بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته خیلی احمقانه است.پارسال یا مردود می زدند یا یه کد 6 رقمی اونا که مردود بودن راحت سکته میزدن.اونایی هم که کد داشتن میرفتن تو دفترچه تو سرشون میزدن یهو مشد دانشکاه تهران یهو میشد غیر انتفاعی.خدا رو شکر امسال فرمت عوض شده اسم دانشگاه روزانه و شبانه و همه چیزو می زنه
خب حداقل رتبه رو باید بگند که تو تکمیل ظرفیت اگر خواستند بچه ها بتونند انتخاب درستی داشته باشند. پس آماده سکته باشیم

hoodad_gh2007

عضو جدید
خب حداقل رتبه رو باید بگند که تو تکمیل ظرفیت اگر خواستند بچه ها بتونند انتخاب درستی داشته باشند. پس آماده سکته باشیم
من خدایی دارم که از مشکلات من بزرگتر است............تلاشتو کردی بابا به قول خارجی ها:take seat and relax
نه اواسط مهر ماه کل کارنامه رو میدن اواخر مهر هم تکمیل ظرفیته

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آخه چقدر بدبختی...حال من واقعا خراب شده...یه کار برام پیدا شده اما نمیدونم باید چ کنم!!!(مرتبط با رشتم نی...خونوادم مجبورم کردن برم...میگن بیمه و مزایاش خوبه)اما من ک 4 سال درس نخوندم ک اخرش اینجوری بشه...از طرفی تو این اوضاع بد مملکت و بیکاری خوب جایی ک همون اول بیمت میکنن خوبه ولی.....:cry:
فردا باید برم اونجا صحبت کنم...از طرفی فردا ثبت نام آزمون نظام مهندسیه...از طرفی میگم نکنه ارشد قبول بشم....از طرفی میگم قبول نشم ارشد چیکار کنم؟این کار رو از دست میدم...واااااااااییییییییییی خدایا کمکم کن:crying::crying:

fereshte1111

عضو جدید
آخه چقدر بدبختی...حال من واقعا خراب شده...یه کار برام پیدا شده اما نمیدونم باید چ کنم!!!(مرتبط با رشتم نی...خونوادم مجبورم کردن برم...میگن بیمه و مزایاش خوبه)اما من ک 4 سال درس نخوندم ک اخرش اینجوری بشه...از طرفی تو این اوضاع بد مملکت و بیکاری خوب جایی ک همون اول بیمت میکنن خوبه ولی.....:cry:
فردا باید برم اونجا صحبت کنم...از طرفی فردا ثبت نام آزمون نظام مهندسیه...از طرفی میگم نکنه ارشد قبول بشم....از طرفی میگم قبول نشم ارشد چیکار کنم؟این کار رو از دست میدم...واااااااااییییییییییی خدایا کمکم کن:crying::crying:

متاسفانه این اگه ها برای منم زیاده. همینطور واسه بقیه. من درک میکنم چی میگی. خدا اخر و عاقبت همه مونو واقعا به خیر تبدیل کنه.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب برو سر این کار اگه انشالله ارشد قبول شدی و ... بیا بیرون فوقش 2ماه باش بیا بیرون مگه نمیشه اینجوری؟

arefeh

کاربر ممتاز
خب برو سر این کار اگه انشالله ارشد قبول شدی و ... بیا بیرون فوقش 2ماه باش بیا بیرون مگه نمیشه اینجوری؟

من ک به خودم بود همین کارو میکردم اما معرفم برادر شوهر خواهرمه...اونم اسم و رسم داره برادرزاده های خودشو معرفی نکرد و خواهرم ازش خواست گفت باشه...واسه همینه ک سرگردونم...تا الان 4 سال قبلا خودم هر جا کار کردم خودم پیدا میکردم اصلا هم برام مهم نبود ک بیام بیرون یا نه چون بیمه ام در کار نبود(به غیر یه جا)اما اینجابه این شکله...و اینکه درسته من همه کارها و رشته ها رو دوست دارم...اما 6 ماه دارم جون میکنم و خودم تنها فاز 2 رویت رو یاد میگیرم به این امید ک با اون یه کاری پیدا کنم...دعا کنید کارش اوکی نشه(اگه قراره ارشد قبول شم)نمیخوام دوباره سر دو راهی بمونم...زندگی ما معمارها یه بار نشد...یه راه راسته باشه بدون تپه چاله و سرعت گیر و ترافیک....:cry:آخه انصافه...خدایا ازت میخوام به همه ما رحم کنی هممون دانشگاه قبول شیم...هممون از این دو راهی ها در بیایم و زندگیمون حتی شده یه راه خاکی ولی بی تپه چاله باشه....

arefeh

کاربر ممتاز
دعا میکنم همگی یه حای خوب قبول بشید..ای سااااله صبر کردیم این یه هفته:hypocrite:هم روش..:whistle:.arefe janسخت نگیر..تو این یه هفته تکلیفمون معلوم میشه :w11:;)
عزیزم الان دیگه برا من اصلا جاش مهم نی...فقط میخوام همین غیر انتفاعیه شهر خودم قبول بشم...به همینم راضی ام...حتی فکر اینکه یه ساله دیگه پشت کنکور بمونم و عمرم تلف شه...از همین الان ک نتایج هنوز نیومده داره نابودم میکنه...2 روزه حالم خیلی بده...مهم ترین آدمهای زندگیمو این 2 روز اذیت کردم...کسایی ک باهام خیلی صبوری کردن...اگه ناامیدشون کنم خیلی شرمنده میشم...:crying2:
(الان دقیقا مثل اینم...در همین حال و هوام....)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتیه نهایی و درصد اسکیس که تو مهر میاد دیگه نه؟؟
الان فقط جواب قبولیه درست میگم یانه؟
مردم چه انتظارا دارنا:question::question:
یعنی چی الان هم جواب بیاد هم درصدا هم رتبه؟؟ یهو بگید استقفرالله سایت هم شلوغ نباشه و تا میزنیم رتبرو نشون بده دیگه
شما انگار داری تو امریکا زندگی میکنیدا؟؟ خانم اینجا همچی رو برنامست همه این موضوعات از پیش برنامه ریزی شده است حتی ساعت دقیق اعلام نتایج هم معلومه
روز اول که میخواید نتایج رو ببینید یه بازی فلش هست که باید یه برگه رو بردارید که رو برگه زیریش نتیجه نوشته شده ، ولیخب برگه رویی به سختی کنار میره و داوطلب گرامی باید با هوش و ذکاوت خودش این موضوع رو حل کنه . روی برگه زیری یه عدد 36 رقمی نوشته شده که اون 36 رقم 2تا 2تا به ترتیب اندازه - زاویه است که باید تو کد بکشید مثلاً 1224 که میشه 12متر با زاویه 24 و به همین ترتیب ادامه میدید تا یه شکل بهتون بده بعد اون شکلرو میرید توی کد امنیتی میکشید بعد یسر حروف میاد مثل غ-ک که یعنی غیر انتفاعی کرمانشاه ( این قسمت دیگه هوش داوطلبه)
خانم موضوع رو ساده در نظر نگیرید فکر میکنید الان 2ماهه دارند چیکار میکنند تازه اینا که من گفتم بخشی از مطلبه
بعد از فارغ التحصیلی درصدا میاد و رتبتون هم بعد از بدنیا امدن اولین بچتون کواهی از ثبت احوال میگیرید و حضوری از سنجش رتبتون رو بهتون میگن.

وای خدایا من چقدر خوشبختم:cry:
خاک بر سر شدم بابام یه استون مارتین برام خریده:exclaim:
دارم دغ میکنم از ببدبختی نمیدونم قبولش کنم یا نه:(
اگه قبولش کنم باید برم کل ایرانو بگردم:w47:
اونوقت اگه نتایج بیاد و من تو جاده باشم چیکار کنم؟؟:cry:
واااااااااییییییییییی خدایا کمکم کن:crying::crying:

arefeh

کاربر ممتاز
وای خدایا من چقدر خوشبختم:cry:
خاک بر سر شدم بابام یه استون مارتین برام خریده:exclaim:
دارم دغ میکنم از ببدبختی نمیدونم قبولش کنم یا نه:(
اگه قبولش کنم باید برم کل ایرانو بگردم:w47:
اونوقت اگه نتایج بیاد و من تو جاده باشم چیکار کنم؟؟:cry:
واااااااااییییییییییی خدایا کمکم کن:crying::crying:

ای پیرامید بدجنس...دلت میاد منو الان با اینکه میدونی تو این حالتم:crying2: اینجوری اذیت کنی؟؟البته حق داری تو رتبت خوبه..اسکیس خوب دادی...حال و روز منو ک درک نمیکنی...تو الان استون مارتین داری درگیریت اونه...ههههههههییییییییییییییییییییی

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم الان دیگه برا من اصلا جاش مهم نی...فقط میخوام همین غیر انتفاعیه شهر خودم قبول بشم...به همینم راضی ام...حتی فکر اینکه یه ساله دیگه پشت کنکور بمونم و عمرم تلف شه...از همین الان ک نتایج هنوز نیومده داره نابودم میکنه...2 روزه حالم خیلی بده...مهم ترین آدمهای زندگیمو این 2 روز اذیت کردم...کسایی ک باهام خیلی صبوری کردن...اگه ناامیدشون کنم خیلی شرمنده میشم...:crying2:
(الان دقیقا مثل اینم...در همین حال و هوام....)

یعنی واقعاً فکر میکنی تو دانشگاه خبریه؟؟ فکر میکنی چیزی یاد میگیری؟؟؟ منکه 2-3تا هدف دارم ولی اصلاً به این فکر نمیکنم که تو دانشگاه چیزی یاد بگیرم.
ما بهترین معمارم بشیم پول جیب کارفرماست که تعیین میکنه چیکار کنیم.
برو سر کار و معماریتو ادامه بده ساختن یه خونه برای خوت با پول خودت از همچی مهمتره و برای من نهایت خوشبختی:)
والا قرار نیست ما سینما بسازیم یا بیمارستان یا...
اگه بمن بگن یه بیمارستان طراحی کن میخوایم بسازیم هرگز همچین حماقتی رو نخاهم کرد چون از عهدش برنمیاد معماری رو باید از خودمون شروع کنیم به فول لوکوربوزیه کسی که میتونه یه اتاق طراحی کنه میتونه همه دنیا رو طراحی کنه:) غصه هیچیو نخور تو الان چوب 2سر بردی:)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای پیرامید بدجنس...دلت میاد منو الان با اینکه میدونی تو این حالتم:crying2: اینجوری اذیت کنی؟؟البته حق داری تو رتبت خوبه..اسکیس خوب دادی...حال و روز منو ک درک نمیکنی...تو الان استون مارتین داری درگیریت اونه...ههههههههییییییییییییییییییییی

من یکی نیستم چندتام:) اون اس جمع رو بزار:d پیرامید-ز
خب آخه فکر کردن نداره که برو سر کار. برادر شوهر خواهرت شمر که نیست هم میتونی کارتو داشته باشی هم درستو بخونی نهایتش با یک سوم حقوق
درستم میتونی ادامه بدی
فکر میکنی تو این اداره ها چه خبره؟؟ اگه بدونی که خدا خدا میکنی که قبول نشی. تو اداره یا شرکت راحت میشینی از بیکاری برای رتبه یکی میخونی:)
جمع کن کاسه کوزتو:biggrin:
الان باید به کل بچه ها شیرینی بدی نه اینکه کاسه چه کنم چه کنم دستت گرفتی;)

arefeh

کاربر ممتاز
من یکی نیستم چندتام:) اون اس جمع رو بزار:d پیرامید-ز
خب آخه فکر کردن نداره که برو سر کار. برادر شوهر خواهرت شمر که نیست هم میتونی کارتو داشته باشی هم درستو بخونی نهایتش با یک سوم حقوق
درستم میتونی ادامه بدی
فکر میکنی تو این اداره ها چه خبره؟؟ اگه بدونی که خدا خدا میکنی که قبول نشی. تو اداره یا شرکت راحت میشینی از بیکاری برای رتبه یکی میخونی:)
جمع کن کاسه کوزتو:biggrin:
الان باید به کل بچه ها شیرینی بدی نه اینکه کاسه چه کنم چه کنم دستت گرفتی;)

مرسی ک پرانرژی بهم روحیه دادی...من ک حرفی ندارم...فقط از اینکه 4 سال یه چی خوندم و کارم یه چی دیگه ناراحت میشم...وگرنه موافقم ک کارمندا کارشون خیلی محکمه میدونند کار بکنن و نکنن فقط حضور فیزیکی داشته باشن پول سر ماه به حسابشونه...منم والا نمی خوام بیمارستان طراحی کنم به قول شما ما از پسش بر میایم اما حماقت نمی کنیم...و این حرف شما رو هم من به همه میزنم ک هیچ کی تو مملکت ایران و تو دانشگاه هیچی یاد نمیگیره... فقط تلاش و کنجکاویه خودشه ک آدمو به موفقیت میرسونه...مرسی ازت...خیلی آروم تر شدم...حداقل دلم خوشه ک یه معمارم هم فکر منه...

