نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
باشه این یدفعه رو بت زنگ نمیزنم ...خدایشش برای همه نتایج من بت زنگ زدم. فکر کنم کلا ازم خاطره خوشی نداررررری:biggrin:
ایندفعه رو بهت تخفیف میدم و زنگ نمیزنم تا وقتی که برگشتی:)
چشم عزیزممممم ...خدا بزرگه
عزیزم خیلی ازت ممنونم که همیشه خبرم میکنی ، خاطره خوش که دارم، مرحله اول رو خودت خبر دادی، یادت رفته ها :w38:

در گاراژ کافی نتی داره؟
من ی عمریه بیخبرم :)) اونجا فقط قهوه خونه داره اونجا نرو دختر خطرناکه :)
آره داره ، من رفتم با دوستم، اصلا هم خطرناک نیست، امن امنه :w16:

حیف نیست این همه همشهری رو ول کنی بری خیاطی . وایسا نتایج بیاد قبول میشی میبری دنده کباب میدی بهمون

من علوم تحقیقات کرمانشاه زدم، انتخاب اول و آخرمه، حال ندارم تا شهر دیگه پ برم :D، واقعا حالشو ندارم، واسه یک روز کلاس در هفته ایییین همه راه ، هزینه دانشگاه کمه ، پول خوابگاه و ایاب ذهاب هم اضافه شه! این باغ نی اون دست خیابونه ،از 6بهمن تا باغ نی پیاده برم و بیام .......... :D

shhg

عضو جدید
اووووووووووووووومد بچه ها،به خدااااا اومد،بدوییییییییییییین

orkideh

عضو جدید
بچه ها قبول شدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

Paradiso100

عضو جدید
وایییییییییییییی خدا جون من رتبم 6 شد قبول شدممممممممممممم علوم تحقیاقت

mohsen2129

عضو جدید
مردود شدم
رتبه آخرین فرد قبولی 54 رتبه من 74
اسکیسو خیلی ترازمو اورد پایین

nasim1989

عضو جدید
بچه های تهران
می شه بگید علوم تحقیقان کجای تهران هست
شهرستانی هایی که علوم تحقیقات قبول شدین ،همتون ثبت نام می کنید ؟؟اخه من باید از شهرستان بیام

تهرنگ

عضو جدید
من یزد قبول شدم با تراز 5938 حالا کی باید هر هفته بره یزد؟؟؟؟ اگه از اول اسکیس رو میگرفتن الان حداقل قزوین قبول میشدم. تراز قزوین 5900 ولی من قبل اسکیس ترازم 5500 بود

تهرنگ

عضو جدید
بچه های تهران
می شه بگید علوم تحقیقان کجای تهران هست
شهرستانی هایی که علوم تحقیقات قبول شدین ،همتون ثبت نام می کنید ؟؟اخه من باید از شهرستان بیام
بالای پونک- میشه حصارک از کجا میای که دقیق بهت مسیرت رو بگم

mahdi_ghavidel

عضو جدید
منم قزوین قبول شدم .مباررکهههههههههه .بچه ها من حول شدم نوشته نتیجه آزمون قبولی عادی مگه قبولی نوع دیگه هم داریم؟؟؟رتبه ام شده 5 .مثل اینکه 57 نفرم گرفتن که اگه خیلی ها نیومدن ثپت نام کلاسارو بتونن تشکیل بدن تکمیل هم که این ترم نمیگیرن.دوستان به همه قبول شده ها تبریک میگم انشاالله قله افتخار معماری رو فتح کنین .هرکی قزوین قبول شده بگه ما همکلاسیهامونو بشناسیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا