پرند

dimah_azer

عضو جدید
اخه داش حمید میدونی چیه؟! ملت فوضول شدند!!
کلا دوست دارند توی کار همه دخالت کنند!!
اینم یه نوع خودشیرینی شده دیگه!!!

اره دیگه

ولی مهدی توهم زیادی به ایم بنده خدا گیر دادی ، خوبه خودتم گفتی تو باغ نیست

ولش کن

حالا خدایی ما به این صنایع ها گیر ندیم به کی گیر بدیم ؟ هان ؟ الکی الکی اسمشون شده مهندس :biggrin:

SA_HEART_LA

عضو جدید
اره دیگه

ولی مهدی توهم زیادی به ایم بنده خدا گیر دادی ، خوبه خودتم گفتی تو باغ نیست

ولش کن

حالا خدایی ما به این صنایع ها گیر ندیم به کی گیر بدیم ؟ هان ؟ الکی الکی اسمشون شده مهندس :biggrin:

خب داداش اخه وقتی کسی توی باغ نیست بی خود میکنه حرف میزنه
راستی واحد گرفتی اخر؟ حذف اضافه سه شنبه است؟

farshid_engman

عضو جدید
ببين داش مهدي از حرف هات معلومه كم سن و سالي.رعايت جمع رو مي كنم بهت چيزي نمي گم.توي كل كل شرط اول ادبه.بي ادبي و بي احترامي هم حدي داره.كسي بهت گفته خيلي باحالي؟واقعا حرف هات بي مزه هست.
حتي نمي دوني با يه دختر چه جوري بايد برخورد كرد.البته حق هم داري كه ندوني.از بس تو اينترنتي وقت واسه بودن با دخترجماعت نداري.من به اندازه ي موهاي سرت دوست دختر داشتم.مي دونم كه هركس ديگه اي جاي آتنا باشه ناراحت ميشه.من با چند تا جمله مي تونم رشته ات رو زير سوال ببرم جوري كه بشيني گريه كني....ولي ازون جا كه با شعورم مي دونم بايد به انتخاب رشته ات احترام گذاشت.مي تونم ريختت رو مسخره كنم بعد بگم شوخي كردم.اما ازون جا كه حد خودم رو مي دونم اين كارو نمي كنم.درضمن وقتي من اين كارارو بكنم تو ناراحت ميشي ربطي هم به جنبه نداره.
من مي خواستم بحث و دعوا نشه.اما مثل اينكه اصلا حرف منطقي متوجه نمي شيد.توي اين تاپيك فقط يه نفر حرف من رو فهميد.واقعا براي دانشجوهاي مملكتمون متاسفم.به خاط اون يه نفر ديگه ادامه نمي دم ولي اگه ادامه بديد من مي دونم با شما.

SA_HEART_LA

عضو جدید
ببين داش مهدي از حرف هات معلومه كم سن و سالي.رعايت جمع رو مي كنم بهت چيزي نمي گم.توي كل كل شرط اول ادبه.بي ادبي و بي احترامي هم حدي داره.كسي بهت گفته خيلي باحالي؟واقعا حرف هات بي مزه هست.
حتي نمي دوني با يه دختر چه جوري بايد برخورد كرد.البته حق هم داري كه ندوني.از بس تو اينترنتي وقت واسه بودن با دخترجماعت نداري.من به اندازه ي موهاي سرت دوست دختر داشتم.مي دونم كه هركس ديگه اي جاي آتنا باشه ناراحت ميشه.من با چند تا جمله مي تونم رشته ات رو زير سوال ببرم جوري كه بشيني گريه كني....ولي ازون جا كه با شعورم مي دونم بايد به انتخاب رشته ات احترام گذاشت.مي تونم ريختت رو مسخره كنم بعد بگم شوخي كردم.اما ازون جا كه حد خودم رو مي دونم اين كارو نمي كنم.درضمن وقتي من اين كارارو بكنم تو ناراحت ميشي ربطي هم به جنبه نداره.
من مي خواستم بحث و دعوا نشه.اما مثل اينكه اصلا حرف منطقي متوجه نمي شيد.توي اين تاپيك فقط يه نفر حرف من رو فهميد.واقعا براي دانشجوهاي مملكتمون متاسفم.به خاط اون يه نفر ديگه ادامه نمي دم ولي اگه ادامه بديد من مي دونم با شما.

اخه جوجه من کم سن و سالم؟!!
اولا اصلا سن مهم نیست ولی جهت اطلاعت باید عرض کنم بنده بین بچه های این تایپک از نظر سن نفر چهارم هستم.بعد از سارا و امیر و مرتضی
نه جون من رعایت نکن ببین چی میخوای بگی؟؟؟
ادب من به خودم مربوطه.به یه جوجه هیچ ربطی نداره
اتفاقا خوب میدونم با یه دختر چطور رفتار کنم البته خیلی بهتر هم میدونم با یه ادم فوضول چطور رفتار کنم
دیگه اینجا همه منو میشناسند حتی خود اتنا.دیگه واسه من جو نده! دوست دختر داری مبارکت باشه!! اونا دیگه چقدر تعطیلت که با تو دوست اند!!! منم خودم ختم این کارام بچه جون
اتنا خودش زبون داره شما بشین سر جات و حرف نزن
اصلا در حدی نیستی که بخوای رشته منو زیر سوال ببری! تو خودت زیر سوالی بچه جون
تو با شعوری؟! جوک نگو پسر!!
بشین بچه ! مثلا میخوای چه غلطی بکنی؟؟؟؟ گنده تر از تو هم هیچ کاری نمیتونه بکنه
کسی تا حالا بهت گفته خیلی فوضولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

max_wise2001

عضو جدید
اخه جوجه من کم سن و سالم؟!!
اولا اصلا سن مهم نیست ولی جهت اطلاعت باید عرض کنم بنده بین بچه های این تایپک از نظر سن نفر چهارم هستم.بعد از سارا و امیر و مرتضی
نه جون من رعایت نکن ببین چی میخوای بگی؟؟؟
ادب من به خودم مربوطه.به یه جوجه هیچ ربطی نداره
اتفاقا خوب میدونم با یه دختر چطور رفتار کنم البته خیلی بهتر هم میدونم با یه ادم فوضول چطور رفتار کنم
دیگه اینجا همه منو میشناسند حتی خود اتنا.دیگه واسه من جو نده! دوست دختر داری مبارکت باشه!! اونا دیگه چقدر تعطیلت که با تو دوست اند!!! منم خودم ختم این کارام بچه جون
اتنا خودش زبون داره شما بشین سر جات و حرف نزن
اصلا در حدی نیستی که بخوای رشته منو زیر سوال ببری! تو خودت زیر سوالی بچه جون
تو با شعوری؟! جوک نگو پسر!!
بشین بچه ! مثلا میخوای چه غلطی بکنی؟؟؟؟ گنده تر از تو هم هیچ کاری نمیتونه بکنه
کسی تا حالا بهت گفته خیلی فوضولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

از همتون خواهش میکنم بیخیال شید الان یه ناشناس وارد تاپیک ما شه میگن واقعا اینا دانشجوا!!!
بیخیال دیگه هر چی به هم گفتید بسه.
بچه ها دیگه هم خواهش میکنم دیگه الکی جو ندن به بقیه زشته دانشجوییم.

SA_HEART_LA

عضو جدید
از همتون خواهش میکنم بیخیال شید الان یه ناشناس وارد تاپیک ما شه میگن واقعا اینا دانشجوا!!!
بیخیال دیگه هر چی به هم گفتید بسه.
بچه ها دیگه هم خواهش میکنم دیگه الکی جو ندن به بقیه زشته دانشجوییم.

نه این یارو دیگه شورشو در اورده
واسه ما ادم شده.همین طوری عین چیز سرشو انداخته اومده اینجا داره فوضولی هم میکنه
مگه خود اتنا زبون نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

max_wise2001

عضو جدید
نه این یارو دیگه شورشو در اورده
واسه ما ادم شده.همین طوری عین چیز سرشو انداخته اومده اینجا داره فوضولی هم میکنه
مگه خود اتنا زبون نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا بیخیال مهدی من به اونم خصوصی زدم که بیخیال شه زشته
پستها قبلیتونم پاک کنید کسی نبینه همه چی بهم گفتید دیگه :d

SA_HEART_LA

عضو جدید
بابا بیخیال مهدی من به اونم خصوصی زدم که بیخیال شه زشته
پستها قبلیتونم پاک کنید کسی نبینه همه چی بهم گفتید دیگه :d

غلط کرده میاد فوضولی میکنه
ادعای روشن فکری هم میکنه.اخه من که اگه بخوای میتونم دهنشو سرویس کنم.
نه پاک نمیکنم تا خود اتنا بیاد جواب بده

max_wise2001

عضو جدید

دمت گرم عروسیت ایشالله
به جا این که با فرزاد دعوا کنیم افتادیم به جونه هم میبینی به خدا.

hosseinn-p

عضو جدید
مهدی دیگه جون حسین بسه
اونم اگه چیزی گفت تو چیزی نگو:smile:
بیخیال;););)

SA_HEART_LA

عضو جدید
تو را خدا بیخیال شید الان دباره مهدی میاد شیر میشه 4 تام اون میگه تاپیک میشه تاپیک چرند.
من همین طوریش شیر شدم
مرتیکه واسه من خط و نشون میکشه.فکر کرده کیه؟؟؟؟؟؟؟
حیف که دارم رعایت میکنم.وگرنه بچه ها میدونند چی کار با این یارو میکردم

hosseinn-p

عضو جدید
تو را خدا بیخیال شید الان دباره مهدی میاد شیر میشه 4 تام اون میگه تاپیک میشه تاپیک چرند.
من که کلا بیخیالم
میبینی که من خودمم دارم میگم بحث رو تموم کنن
دیگه خوششون اومده از هم من چه کار کنم؟؟؟
داداش مهدی ما که همیشه شیر هست;););)

ramin_k

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
آتنا خودش زبون داره بخواد میتونه از خودش دفاع کنه الان این کاری رو که داری میکنی بهش چیز خاصی میگن که نمیشه اینجا گفت!!!
بازم میگم به مسائلی که به تو مربوط نمیشه دخالت نکن.ما چند ساله تو این فرومیم همدیگه رو خوب میشناسیم تو که معلوم نیست کی هستی و از کجا اومدی اینجا فردین بازی درمیاری:mad:ببینم تو اصلا پرند میخونی؟گفتی میخوای آمار چندتا استاد رو برای چندتا دختر پیدا کنی!پیدا کردی برو دیگه.
در ضمن مکانیک هیچ عیبی نداره میتونی مسخره کن.ما فقط یک رشته رو از خودمون بالاتر میبینم اونم برقه.بگو تا یه حقایقی از کامپیوتر بگم بری خودکشی کنی!!!
به ما چه که تو چه انحرافات اخلاقی داری!!!الان میگی دوست دختر فردا میخوای تمایلات همجنس گرایانتو که واسش تاپیک زدی تو بخش روانشناسی بیای اینجا بنویسی!!!!

SA_HEART_LA

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
آتنا خودش زبون داره بخواد میتونه از خودش دفاع کنه الان این کاری رو که داری میکنی بهش چیز خاصی میگن که نمیشه اینجا گفت!!!
بازم میگم به مسائلی که به تو مربوط نمیشه دخالت نکن.ما چند ساله تو این فرومیم همدیگه رو خوب میشناسیم تو که معلوم نیست کی هستی و از کجا اومدی اینجا فردین بازی درمیاری:mad:ببینم تو اصلا پرند میخونی؟گفتی میخوای آمار چندتا استاد رو برای چندتا دختر پیدا کنی!پیدا کردی برو دیگه.
در ضمن مکانیک هیچ عیبی نداره میتونی مسخره کن.ما فقط یک رشته رو از خودمون بالاتر میبینم اونم برقه.بگو تا یه حقایقی از کامپیوتر بگم بری خودکشی کنی!!!
به ما چه که تو چه انحرافات اخلاقی داری!!!الان میگی دوست دختر فردا میخوای تمایلات همجنس گرایانتو که واسش تاپیک زدی تو بخش روانشناسی بیای اینجا بنویسی!!!!
والا همینو بگو
انگار اتنا خودش زبون نداره
یارو خودش زیر سواله ها!!!! حالا میخواد ما را ببره زیر سوال
اره خجالت نمیکشه!! از پست هاش معلومه چه عقایدی داره بعد میاد میگه شعور داره!!!

sonic

عضو جدید
باشعور
تو حتی شعورت به اینم نمیرسه که تو کاری که بهت مربوط نیست نباید دخالت کنی این یک
بعدشم از اونجایی که تو تازه سر ار تخم در آوردی و تازه واردی نمیدونی جو اینجا چجوریه این دو
اکثر بچه های اینجا همدیگه رو میشناسن و با هم شوخی دارن البته به جز من که یکمی دوستان رو میشناسم این سه
آخه تو چکاره حسنی که شدی وکیل وصیه این آتنا خانوم.ایشون خودشون زبون دارن این چهار
در آخرم تو خیلی غلط میکنی تهدید میکنی مرتیکه پر رو

minerva

عضو جدید
دو روز نبودم ببينيد چه گندي زديد.
به علي رضا گفته بودم هواي تاپيك رو داشته باش!من نيستم بچه ها از هم نپاشند!!!!:D
خوب اين آقا فرشيد راست مي گه نبايد بهم بي احترامي كنيم:)....بدبخت يه حرف زده n نفري ريختيد سرش.خوب اونم عصبي شده ديگه....
شماها هم رعايت ادب رو بكنيد.مثلا اسم دانشجو رومونه.سر خيابون نيستيم كه بخوايم توي كل كل كم نياريم:mad:

minerva

عضو جدید
من اگه رفتم صنايع فقط و فقط واسه اين بود كه مي خوام از ايران برم.شماها جوري صحبت مي كنيد كه انگار داريد برق اونم گرايش مخابرات مي خونيد.سخت نگيريد همه مون داريم برهوت پرند درس مي خونيم.از رشتم هم راضيم.آدم همه چي بدونه خيلي بهتر از اينه كه هيچي ندونه!اوضاع مكانيك ايران افتضاحه!حتي اگه شريف مي خونديد نهايتا 5نفرتون به تمام معنا مهندس مكانيك مي شديد.