کدوم آموزشگاه بهتره آموزشگاه ملی پایتخت (تعمیرات) یا خانه سخت افزار

Ros3

عضو جدید
سلام

به نظرتون بهترین آموزشگاه برگزاری دوره های تعمیرات سخت افزار ( تعمیرات لپ تاپ ، کامپیوتر، مانیتور، هارد، مادربرد، دستگاه های اداری کجاست؟
آموزشگاهی که کارگاه های پیشرفته داشته باشه
دارای پشتیبانی قوی باشه
استادای حرفه ای داشته باشه
مدرک معتبر و ترجیحا بین المللی داشته باشه

آموزشگاه ملی پایتخت؟
خانه سخت افزار؟
پیشگامان تهران؟

آخرین ویرایش:

alexio

عضو جدید
منم دنبال یه آموزشگاه خوب برای آموزش قوی و ورود به بازار کار حرفه ای هستم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بنده مقداری با خانه سخت افزار ایران آشنایی دارم .
بیشتر آشنایی من در خصوص اساتید PC هست . برای مادربرد یک استاد فوق العاه دارند (البته اگر هنوز باشه، متاسفانه الکامپ نرفتم و نمی دونم هنوز تو خانه سخت افزار ایران هست یا نه!) ، پیرمردی هستند که فوق العده خوب می دونند و همچنین سابقه کار توی شرکت گیگابایت تایوان رو هم دارند .
در مورد لپ تاپ چندان نمی دونم .
ضمنا خانه سخت افزار ایران نمایندگی خاورمیانه PC3000 (روسیه) رو دارند . همچینین دوره مختص هارد دیسک همراه PC3000 رو هم دارند.
در مورد پیشگامان تهران چندان نشنیده ام و در خصوص پایتخت هم در حد تبلیغاتی که هست اطلاع دارم .
با تشکر - سیستم 32

• Like
واکنش ها: Ros3

petrous

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدی؟
خودت از این آموزشگاه استفاده کردی؟
استاداش بهتر از آموزشگاه ملی پایتختن؟

طبق گفته ی دیگران دارم خدمتتون عرض می کنم
چون از رفقام شنیده بودم که اینجا هم خوبه، همین...

• Like
واکنش ها: Ros3

tofighso

عضو جدید
سلام دوستان
هر دو تا آموزشگاه فايده ندارن
بخصوص ملي پايتخت كه ساعتي آموزش ميده من يكي از دوستانم رفته آموزشگاه ملي پايتخت هيچي يادش ندادن و گغتن ساعت آموزش تمام شده اول سعي كن برو پيش يك تعميركار اونجا ياد بگير اگر نشد برو يك اموزشگاه كه ساعتي نباشه

نظرزاده1

عضو جدید
آموزشگاه ملی پایتخت,
اساتید فوق العاده ای داره من که خیلی راضی بودم از اون آموزشگاه.

technonet

عضو جدید
من آموزشگاه ملي پايتخت رفتم...
يعني كلاهبرداري محض-اولا كه هيچي ياد نمي دن (بلدن ولي ياد نمي دن!!!)
ثانيا ساعتي درس مي دن و پشتيباني و اين چيزا كشكه! من وارد بازار كار شدم ديدم اطلاعاتي كه دادن فقط ترسمو ريخته وگرنه هيچي نگفتن حالا من كه كامپيوتر خونده بودم و قبلا تو زمينه تعميرات سررشته داشتم...بعد شروع كردم به پشتيباني گرفتن از به اصطلاح استاداش! كه اصلا به تلفن جواب نمي دادن و من موندم و 1 و نيم ميليون پول بي زبون صرف شده به كلاساش و درهاي بسته!!! حالا از صفر خودم شروع كردم با تجربه و اينترنت و ... راه افتادم واقعا دلم خونه به خدا .... همشون!!! دقت كنيد تو رو خدا

tamas24

عضو جدید
سلام ، من از چند نفر که دوره رو گزرونده بودن تحقیق کردم آموزشگاه ملی تو زمینه نوت بوک و تعمیر PC و کمی هارد و پرینتر از همه بهتره

tamas24

عضو جدید
آموزشگاه ملی پایتخت از جند جهت به نظر من از بقیه بهتر عمل میکنه :
یکی از مهمترین مسائلش داشتن چند تا تکنسینه که حداقا با چند نوع عملکرده که آدم لنگ نمی مونه و میتونه بعد از دوره از هر کدوم اطلاعات بگیره
یه مسئله دیگه ابزارآلات کامل آموزشگاهه ، من هر آموزشگاهی رو که دیدم جند تا هیتر و هویه داشتن تازه چند تاش هم خراب بوده ولی اینجا تقریبا مجهزه.
خانه سخت افزار تقریبا تو هارد قوی بوده که الان ضعیف کار میکنه و بیشتر میخواد دستگاه بفروشه ، آموزشگاههای دیگه هم یا فضای آموزشی کوچیکی دارن یا یک یا دو استاد دارن که همه رشته ها رو تدریس میکنه.
شما هم میتونید برید تحقیق کنید من خیلی این درو اون در زدم و این مطالب دستگیرم شد.
من سایت آموزشی ملی پایتخت رو دیدم که میشه گفت خیلی کامل و تقریبا همه چیز تو سایت سر جاشه : www.tamiraat.com

tamas24

عضو جدید
یکی از مهمترین مسائلش داشتن چند تا تکنسینه که حداقا با چند نوع عملکرده که آدم لنگ نمی مونه و میتونه بعد از دوره از هر کدوم اطلاعات بگیره
یه مسئله دیگه ابزارآلات کامل آموزشگاهه ، من هر آموزشگاهی رو که دیدم جند تا هیتر و هویه داشتن تازه چند تاش هم خراب بوده ولی اینجا تقریبا مجهزه.
خانه سخت افزار تقریبا تو هارد قوی بوده که الان ضعیف کار میکنه و بیشتر میخواد دستگاه بفروشه ، آموزشگاههای دیگه هم یا فضای آموزشی کوچیکی دارن یا یک یا دو استاد دارن که همه رشته ها رو تدریس میکنه.
شما هم میتونید برید تحقیق کنید من خیلی این درو اون در زدم و این مطالب دستگیرم شد.
من سایت آموزشی ملی پایتخت رو دیدم که میشه گفت خیلی کامل و تقریبا همه چیز تو سایت سر جاشه : www.tamiraat.com

tamas24

عضو جدید
آخه خانه سخت افزار یه استاد داشته که الان ایران نیست و اینجا فامیل ها هستن که جواب میدن

tofighso

عضو جدید

سلام عزیزم یک چیزی میگی اصلا واقعیت نداره من با سند نشون میدم که کلاهبردار هستن من
موافقم

technonet

بخدا و بقران همشون کلاهبردار هستن تعمیرات موبایل میتونم بگم برید کاوش یا پاناتل که من کاوش و پاناتل تایید میکنم پون واقعا عالی هستن -لپ تاپ و کامپیوتر آموزشگاه زیاد هست که من پارسه یا یکی تو بازار رضا هست معرفی میکنم اما تایید نمیکنم

موقع ما اساتید ملی پایتخت وکیل زاده-سیدی-علایی-محمودی-مرادی بودن که خدا لع........ کن

همین ملی پایتخت بخدا یک ونیم میلیون منو خورد و هیچی یادت ندادن من واسه دوره موبایل رفتم پاناتل و جواب گرفتم و همیشه بعضی رو دعا میکنم و بعضی رو لعنت و میکنم و .....

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-offline.png

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
من توی یه شهر کوچیک هستم و میخام سخت افزار یاد بگیرم آموزشگاه سخت افزار نیست.باید چیکار کنم؟؟

سلام...
به نظرم نرو کلاس ...
اول برو یه جا به صورت مجانی کار کن ... بعد برو دنبالش....
باتشکر...

matrixhrg

عضو جدید
این مطلب که حافظ از شاگردهای پیشگامان می باشد کاملاً اشتباه بوده
برای اطلاعات بیشتر به سایت atrin4uمراجعه نمائید و یا با شماره 02166972439 تماس حاصل نمائید

matrixhrg

عضو جدید
این مطلب که حافظ از شاگردهای پیشگامان می باشد کاملاً اشتباه بوده
برای اطلاعات بیشتر به سایت atrin4uمراجعه نمائید و یا با شماره 02166972439 تماس حاصل نمائید

golchinn

عضو جدید
سلام من حسین هستم مدیر شرکت هایتک سیستم یکی از دوستان نوشته بچه های ما (حافظ) پیش پیشگامان امورش دیده که این گفته کاملا دروع است واز دوستانی که قصد اموزش دارند گمراه نشوند
و درصورت تمایل دو ستان میتوانند با تلفن هایتک سیستم تماس گرفته و مدارک لازم را دریافت نمایند