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ک پرانرژی بهم روحیه دادی...من ک حرفی ندارم...فقط از اینکه 4 سال یه چی خوندم و کارم یه چی دیگه ناراحت میشم...وگرنه موافقم ک کارمندا کارشون خیلی محکمه میدونند کار بکنن و نکنن فقط حضور فیزیکی داشته باشن پول سر ماه به حسابشونه...منم والا نمی خوام بیمارستان طراحی کنم به قول شما ما از پسش بر میایم اما حماقت نمی کنیم...و این حرف شما رو هم من به همه میزنم ک هیچ کی تو مملکت ایران و تو دانشگاه هیچی یاد نمیگیره... فقط تلاش و کنجکاویه خودشه ک آدمو به موفقیت میرسونه...مرسی ازت...خیلی آروم تر شدم...حداقل دلم خوشه ک یه معمارم هم فکر منه...
من هم فکر همه ام:cool: من همیشه گفتم معماری دندون پزشکی یا کارگردانی نیست که اگه آدم دندون پزشک یا کارگردان نشد کار دیگه ای از دستش بر نمیاد و نتایج زحماتش بیهوده باشه.
معماری رشته اییه فراتر از تحصیلات دانشگاهیی
معماری زندگی فوق العاده افریدنه و آدم وقتی معماری میخونه اینو میفهمه که چطور زندگی کنه
شک نکن چیزهایی یاد گرفتی که تو تمام طول مسیر زندگیت بدردت میخوره چون معماری فقط طراحی دیوار و ستون و کنسول نیست. معماری گاهی روح فضاست و به آدم میگه وقتی پسرم تمرکز نداره و آرامش نداره چطور فضایی تو خونه رو براش مهیا کنم که بتونه آرامش داشته باشه و بشینه درسشو بخونه .
یا فراتر از اینها اینکه چطور خونه ای داشته باشم که توش من و خانودادم زندگی شیرینی داشته باشیم. حالا ما باید با مبلمان و تغییر دکوراسیون آپارتمانهامون اینکارو کنیم:) شما دستتو میکنی تو جیبتو توی یه باغ 5000متری وسط گنبد کاووس یه خونه که چی بگم یه کاخ برای خودت میسازی:)
ایشالا قبول شم که با رو کردن حقایق دل یکی رو شاد کردم:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
من هم فکر همه ام:cool: من همیشه گفتم معماری دندون پزشکی یا کارگردانی نیست که اگه آدم دندون پزشک یا کارگردان نشد کار دیگه ای از دستش بر نمیاد و نتایج زحماتش بیهوده باشه.
معماری زندگی فوق العاده افریدنه و آدم وقتی معماری میخونه اینو میفهمه که چطور زندگی کنه
شک نکن چیزهایی یاد گرفتی که تو تمام طول مسیر زندگیت بدردت میخوره چون معماری فقط طراحی دیوار و ستون و کنسول نیست. معماری گاهی روح فضاست و به آدم میگه وقتی پسرم تمرکز نداره و آرامش نداره چطور فضایی تو خونه رو براش مهیا کنم که بتونه آرامش داشته باشه و بشینه درسشو بخونه .
یا فراتر از اینها اینکه چطور خونه ای داشته باشم که توش من و خانودادم زندگی شیرینی داشته باشیم. حالا ما باید با مبلمان و تغییر دکوراسیون آپارتمانهامون اینکارو کنیم:) شما دستتو میکنی تو جیبتو توی یه باغ 5000متری وسط گنبد کاووس یه خونه که چی بگم یه کاخ برای خودت میسازی:)
ایشالا قبول شم که با رو کردن حقایق دل یکی رو شاد کردم:biggrin:

ایشالله از صمیم قلبم آرزو می کنم...قبول بشی...و ما هم با قبولیت شادشیم...و افتخار کنیم ک پیرامیدها دوست ما تو باشگاه بهترین دانشگاه قبول شد...:gol:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

اهرام جون اینجا که فقط خودمونیم، دیگه خالی بندی و عوام فریبی برای چی؟:D
یجایی مشغول بودم که همکارا همه مهندس عمران بودن، دوستم که معمار بود چند روزی اومد باهامون همکاری کرد، آقا این شروع میکرد به سبک پیرامیدز معماری رو به عرش میبرد و با اون بنده خدا ها کل کل میکرد، هر سری میخواست حرف بزنه من سرخ میشدم، میرفتم بیرون:D رسانه های عمومی هم بشدت منو تحت فشار قرار میدادن که مصاحبه کنم و از این مهندس جوون اعلام برائت کنم:D
البته بین همه رشته ها هم هست، هرکی 4 سال درس میخونه احساس میکنه کار بزرگی کرده باید یه جایی اعلام کنه خیلی شاخه و اینا:D منظورم پیرامیدز نیستا، پیرامیدز نوعی رو میگم:biggrin:

