[ تجهیزات نقشه برداری ] > راهنمایی در مورد خرید دوربین >خرید GPS و تجهیزات نقشه برداری ◕

skyplex

کاربر فعال
نه اگه دقیق آنالیز کنی پولش در نمیاد و جز دردسر و زحمت و خطر و ریسک هیچی واستون نداره! فعلا بهترین کار اجاره دوربینه. دوربین TS02 لیزر رو ماهی 700 تومن هم اجاره می دن!

البته وقتی برای میخ کوبی هر پلاکی 80 هزار تومان میگیرن فکر کنم ارزش خرید داشته باشه.

pedram555

عضو جدید
البته وقتی برای میخ کوبی هر پلاکی 80 هزار تومان میگیرن فکر کنم ارزش خرید داشته باشه.
میگیرن را ولش کنید . اگر شما کارش را سراغ داری که حداکثر بتونی کل پول دوربین را در بیاری تو خریدش شک نکن

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام ...........

دوستان .............. این هم دوربینی جدید .................تا حالا اسمشو نشنیده بودم ...................قیمت شم 7 میلیونه.............................. حالا چقدر دوربینه و کارایی داره خدا عالمه ...........

توتال استیشن لیزری TS120R سیویلمشابه 407 لایکا
برد لیزر 200 متر بدون منشور
برد تک منشور 2200 متر
دقت 2 ثانیه
دوطرف کی برد حرفی عددی
دوباطری GEB111 لایکا
شارژر و آداپتور برق
کایل تخلیه USB
برنامه های کامل نقشه برداری

5-1366694286ATS.jpg

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام ...........

دوستان .............. این هم دوربینی جدید .................تا حالا اسمشو نشنیده بودم ...................قیمت شم 7 میلیونه.............................. حالا چقدر دوربینه و کارایی داره خدا عالمه ...........

توتال استیشن لیزری TS120R سیویلمشابه 407 لایکا
برد لیزر 200 متر بدون منشور
برد تک منشور 2200 متر
دقت 2 ثانیه
دوطرف کی برد حرفی عددی
دوباطری GEB111 لایکا
شارژر و آداپتور برق
کایل تخلیه USB
برنامه های کامل نقشه برداری

مشاهده پیوست 165616

سلام. قیمتش خیلی مناسبه اگه دوربین خوبی باشه.

mrir65

عضو جدید
سلام بیزحمت می تونین قیمتش رو هم بگین؟
این دوربین نوشته R300 اما من تا 550 متر رو راحت زدمشاید تا 600 یا 700 هم بزنه من تست نکردمکالیبره شده از اروپا قیمت 17500 تومن اگر کسی خواست یکم تخفیفم میدماگر کسی خواست بگه که شماره تماس بدم برای بازدید

delta-co

عضو جدید
سلام به همه دوستان
برای خرید بد نیست به شرکت دلتا هم یه سری بزنید
توتال لیزری توی رنج 7-8 تومن زنیت موجوده که اصلا با بقیه چینی ها قابل قیاس نیست

www.idnaco.com

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
سلام به همه دوستان
برای خرید بد نیست به شرکت دلتا هم یه سری بزنید
توتال لیزری توی رنج 7-8 تومن زنیت موجوده که اصلا با بقیه چینی ها قابل قیاس نیست

www.idnaco.com
دلتا شرمنده یه سوال ،دوربین رو که دارین ، رفلکتور با همون مارک هم دارین ، که تبلیغ میکنین یا باید از منشورهای لایکا و امثالهم استفاده کرد؟

skyplex

کاربر فعال
دوستان اختلاف قیمت دوربین میان ایران و سنگاپور و یا همون کشورهای تولید کننده چقدره و چند میلیونه؟

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
سوال از دوستان و مهندسین صاحب نظر
میخواستم بدونم میشه از کابلهای تخلیه توتال های لایکا سری TS مثل 02 که یک سر ان usb هست را برای سری های TC مثل 407 به جای خرید کیت پورت سریال برای لپ تاب استفاده کرد یا نه؟
متشکرم

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سوال از دوستان و مهندسین صاحب نظر
میخواستم بدونم میشه از کابلهای تخلیه توتال های لایکا سری TS مثل 02 که یک سر ان usb هست را برای سری های TC مثل 407 به جای خرید کیت پورت سریال برای لپ تاب استفاده کرد یا نه؟
متشکرم

با سلام ...........

بنده كيت پورت سريال رو براي ts02 امتحان كردم..................مشكل نداشته .......................... اما يو اس بي .................رو براي سري tc امتحان نكردم ...............يعني....................... tc نداشتيم ................كه تست كنيم.................

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
من فکر می کنم بشه چون هم کابل سریال لایکا داشتم با این تبدیل ها که اغلب سبز رنگه به USB می زدم و هم کابل لایکای USB دارم. جالب اینه که نرم افزار تبدیله دقیقا همون نرم افزار کابل های لایکاست.

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
من فکر می کنم بشه چون هم کابل سریال لایکا داشتم با این تبدیل ها که اغلب سبز رنگه به USB می زدم و هم کابل لایکای USB دارم. جالب اینه که نرم افزار تبدیله دقیقا همون نرم افزار کابل های لایکاست.
اگر اینطور میباشد که شما میفرمایین ،برای یک لپ تاب به جای خرید کیت پورت سریال که حدود 150 هزار تومان است ، تهیه کابل بهتر میباشد ،البته اگر توی بازار موجود باشه

dabarni

عضو جدید
اجاره دوربین GPS دو فرکانسه

اجاره دوربین GPS دو فرکانسه

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان نقشه بردار
اگر کسی دوربین GPS دو فرکانسه برای اجاره لازم داره من دوربین دارم، خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کرده باشم، علیمرادی 09123907567
چرا کار اینهمه کم شده؟!؟ :-(

M@hdi42

عضو جدید
راهنمايي در مورد خريد دستكاه gps !!

راهنمايي در مورد خريد دستكاه gps !!

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام خدمت كاربران عزيز و به خصوص دانشجويان ودانش اموختكان مهندسي عمران:gol:.

خب همونطور كه از عنوان تابيك مشخصه از شما عزيزان در باب خريد يك دستكاه خوب gps كمك و راهنمايي ميخوام،

دوستاني كه در اين كار تجربه اي دارن خوشحال ميشم اكه به من كمك كنن، با ارزوي موفقيت و شادكامي براي شما عزيزان،

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

سلام خدمت كاربران عزيز و به خصوص دانشجويان ودانش اموختكان مهندسي عمران:gol:.

خب همونطور كه از عنوان تابيك مشخصه از شما عزيزان در باب خريد يك دستكاه خوب gps كمك و راهنمايي ميخوام،

دوستاني كه در اين كار تجربه اي دارن خوشحال ميشم اكه به من كمك كنن، با ارزوي موفقيت و شادكامي براي شما عزيزان،

با سلام .........

اگه منظور شما دوست عزیز جی پی اس دستی هستش ............... پیشنهاد می کنیم ....................مدل مپ 62 اس ................. رو بگیرید................... منو فارسی ........ این جی پی اس ............ شما رو در استفاده راحتتر از اون کمک می کنه و خوش دست هستش ..........
قیمت اون هم حدود 900000 تومان هست..... بدرود.

M@hdi42

عضو جدید
با سلام .........

اگه منظور شما دوست عزیز جی پی اس دستی هستش ............... پیشنهاد می کنیم ....................مدل مپ 62 اس ................. رو بگیرید................... منو فارسی ........ این جی پی اس ............ شما رو در استفاده راحتتر از اون کمک می کنه و خوش دست هستش ..........
قیمت اون هم حدود 900000 تومان هست..... بدرود.

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتین مهندس عزیز

اره منظورم چی پی اس دستی هست. خب در مقایسه با نمونه های دیگر گارمین این نوع چه ویژگی بالاتری داره که نظرتون رو جلب کرد؟

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتین مهندس عزیز

اره منظورم چی پی اس دستی هست. خب در مقایسه با نمونه های دیگر گارمین این نوع چه ویژگی بالاتری داره که نظرتون رو جلب کرد؟

با سلام ......

1- این نمونه یک برنامه داره جهت محاسبه مساحت که جدا گانه در برنامه هاش قرار داده شده ............
2- نمایش نقشه ها با تصویر از توپوگرافی .............. نه اینطور که فکر کنیم ...........سه بعدی هستش ............ها ............
3- فارسی بودن منو ها
4- از لحاظ فیزیک نسبت به نمونه هایی لمسی ........... مقاوم تر ......و اینطور بگم برای کار کردن ..................... مناسب تر هستش ..........

5- البته اگه شما مپ 60 رو هم گیر بیارید.................... خوبه ............ از لحاظ شکل تقریبا شبیه هستند............... اما مپ 60 ............ زبان فارسی نداره ................. و آنتن دهی شم خوبه ..............

6- دانلود فیلم آموزشی .............و اطلاعات کاملاتر به این تاپیک مراجعه کنید...............بدرود.

[h=3][ نقشه برداری با GPS ] ► آموزش ، نرم افزار و سوالات و مشکلات انواع GPS دستی[/h]

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
با سلام ..........

سری های جدید از دوربین های لایکا................................ از TS....................... به TS PLUS

مثل اینکه لایکا جدیدا ........ روی دوربین سری TS امکاناتی اضافه کرده ........... و ورژن جدید از این دوربین ها رو روانه بازار کرده

توتال استیشن لایکا TS02 PLUS-7
دقت اندازه گیری زاویه "7 ثانیه
کمپانساتور دو محوره - یکطرف کیبورد - دارای شاقول لیزری
بزرگنمایی 30 برابر - دارای حافظه داخلی برای ذخیره 24000 نقطه
اندازه گیری فاصله تا 500 متر با لیزر مرئی
دقت اندازه گیری طول 2mm+2ppm
زمان اندازه گیری فاصله در کمتر از یک ثانیه
با قابلیت اندازه گیری فاصله با تک منشور تا 3500 متر
با قابلیت اندازه گیری فاصله با سه منشور تا 5400 متر
دارای یکسال گارانتی

کابل ارتباط با کامپیوتر USB
باطری مدل GEB221
شارژر هوشمند مدل GKL211
آفتاب گیر تلسکوپ
CD نرم افزار تخلیه اطلاعات
شارژر فندکی اتومبی

توتال استیشن لایکا TS06 PLUS-7
دقت اندازه گیری زاویه "7 ثانیه
دارای بلوتوث و فلش اصلی لایکا
بردلیزر 500 متر

کمپانساتور دو محوره - یکطرف کیبورد حرفی عددی - دارای شاقول لیزری
بزرگنمایی 30 برابر - دارای حافظه داخلی برای ذخیره 60000 نقطه

زمان اندازه گیری فاصله در کمتر از یک ثانیه با دو کلید کناری Trigger
دارای یکسال گارانتی

باطری مدل GEB211
شارژر هوشمند مدل GKL211
آفتاب گیر تلسکوپ
شارژر فندکی اتومبیل

توتال استیشن لایکا TS09 PLUS-3
دقت اندازه گیری زاویه "3 ثانیه
کمپانساتور چهار لایه

یک طرف کیبورد رنگی لمسی - دارای شاقول لیزری
بزرگنمایی 30 برابر - دارای حافظه داخلی برای ذخیره 60000 نقطه
اندازه گیری فاصله تا 1000 متر با لیزر مرئی
زمان اندازه گیری فاصله در کمتر از یک ثانیه با دو کلید کناری Trigger
نور راهنما EGL قابل رویت تا 150 متر

بلوتوث بهمراه فلش اصلی لایکا

دارای یکسال گارانتی

باطری مدل GEB221
شارژر هوشمند مدل GKL211
آفتاب گیر تلسکوپ
شارژر فندکی اتومبیل

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
تصاویر سری جدید دوربین لایکا ............. TS02 PLUS-7

ts02_estacion_total.jpg
TS02-plus screen.jpg

payman_shabestan

عضو جدید
دوستان اگه خدا بخواد میخوام یه توتال بگیرم یه چیز ارزون میخوام لایکا درسته عالیه اما نه دیگه 20 میلیون!

بین سندینگ 752 و این مدل ts120R که گویا جدیده و rts 335 که نماپرداز جدید آورده موندم (بیخیال فویف شدم قیمتش با لایکا یکیه دیوانه باید باشی فویف بخری!!!)

نظرتون در مورد این TS120R سیویل چیه؟ کسی ازش استفاده کرده؟
من با سندینگ دوستان زیاد کار کردم واقعا در عمل بین این و TCR805 هیچ فرقی نیست نمیدونم چرا دوستان میگن ازش خیری ندیدیم

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دوستان اگه خدا بخواد میخوام یه توتال بگیرم یه چیز ارزون میخوام لایکا درسته عالیه اما نه دیگه 20 میلیون!

بین سندینگ 752 و این مدل ts120R که گویا جدیده و rts 335 که نماپرداز جدید آورده موندم (بیخیال فویف شدم قیمتش با لایکا یکیه دیوانه باید باشی فویف بخری!!!)

نظرتون در مورد این TS120R سیویل چیه؟ کسی ازش استفاده کرده؟
من با سندینگ دوستان زیاد کار کردم واقعا در عمل بین این و TCR805 هیچ فرقی نیست نمیدونم چرا دوستان میگن ازش خیری ندیدیم

با سلام ...........

جهت اینکه دوست من با تجربه دوستانی که با دوربینهای چینی کار کردن .................آشنا بشین .............بنده فرم نظراتی که مهندسین از این دوربینها استفاده کردن رو میزارم تا مطالعه فرمایید............ لینک مربوطه مربوط به وبلاگ نقشه برداری ورنال می باشد............امیدوارم در انتخاب شما کمکی بتونه بکنه ............لینک مطلب ............بدرود.

payman_shabestan

عضو جدید
خیلی ممنون اما متاسفانه در مورد توتال سیویل اطلاعاتی نداشت

راسته که بعضی از سندینگ ها EDM سوئیسی دارن یا اینا ترفند فروشنده هاست؟

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
بهترین راه اینه که بر اساس مدل سندینگ یه سرچ به زبان انگلیسی در گوگل بزنی ، دفترچه مشخصات دستگاه رو دانلود کنی ، اگه صحت داشته باشه فرمایشتون ،در دفترچه حتمن (حتما) قید شده.
اما دوربین های نسل جدید اساسا چینی هستش تحت لایسنس شرکت صاحب برند

بالا