تلفن 66972439 66972376
web sites www.atrinshop.com www.atrin4u.com
فروشگاه مركزي تهران - چهار راه وليعصر
بازار رضا - طبقه چهارم - پلاك 409

pese

عضو جدید
اصلا نیازی نسیت که شما کلی پول بدهید و در دست اخر هم هیچچیزی یاد نگیرید.
سایت سرویسکاران با کمک شما بهترین سایت آموزشی تعمیرات سخت افزار هست.
برای گرفتن مدرک بین المللی isco هم یا همان مدرک فنی و حرفه ای به راحتی می توانید به صورت ادواری بروید و مدرک تعمیرات سخت افزار را بگیرید
نمونه سوال هم در سایت هست می توانید استفاده کنید انجمن هم داره می توانید سوالات خودتون را بپرسید.
خلاصه که همه چیز رایگانه و هر کسی بسته به نیازش اطلاعات رادانلود می کنه و یا می پرسه.
www.pese.ir
www.servicekaran.ir

chakavak_zakhmii

عضو جدید
پاسخ واقعی

پاسخ واقعی

دوست عزیزم من پارسال تابستون رفتم 1 آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ من هم مثل شماواقعادودل بودم وحدوداهفت تاآموزشگاه روازنزدیک رفتم وحضوری دیدم. بنظرم انفورماتیک پارسه ازهمشون بهتربودواونجاثبت نام کردم الان هم توبازارمغازه گرفتم ودارم کارمیکنم وواقعاازآموزششون وپشتیبانیشون راضی ام جاهای دیگه روچون نرفتم هم هیچ نظری نمیدم که غیبت نشه

chakavak_zakhmii

عضو جدید
دوست عزیزم من پارسال تابستون رفتم 1 آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ
من هم مثل شماواقعادودل بودم وحدوداهفت تاآموزشگاه روازنزدیک رفتم وحضوری دیدم.
بنظرم انفورماتیک پارسه ازهمشون بهتربودواونجاثبت نام کردم
الان هم توبازارمغازه گرفتم ودارم کارمیکنم وواقعاازآموزششون وپشتیبانیشون راضی ام
جاهای دیگه روچون نرفتم هم هیچ نظری نمیدم که غیبت نشه

رضا امیر

عضو جدید
سلام دوستان
دیدم در این صفحات دوستان لطف کردند درباره خانه سخت افزار و شخص بنده چند خطی نوشتند لازم دیدم توضیحی اضافه کنم :
1- خانه سخت افزار به هیچ عنوان آموزشگاه نیست و صرفا" شامل چند کارگاه تعمیراتی تخصصی برای سخت افزار های کامپیوتر های خانگی ، نوت بوک ، سرور ، هارد و بازیابی اطلاعات است . یکی از اهدافش تربیت تعمیر کار آن هم در شرایط کارورزی است. خانه سخت افزار در چند وجه مختلف فعالیت شایان دارد و ....
2- بنده در خانه سخت افزار حکما" یک تعمیر کار هستم و در حال حاضر به عنوان یک تکنیکال ساپورت انجام وظیفه می کنم . با خیلی از همکاران در ایران هر روز در تماس هستم و هر روز پشت میز کارم در خانه سخت افزار حاظر هستم ( به لطف تکنولوژی روز ).
3- در خانه سخت افزار هیچ کدام از همکاران و سروران گرامی فامیل بنده و یا نسبت خانوادگی با هم نداریم که دوست عزیزمان به آن اشاره کرده بودند.
4- تمامی آموزشگاه هایی که نام بردید از همکاران بنده هستند و ما هیچ کدام با هم رقابتی نداریم و تاکید می کنم که همکار هستیم و هرکدام مشتریان خاص خود را داریم و برای هم شما عزیزان و هم دیگر همکارانم آرزوی موفقیت دارم.

دوست عزیزی که نوشته بودند بنده به خارجه رفته ام ، فکر می کنم به نکته مثبت اشاره کردند و نه منفی زیرا در حال حاضر با دستی قوی تر و حیطه کاری بیشتر می توانم خدمتگزاری کنم .
با تشکر از این انجمن و فرصتی که به بنده دادید.

با سپاس فراوان
سید رضا امیر

tofighso

عضو جدید
سلام ملی پایتخت کلاهبردار هستن اقای محمودی و اون کو تله علایی و مدرس های وکیل زاده-سیدی-علایی- که خدا لع........ کن کلاه بردار کلاه بردا

mohamad2654

عضو جدید
با سلام .استاده مادربردشون استاد حسین کربلایی که واقعا پره البته درمورد مادربردها.

mohamad2654

عضو جدید
شما اول برو پیش یه تعمیرکار و یه شرکتی که سیستم میفروشه تا با قطعات اشنا بشی که وقتی استاد میگه مادربرد دی دی ار 2 یا چیزی شبیه این بتونی تشخیص بدی و توش نمونی.یا استاد پاور میگه خازن فلان بدونی چه شکلیه.یا واسه تعمیر هارد با نرم افزارای ریکاوری و بدسکتر گیری اشنا باشی وهنگ نکنی.

mohamad2654

عضو جدید
من چند وقت پیش خانه سخت افزار دوره دیدم ولی نه پشتی بانی میکنه نه مدرکمو دادن تو کلاس pc فقط مادربردش خوبه.