کلوپ آبیدلان.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
همینطور پشت سر هم بفرستین تا بالاخره ی بار یادم بمونه
ولی من از ی سوراخ ده بار مردمو میگزم:)

آرع .. چشم .. من خودم 4 سال پیش زوار امام رضا بودم .. دیگه نرفتم .. حداقل دعا بفرمایید تا قسمت شه ...
آرع خب شما مجسمه تقوا هستید فقط وجه تفاوتون با مجسمه تقوای اصلی اینه که حرف می زنید!!!!!!!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرع .. چشم .. من خودم 4 سال پیش زوار امام رضا بودم .. دیگه نرفتم .. حداقل دعا بفرمایید تا قسمت شه ...
آرع خب شما مجسمه تقوا هستید فقط وجه تفاوتون با مجسمه تقوای اصلی اینه که حرف می زنید!!!!!!!!!!!!

بله...حتما دعا میکنم...منم پارسال که رفتم بعد چهار سال رفتم..خیلی حال داد
نه خانم...مجسمه تقوای اصلی منم.اینا شبهاتیه که وهابیت ایجاد کرده:)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بله...حتما دعا میکنم...منم پارسال که رفتم بعد چهار سال رفتم..خیلی حال داد
نه خانم...مجسمه تقوای اصلی منم.اینا شبهاتیه که وهابیت ایجاد کرده:)

منم خیلی دوس دارم که امسال دیگه بطلبن که برم .. خیلی خوبه ..
خب گفتم یادآوری کنم اگه فراموش کردید خودتون باید یکبار دیگه تشریف ببرید و دعا کنید .........
آهان گفتم ... پس میگن این منافقا با مسلمونا در افتادن و این جنگ و بمب و این چیزا بخاطر مجسمه تقواس .. وهابیا که جای خود دارن ..

حالا نمی شد کلا مجسمه تقوای سخنگو نباشید که این اتفاقا نیفته !!!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب گفتم یادآوری کنم اگه فراموش کردید خودتون باید یکبار دیگه تشریف ببرید و دعا کنید .........
آهان گفتم ... پس میگن این منافقا با مسلمونا در افتادن و این جنگ و بمب و این چیزا بخاطر مجسمه تقواس .. وهابیا که جای خود دارن ..

حالا نمی شد کلا مجسمه تقوای سخنگو نباشید که این اتفاقا نیفته !!!!!!!!

والا منم گفتم سخنگو نباشم بذارینم معاون اول.منتها قبول نکردن.تقصیر من نیست

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
والا منم گفتم سخنگو نباشم بذارینم معاون اول.منتها قبول نکردن.تقصیر من نیست

شما اگه این زبونو نداشتید چیکار می کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلا از ادبیات سخنگوییتون خوشم میاد .. خیلی زود با چند تا کلمه خنده دارترین حرف رو می زنید معاون اول ..

حالا معاون اول کی میخاید بشید ؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اگه این زبونو نداشتید چیکار می کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلا از ادبیات سخنگوییتون خوشم میاد .. خیلی زود با چند تا کلمه خنده دارترین حرف رو می زنید معاون اول ..

حالا معاون اول کی میخاید بشید ؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معاون اول وزرات دامپروری و کشت گاو

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون رو که گرفتن،دیر گفتید وگرنه کم کمش معاون هشتمی می ذاشتمتون ول خب .. یه منسب دیگه بگید ایشالله ببریم اونجا مشغول شوید؟!!!!!!!!!!!

شما مگه چکاره ای؟؟؟ خانم مناسب بنده الهین...دست کم گرفتینا...چند وقت پیش پیشنهاد نبوت داشتم ردش کردم.گفتم میخام درسمو ادامه بدم.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
شما مگه چکاره ای؟؟؟ خانم مناسب بنده الهین...دست کم گرفتینا...چند وقت پیش پیشنهاد نبوت داشتم ردش کردم.گفتم میخام درسمو ادامه بدم.

ای خدا ...
:w25::w15: ... درسو ادامه بدید .. خو انشالله وقتی درسه تمام گشت اونوق چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده .. شما بنده رو نشناختید : وای .. وای : بنده معاون اول وزرات دامپروری و کشت گاو هستم .......

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای خدا ...
:w25::w15: ... درسو ادامه بدید .. خو انشالله وقتی درسه تمام گشت اونوق چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده .. شما بنده رو نشناختید : وای .. وای : بنده معاون اول وزرات دامپروری و کشت گاو هستم .......

تموم شد خدا کریمه...شاید عصا انداختم مار کنم:)
نه والا نشناختم...چشام لامصب از بس برزخی شدن،فقط فرشته ها و موجودات الهی رو میبینم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما بریم دیگه
در پناه باریتعالی موفق و پیروز باشید...سر زد از افق

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
آبیـــــــــــــــــدل نبوووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

میترسم یهو یکی تورو کف کف کف بره .............................میترسم کلوپی از دس دس دس بره :D(نمیدونم چرا یهو این به ذهنم خورد :دی)