راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خبر داری نتایج کاردانی به کارشناسی کی میاد؟؟؟؟؟؟
سایت سنجش که خبری نیست!!!!!!!!!!!

amin105

عضو جدید
شما اگه تازه واردي چرا تاريخ عضويتت براي 2008؟

اصلا فعاليت نكردي تو اي 2 سال؟
دو سال پیش اطلاعاتی رو از سایت می خواستم که احتیاج به ثبت نام داشت و در ضمن احتمالا دو سال پیش من هنوز وارد این رشته نشده بودم.
راستی روزبه جان نگران سربازی نباش دروان به یادموندی میشه برات البته بعد از اونی که تمومش کنی:D چشم به هم بزنی تمومه ولی دیگه چشم واست نمی مونه:smile:. البته این در شرایطیه که قبول نشی که ایشالله قبول میشی.
من سربازی رفتم اونم ارتش توی یکی از سخت ترین پادگان های کشور آموزشیم رو گذروندم. الانم که می بینی، اینجام هیچیمم نشده .اصلا نگران نباش مخصوصا الان که داری توو ماه رمضون میری زیاد کاری بهتون ندارن.
موفق باشی دوست عزیز:gol:

amin105

عضو جدید
چرا امسال کنکور اینطوری بود؟
هر چی خوندیم به باد رفت
کسی هم اینجا هس که کنکورشو خوب داده باشه ؟
:surprised:
به نظرم آسون بود اما چون هیچی نخونده بودم %99 مطمئنم مجاز نمی شم اما از اونی که فکرشو می کردم آسون تر بود.:w08:

amin105

عضو جدید
قابل توجه تمام کسایی که ادعای قدیمی بودنشون میشه مخصوصا سحر خانم، اگه یه نگاهی به تاریخ عضویتم بکنین می بینین که من از خیلی از شماها قدیمی ترم :neutral:

amin105

عضو جدید
بچه ها اگه حوصله داشتین اسم دانشگاهی که توش تحصیل کردین یا می کنین (حتی آزاد یا سراسری بونشم بنویسین) رو بگین؟ و الان توو چه مرحله ای از تحصیل تون هستین؟ هر کس معدلش چنده؟ ترم چنده؟ و ...
ممنون می شم از همه تون اگه این کارو بکنین:gol:
می خوام یه آمار بگیرم که هر کسی با شرایطی که داشت وقت زدن نتایج چه گلی:gol: به سر خودش زده.
خواهش می کنم همکاری کنین.
ممنون از همه تون:gol::gol::gol:

The_Last_Samurai

عضو جدید
قابل توجه تمام کسایی که ادعای قدیمی بودنشون میشه مخصوصا سحر خانم، اگه یه نگاهی به تاریخ عضویتم بکنین می بینین که من از خیلی از شماها قدیمی ترم :neutral:
آقا امین لطفا تمومش کنید..
یه بحثی بود که تموم شد لطفا دوباره شروع نکنید اجازه بدید تاپیک روند عادیش و طی کنه.

arash62

عضو جدید
عجب خبرایی بوده اینجا که من نبودم
بچه ها کسی میدونه چند نفر واسه رشته معماری امسال آزمون دادن؟

The_Last_Samurai

عضو جدید
عجب خبرایی بوده اینجا که من نبودم
بچه ها کسی میدونه چند نفر واسه رشته معماری امسال آزمون دادن؟
زیاد بودن:D
چه فرقی می کنه..مهم اینه که رتبت حداقل باید کمتر از 5-6 هزار باشه تا یه جایی قبول شی..
البته این برا پارساله..خدا کنه امسال ظرفیتها ر افزایش داده باشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا