توسعه فازهای پارس جنوبی" از کمبود نیرو و نیاز مبرم به نیروهای جدید می گویند و با توجه به عقب افتادگی ایران از رقیب خود در این حوزه گازی مشترک،به نظر می رسد این تعدیل نیرو تصمیمی عجولانه و غیرکارشناسی باشد.
  5. بعد از جذب ما در شرکت هجوم نیروها از دیگر شرکت ها به شرکت نفت و گاز پارس اتفاق افتاد به نحوی که در حال حاضر تعداد آنها اگر از ما بیشتر نباشد از ما کمتر نیست و اگر بحث انتقال نیروها به شرکت های بهره برداری گاز باشد چرا فقط بایستی پرسنل جدید به عنوان نیروی مازاد اعلام شوند و سایر پرسنل که به صورت قرادادی و یا از شرکت های پتروشیمی و ... که اخیرا جذب شرکت نفت و گاز پارس شده اند، مازاد اعلام نمی شوند؟ چه بهتر که آنها بروند که تجربه بهره برداری را نیز دارند و برای شرکت مقصد نیز باعث پایین آمدن هزینه های آموزش خواهد شد نه ما که در مراحل استخدامی همین شرکت پذیرفته شده ایم.
  6. آیا انگیزه ی کار کردن برای کارکنانی که به اجبار به یک شرکت انتقال داده میشوند میماند؟ و آیا شرکت جدید از این اتفاق ضرر نمیبیند؟
  7. بر کسی پوشیده نیست که تغییر شغل چه تاثیرات روانی و جسمی بر روی افراد (و مهمتر خانواده آنها) دارد . و این کارکنان برنامه زندگی خود را (اعم از مالی و غیر مالی) بر مبنای شرایط شرکت نفت و گاز پارس تنظیم نموده اند. و حال پس از تطبیق شرایط زندگی بر اساس قوانین و شرایط این شرکت ، یک شبه به آنها اطلاع داده می شود باید به اجبار به یکی دیگر از شرکت های تابعه وزارت نفت (فعلا شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی گاز) منتقل شوند که همه می دانند موضوع مالی شرکت های زیر مجموعه شرکت گاز خود نیز چه تفاوت هایی با هم دارند و هرکدام از ما معلوم نیست بین کدامیک از آنها تقسیم شویم و عملا منطبق کردن مخارج زندگی با درآمد، پس از انتقال امری محال و ناشدنی است.
  8. اکثر افراد قبل از استخدام در شرکت های دیگر مشغول به کار بوده اند و دارای سمت و حقوق مناسب بوده اند و صرفا به تصور امنیت شغلی و مدیریت صحیح منابع انسانی از شغل قبلی خود استعفا داده و راه بازگشت را پس از یک سال ندارند.

در نهایت باید گفت پارس جنوبی میدان رقابت ایران و قطر بوده و لازم است نیروهای جوان با تخصص خود، عقب افتادگی ها را جبران کنند بنابراین به نظر می رسد نیروی مازادی اصلا وجود ندارد. لذا با عنایت به کلیه موارد فوق و نارضایتی عده کثیری از پرسنل جدید از این انتقال، خواهشمند است دستور فرمایید پیگری لازم جهت پاسخگویی و ممانعت از این انتقال بعمل آید.

ما و خانواده هایمان همچنان چشم انتظار تجدید نظر این تصمیم مهم هستیم تا بتوانیم با قوت قلب و بدون نگرانی گوشه ای از سنگرهای این صنعت را پرکنیم و یاری دهنده این صنعت بزرگ باشیم. به امید حق که این چنین گردد.
جمعی از کارمندان جدیدالاستخدام شرکت نفت و گاز پارس

آخرین ویرایش:

Saeed_kh

عضو جدید
شما چقد نامه نگاری میکنید بس دیگه بابا اقدام کنید
اینجا دور هم نشستید و نامه نگاری میکنید صداتون به هیچ جا نمیرسه

UNVRAZI

عضو جدید
به نظر من متن NJASAJ خوبه ولی دغدغه فکری ما رو به خوبی منعکس نکرده. من از بعضی قسمت های اون و همچنین متن آقای صالحی درمتن خودم استفاده کردم که در زیر نمایش داده شده. نظر شما درباره این متن چیه؟

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس شاهمیرزایی

مدیر کل محترم بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت

با عرض سلام و احترام
موضوع: انتقال اجباری بیش از 500 نفر از نیروهای تازه استخدام شرکت نفت و گاز پارس

ما جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 90 شرکت ملی نفت هستیم که پس از فراخوان عمومی شرکت ملی نفت و اعلام نیاز به نیروی متخصص و طی کردن مراحل مختلف آزمون کتبی، آزمون روانشناختی، مصاحبه، گزینش و طب صنعتی در شرکت نفت و گاز پارس که وظیفه توسعه میدان مهم پارس جنوبی را دارد ، طی چهار گروه و پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه جذب شرکت شدیم ، از چندی قبل شایعاتی مبنی بر انتقال نیروهای شرکت بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت ملی گاز تماس گرفته شد ولیستی 517 نفره هم در این راستا منتشر گردیده است و افرادی که در لیست حضور دارند نیروی مازاد اعلام شده اند آن هم درحالی که خیلی از بچه ها هنوز یکسال از شروع به کار آنها نمیگذرد. این در حالی هست که مجوز استخدامی ما برای شرکت نفت و گاز پارس بوده است. از طرف دیگر این مهندسان جوان با خلاقیت و توان بالای ذهنی ناشی از نزدیکی به زمان تحصیل برای خدمت به تعبیر مقام معظم رهبری در جبهه جهاد اقتصادی ایران عزم خود را جذم نمودند ولی این برخورد شرکت نفت و گاز پارس با این خیل نیرو که از انواع فیلتر ها برای رسیدن به این نقطه عبور کرده اند موجب دلسردی ناشی از ضعف برنامه ریزی صاحبان تصمیم و در نتیجه تنزل کارایی این نیروها در محیط کاری جدید که به آن تبعید می شوند ، خواهد شد که این امر بی شک هم در کیفیت کار خروجی و هم در ارزیابی های عملکرد کارکنان در آینده نزدیک بروز خواهد کرد. همچنین این عملکرد صاحبان تصمیم در نفت و گاز پارس موجب برانگیختن سوالاتی در ذهن این کارکنان شده است و هیچ مقام مسئولی در نفت و گاز پارس حاضر به پاسخگویی راجع به آن به ما نیست که در ذیل به آن ها اشاره می شود. امیدواریم مسئولین نفت و گاز پارس پاسخی برای جنابعالی داشته باشند:

1. اگر پارس جنوبی نیرو لازم نداشته، پس چرا آزمون استخدامی گذاشته و مجوز استخدام را اخذ کرده است؟ و آیا فازهای در حال ساخت پارس جنوبی به پایان رسیده اند که نیروهای شاغل در آن را مازاد اعلام کرده اید؟
  2. مگر می شود با تغییر مدیرعامل یک شرکت آن هم شرکتی چون نفت و گاز پارس که وظیفه مهم توسعه میدان مشترک پارس جنوبی را برعهده دارد گفته شود که سیاست های کلی شرکت تغییر کرده و دامنه این تغییرات تا اخراج و تعدیل و مازاد خواندن نیرو های جدیدالاستخدام باشد ؟
  3. در هیچ سازمانی بر هیچ کس عشق و علاقه افراد جدید الاستخدام نسبت به کارشان پوشیده نیست و سوال اصلی اینجاست اگر معیار انتخاب افراد، کار کردن باشد طبق گفته سرپرستان واحد ها هیچ کدام از نیروها به اندازه نیرو های جدید الاستخدام با عشق و علاقه و تعهد کار نمی کنند.
  4. اکثر مجریان طرح ها در "طرح توسعه فازهای پارس جنوبی" از کمبود نیرو و نیاز مبرم به نیروهای جدید می گویند و با توجه به عقب افتادگی ایران از رقیب خود در این حوزه گازی مشترک،به نظر می رسد این تعدیل نیرو تصمیمی عجولانه و غیرکارشناسی باشد.
  5. بعد از جذب ما در شرکت هجوم نیروها از دیگر شرکت ها به شرکت نفت و گاز پارس اتفاق افتاد به نحوی که در حال حاضر تعداد آنها اگر از ما بیشتر نباشد از ما کمتر نیست و اگر بحث انتقال نیروها به شرکت های بهره برداری گاز باشد چرا فقط بایستی پرسنل جدید به عنوان نیروی مازاد اعلام شوند و سایر پرسنل که به صورت قرادادی و یا از شرکت های پتروشیمی و ... که اخیرا جذب شرکت نفت و گاز پارس شده اند، مازاد اعلام نمی شوند؟ چه بهتر که آنها بروند که تجربه بهره برداری را نیز دارند و برای شرکت مقصد نیز باعث پایین آمدن هزینه های آموزش خواهد شد نه ما که در مراحل استخدامی همین شرکت پذیرفته شده ایم.
  6. آیا انگیزه ی کار کردن برای کارکنانی که به اجبار به یک شرکت انتقال داده میشوند میماند؟ و آیا شرکت جدید از این اتفاق ضرر نمیبیند؟
  7. بر کسی پوشیده نیست که تغییر شغل چه تاثیرات روانی و جسمی بر روی افراد (و مهمتر خانواده آنها) دارد . و این کارکنان برنامه زندگی خود را (اعم از مالی و غیر مالی) بر مبنای شرایط شرکت نفت و گاز پارس تنظیم نموده اند. و حال پس از تطبیق شرایط زندگی بر اساس قوانین و شرایط این شرکت ، یک شبه به آنها اطلاع داده می شود باید به اجبار به یکی دیگر از شرکت های تابعه وزارت نفت (فعلا شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی گاز) منتقل شوند که همه می دانند موضوع مالی شرکت های زیر مجموعه شرکت گاز خود نیز چه تفاوت هایی با هم دارند و هرکدام از ما معلوم نیست بین کدامیک از آنها تقسیم شویم و عملا منطبق کردن مخارج زندگی با درآمد، پس از انتقال امری محال و ناشدنی است.
  8. اکثر افراد قبل از استخدام در شرکت های دیگر مشغول به کار بوده اند و دارای سمت و حقوق مناسب بوده اند و صرفا به تصور امنیت شغلی و مدیریت صحیح منابع انسانی از شغل قبلی خود استعفا داده و راه بازگشت را پس از یک سال ندارند.