--------------------------------------------------------

من هر سری که میشینم پای کامپیوتر یه سر میزنم اینجا ، یه سرم به سایتای فوتبالی، میام اینجا استرس نتایج بگیرم زندگی جذابتر بشه، سایتای فوتبالیم نگاه میکنم ببینم بارسلونا بالاخره یه دفاع میخره یانه:D نهایت زندگیم شده همین 2 مساله، بقیه روز با این پر میشه که کدوم سریالو ببینم یا کی بخوابم که بدن نحیفم آزرده نشه:D بعضا هم شبا بی اخلاقی میکنم میرم توعیتر:D در کل با دیدن تکاپوی شما احساس افسردگی بهم دست میده، انرژیتون فوله ماشالله

hastia89

عضو جدید
یعنی خوشم میاد بست نشستین پای این تاپیک ولشم نمی کنین. اون کسی که برای کسب اطلاعات حول موضوع تاپیک بیاد اینجا ، از تمام موضوعات و دغدغه های زندگی بچه ها با خبر میشه اما از ازمون اسکیس 92 ، گمون نکنم. میگم نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم ادامه گفتگوها رو ببریم اونجا؟ اگه مدیر حذف نمی کنه من یه تاپیک بزنم.

sallarmelli

عضو جدید
متاسفانه این اگه ها برای منم زیاده. همینطور واسه بقیه. من درک میکنم چی میگی. خدا اخر و عاقبت همه مونو واقعا به خیر تبدیل کنه.

من چند ساله از این فرصت ها رو از دست می دم
حالا هی نیایید به سازمان سنجش اعتراض نکنید

یعنی این از اون حرفا بود!!!!!!

من ک به خودم بود همین کارو میکردم اما معرفم برادر شوهر خواهرمه...اونم اسم و رسم داره برادرزاده های خودشو معرفی نکرد و خواهرم ازش خواست گفت باشه...واسه همینه ک سرگردونم...تا الان 4 سال قبلا خودم هر جا کار کردم خودم پیدا میکردم اصلا هم برام مهم نبود ک بیام بیرون یا نه چون بیمه ام در کار نبود(به غیر یه جا)اما اینجابه این شکله...و اینکه درسته من همه کارها و رشته ها رو دوست دارم...اما 6 ماه دارم جون میکنم و خودم تنها فاز 2 رویت رو یاد میگیرم به این امید ک با اون یه کاری پیدا کنم...دعا کنید کارش اوکی نشه(اگه قراره ارشد قبول شم)نمیخوام دوباره سر دو راهی بمونم...زندگی ما معمارها یه بار نشد...یه راه راسته باشه بدون تپه چاله و سرعت گیر و ترافیک....:cry:آخه انصافه...خدایا ازت میخوام به همه ما رحم کنی هممون دانشگاه قبول شیم...هممون از این دو راهی ها در بیایم و زندگیمون حتی شده یه راه خاکی ولی بی تپه چاله باشه....

من فقط به یک دلیل قبول نمی کردم اگه قبول کنی تقریبا 4 سال از گذشته زندگیت رو از دست دادی
ولی اگه قبول نکنی تمام زندگیت رو از دست دادی
نمی خوام نا امیدت کنم
شما هم دلت خوشه فکر کنم رتبه ات ...الان رفتم دقیق نگاه کردم 3478 شدی خیلی امیدواری نمی دونم این امیدواری کاذبه یا واقعی
ولی شاید یک دفعه همه چیز رو از دست بدی
برو بهشون بگو یک هفته صبر کنن
بگو یک هفته می شه آزمایشی بیام
هر چند با کار کردن خانم ها در بیرون مشکلی ندارم ولی ....

معمارباشی

عضو جدید
می خواهید جو رو عوض کنم ؟
امروز یکی از مصححین رو دیدم ..... :cool:

اه ! اقا چرا نفرین می کنی ! اصلا میدونی چیه ! من اگه قبول نشدم همش تقصیر شماست ...........:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ساله از این فرصت ها رو از دست می دم
حالا هی نیایید به سازمان سنجش اعتراض نکنید

یعنی این از اون حرفا بود!!!!!!

من فقط به یک دلیل قبول نمی کردم اگه قبول کنی تقریبا 4 سال از گذشته زندگیت رو از دست دادی
ولی اگه قبول نکنی تمام زندگیت رو از دست دادی
نمی خوام نا امیدت کنم
شما هم دلت خوشه فکر کنم رتبه ات ...الان رفتم دقیق نگاه کردم 3478 شدی خیلی امیدواری نمی دونم این امیدواری کاذبه یا واقعی
ولی شاید یک دفعه همه چیز رو از دست بدی
برو بهشون بگو یک هفته صبر کنن
بگو یک هفته می شه آزمایشی بیام
هر چند با کار کردن خانم ها در بیرون مشکلی ندارم ولی ....
نمیدونم رتبه خودتون چند شده ولی اصلا صحیح نیست که روحیه دوستان رو تو این وضع خراب کردن ومطمئنا به شخصه میدونم که با این همه استرس ضربه بدی وارد میکنید به دوستان هرکسی حتی نفر آخر مجازی هم شانس داره چون اسکیس ضریب 5 داره. شما که 5 سال کنکور دادیند وبزرگ ما هستیند یکم به بچه ها جای تضعیف روحیه امید بدیند;)

Saretus

کاربر فعال
یعنی خوشم میاد بست نشستین پای این تاپیک ولشم نمی کنین. اون کسی که برای کسب اطلاعات حول موضوع تاپیک بیاد اینجا ، از تمام موضوعات و دغدغه های زندگی بچه ها با خبر میشه اما از ازمون اسکیس 92 ، گمون نکنم. میگم نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم ادامه گفتگوها رو ببریم اونجا؟ اگه مدیر حذف نمی کنه من یه تاپیک بزنم.

سلام ای دوست!!! شناختیم!؟!؟!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهرام جون اینجا که فقط خودمونیم، دیگه خالی بندی و عوام فریبی برای چی؟:D
یجایی مشغول بودم که همکارا همه مهندس عمران بودن، دوستم که معمار بود چند روزی اومد باهامون همکاری کرد، آقا این شروع میکرد به سبک پیرامیدز معماری رو به عرش میبرد و با اون بنده خدا ها کل کل میکرد، هر سری میخواست حرف بزنه من سرخ میشدم، میرفتم بیرون:D رسانه های عمومی هم بشدت منو تحت فشار قرار میدادن که مصاحبه کنم و از این مهندس جوون اعلام برائت کنم:D
البته بین همه رشته ها هم هست، هرکی 4 سال درس میخونه احساس میکنه کار بزرگی کرده باید یه جایی اعلام کنه خیلی شاخه و اینا:D منظورم پیرامیدز نیستا، پیرامیدز نوعی رو میگم:biggrin:

--------------------------------------------------------

من هر سری که میشینم پای کامپیوتر یه سر میزنم اینجا ، یه سرم به سایتای فوتبالی، میام اینجا استرس نتایج بگیرم زندگی جذابتر بشه، سایتای فوتبالیم نگاه میکنم ببینم بارسلونا بالاخره یه دفاع میخره یانه:D نهایت زندگیم شده همین 2 مساله، بقیه روز با این پر میشه که کدوم سریالو ببینم یا کی بخوابم که بدن نحیفم آزرده نشه:D بعضا هم شبا بی اخلاقی میکنم میرم توعیتر:D در کل با دیدن تکاپوی شما احساس افسردگی بهم دست میده، انرژیتون فوله ماشالله
هیتلر میگه دروغ هرچقدر بزرگتر باور کردنش بیشتر:biggrin:
والا من از کل کل با عمرانی ها گذشتم الان باید نفوذی ها رو پیدا کنیم:w05:
منم میام نت یه سر به ورزش 3 میزنم و بعد اینجا :biggrin: الانم پرسپولیس باختو امدم اینجا ببینم چه خبره:biggrin:

چقدر حرف میزنید کمی تمرکز کنید:hypocrite: پیرامیدززز کوتاه حرف بزن با عارفه متن هاتون زیاده نمیتونم همش رو بخونم:weirdsmiley:
میخوای با دود بهم پیام بفرستیم؟؟؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجبااااااا آقایون خانمها دکتر حجت منم تغییر اسم دادم اینقدر خودتون رو به من نچسبونید:cool:
:biggrin:باید بگی خالتون بی شوهر مونده چرا منو بد نام میکنید:biggrin:
هرکی خاله داره یه نسبتی هم با حجت داره.ا:redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا