نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: گرایش شما کدام یک می باشد؟

رای دهنده
326. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد
  • الکترونیک

114 34.97%
  • قدرت

125 38.34%
  • کنترل

46 14.11%
  • مخابرات

37 11.35%
  • مهندسی پزشکی

4 1.23%
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345
نمايش نتايج 41 تا 46 از 46

تاپیک: آمار گرایش رشته کاربران

پيش فرض

الکترونیک ♥♡♥

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2014/8

پيش فرض

یکی به من کمک کنه من کاردانی برق صنعتی گرفتم به نظرتون برای کارشناسی چه گرایشی از برق رو بخونم که اینده شغلی داشته باشه لطفا کمکم کنید.

همکار مدیر مهندسی برق آواتار mostafa ghodrat
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/2
    محل سكونت
    ..

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله msp9 نمايش پست
    یکی به من کمک کنه من کاردانی برق صنعتی گرفتم به نظرتون برای کارشناسی چه گرایشی از برق رو بخونم که اینده شغلی داشته باشه لطفا کمکم کنید.
    از اون جایی که تو کاردانی اختلاف زیادی بین برق صنعتی و الکترونیک نیست هر دو رو میتونید برای کارشناسی انتخاب کنید .
    بازار کار هم فقط بستگی به خود شخص داره
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] . [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] .. [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2014/9

پيش فرض

عزیزان گرایش کنترل را هم درنظر داشته باشید که دنیایی از علم و خلاقیت داره و تقریبا می توان گفت که این گرایش به تمام اصول مهندسی دیگر ارتباط داره ولی این وسط چیزی که اهمیت داره این است که هر گرایشی که علاقه داری برو ولی در نهایت تو باید به ان گرایش بها بدی نه گرایش به تو

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2014/9

پيش فرض

مهندسی کنترل (به انگلیسی: Control engineering) گرایشی از مهندسی برق و مهندسی مکانیک است و کاربرد گسترده‌ای در رشته‌هایمهندسی هوافضا، مهندسی شیمی و حتی اقتصادو زیست‌شناسی د رد.

مهندسی کنترل به مدل‌سازی ریاضی سیستمها و بررسی دینامیک آن‌ها، و در نهایت، طراحیکنترل‌کننده‌ها برای سیستم‌های مورد نظر می‌پردازد. هدف از طراحی کنترل‌کننده واداشتن سیستم تحت کنترل به داشتن رفتاری مطابق بارفتار مطلوب می‌باشد. رفتار مطلوب می‌تواند معیارهای مختلفی از قبیل سرعت، دقت، مصرف سوخت، زمان و ... باشد.

به دلیل پایه‌ای بودن مطالب عنوان شده در این رشته، مباحث می‌تواند بسیار فراتر از رشته برق و حتی رشته‌های مهندسی برود. چون آنچه که عنوان می‌شود اصول و مبناهای کنترل سیستم‌ها است. می‌توان این سیستم را یک سیستم مکانیکی و یا دارای اجزای الکترونیکی و یا حتی جامعه‌ای از انسان‌ها و یا رفتارهای انسانی در نظر گرفت.

به عنوان مثال در سالهای اخیر بحث کنترل سازه‌هادر برابر زلزله به موضوع مورد علاقه محققان سازهتبدیل شده است. به نحوی که تقریباً هم اکنون ساختمانهای بلند بدون سیستمهای کنترلی ساخته نمی‌شوند. مثال بسیار مشهور استفاده از سیستم‌های کنترل در ساختمانها برج ۱۰۱ تایپهاست که در آن از سیستم کنترلی غیر فعال میراگر جرم هماهنگ شده موسوم به TMD استفاده شده است.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2014/9

پيش فرض

دوستان عزیز من نظرات تمام عزیزان در مورد گرایش های برق را مطالعه کردم و چه بسا عزیزانی هستن که گرایش کنترل هستن و از ان می نالند ولی من به این گرایش علاقه وافری دارم و بدلیل. دنیای وسیع علمی این گرایش دوست دارم در ان اوج بگیرم نمی دونم شاید دوستان من را یک ادم بلند پرواز بشمار بیاورند ولی هدفم همین هست اخه نمی تونم تغییر گرایش بدم عاشق این گرایش هستم .....عزیزان نظرشون چیه؟ هدفم جالبه به نظرتون یا نه ؟ خواهش میکنم نظر بدید..خواهش میکنم از وبلاگ من دیدن فرمایید :ataheriseddigh.blogfa.com

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345

تاپیک های مشابه

1. آمار سطح تحصیلات کاربران
    توسط rashidishahram در تالار مهندسی برق
    پاسخ ها: 66
    آخرین ارسال: 2015/3/25, 10:48 PM
  2. پاسخ ها: 18
    آخرین ارسال: 2013/9/08, 02:21 PM
  3. پاسخ ها: 167
    آخرین ارسال: 2013/8/21, 08:39 PM
  4. معرفی کتابهای ارشد رشته آمار
    توسط FarshiD*S در تالار دانشگاه پیام نور