در نهایت باید گفت پارس جنوبی میدان رقابت ایران و قطر بوده و لازم است نیروهای جوان با تخصص خود، عقب افتادگی ها را جبران کنند بنابراین به نظر می رسد نیروی مازادی اصلا وجود ندارد. لذا با عنایت به کلیه موارد فوق و نارضایتی عده کثیری از پرسنل جدید از این انتقال، خواهشمند است دستور فرمایید پیگری لازم جهت پاسخگویی و ممانعت از این انتقال بعمل آید.

ما و خانواده هایمان همچنان چشم انتظار تجدید نظر این تصمیم مهم هستیم تا بتوانیم با قوت قلب و بدون نگرانی گوشه ای از سنگرهای این صنعت را پرکنیم و یاری دهنده این صنعت بزرگ باشیم. به امید حق که این چنین گردد.
جمعی از کارمندان جدیدالاستخدام شرکت نفت و گاز پارس
خوبه مهندس زیاد وسواس به خرج ندین چه جوری دست شاه میرزایی میرسونید؟
از بچه های بوشهر کسی هست بتونه به اون ملاقات بره؟

njasaj

عضو جدید
یه نفر بین ما نیست که تهرون باشه ؟ اینکه فقط فکس بشه کافی نیست به نظرم. باید حضوری بره بده دبیرخونه که ثبتش کنه که مطمئن باشیم بدستش می ره و شاهمیرزایی می خوندش و جواب می ده.
یک نفر که تهرونه باید بره طالقانی ساختمان وزارت نفت هم بده به شاهمیزایی هم بده به سلحشور که نماینده تام الاختیار وزیر در منابع انسانی هست. کسی می تونه این کارو انجام بده؟

njasaj

عضو جدید
مهندس مرتضي شاهميرزاييمدير كل بازرسي و پاسخگويي به شكايات وزارت نفت

آدرس: تهران – خيابان آيت اله طالقاني- نبش حافظ – ساختمان وزارت نفت – طبقه 11
تلفن: 88944020 - 61622449
نمابر: 88941101
سامانه پيامگير: 88946070
پست الكترونيك: bazresi@nioc.ir

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
معاونت توسعه منابع انساني: سلحشور

تلفن: ٦١٦٢٢010-021

دبيرخانه: 61624825-021
نمابر: 61623610-0٢١

تلفن دفتر پيگيري هاي ويژه : 61632397 (یه تماس با این بگیرین شاید کار را انداز باشه)

نمابر دفتر پيگيري هاي ويژه: 88809686

پست الكترونيك : pmhr@mop.ir

آدرس:
تهران ، تقاطع حافظ و طالقاني، ساختمان وزارت نفت
كد پستي : ١٥٩٣٦٥٧٩١٩
شماره تماس با مركز مخابرات وزارت نفت: 61651-021

UNVRAZI

عضو جدید
از یکی از دوستا ی تهرانیم دلگیرم اولا بهش گفتم تهرانی یه سر بزن ببین چه خبره بنده خدا ترسید ،تو این هفته خودم تهران رفتم هرچند طرف فقط حاشا میکرد وچیز زیادی دسگیرم نشد
حالا از دوستای تهرانی تقاضا مندم که به خواسته njasaj لبیک بگن

pilleh-pelleh

اخراجی موقت
سلام
بنظر من باید قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات و مجلس محترم وارد این قضیه بشن و به تحقیق و تفحص از شرکت نفت و گاز پارس بپردازن . من به این 4 ارگان نامه ایمیل کردم لطفا دوستان شما هم براشون نامه بقرستید

kamran2008

عضو جدید
اگه علاوه بر فکس یکی از دوستان تهرانی بره اونجا و شخصا نامه رو ببره که خیلی خوب میشه. بچه های بوشهر هم برن تو اون ملاقات و هم نامه رو ببرن و هم اگه تونستند حرفاشونو بزنن. به خدا اگه کاری نکنیم بعدا پشیمون میشیم. بعد هم دیگه فایده نداره.

kamran2008

عضو جدید
بچه ها فراموش نکنید اگه مدیر عامل هم اومد فازتون یا هر جای دیگه دیدینش این نامه رو که گذاشتیم اینجا بهشون بدید و اگه تونستید هم باهاش حرف بزنید. در ضمن بچه هایی هم که نمایندگان شهرشون تو کمیسیون انرژی هستند هم باید نماینده شون رو در جریان قرار بدن و ازش بخوان موضوع رو پیگیری کنه.
(من خودم شخصا از فردا پیگیری میکنم) فقط نماینده های مجلس میتونن وزیر رو تحت فشار قرار بدن. چون من شنیدم مجوز اینکار از وزیر گرفته شده.

بالا