دانشگاه گیلان

April_girl

عضو جدید
سلام چرا پس هیچ تاپیکی واسه دانشگاه گیلان اینجا نیست!!!!!!!!من خودم برای دانشگاه بین الملل قزوین درخواست مهمان دادم اما امیدوارم موافقت نشه!!!؟؟؟؟ اینم یجورشه دیگه

sara-f

عضو جدید
سلام چرا پس هیچ تاپیکی واسه دانشگاه گیلان اینجا نیست!!!!!!!!من خودم برای دانشگاه بین الملل قزوین درخواست مهمان دادم اما امیدوارم موافقت نشه!!!؟؟؟؟ اینم یجورشه دیگه
سلام منم دانشگاه گيلان مي خونم مي خواستم انتقالي بگيرم برم فردوسي مشهد که نشد:biggrin: منم بعد اينکه درخواست دادم دوست نداشتم برم:redface:

niarash

عضو جدید
سلام به همه بچه هاي دانشگاه گيلان من ورودي سال 78 معماري بودم.با تمام سختيها اونجا رو ول نكنين دانشگاه خوبيه .يادش بخير

zahra-d

عضو جدید
دوست منم انتقالی گرفت ولی بعد پشیمون شد و موند من دانشگاهمو خیلی دوست دارم بعد از قبولی واقعاً خدا رو شکر کردم هم به خاطر همکلاسیها و دوستان خوب و جو سالم خوابگاه هم به خاطر فضای قشنگ و دوست داشتییش که از دلتنگیام کم می کرد هم به خاطر بعضی! از اساتیدم

jaky

عضو جدید
من بدبخت ورودی امسالم. خوابگاهم بهم نرسید حالا چه غلطی باید بکنم نمیدونم:cry:

April_girl

عضو جدید
سلام دوست عزيز خوابگاه هاي خودگردان تو رشت زياده .(البته براي خانوما حالا نميدونم بدرد شما مي خوره يا نه؟ ;))

zahra-d

عضو جدید
آخی درکت میکنم منم سال اول بهم نرسید. اول حسابی پافشاری کن اگه نشد زیاد غصه نخور چون جدیداً که وضعیت خوابگاهارو دیدم به خاطر زیاد شدن فوق العاده جمعیت چندان وضع خوبی نداشت امسال می تونی تو خوابگاهای خودگردان داخل شهر باشی از سالای بعد رو روال می افتی:redface:

niarash

عضو جدید
با سلام
واسه منم كه سال اول اومدم همين اتاق افتاد ولي اينقدر رفتم سازمان مركزي پيش مسئول خوابگاهها كه ديگه خودشون خسته شدن بعد 1 هفته يه ليست دادن كه بهشون خوابگاه تعلق گرفت.بايد پيگير باشي خصوصا تو دانشگاه گيلان.(يادش بخير):crying2:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
گیلان رشته ی تغذیه داره اگه داره چه رتبه ای می خواد؟

musa.afra

عضو جدید
سلام به بچه های دانشگاه گیلان :cool:
تا میتونید استفاده کنید که زود تموم میشه ها
بچه های خوابگاه میرزا کوچیک کسی اینجا هست؟؟؟؟;)

masoud-elcman

عضو جدید
سلام منم برق ورودي 87 هستم اسمم مسعوده از برا بچ خابگاه ميرزا
و مخلص همه بابا برقيها
برا انتقالي مكانيك علم وصنعت اراك 2 دلم:smile:

دختری از شمال

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های خوب دانشگاه گیلان خوبین؟
من ورودی 87 هستم به منم خوابگاه ندادن:(
تعجب میکنم چطوری به شما که از تهرانی خوابگاه ندادن :eek: عجب نامردین :(
ولی دانشگاه باحالیه خداییش، استاداییرو که به غیبتام گیر نمیدن خیلی دوست دارم
راستی دکتر دبیرو میشناسن؟استاد زبانه
همون که اصل خندست:smile:

alirezashamseh

عضو جدید
سلام به همه برو بچ دانشگاه گيلان خصوصا فني ها عمرانيها بيشتر اونم ارشد هاش تازه خاك و پي هاش جاي خود دارن

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بچه خود گیلانم...الانم رشتم.....

از بچه های دانشگاه گیلان نیستم....اما اونجا پاتوقمه.....رفیق مفیق زیاد داریم اونجا.....

من اسیر آسانسور دانشکده فنی ام.....

