تاپیکی از روی خشم

مهرگا

عضو جدید
نشون ميده که کمبود‌ها کجاست

شنيديد که مي گن " شکم گرسنه دين و ايمون سرش نميشه "

يعني نياز‌ها طبقه بندي دارن و اساسي ها بايد زودتر رفع بشن و بعدش بري مرحله بعدي، شما تا حالا بازي کامپيوتري انجام داديد حتما هيچوقت مرحله جديد از قبلي اش راحت تر نبوده و نيست و نخواهد بود چون شرط عقل اينه يعني تکامل خوب نشون مي‌ده متخصص ممکلت ما وقتي هواسش جاي ديگه اس فکر پوله فکر نونه فکر خونه فکر ماشين و خيلي نيازهاي ابتدايي ديگه ، وقت فکر کردن و نظريه پردازي واسه علم نداره، و البته خيلي خوبه که افراد کمتر فکر کنند چون ميشن موجود بدون عقل که کنترلش بسيار راحت هست، با يک چوب، خوب شايد يه نيرويي خواسته که جوانان و متخصصان و فکرها يا فرار کنن يا خاموش باشن و راه چاره نيازمند بودن هست، حالا به چي؟؟
تو خود حديث مفصل خوان
جانا سخن از زبان ما میگویی.

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدمت گودزیلای مهربون و سایر مهندسان عصبانی عرض سلام دارم ..
متاسفانه این همه ناراحتی رو اصلا درک نمی کنم :surprised:
شکر خدا اینجا تالار بندیه و هرکسی به فراخور نیازش انتخاب می کنه
درسته که تالارهای تخصصی خلوت ترن ( من خودم یه تاپیک واسه برنامه نویسی زدم که اگه کسی بیرون بخواد یاد بگیره کمتر از یک میلیون تومان خرجش نمیشه و آخرشم شاید هیچی یاد نگیره ! و دو سه تا مهندس فقط نظر دادن که خوبه ، کسی اون جور که باید سراغش نیومد ..) ولی نمی تونین که پست زدن ها و تاپیک ها و کلا سلایق رو زورکی کنین که !! :eek:

Sarp

مدیر بازنشسته
بابک فعالیتت 100 شده دوباره از اول شرو کردی؟
چرا فعالیتت صفر شده؟ چرا امتیازات این شکلی شدن؟
داری میمیری؟:o
فعالیتم چی شده ؟

پس چرا اینا رو خودم نمیبینم ؟

همه هی بهم گزارش میدم
ولی خودم چیزی نمیبینم

پری نکنه جدی جدی دارم میمیرم ؟

arman23

عضو جدید
من اولش بخاطر بحثهای علمی اومدم عضو شدم ولی اونجا دیگه انگار کسی نیست

همه اینجان

از ماست که بر ماست

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانوم دختر شرقی قبول دارم که اینجا اسمش گفتگوی ازاد اما میشه از همین گفتگوی ازادم استفاده بهتری کرد مثلا اگه تاپیکای الان رو با زمان عضویتت مقایسه کنی خندت نمیگیره؟!......هر چیزی حدی داره اگه اینطوری پیش بره معلوم نیست چی به روز باشگاه میاد....ضمنا ما نباید یادمون بره اینجا کجاست و ما به عنوان چه کسانی اینجا عضو شدیم.

ناژین

عضو جدید
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.
خب اقایون و خانومای باشگاهی، ای مهندسان امروز و فردای این خراب شده اخه این چه وضعشه؟!..........به خدا خجالت اوره، یه نیگا به باشگاه بندازین ببینین به چه روزی انداختینش!

اگه کمبود دارین دلیل نمیشه بیاین اینجا رو به این روز بندازین، هر چیزی حدی داره مهندسان امروز و فردا!!

من نمیدونم این مدیرا کجان و دارن چیکار میکنن اما واقعا براشون متاسفم برا خودمونم متاسفم که کارمون به اینجا کشیده میایم باشگاه برای..........!

لطفا تمومش کنین، یه ذره برا خودتون و باشگاه شخصیت بیشتری قایل باشین.

با تشکر.
سپاسگزار از تذکر به جای شما
چشم
تمام سعیمونو میکنیم:gol:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت گودزیلای مهربون و سایر مهندسان عصبانی عرض سلام دارم ..
متاسفانه این همه ناراحتی رو اصلا درک نمی کنم :surprised:
شکر خدا اینجا تالار بندیه و هرکسی به فراخور نیازش انتخاب می کنه
درسته که تالارهای تخصصی خلوت ترن ( من خودم یه تاپیک واسه برنامه نویسی زدم که اگه کسی بیرون بخواد یاد بگیره کمتر از یک میلیون تومان خرجش نمیشه و آخرشم شاید هیچی یاد نگیره ! و دو سه تا مهندس فقط نظر دادن که خوبه ، کسی اون جور که باید سراغش نیومد ..) ولی نمی تونین که پست زدن ها و تاپیک ها و کلا سلایق رو زورکی کنین که !! :eek:
تالار گفتگوی ازاد شبیه تالار عروسی شده.....خب هرکی فایل خودشو داره.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.
خب اقایون و خانومای باشگاهی، ای مهندسان امروز و فردای این خراب شده اخه این چه وضعشه؟!..........به خدا خجالت اوره، یه نیگا به باشگاه بندازین ببینین به چه روزی انداختینش!

اگه کمبود دارین دلیل نمیشه بیاین اینجا رو به این روز بندازین، هر چیزی حدی داره مهندسان امروز و فردا!!

من نمیدونم این مدیرا کجان و دارن چیکار میکنن اما واقعا براشون متاسفم برا خودمونم متاسفم که کارمون به اینجا کشیده میایم باشگاه برای..........!

با تشکر.
گويا مديرا خودشون اينجوري دوس دارن! :w16:

elaheh_

عضو جدید
سلام
تاپیکه و درسترشو بگم اعتراض به جایی بود
بعضیا اینجارو با یاهو مسنجر و باشگاه دوست یابی اشتباه گرفتن
امیدوارم باشگاه همونی بشه که بود:gol::gol:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.

با تشکر.

ما که همه اسپم بازا را خوشحال و راضی از وضع موجود میبینیم .

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
در خصوص بحث های علمی که اصلا کلا تو حاشیه قرار گرفتن کاملا حق با شماست که البته من فکر میکنم به خاطر تابستونه و با شروع ترم جدید دوباره بحث های علمی به چالش کشیده میشن.
ولی خودتون خوب میدونید که جو باشگاه بیخودی نیست که داره اینطوری جلو میره!
خود من چندین بار اومدم یه موضوعی رو تایپ کردم که تاپیک و استارت کنم ولی بنا به دلایلی در لحظات آخر پشیمون شدم. ولی چشم. سعی میکنیم هم یه خورده عاقلانه تر رفتار کنیم هم یکم شجاعانه تر! :D

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم با شما موافقم... تالاره گفت و گوی آزاد شده تالاره عروسی... آدم حتی دلش نمی خواد پست بده... من نمی دونم این چه وضعه مدیریته... تا یکی حرف حساب میزنه تاپیکش سریع قفل میشه... اما این چرت و پرتا همچنان ادامه داره...

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در خصوص بحث های علمی که اصلا کلا تو حاشیه قرار گرفتن کاملا حق با شماست که البته من فکر میکنم به خاطر تابستونه و با شروع ترم جدید دوباره بحث های علمی به چالش کشیده میشن.
ولی خودتون خوب میدونید که جو باشگاه بیخودی نیست که داره اینطوری جلو میره!
خود من چندین بار اومدم یه موضوعی رو تایپ کردم که تاپیک و استارت کنم ولی بنا به دلایلی در لحظات آخر پشیمون شدم. ولی چشم. سعی میکنیم هم یه خورده عاقلانه تر رفتار کنیم هم یکم شجاعانه تر! :D

میشه واضح تر بگی؟!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول به رسم ادب سلام!
‏.
‏.
‏.
‏.

با تشکر.
شما یعنی الان داری از اطلاعات مهندسی وغیر مهندسی میترکی؟!!
خب خوبه شما نرمال بشین...
وبا دیدن اینجور تایپیک های حول ورتون نداره
بعدشم به مدیران سایت توهین نکن.....
چون داری به خودت توهین میکینی..
بهتر ما یه کم جنبمون رو بالا ببریم...
شما میتونی برا افزایش علمتون برین تو تالار تخصوصیتون;)

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود من چندین بار اومدم یه موضوعی رو تایپ کردم که تاپیک و استارت کنم ولی بنا به دلایلی در لحظات آخر پشیمون شدم.

از این واضح تر؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما یعنی الان داری از اطلاعات مهندسی وغیر مهندسی میترکی؟!!
خب خوبه شما نرمال بشین...
وبا دیدن اینجور تایپیک های حول ورتون نداره
بعدشم به مدیران سایت توهین نکن.....
چون داری به خودت توهین میکینی..
بهتر ما یه کم جنبمون رو بالا ببریم...
شما میتونی برا افزایش علمتون برین تو تالار تخصوصیتون;)

ببین من حرفم این نیست که این چیزا رو کلا تعطیل کنیم اما نباید طوری بشه که چهره باشگاهو خراب کنه الان از هر 10 تا تاپیک 7-8 تاش در این مورده که این خوب نیست در شئن اینجا نیست باید یه سر و سامونی به این وضع داد!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلایل چیا بودن؟!

تاپیک سیاسی بودن؟!

بله! ;)
یکی از دلایل سیاسی بودن تاپیک بود. دیگریش اینکه با عقاید و طرز تفکر بعضی از مدیرا جور در نمیومد! :whistle:
و کلا دلایل مختلفی که همش مربوط به جو حاکم بر باشگاه میشه.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من حرفم این نیست که این چیزا رو کلا تعطیل کنیم اما نباید طوری بشه که چهره باشگاهو خراب کنه الان از هر 10 تا تاپیک 7-8 تاش در این مورده که این خوب نیست در شئن اینجا نیست باید یه سر و سامونی به این وضع داد!
آهان بس مخالف نیستی
بس خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
البته با این کار نمیگن کمبود محبت داریاااااااااااا:D

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهان بس مخالف نیستی
بس خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
البته با این کار نمیگن کمبود محبت داریاااااااااااا:D

ببین جانم میگم مخالف نیستم به این خاطره که اینجا گفتگوی ازاده و اگه به من بود کلا تاپیکارو حذف میکردم اما دست من نیست و مدیرام ظاهرا مشکلی ندارن اما مساله اینه که این اش دیگه خیلی داره شور میشه الان باشگاه تغییر داده کاملا!!! دیگه شده پاتوق عشاق! تو که الان باید اینو بهتر درک کرده باشی!!!!

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه تغییر نکرده...این گفتگوی آزاده که تغییر کرده...یوزرهای دیگه توی بخشهای علمی دارن کار خودشون رو انجام می دن و کارشون هم به جرات قابل تقدیره...یوزر حرفه ای کم نداره این باشگاه از خود ادمین گرفته تا سرمد و پیرجو و حامد و رسول و ...این قسمت گفتگوی آزاده که تغییر کرده...اون هم تعجبی نداره...یوزرهای جدید میان با طرزهای فکری متفاوت...بعدش چن وقت دیگه همین یوزرهای جدید به جدیدترا گیر می دن...در مورد بحث علمی هم حرفتون رو اصلا قبول ندارم...چون مقیاس سنجش سطح علمی یک فروم مطمئنا بخش گفتگوی آزادش نیست

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه تغییر نکرده...این گفتگوی آزاده که تغییر کرده...یوزرهای دیگه توی بخشهای علمی دارن کار خودشون رو انجام می دن و کارشون هم به جرات قابل تقدیره...یوزر حرفه ای کم نداره این باشگاه از خود ادمین گرفته تا سرمد و پیرجو و حامد و رسول و ...این قسمت گفتگوی آزاده که تغییر کرده...اون هم تعجبی نداره...یوزرهای جدید میان با طرزهای فکری متفاوت...بعدش چن وقت دیگه همین یوزرهای جدید به جدیدترا گیر می دن...در مورد بحث علمی هم حرفتون رو اصلا قبول ندارم...چون مقیاس سنجش سطح علمی یک فروم مطمئنا بخش گفتگوی آزادش نیست

من میگم این شرایط مناسب اینجا و ما هست واقعا؟!؟!؟!؟!

یعنی اینجا باید اینطوری باشه؟!

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانوم دختر شرقی قبول دارم که اینجا اسمش گفتگوی ازاد اما میشه از همین گفتگوی ازادم استفاده بهتری کرد مثلا اگه تاپیکای الان رو با زمان عضویتت مقایسه کنی خندت نمیگیره؟!......هر چیزی حدی داره اگه اینطوری پیش بره معلوم نیست چی به روز باشگاه میاد....ضمنا ما نباید یادمون بره اینجا کجاست و ما به عنوان چه کسانی اینجا عضو شدیم.

عجب ! خوب هر کسی می تونه راه خودشو بره گلم !
تفاوت ها همیشه وجود داره گودزیلای مهربون ... :w16:
تو که نمی دونی بقیه در مورد تو چه فکری می کنن

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب ! خوب هر کسی می تونه راه خودشو بره گلم !
تفاوت ها همیشه وجود داره گودزیلای مهربون ... :w16:
تو که نمی دونی بقیه در مورد تو چه فکری می کنن

یعنی هر کار خواستیم بکنیم؟! بدون اینکه ملاحظه چیزیو داشته باشیم!

من گفتم نباید نباید یطوری بشه که اینجا با جای دیگه اشتباه گرفته بشه

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم این شرایط مناسب اینجا و ما هست واقعا؟!؟!؟!؟!

یعنی اینجا باید اینطوری باشه؟!

چی بگم دوست عزیز...شما از قدیمیای اینجایی...داری گذشته رو با الان مقایسه می کنی...واقعا جای بعضی ها خالیه...با اون تاپیک های پر شور و هیجانشون... منم نمی دونم... چی کارمیشه کرد...باید بریم سراغ تالارهای تخصصی...اینجا باشگاه مهندسانه...نه باشگاه گفتگوی آزاد:victory:;):smoke:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی بگم دوست عزیز...شما از قدیمیای اینجایی...داری گذشته رو با الان مقایسه می کنی...واقعا جای بعضی ها خالیه...با اون تاپیک های پر شور و هیجانشون... منم نمی دونم... چی کارمیشه کرد...باید بریم سراغ تالارهای تخصصی...اینجا باشگاه مهندسانه...نه باشگاه گفتگوی آزاد:victory:;):smoke:

شما که دیگه خودتون از خیلی خیلی قدیمیایی!!!!!!!

حتما میدونی از کجا به کجا رسیده!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین جانم میگم مخالف نیستم به این خاطره که اینجا گفتگوی ازاده و اگه به من بود کلا تاپیکارو حذف میکردم اما دست من نیست و مدیرام ظاهرا مشکلی ندارن اما مساله اینه که این اش دیگه خیلی داره شور میشه الان باشگاه تغییر داده کاملا!!! دیگه شده پاتوق عشاق! تو که الان باید اینو بهتر درک کرده باشی!!!!
شرمنده من الان عاشق وقدرت درکم رو برا مدتی از دست دادم.......
هر وقت بدست آوردمش میام درک میکنم:D

Hakhamansh

عضو جدید
گفتگوی ازاد دیگه اسمش روشه
دیگه لازم نیست به خودت فشار بیاری
یعنی از هرچی دوست داری حرف بزنی و ازاد باشی و کسی بهت گیر نده
بیرون که دولت نمیزاره مردم حرفشون رو بزنن اینجا هم شما میخوای جلوگیری کنی دوست عزیز
vergilangleos

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
vergilangleos راست می گه...شما بگیرین 2 تا از تاپیکای سجاد یا میلاد رو با تاپیکای الان مقایسه کنین...هر چند که هنوز دوستان قدیمی مثل vergilangleos-مهرشاد53 -علی تلاش -زیگفروید-سمندون-فروغ-پژمان-لرد کبیر-ترمه-آتوسا و خیلیای دیگه هستن که فرومو بکشن بالا...پس هنوز می شه امیدوار بود