..:: ماشینــــــی که تو بهشتــــم بهمون نمیدن ::..

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بنز ساخته شده از طلای سفید !!!!!!!

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی ممنونم ماشین من دیگه.......

Mercedes benz mclaren slr 722

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااا بدون اجازه عکس ماشین منو برداشتی گذاشتییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااااااااااااا کی میگههههههههههههههه من خودم رفتم خریدمش

نه باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سندش کووووووووووووو، اون ماشین مال منه قبل از اینکه بدم طلای سفیدش کنن این رنگی بوده ببین آواتارمووووووو

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سندش کووووووووووووو، اون ماشین مال منه قبل از اینکه بدم طلای سفیدش کنن این رنگی بوده ببین آواتارمووووووو

تو اواتار داری من اصلشو دارم.هه هه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چرا تو توهمات زندگی می کنین.... شماره ی صاحبشو بدین من... زنگ می زنم ردیفش می کنم واستون:smoke:

طیاره جمیلا جداً...

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا چرا تو توهمات زندگی می کنین.... شماره ی صاحبشو بدین من... زنگ می زنم ردیفش می کنم واستون:smoke:

طیاره جمیلا جداً...

شماره نمیخواد که صاحبش حی و حاضر اینجا وایساده دیگه :cool:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دعوا نکیند ..هر کس ادرس خونشو که توی جزایر سومالی هست بهم بده ...همین الان لنگه همین رو براش میفرستم..

روابط عمومی بهزاد

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوریو می خواهی با چی ببری بیرون بگردونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عرض کنم خدمت شما که این ماشین ساده قیمتش بیشتر از 500 هزار دلاره ولی قیمت این طلای سفید شدش سکرته، این ماشنین متعلق به خانواده آل نهیان، امرای ابوظبی هستش

این که برای شما نیست...
برای شما سیلوره...

خوب قبل از اینکه بدم طلای سفید کنن سیلور بوده نگه نخواستم این عکسارو بزارم که ریا بشه :cool:

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض کنم خدمت شما که این ماشین ساده قیمتش بیشتر از 500 هزار دلاره ولی قیمت این طلای سفید شدش سکرته، این ماشنین متعلق به خانواده آل نهیان، امرای ابوظبی هستش

خوب قبل از اینکه بدم طلای سفید کنن سیلور بوده نگه نخواستم این عکسارو بزارم که ریا بشه :cool:

یه سوال: اگه باهات تصادف کنن اونوقت چه خاکی باید تو سرشون بریزن؟

بالا