دوستان مخابراتی که آنتن و مایکروویو رو پاس کرده اند

sayyedjamal

عضو جدید
سلام
دوستان مخابراتی که آنتن و مایکروویو رو پاس کرده اند:به نظرتون این دو درس چقدر به هم وابسته اند ،مثلا اگه اول آنتن یا مایکروویو گرفته شود فرقی می کنه؟
ممنون

mokhaberat

عضو جدید
سلام
دوستان مخابراتی که آنتن و مایکروویو رو پاس کرده اند:به نظرتون این دو درس چقدر به هم وابسته اند ،مثلا اگه اول آنتن یا مایکروویو گرفته شود فرقی می کنه؟
ممنون
اگه بعد از پاس کردن میدانها و اومواج، ماکروویو بگیری خیلی بهتره؛ چون ماکروویو بسیار زیاد به درس میدانها وابسته هست و بهتره تا میدان از ذهنت نپریده ماکروویو رو بگیری.

asemaneh

عضو جدید
منم همين نظر رو دارم
اول مايكروويو بعد آنتن، تو مايكرو يواش يواش مخابراتي ميشي، بعدش كه آنتنو ميگيري ديگه واقعا" مخابراتي ميشي. ضمن اينكه گذروندن آنتن مستلزم اينه كه شما ديدت مخابراتي باشه.
اگه مشكلي تو درسا داشتي من در خدمتم

persi_user

عضو جدید
آنتن 1 بیشتر به سمت الکترومغناطیس تمایل داره مخصوصا اینکه بنیان اولیه آنتن از روی A شروع میشه.

ماکروویو بعد از میدانها و آمواج مناسب تره.

اگه می تونی هر دو رو با هم بگیری بهتره.

hoomanzdf

عضو جدید
خیلی فرق داره دیگه
دقیقان مثل مسواک زدن و خوردن حالا کدوم بهتره؟
به نظر من اول آنتن که با مفاهیم کلی آشنا بشی بعد microwaveرو بردار

sate

عضو جدید
:) سلام دوست عزیز بله فرق می کنه شما حتما بایداول درس میدان و امواج وانتن را بگذرانیدتا بامعادلات ماکسول اشنا شده وبعد درس میکروویو را که در مورد خطوط انتقال و wave guideبحث میکند اشنا شوید
سلام
ممنون

sFARZINa

عضو جدید
:) سلام دوست عزیز بله فرق می کنه شما حتما بایداول درس میدان و امواج وانتن را بگذرانیدتا بامعادلات ماکسول اشنا شده وبعد درس میکروویو را که در مورد خطوط انتقال و wave guideبحث میکند اشنا شوید
سلام دوست پیش نیاز هر دو میدان و امواج نظرم کاملا شخصی اول آنتن پاس کن بعد میکرو دروس قابل هضم تر میشه.ممنون

MM.R

عضو جدید
سلام دوست من.به نظر من اول مایکروویو رو بگیری بهتره.چون اولا همونطور که دوستان گفتند به میدان وامواج وابسته تره و دوماً اگر آنتن رو ترم فرد بگیری بهتره چون خیلی باید براش وقت بگزاری.
موفق باشی

imancj

عضو جدید
سلام
ممنون

به نظر من اگه الکترومغناتیست خوب باشه هیچ فرقی نداره

prj.

عضو جدید
سلام.
به نظر من اول مایکروویو رو بلافاصله بعد از میدان و امواج بگیر .
بعد از پاس کردن اون میتونی درس آنتن رو بگیری .
این به نظرم معقول تر هست.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.مایکروویو رو بگیری بهتره.درکل مایکروویو از میدان خیلی راحت تره و میتونی ازش نمره ی بهتری بگیری.به شرط اینکه منبع مطالعت مناسب باشه.من بهعد میدان مایکروویو گرفتم و راضی ام.