اونی که دست سازه رو میگم

Hojjat_heydari

عضو جدید
امتحانات

امتحانات

سلام به همه گیلانیون.تورو خدا اگه کسی خبر از امتحانات ما داره مارو بی خبر نذاره!
به خاطر قضایای بعد انتخابات 5 تا از امتحانات ما cancel شد.یه ذره که سرو صداها خوابید واسه دوتاش برنامه ریزی مجدد کردن و اون امتحانات دوباره برگذار شد اما هنوز که هنوزه هیچ خبری از 3تای دیگه نیست!!!! از شانس ما هر 3شونم پیشنیازن:( به نظرتون چی کار باید کرد؟؟؟؟!
اصلا اونا می خوان چی کار کنن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
ممنون میشم اگه کمک کنین.:confused:

hadis 111

عضو جدید
سلام به بچه های دانشگاه گیلان!
من دانشگاه بابل درس میخونم!میخواستم بدونم تو دانشگاه شما مهندسی روزانه و شبانه تا چه رتبه هایی قبول میشن؟واسه دوستان اشنایان میخوام!
ممنون میشم!

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

با رتبه ی 12 هزار سهمیه چه رشته ای میشه تو رشت قبول شد؟
روزانه چیزی میشه؟

شبانه ی مکانیک میشه؟

pranc

عضو جدید
harfe dgei nadashtin az daneshga gilan bezanin ke hame gir dadin be khabgash!!!!!!!hame ja hamin vaziate be daneshgahe ma nis ke faghat:mad:

aboo_ak_244

عضو جدید
اخه دانشگاه گيلان ديگه خيلي وضعيتش افتضاح شد.
من سال پيش از گيلان تموم كردم اما از وقتي تموم كردم تا آلان 5 الي 6 بار رفتم رشت.

يه سري از بچه هاي شهرسازي دانشگاه گيلان انجمن نوانديشان رو راه انداختن.
سعي كنيد اونجا عضو بشيد و فعاليت كنيد.
از لينك زير استفاده كنيد
http://www.forum.stunion.ir/

pranc

عضو جدید
اخه دانشگاه گيلان ديگه خيلي وضعيتش افتضاح شد.
من سال پيش از گيلان تموم كردم اما از وقتي تموم كردم تا آلان 5 الي 6 بار رفتم رشت.

يه سري از بچه هاي شهرسازي دانشگاه گيلان انجمن نوانديشان رو راه انداختن.
سعي كنيد اونجا عضو بشيد و فعاليت كنيد.
از لينك زير استفاده كنيدhttp://www.forum.stunion.ir
sathe ye daneshga ro daneshjuhash tayin mikonan na daro divaro takhtehah hatman irad ya dar haghighat kam kari az khodemune

mohamad_a226

اخراجی موقت
این سایتی که معرفی شده توسط دانشجوهای دانشگاه گیلان راه اندازی شده ولی سایت دانشگاه که نیست.
یه انجمن علمیه که تو زمینه های مختلف هم فعالیت میکنه. خوشحال میشیم که شما ها هم حضور داشته باشین. یه پاتقی هم می تونه بشه واسه دانشجوهای دانشگاه گیلان.

sajjadsilver

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های خوب دانشگاه گیلان خوبین؟
من ورودی 87 هستم به منم خوابگاه ندادن:(
تعجب میکنم چطوری به شما که از تهرانی خوابگاه ندادن :eek: عجب نامردین :(
ولی دانشگاه باحالیه خداییش، استاداییرو که به غیبتام گیر نمیدن خیلی دوست دارم
راستی دکتر دبیرو میشناسن؟استاد زبانه
همون که اصل خندست:smile:

آره من استاد دبیر رو میشناسم.
این ترم استادمونه . آدم باحالیه.کلاسش حال میده
D:

@Home

عضو جدید
آره من استاد دبیر رو میشناسم.
این ترم استادمونه . آدم باحالیه.کلاسش حال میده
D:

برا گروه مکانیک ج هم میاد یه جلسه کلاسشو پیچوندیم همه مون و غیبت زد و کارد میزدی خونش در نمی اومد .
وسطه امتحان تفسیر قران اومده بود تو هر دو راهرو A و B هوار می کشید. :biggrin: از این به بعد هم هر جلسه میخواد حضور غیاب کنه از اول ترم فقط ۲ بار دیده بودمش تو کلاس ولی حالا :warn:

البته بعید می دونم دکتر باشه چون فکر کنم داره رو رساله دکتراش کار می کنه. ولی خیلی آدم توپیه حقیقتا

آخرین ویرایش: