سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

• مجموع رای دهندگان
    337

laser_generals00

عضو جدید
می‌شه یکی‌ در مورد تاثیر زبان در کنکور ارشد بگه بالاخره بدونیم خیلی‌ مهمه یا نه؟!!!:-؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام
چرا شرکت گاز مهندس نفت نمیگیره اما شرکت نفت مهندس گاز میگیره؟
کار شرکت گاز چیه؟
عجب نمیدونستم نفت با گاز وارد واحد بهره برداری میشه؟
همانطور که میدونید مخازن گازی بسیار پیش پا افتاده تر و ساده تر از مخازن نفتی شکافدار هستند؟
سوال من اینه که واقعا چرا دست مهندسان نفت رو از منابع این مملکت کوتاه میکنید؟
اگر شرکت گاز زیر مجموعه وزارت نفت هست پس یقینا در چارت سازمانی خود نیاز به مهندسان نفت دارد.

baharz66

عضو جدید
بچه ها كنكور 92 چه طور بود؟

بچه ها كنكور 92 چه طور بود؟

بچه ها نظرتون رو درمورد كنكور امسال بگيد؟
كدوم درسا سخت بود كدوما آسون بود؟:confused:

Dr_King

عضو جدید
سلام . من که امسال آزمایشی شرکت کردم . اما خیلی سخت بود . حرارت بد نبود . ترمو تکرار سالهای قبل بود . کاربرد سخت بود . جرم هم سخت بود. البته من تست نزده بوده تاحالا . اما له نظرم سخت بود

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من حرارت و ترمو راکتور و جرم متوسط بود ولی سیالات سخت بود به جواب نمیشد رسید ...

naser.66

عضو جدید
میبینم مهندسی کامپیوتر سوال پرسیده مهندسی شیمی ها ج دادن
آره همش آسون بود جزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز سیالات

samanemorvarid

اخراجی موقت
تلاش برای حذف ادبیات و زبان فارسی از ازمون ملی نفت و گاز سال 91

تلاش برای حذف ادبیات و زبان فارسی از ازمون ملی نفت و گاز سال 91

سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه و جناس و متمم و نهاد و ترصیع کدومه؟
فلان کتاب از کیه؟مقامات حمیدی از کیه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه تماس تلفنی مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

samanemorvarid

اخراجی موقت
سلام
چرا شرکت گاز مهندس نفت نمیگیره اما شرکت نفت مهندس گاز میگیره؟
کار شرکت گاز چیه؟
عجب نمیدونستم نفت با گاز وارد واحد بهره برداری میشه؟
همانطور که میدونید مخازن گازی بسیار پیش پا افتاده تر و ساده تر از مخازن نفتی شکافدار هستند؟
سوال من اینه که واقعا چرا دست مهندسان نفت رو از منابع این مملکت کوتاه میکنید؟
اگر شرکت گاز زیر مجموعه وزارت نفت هست پس یقینا در چارت سازمانی خود نیاز به مهندسان نفت دارد.

من که اگه مهندس نفت باشم عمرا تو شرکت عقب افتاده ای مثل گاز نمیرم.اخه خود بچه های مهندسی شیمی هم دارن خدا خدا میکنند که بیفتن شرکت نفت , نه شرکت گاز

keyvanm

عضو جدید
سلام دوستان کسی از تاریخ ازمون استخدامی پتروشیمی کارون خبر داره؟من که زنگ زدم گفتم 27 فروردین اس ام اس میدن..
شما چی ؟به کسی اس دادن توی این مدت؟
این شماره پیگیری هست
0652-262-2750

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

10:39
1392/2/7

گزارش تفصيلي nioc از برگزاري بزرگترين آزمون استخدامي كشور،[h=5]نتايج آزمون استخدامي نفت تا دو هفته ديگر اعلام مي شود/ ملي حفاري، بيشترين تعداد جذب نيرو را خواهد داشت[/h]
آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران روز پنج شنبه و جمعه با حضور بيش از 128 هزار داوطلب در چندين حوزه امتحاني در سراسر كشور برگزار شد و فرصتي بود تا دانش آموختگان دانشگاه هاي كشور، در رقابتي تنگاتنگ و نفسگير بخت خود را براي ورود به صنعت نفت بيازمايند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران پنج شنبه و جمعه گذشته (پنجم و ششم ارديبهشت ماه) برگزار شد و طي آن بيش از 128 هزار داوطلب به رقابت با يكديگر پرداختند.

اين آزمون در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار شد و در نخستين روز از برگزاري آن، كريم سلحشور؛ معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت و عباس خنيفر؛ مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران براي نظارت بر اجراي صحيح آزمون در محل دانشگاه اميركبير تهران حضور يافتند.

بنابراين گزارش، دكتر سلحشور و مهندس خنيفر پس از بازديد از نحوه برگزاري آزمون، گزارش كميته برگزاري آزمون را به دقت مورد بررسي قرار دادند و جزئيات مراحل تهيه، تكثير و توزيع سوالات و همچنين حفظ امنيت آنها را طي مراحل مختلف برگزاري آزمون، مورد ارزيابي قرار دادند.

با برگزاري آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران و طي مراحل گزينشي در نهايت 2676 نيروي متخصص براي فعاليت در شركت هاي زير مجموعه شركت ملي نفت انتخاب مي شوند كه از اين تعداد 667 نفر سهميه فرزندان معظم شهدا (25درصد از كل سهميه) و 134 نفر فارغ التحصيلان بورسيه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهايتا 1841 نفر از برگزيدگان آزمون اخير انتخاب مي شوند.

گفتني است از ميان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع كارداني، 87 هزار و 464 نفر در مقطع كارشناسي، 9832 نفر داوطلب كارشناسي ارشد، 439 نفر دكتراي درماني و 82 نفر داراي دكتراي تخصصي هستند. همچنين از ميان شركت كنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا هستند. گزارش خبرنگار nioc حاكي است: براي نوبت بعد از ظهر پنجشنبه، حوزه هاي امتحاني تهران پذيراي بالاترين تعداد شركت كننده يعني 15 هزار و 886 داوطلب بودند و در آزمون صبح جمعه نيز 8564 داوطلب و در آزمون بعد از ظهر 5226 داوطلب حضور داشتند.

كمترين تعداد داوطلبان حاضر در آزمون مربوط به حوزه بندرعباس با 1037 داوطلب براي نوبت عصر پنجشنبه و 1075داوطلب براي صبح جمعه و همچنين715 داوطب در نوبت عصر روز پاياني آزمون بوده است.
اين تعداد داوطلب در 5 رسته شغلي به رقابت مي پردازند: رسته اداري، مالي و بازرگاني با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعميرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته توليد 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عمليات حفاظتي 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسي علوم كه بالاترين تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند. در مورد حوزه امتحاني اهواز نكته جالب توجه حضور بيشتر بانوان نسبت به داوطلبان آقا است كه بر اين اساس 2552 تن داوطلب خانم در اين حوزه حضور داشته اند. به گفته كميته برگزاري، اين آزمون بزرگترين آزمون استخدامي در كشور محسوب مي شود و براي اين آزمون 340 هزار دفترچه آزمون به چاپ رسيده است. از ميان شركت هاي متقاضي نيروي كار، شركت ملي حفاري با جذب 835 تن بيشترين سهم استخدامي را به خود اختصاص داده و شركت نفت مناطق مركزي ايران نيز با جذب 751 داوطلب برگزيده در رتبه دوم جذب نيرو قرار گرفته است. بنا به گفته كميته برگزاري آزمون، تصحيح اوراق آزمون از بعد از برگزاري آخرين آزمون در روز جمعه آغاز شده و طي حداقل 10 روز كاري و در نهايت تا دو هفته آينده به اطلاع شركت كنندگان خواهد رسيد. معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت در مورد نحوه برگزاري اين آزمون به خبرنگار nioc گفت: همكاران ما در شركت ملي نفت ايران همه تلاش خود را براي برگزاري آزمون به بهترين نحو ممكن انجام دادند.

سلحشور ادامه داد: اگرچه از ابتدا بخش هاي اساسي برگزاري اين آزمون از طرح سوالات گرفته تا تصحيح آنها توسط تعاوني دانشگاه اميركبير انجام مي شود، اما همكاران ما به وظايف خود به خوبي عمل مي كنند و تلاش همه ما برگزاري صحيح و سلامت آزمون ها است تا كساني كه شايستگي خدمت به نفت را دارند در اين شركت جذب و استخدام شوند و رفتار ما عادلانه و شايسته سالارانه باشد.

وي درباره اينكه بعد از آزمون چقدر زمان براي جذب اين افراد نياز هست، توضيح داد: البته جزئيات كار را همكاران ما در شركت ملي نفت ايران به زودي از طريق رسانه ها به اطلاع داوطلبان خواهند رساند اما تلاش همه ما تسريع مراحل جذب و استخدام افراد است. عباس خنيفر؛ مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران نيز با ابراز خرسندي از نحوه برگزاري آزمون گفت با توجه به وسعتي كه اين آزمون داشته و بزرگترين آزمون استخدامي كشور محسوب مي شود، طبيعتا حجم كار بسيار بالايي را به خود اختصاص داده است كه از آن جمله مي توان به هماهنگي اساتيدي كه سوالات را طراحي كرده اند و حفظ امنيت اين سوالات حين برگزاري و نيروي كاري كه براي انجام اين آزمون به كار گرفته شده اند، اشاره كرد. خنيفر افزود با توجه به تمامي مسائل و دشواري ها و حجم اين پروژه به نظر من برگزاري اين آزمون به بهترين نحو ممكن صورت گرفته است و بعد از اين هم تمامي مراحل به سرعت انجام مي شود و نتايج به زودي به اطلاع شركت كنندگان خواهد رسيد. مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران در رابطه با مراحل بعد از آزمون كتبي گفت: بعد از انجام آزمون كتبي و اعلام نتايج، تعداد دوبرابر نياز به عنوان قبولي مرحله اول اعلام مي شود و پس از آن برنامه ريزي براي آزمون شفاهي اين افراد انجام مي شود كه به صورت مصاحبه شايستگي و نيز مصاحبه شركت هاي گيرنده نيرو انجام مي شود.

وي خاطرنشان كرد: پس از انجام اين مراحل پذيرفته شدگان براي طب صنعتي و ساير مراحل به گزينش اعزام مي شوند و پس از قبولي در مراحل فوق، استخدام اين افراد مسجل شده و براي دوره هاي آموزشي اعزام مي شوند.
گفتني است آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران به عنوان بزرگترين آزمون استخدامي كل كشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم ارديبهشت ماه) در 3 نوبت برگزار شد.

MANO TO

عضو جدید
ادبیات و کامپیوتر

ادبیات و کامپیوتر

سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه و جناس و متمم و نهاد و ترصیع کدومه؟
فلان کتاب از کیه؟مقامات حمیدی از کیه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه تماس تلفنی مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

به نظر من ادبیات و کامپیوتر برای کسب درصد بالاتر کمک میکنه و حتما باید باشه...

alexmorgan

کاربر بیش فعال
سوالاش خیلی آسونه، الکی با حذفش شانس خودتون رو کم نکنین
نمونه سوالای سالهای قبلو نگاه بندازین راحت همه رو میزنین
اگه اینارو حذف کنن فشار رو اختصاصی خیلی بیشتر میشه، تو دردسر میفتین

Saeed_kh

عضو جدید
اعتراض به نتایج آزمون 91 شرکت گاز در استان بوشهر

اعتراض به نتایج آزمون 91 شرکت گاز در استان بوشهر

واکنش شدید نمایندگان استان به رد نیروهای بومی در آزمون شرکت گاز سال91

واکنش شدید نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی
به رد نیروهای بومی در آزمون شرکت گاز سال91

عضو کمیسیون انرژی مجلس نسبت به رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز انتقاد کرد و گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود.

به گزارش روابط عمومی دفترنماینده مردم شریف دشتستان درمجلس شورای اسلامی، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی پنج دفعه پشت تریبون نهادقانونگذاری رفته و درانتهای جلس هتذکرشفاهی خود به مسئولین مربوطه را قرائت کرد.

وی در تذکری به وزیر نفت گفت: نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند اما وزارت نفت 90 درصد آنها را در مصاحبه رد کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: رد نیروهای بومی که با اتوبوس مسیر بیش از هزار کیلومتری را برای مصاحبه تاتهران پیمایش می کنند، در استخدام شرکت نفت حق کشی و پایمال کردن حقوق نیروهای بومی است.رئیس فراکسیون نمایندگان استان های جنوبی کشور تصریح کرد: این چه مصاحبه ای است که فرزندان استان بوشهر باتمام قوا درآن شرکت کرده وبا نمرات بالا قبول می شوند ولی درمصاحبه رد می شوند.
همچنین نماینده دیر ، کنگان و جم نیز به این موضوع اعتراض نمود. موسوی احمدی در نشست علنی (سه‌شنبه 4 تیر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با تبریک میلاد امام زمان(عج) گفت:عدالتخواهی و عدالت‌جویی و تلاش برای برقراری آن و دفع و رفع مظاهر ظلم و بی‌عدالتی از جمله ارکان حکومت امام زمان (عج) است و مبارزه همه جانبه و مستمر با منکرات و شیوع آن از جمله برنامه‌ها و سیاست‌های اصولی در حکومت جهانی مهدوی است. عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان نمودند: علی‌رغم تمام استعدادها، ظرفیت‌ها، شرایط سخت آب و هوا و سرمایه‌گذاری عظیم نفت و گاز و پتروشیمی، هنوز مردم حوزه انتخابیه من از مشکلات عدیده‌ای رنج می‌برند که معضل بیکاری و اشتغال از جمله آنهاست.احمدی تصریح کرد: با وجود مصوبه دولت مبنی بر به‌کارگیری حداقل ۷۵ درصد از نیروهای بومی ولی این معضل تاکنون اجرایی نشده است.

بازتاب خبر اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران
بازتاب عمده خبر اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در خبرگزاری ها

پایگاه خبری نوا جنوب

پایگاه خبری جانا

پایگاه خبری نخ نیوز

پایگاه خبری صدای بوشهر

پایگاه خبری فارس نیوز

پایگاه خبری خلیج فارس

پایگاه خبری اتحاد جنوب

پایگاه خبری جنوب نیوز

پایگاه خبری گام نیوز

پایگاه خبری چغادک نیوز

پایگاه خبری سپاس

پایگاه خبری لیمر

پایگاه خبری دانشگاهی کشور

پایگاه خبری تی نیوز

پایگاه خبری مهر نیوز

پایگاه خبری قطره

پایگاه خبری خبر فارسی

پایگاه خبری کارسیک

پایگاه خبری استخدامی

پایگاه خبری شهر خبر

پایگاه خبری تسنیم

پایگاه خبری راک نیوز

پایگاه خبری جنوب پرس

پایگاه خبری مرجع خبر غرب کشور

پایگاه خبری استاد یاب

پایگاه خبری نسیم جنوب

پایگاه خبری زاگرس فردا

پایگاه خبری دانشجو نیوز

پایگاه خبری بوشهرنا

پایگاه خبری ثلاث

پایگاه خبری دلوار

دوستان جهت اعتراض به نتایج شرکت گاز به لینک زیر مراجعه کنند...

اعتراض

باسمه تعالی

با سلام؛
احتراماً به استحضار می رساند ما جمعی از فارغ التحصیلان که بومی استان بوشهر بوده و در اعلام آگهیاستخدامی شرکت ملی گاز ایرانسال 1391 بعنوان متقاضی جذب در این شرکت بودیم و در ادامه با توجه به قبولی در آزمون کتبی و شرکت در آزمون روانشناختی و سپس در مصاحبه حضوری (فنی و تخصصی) که در تهران برگزار گردید ، شرکت نموده، ولی متأسفانه در اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی علیرغم بالا بودن ظرفیت پذیرش در حوزه انتخابی، و با توجه به مصوبه هیئت دولتمبنی بر استخدام50 درصد نیروی بومی استان بوشهر، هیچگونه توجهی نشده و به نظر می رسد که حقی از فرزندان تحصیل کرده واجد شرایط این دیار به صورت قطعی ضایع شده و از شما مسئولین گرامی، عاجزانه خواهشمندیم این موضوع رو به صورت جدی پیگیری نمایید.
با تشکر

جمع کثیری از شرکت کنندگان در آزمون شرکت ملی گاز ایران
رونوشت به:
دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر؛
دفاتر نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی؛
استانداری بوشهر؛
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس؛
شرکت ملی گاز استان بوشهر؛
دفتر امام جمعه شهر برازجان؛
فرمانداری شهرستان دشتستان؛

آخرین ویرایش:

Saeed_kh

عضو جدید
سلام علیکم آقای نصوری؛ سلام به تو ای راستگومرد بزرگ؛ سلام
شاید منو نشناسی؛ ولی من یه جوانم یه جوان ایرانی یه جوان بوشهری همان جوانی که وقتی خواست وارد دانشگاه شود به استعداد شهر خودش دل خوش کرده بود و رشته مهندسی شیمی را انتخاب کرد و وارد دانشگاه شد 4 سال با ذوق درس خواند تا بتواند با پشتوانه استعداد شغلی شهر خودش و بومی بودن در این اوضاع بی کاری مملکت وارد کار شود، آقای نصوری هنوز صحبت های شما را فراموش نکردم که در رادیوی استان بوشهر گفتید من به جوانان بوشهری مژده میدهم که بیشتر این جوانان در آزمون قبول خواهند شد، هنوز صحبت های آقایان را فراموش نکردم که گفتند بوشهریا فقط کافیست که نمره بالای 60 در آزمون کتبی بیاورند تا در مصاحبه براحتی قبول میشوند انگار همین دیروز بود، چرا؟ آقای نصوری چرا؟ آیا ما گناه کردیم که بوشهری هستیم؟ اون از آزمون نفت 90 بود و این هم از آزمون گاز 91. آقایان یکم از بندرعباسیها و خوزستانیها یاد بگیرید. یکم از بندرعباسیها یاد بگیرید که وقتی استخدامی میزنند فقط بومی خودشان را میگیرند یکم از خوزستانیها یاد بگیرید که وقتی استخدامی میزنند فقط بومی خودشان میگیرند. اصلا ما حقمان است آره ما بوشهریا حقمان است ماهایی که غریبه پرست هستیم حقمان است ماهایی که استاندار ما بوشهری نیست چه انتظاری داریم از حق مردم شهرش دفاع کند وقتی فرد مصاحبه کننده ای که در اتاق مصاحبه بود بوشهری بود و وقتی وارد اتاق میشدی و تمام بوشهریها و دشتستانیها و... تمام جوونای بوشهری رو ضایع میکرد چه انتظاری داریم از مسیولیین چه انتظاری داریم از غریبه ها چرا منی که آزمون کتبی شدم 88 باید نمره مصاحبه من 10 شود. چرا؟ چون بومیم چون بوشهریم چون محرومم چون میدانید براحتی میتونید حقمان رو بخورید ولی بدانید که آن دوران به سرآمده... اما عیبی ندارد ما هم خدایی داریم ما هم یک روز سکه آن رویش را به ما نشان خواهد داد ولی آقایان شما ها را هرگز نخواهم بخشید هرگز
آقای نصوری، آقای رستمی و آقای... شما ها که درد جوانان را نمیدانید و نخواهید دانست، ما رو هم فرزندان خود حساب کنید ولی میدانم سخت است چون فرزندان شما هنوز فارغ التحصیل نشده اند سرکارند
بخدا هنوز برایم غیرقابل قبول است که جلوی اسمم نوشته شده مردود، هر روز به سایت سرمیزنم به این امید که همه آن خواب بوده باشه...
ولی...
یه روز خوب میاد...

Saeed_kh

عضو جدید
یه سوال ذهن من رو به خودش مشغول کرده و اونم اینه که چرا باید در استخدامی گاز امسال تمام افراد بالای 26 سال پذیرفته شوند؟

Saeed_kh

عضو جدید

sandis

عضو جدید
باید این بساط جم جور بشه بچه های استان بوشهر انگاز آدم نیستن چطور ما میریم شهرهای دیگه ما رو نمی خوان فقط می گن بومی خودمون

بزرگوار

اخراجی موقت
باید کمپینی بنام کمپین حمایت از بومی های پارس جنوبی راه اندازی بشه که خودش از شرکت ملی نفت مجوز 50% استخدام بومی داشته باشد اونموقع هست که میتونید حق از دست رفته خودتون رو بدست بیاورید که البته در بوشهر چون شهر کوچکی است توان چنین کاری را ندارد.چون اکثرا فقیر نشین هستند و در مجلس هم اعتباری ندارند

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
باید کمپینی بنام کمپین حمایت از بومی های پارس جنوبی راه اندازی بشه که خودش از شرکت ملی نفت مجوز 50% استخدام بومی داشته باشد اونموقع هست که میتونید حق از دست رفته خودتون رو بدست بیاورید که البته در بوشهر چون شهر کوچکی است توان چنین کاری را ندارد.چون اکثرا فقیر نشین هستند و در مجلس هم اعتباری ندارند
بوشهری ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند
همه دیدید که در ازمون 92 نفت حتی 1 نفر مهندس نفت بوشهر نمی خواست ، همینطور در ازمون گاز 92 هم یک نفر مهندس نفت بوشهر نمی خواست
بوشهر کجا میتونه حق پس بگیره ، 2 روز دیگه بنده خدا ها پارس جنوبی هم جزء یک استان دیگه میشه تا ببینم چه غلطی میکنید
بوشهریا هیچ غلطی نمیتونند کنند

sandis

عضو جدید
خاک تو سر بوشهریا که از اصفهانی ها هم کمترند (ما رفتیم اصفهان واسه مصاحبه پالایشگاه دیگه کم مونده بود با پس چونی بندازنمون بیرون)
بعد سگ و سوتک داره تو بوشهر کار میکنه

الان این چندمین نفری هست از استان بوشهر که دارم می بینم پالایشگاه اصفهان قبول شده ولی تو مصاحبه فقط فحشش ندادن که برای چی اومدی اینجا البته این کارشون از صد تا فحش ناموسی هم بدتره

sandis

عضو جدید
از روزی که آگهی استخدام شرکت گاز زده شد و داخلش نوشت سهمیه بومی بوشهر کارشناسی 60 و کاردانی 70 درصد از همون اول مشخص بود فرمالیه هست این سهمیه ها هر کی رسید گفت پارتی بازیه مگه نفت و گاز فقط برای بوشهر من به بچه ها هم گفتم بخدا بزارین نتیجه بیاد حالا می بینین اینا همش الکیه این درصد 60 70 یعنی تو هیچ نزه بره سر جلسه قبولی

Saeed_kh

عضو جدید
بوشهری ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند
همه دیدید که در ازمون 92 نفت حتی 1 نفر مهندس نفت بوشهر نمی خواست ، همینطور در ازمون گاز 92 هم یک نفر مهندس نفت بوشهر نمی خواست
بوشهر کجا میتونه حق پس بگیره ، 2 روز دیگه بنده خدا ها پارس جنوبی هم جزء یک استان دیگه میشه تا ببینم چه غلطی میکنید
بوشهریا هیچ غلطی نمیتونند کنند

وقتی یه اجنوی مثه شما میاد تو خاک بوشهر و داره نون بوشهر میخوره باید زبونت هم اینقده دراز باشه
بوشهریا همون کسانی بودند که تونستند حقشون رو از آزمون نفت 90 بگیرن و تقریبا 60% شون رو قبول کنند و باز خواهی دید که واسه گاز 91 هم یک حماسه دیگر خواهیم آفرید

hanif68

عضو جدید
هر سال همین اش و همین کاسه:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

حالا هر چقدر ما بوشهریا میخوایم اعتراض کنیم
:wallbash:

کیه که ما رو ادم حساب کنه
:crying:

باشه.....ولی خدا جای حق نشسته

یه جوون مگه چقد میتونه تحمل کنه
:w06::w06::w06::w06::w06:

مرادی میانرودی

اخراجی موقت
تا بخواهید کمپین بزنید ازمون 94 شده

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
من مطمئنم با پیگیری مستمر حقمونو میتونیم بگیریم.
پورفاطمی هم میتونه کمک کنه
فقط تا میتونید خبرشو از طریف سایتهای خبری و فیس بوک و تویتر و..... پخش کنید.

Saeed_kh

عضو جدید
همشهری و هم استانی سلام:
وعده ما فردا در مصلی بوشهر
جهت اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله صفایی بوشهری

دوستان عزیز سعی کنید فردا حتما حضور پررنگ داشته باشید تا با جمع کردن امضا اعتراض خود را نسبت به این آزمون به استحضار آیت الله صفایی بوشهری برسانیم تا مانند آزمون نفت 90 که ورق را برگرداند انشاالله بتوانیم ورق این آزمون را هم برگردانیم. انشاالله. حتما اطلاع رسانی کنید.

وبلاگ اعتراض به آزمون: http://gaz1391.blogfa.com/

مرادی میانرودی

اخراجی موقت
همشهری و هم استانی سلام:
وعده ما فردا در مصلی بوشهر
جهت اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله صفایی بوشهری

دوستان عزیز سعی کنید فردا حتما حضور پررنگ داشته باشید تا با جمع کردن امضا اعتراض خود را نسبت به این آزمون به استحضار آیت الله صفایی بوشهری برسانیم تا مانند آزمون نفت 90 که ورق را برگرداند انشاالله بتوانیم ورق این آزمون را هم برگردانیم. انشاالله. حتما اطلاع رسانی کنید.

وبلاگ اعتراض به آزمون: http://gaz1391.blogfa.com/

فردا همتون خواب میرید

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید این بساط جم جور بشه بچه های استان بوشهر انگاز آدم نیستن چطور ما میریم شهرهای دیگه ما رو نمی خوان فقط می گن بومی خودمون

این حرف ها چیه ...من خودم دوبار آزمون شرکت نفت تو منطقه خودم قبول شدم رد کردنم ......الان همه کارکنانش از عزیزان پایتخت نشین و غیر بومیه ....این رفتار کلا تو سطح کشور برگزار میشه .....

sandis

عضو جدید
این حرف ها چیه ...من خودم دوبار آزمون شرکت نفت تو منطقه خودم قبول شدم رد کردنم ......الان همه کارکنانش از عزیزان پایتخت نشین و غیر بومیه ....این رفتار کلا تو سطح کشور برگزار میشه .....

عزیزم از بچه های شهر شما حداقل چند نفر رو که قبول می کنند شما عسلویه با اون منابع عظیم نفت و گاز که رو با کجای کشور می تونید مقایسه کنید ؟

بالا