بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

rattling_boy

عضو جدید
سلام.
خواهش میکنم .

بله شاغلم .

بله خیلی تفاوت داره ...

امیدوارم که هر کس زحمت کشیده به نتیجه ی دلخواهش برسه:victory:

ما هم اگه قسمتی شد و نجف آباد قبول شدیم بازم مزاحمت میشیم:love::victory:

:victory:به امــــــــــــیــــــــــــــد فــــــــــردایــــــــــــــــی بـــــــــــــهـــــــــــــتــــــــــــر:victory:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه یکی از مشکلاتی توی ارشد یقه ی بعضی از بچه ها مثل من رو می گیره علاوه بر دور بودن دانشگاه نسبت به محل کار و زندگیشون، کمبود وقت هستش.

مثلا توی کاردانی و کارشناسی من قشنگ یادم میاد بچه هایی که از شهرستان های دیگه اومده بودن و ساکن شده بودن اغلب شاغل نبودن و تمام طول ترم رو وقت داشتن که با بقیه بچه ها روی پروژه ها کار کنن و همین باعث میشد که موفق باشن.

ولی توی ارشد اکثرا بچه ها شاغل هستن و فقط وقت می کنن که بیان دانشگاه سر کلاس ها سک سک کنن و بعدش هم برگردن و اگه فرصتی شد توی شهر خودشون درس ها رو مرور کنن:(

خواهش میکنم

از الان برید و حتما ریاضی مهندسیتونو قوی کنید که خیلی بهش احتیاج دارین از این به بعد

در مورد گرایشتون هم باید بگم سالهای قبل ترم سوم ارشد نجف اباد درس " سی ان سی پیشرفته " ارائه میشد که امسال با پیگیریهای ما و همکاری مدیر گروه این درس حذف شد و به جای اون درس " الاستیسیته پیشرفته " ارائه خواهد شد .

لازم به ذکره در صورت درخواست همه ی کلاس در مورد یک درس و تایید مدیر گروه اون درس با درس پیشنهادی بچه ها جایگزین میشه ...

ما میخواستیم ترم قبل هم بجای درس " جوشکاری پیشرفته " پشنهاد درس " کامپوزیت پیشرفته " بدیم که چون دیر اقدام کردیم نشد ...

rattling_boy

عضو جدید
خواهش میکنم

از الان برید و حتما ریاضی مهندسیتونو قوی کنید که خیلی بهش احتیاج دارین از این به بعد

در مورد گرایشتون هم باید بگم سالهای قبل ترم سوم ارشد نجف اباد درس " سی ان سی پیشرفته " ارائه میشد که امسال با پیگیریهای ما و همکاری مدیر گروه این درس حذف شد و به جای اون درس " الاستیسیته پیشرفته " ارائه خواهد شد .

لازم به ذکره در صورت درخواست همه ی کلاس در مورد یک درس و تایید مدیر گروه اون درس با درس پیشنهادی بچه ها جایگزین میشه ...

ما میخواستیم ترم قبل هم بجای درس " جوشکاری پیشرفته " پشنهاد درس " کامپوزیت پیشرفته " بدیم که چون دیر اقدام کردیم نشد ...

ای بابا فدیل جان کار و کاسبی ما رو خراب کردید که:redface:

من خودم توی زمینه ی دستگاه های سی ان سی شاغل بودم و خیلی خوشحال میشدم اگه یه دونه درس مرتبط به بنده رو حذف نمی کردید:D:victory:

چرا همه ی بچه های جامداتی عاشق دروس محاسباتی هستن:razz::(

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان قطعی اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 گفت: تلاش می کنیم نتایج نهایی این آزمون را فردا چهارشنبه سوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار دهیم.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند برای اطلاع از نتایج از روز چهارشنبه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

ابراهیم خدایی معاون سازمان سنجش آموزش کشور نیز در گفتگو با مهر درباره آزمون کارشناسی ارشد گفت: 213 هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 مجاز به انتخاب رشته شده بودند که با احتساب متقاضیانی که در دو رشته شرکت کرده بودند، بالغ بر 222 هزار نفر در آزمون مجاز شدند.

وی اظهار داشت: از تعداد کل مجازین آزمون اسامی 50 هزار نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می شود که با احتساب استعدادهای درخشانی که با تأیید سازمان سنجش معرفی می شوند، این تعداد به بیش از 55 هزار نفر خواهد رسید.

خدایی نسبت جنسیتی مجازین در این آزمون را تقریبا 50 به 50 عنوان کرد.

به گزارش مهر، امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

منبع: تابناک
پس می گفتند اواخر هفته آینده:surprised::surprised::surprised:

استرسیم کردی که:confused:

hasanpogc

عضو جدید
فکر کنم من و جنابعالی قبلا صحبت کردیم...

بله سال قبل هرکس قبول نشد رفت کرمانشاه

اینو بدونین ارزش ارشد هرکس به دانشگاهشه و استاداش و داورانی که پروژه ارشدشو ارزیابی میکنن

کرمانشاه هنوز توی استاداش مونده چه برسه به داور !!!

شما هم اگر به امید تکمیل نشستی بهتره برای سال دیگه بخونی

شما بگونه ای صحبت میکنی که انگار دانشگاه مال منه

نه عزیز من که بخیل نیستم همه تون ایشالا قبول بشین ولی بهتره دنیا رو اونجور که هست ببینید نه اونجور که دلتون میخواد

موفق باشید[

اولا" من نجف اباد شرکت نکردم ثانیا" رشتم طراحی کاربردی هست و به فکر تکمیل هم نیستم اطلاعاتی که داشتم رو فقط خواستم بهتون بگم
پارسالم از روی بد شانسی با اخرین نفر قبولی 1 نفر فاصله داشتم
بعدشم چرا شما ناراحت میشی عزیزم :mad:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم من و جنابعالی قبلا صحبت کردیم...

بله سال قبل هرکس قبول نشد رفت کرمانشاه

اینو بدونین ارزش ارشد هرکس به دانشگاهشه و استاداش و داورانی که پروژه ارشدشو ارزیابی میکنن

کرمانشاه هنوز توی استاداش مونده چه برسه به داور !!!

شما هم اگر به امید تکمیل نشستی بهتره برای سال دیگه بخونی

شما بگونه ای صحبت میکنی که انگار دانشگاه مال منه

نه عزیز من که بخیل نیستم همه تون ایشالا قبول بشین ولی بهتره دنیا رو اونجور که هست ببینید نه اونجور که دلتون میخواد

موفق باشید[

اولا" من نجف اباد شرکت نکردم ثانیا" رشتم طراحی کاربردی هست و به فکر تکمیل هم نیستم اطلاعاتی که داشتم رو فقط خواستم بهتون بگم
پارسالم از روی بد شانسی با اخرین نفر قبولی 1 نفر فاصله داشتم
بعدشم چرا شما ناراحت میشی عزیزم :mad:

من و ناراحتی ؟

تنها چیزی که در من نیست ناراحتیه ...

اخه برای من که 2 ترم دیگه فراغ التحصیل میشم چه فرقی میکنه که بخوام ناراحت بشم. انگار شما یکم ناراحتی که تا واقعیت رو میگم سریعا موضع میگیری ...

ایشالا که دولتی قبول بشی و موفق باشید ...

من که از لیسانس جامدات خیری ندیدم ایشالا شما از فوق لیسانسش خیر ببینید ...

زیاد هم خون خودتونو کثیف نکنید براتون خوب نیست ...

موفق باشید و پیروز

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید کسی میدونه تبدیل معدل اعلام شده به معدل موثر از چه راهی محاسبه میشه؟
ممنون میشم جواب بدید

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من خودم توی زمینه ی دستگاه های سی ان سی شاغل بودم و خیلی خوشحال میشدم اگه یه دونه درس مرتبط به بنده رو حذف نمی کردید:D:victory:

نه اتفاقا میدونی موضوع چیه ؟

ببینید دنیا هم این موضوع رو خوب فهمیده که برای داشتن محصول خوب و با کیفیت روش ساخت در وهله ی دوم مهمه و در مرحله ی اول ساختار شناسی و رفتار شناسی ارجحیت داره ...

ببینید شما تا وقتی نتونید بصورت کامل بر رفتار یک ماده در شرایط مختلف تسلط داشته باشید نمیتونید روش ساخت خوب و نتیجه ی با عمر بالا رو بگیرید ...

ایشالا وقتی اومدید نجف اباد با چیزایی اشنا میشید که کل دیدگاه شما رو نسبت به مکانیک عوض میکنه ...

یه کارشناس ارشد دیگه نباید به فکر ماشینکاری و ... باشه بلکه باید به فکر بهینه سازی و ابداع روشهای ناب شکلدهی باشه

hasanpogc

عضو جدید
من و ناراحتی ؟

تنها چیزی که در من نیست ناراحتیه ...

اخه برای من که 2 ترم دیگه فراغ التحصیل میشم چه فرقی میکنه که بخوام ناراحت بشم. انگار شما یکم ناراحتی که تا واقعیت رو میگم سریعا موضع میگیری ...

ایشالا که دولتی قبول بشی و موفق باشید ...

من که از لیسانس جامدات خیری ندیدم ایشالا شما از فوق لیسانسش خیر ببینید ...

زیاد هم خون خودتونو کثیف نکنید براتون خوب نیست ...

موفق باشید و پیروز
اولا" من کارمند رسمی ارتش هستم
بعدم مشکل کار هم که ندارم قصد تدریس هم ندارم جای کسی هم نمیخوام تنگ کنم
برای شما همارزوی موفقیت میکنم تا یه شغل خوب پیدا کنی ولی واقعا" دنیا ارزش نداره حرص نخور:biggrin:

highsky

عضو جدید
منظورتونو متوجه نمی شم.وقتی تو آزمون 25% اول استاتیک رو امتحان میدی دو باره تو 50 % اول ازش سوال میاد.در ضمن استاتیک پایه ی جامداته و کاربردش تکرار میشه.
درمورد بعضی فصلای مهم که حد اقل سه بار مرور میشه:50%دوم.100%اول.100نهایی
روی هم رفته پارسه از همه بهتره.چراکه جامعه آماریش بالاتره ونسبت به بقیهی موسسه ها شبیه سازی کنکورش وسخت گیریاشون مثل کنکوره.
هدف از آزمون دادن :
1)کاهش استرس وشبیه سازی آزمون
2)مرور درسا و خوندنشون با یه برنامه ریزی منظم
3)سنجش خودمون و رفع اشکالات
لا اقل برای من که اینطوریه.
در مورد آزمونای جامع سنجش:خودمم می خواستم 2 آزمون جامع سنجشو شرکت کنم ولی از بچه هایی که پارسال شرکت کرده بودن پرسیدم هیچکدوم راضی نبودن(میگن همه تستاش تستای سالای قبل بوده!!!!!!!!!!!
من به خاطر این میگم چون خیلیا مخصوصا دوستانی که تو تاپیک ارشد 89 نظر داده بودن ،میگن که نباید خیلی رو استاتیک سرمایه گذاری کرد چون سوالاش بیش از حد سخته...
حالا هم که آزمون اول کل کتابو میخواد امتحان بگیره زمان زیادی میگیره که میتونه به درسای مهم ترتعلق بگیره ... (درسای مهم ترو هرچی آدم زودتر بخونه چون بیشتر تکرار میشه نتیجش بهتره)

daneshju.m

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من گرایش سیالات خوندم و درسای سیالاتی رو خیلی راحتتر میفهمم و به خوندنشون بیشتر علاقه دارم به همین دلیل ارشد فقط میخوام تبدیل انرژِی قبول شم.
مشکلی که دارم اینه که شاغلم واسه همین وقتم کمه فرصت نمیکنم که تمام درسا رو بخونم و از اونجایی که تو درسای جامدات : استاتیک و مقاومت و طراحی اجزا خیلی ضعیفم به نظر شما اگه شاخه جامدات بطور کامل کنار بذارم یا نهایتاً 10 الی 15 درصد بزنم خیلی شانس قبولیم کم میشه؟
باتوجه به اینکه حدس میزنم که بتونم شاخه سیالات،دینامیک ،ریاضی و زبان درصدهای قابل قبول و کمی بالاتر از نرمال بزنم و اینکه معدلم هم خوب.
لطفا همه دوستان نظر بدن که تو تصمیم گیریم خیلی مهم و میخوام از این تردید نجات پیدا کنم.
با سپاس از همه
به نظر من ، درصد پایین خیلی خیلی بهتر از اصلا نزدنه .یک تست درست ، کلی رتبه رو جابه جا می کنه ،مخصوصا در خصوص دروس جامداتی ، که اکثر سیالاتی ها توش ضعف دارن و درصد پایین می زنن. با توجه به اینکه می گی دروس سیالاتی هم قوی هستی و می تونی درصد واقعا بالا بزنی ، شانس قبولی داری،....

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره منم موافقم ... یه درس cnc پیشرفته تنوعی میشد واسه خودش....فکر میکنم درس خیلی با ارزشی هم باشه ... البته چیزی از سر فصلها و کلا درس الاستیسیته نمیدونم ...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم

فکر نمیکنید درس جوشکاری پیشرفته کاربردی تر باشه ؟؟ من تو دوره لیسانس درس کامپوزیت رو بصورت اختیاری پاس کردم ... اتفاقا استادمون خیلی محاسباتی درس داد ... اما خوب یا بد تو بازار کار اصلا به کارم نیومد .... قبلا تو شاخه ماشین کاری کار میکردم و الان بیشتر جوشکاری (ساخت سازه های فلزی ) .... اما به ماشین کاری هم خیلی علاقه دارم ... راستی درسی مثل عملیات حرارتی پیشرفته هم تو ارشد ارایه میشه ؟؟؟
راجع به این تغییر درسها با کسی مشورت کردید یا اساتید پیشنهاد دادن ؟؟؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر نمیکنید درس جوشکاری پیشرفته کاربردی تر باشه ؟؟ من تو دوره لیسانس درس کامپوزیت رو بصورت اختیاری پاس کردم ... اتفاقا استادمون خیلی محاسباتی درس داد ... اما خوب یا بد تو بازار کار اصلا به کارم نیومد .... قبلا تو شاخه ماشین کاری کار میکردم و الان بیشتر جوشکاری (ساخت سازه های فلزی ) .... اما به ماشین کاری هم خیلی علاقه دارم ... راستی درسی مثل عملیات حرارتی پیشرفته هم تو ارشد ارایه میشه ؟؟؟
راجع به این تغییر درسها با کسی مشورت کردید یا اساتید پیشنهاد دادن ؟؟؟

خوب ببینید وقتی یه درس پسوند پیشرفته میگیره دیگه مبحثش وارد مابحث پیشرفته میشه

یعنی توی درس جوشکاری پیشرفته شما هیچ چیز جدید یاد نمیگیری بلکه باید یه سری روابط حاکم بر جوشکاری رو بهبود بدی اونم نه با روشهای عملی بلکه با تئوری ...

مثلا یکی از بچه های ما روش جوشکاری اغتشاشی رو بکمک دستگاه فرز بهبود داد . حالا شما باید جوشکاری اغشاشی رو فول باشی و ربطشو با فرز پیدا کنی

من پروژهی جوشکاریم " بهبود عملیات برش و جوش با جوشکاری لیزر سر ترکیبی "بود . خوب شما ایا جش لیزر کار کردی ؟
جوش و برش لیزر با سر ترکیبی چطور ؟

خوب میبینی که اصلا کار در مباحث پیشرفته توی مباحث تئوری هست ...

مثلا یکی دیگه از بچه های ما جوشکاری هیبریدی روارائه داد توی سمینار تبریز ...

در مورد درس کامپوزیت هم شما باید وارد مباحث تخصصی کامپوزیتهای زمینه فلزی و روشهای شکلدهی بشی که این خودش یه پروسه ی سنگینه جای کار زیاد داره

نخیر عملیاتحرارتی نداریم .

بطور کلی درسهای ارشد نجف اباد :

ترم اول :

زیاضی پیشرفته 3 واحد
انالیز پیشرفته 3 واحد
سمینار 2 واحد

ترم دوم :

تحلیل المان محدود 3 واحد
جوشکاری پیشرفته 3 واحد
متالورژی در تولید 3 واحد

ترم سوم :

سیستمهای تولید صنعتی 3 واحد
الاستیسیته پیشرفته 3 واحد
شکلدهی فلزات 3 واحد
پروپوزال 6 واحد

جمعا 32 واحد .

ترم 4 درس ندارید و باید روی پروژتون کار کنید .

اگر مثل من تغییر گرایش داده باشید ( من لیسانس جامدات بودم ) 9 واحد جبرانی میخورید .

تمام درسا از قبل تعیین شدن و هیچ جای بحث نداره .

eng.esmail

اخراجی موقت
الان باز گفتند که جمعه!!!!
کارشناسی ارشد جمعه
کاردانی به کارشناسی چهارشنبه(فردا)

hasanpogc

عضو جدید
بچه ها فردا نتایج ارشد دولتی میاد ازاد هم احتمالا" هفته اینده نتایج رو اعلام میکنه :)

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فردا نتایج ارشد دولتی میاد ازاد هم احتمالا" هفته اینده نتایج رو اعلام میکنه :)

فردا ؟؟ گفتن جمعه که ؟؟؟ اما در مورد آزاد خدا کنه زود تر بیاد من که دولتی رتبه خیلی بدی اوردم ... انتخاب رشته هم الکی کردم ....انشاالله بشه قبول بشیم ...:victory:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ببینید وقتی یه درس پسوند پیشرفته میگیره دیگه مبحثش وارد مابحث پیشرفته میشه

یعنی توی درس جوشکاری پیشرفته شما هیچ چیز جدید یاد نمیگیری بلکه باید یه سری روابط حاکم بر جوشکاری رو بهبود بدی اونم نه با روشهای عملی بلکه با تئوری ...

مثلا یکی از بچه های ما روش جوشکاری اغتشاشی رو بکمک دستگاه فرز بهبود داد . حالا شما باید جوشکاری اغشاشی رو فول باشی و ربطشو با فرز پیدا کنی

من پروژهی جوشکاریم " بهبود عملیات برش و جوش با جوشکاری لیزر سر ترکیبی "بود . خوب شما ایا جش لیزر کار کردی ؟
جوش و برش لیزر با سر ترکیبی چطور ؟

خوب میبینی که اصلا کار در مباحث پیشرفته توی مباحث تئوری هست ...

مثلا یکی دیگه از بچه های ما جوشکاری هیبریدی روارائه داد توی سمینار تبریز ...

در مورد درس کامپوزیت هم شما باید وارد مباحث تخصصی کامپوزیتهای زمینه فلزی و روشهای شکلدهی بشی که این خودش یه پروسه ی سنگینه جای کار زیاد داره

نخیر عملیاتحرارتی نداریم .

بطور کلی درسهای ارشد نجف اباد :

ترم اول :

زیاضی پیشرفته 3 واحد
انالیز پیشرفته 3 واحد
سمینار 2 واحد

ترم دوم :

تحلیل المان محدود 3 واحد
جوشکاری پیشرفته 3 واحد
متالورژی در تولید 3 واحد

ترم سوم :

سیستمهای تولید صنعتی 3 واحد
الاستیسیته پیشرفته 3 واحد
شکلدهی فلزات 3 واحد
پروپوزال 6 واحد

جمعا 32 واحد .

ترم 4 درس ندارید و باید روی پروژتون کار کنید .

اگر مثل من تغییر گرایش داده باشید ( من لیسانس جامدات بودم ) 9 واحد جبرانی میخورید .

تمام درسا از قبل تعیین شدن و هیچ جای بحث نداره .

دمت گرم فیدل ....

inmo

عضو جدید
کاردانی به کارشناسی امشب میاد
ارشد جمعه!
یکی بگه من چی قبول می شم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

eng.esmail

اخراجی موقت
رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد سال 89 در روز جمعه پنجم شهريور ماه خبر داد.

دكتر محمد حسين سرورالدين در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد سال 1389 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور روز جمعه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي‌شود.

وي اظهار كرد: حدود 55 هزار نفر در آزمون كارشناسي ارشد سال 89 پذيرفته شده‌اند.

سرورالدين با بيان اينكه 767 هزار و 354 داوطلب در اين آزمون ثبت نام كرده بودند، اظهاركرد: در آزمون كارشناسي ارشد 213 هزار و 69 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

رييس سازمان سنجش اظهار كرد: پذيرفته‌شدگان بايد بنا بر اطلاعيه سازمان سنجش و زمان اعلامي براي ثبت‌نام به دانشگاه يا موسسه مورد پذيرش مراجعه كنند.

وي در ادامه با اشاره به زمان اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته، گفت: نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته فردا اعلام خواهد شد.

سرورالدين گفت: داوطلبان مي‌توانند براي مشاهده نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته به سايت سازمان سنجش مراجعه كنند.

منبع: تابناک

hasanpogc

عضو جدید
فردا ؟؟ گفتن جمعه که ؟؟؟ اما در مورد آزاد خدا کنه زود تر بیاد من که دولتی رتبه خیلی بدی اوردم ... انتخاب رشته هم الکی کردم ....انشاالله بشه قبول بشیم ...:victory:

اول گفتن ارشد چهار شنبه کاردانی به کارشناسی جمعه

الان تغییر کرده ارشد جمعه کاردانی به کارشناسی فردا

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید کسی میدونه تبدیل معدل اعلام شده به معدل موثر از چه راهی محاسبه میشه؟
ممنون میشم جواب بدید

بسته به دانشگاهی که توش درس خوندی یه ضریبی در معدل اعلام شده ضرب میشه و میشه معدل موثر
در واقع برای اینه که تا حدی عدالت رعایت بشه
ارزش معدل 15 در دانشگاه شریف و امیر کبیر و ... با معدل 15 در دانشگاه آزاد واحد ؟؟؟؟ یکی نیست
مثلا معدل شخص شریفی در 1.2 ضرب میشه ولی اون آزادیه در 1 (یا کمتر) ضرب میشه
:gol:

highsky

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من گرایش سیالات خوندم و درسای سیالاتی رو خیلی راحتتر میفهمم و به خوندنشون بیشتر علاقه دارم به همین دلیل ارشد فقط میخوام تبدیل انرژِی قبول شم.
مشکلی که دارم اینه که شاغلم واسه همین وقتم کمه فرصت نمیکنم که تمام درسا رو بخونم و از اونجایی که تو درسای جامدات : استاتیک و مقاومت و طراحی اجزا خیلی ضعیفم به نظر شما اگه شاخه جامدات بطور کامل کنار بذارم یا نهایتاً 10 الی 15 درصد بزنم خیلی شانس قبولیم کم میشه؟
باتوجه به اینکه حدس میزنم که بتونم شاخه سیالات،دینامیک ،ریاضی و زبان درصدهای قابل قبول و کمی بالاتر از نرمال بزنم و اینکه معدلم هم خوب.
لطفا همه دوستان نظر بدن که تو تصمیم گیریم خیلی مهم و میخوام از این تردید نجات پیدا کنم.
با سپاس از همه
سلام دوست عزیز
شما اگه بتونی سیالاتو ریاضیو بالا بزنی حتی اگه دینامیکو زیاد بالا نزنی شانس قبولی داری
به نظر من برای اینکه یه حدودی دستت بیاد برو 40 صفحه ی آخر تاپیک ارشد 89 رو ببین و درصدا و رتبه ها رو بسنج
البته اینم بگم که شانسم این وسط مهمه...یه سالی میبینی جامدات نسبتا آسون میاد و اگه شما خیلی کم بزنی زیاد ضرر میکنی

بالا