فقط راسشو بگووووووووووو

سرسخت

عضو جدید

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به موقعیت داره ولی کتک نمیزنم گریه هم نمیکنم سعی میکنم یه کاری کنم که مشکلم حل بشه

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره کی عصبیم کنه

ولی بیشتر فحش میدم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به موقعیتش داره به کسایی که خیلی دوسشون دارم فحش میدم کسایی که مهم نیستن برام خونسرد و کسانی که ادعا وحشی گری دارن به طبع نابودشون میکنم

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره واسه چی و از دست کی عصبانی بشم...ولی بیشتر مواقع داد میزنم وفقط میگم اه.....

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره کجا و سر چ مسئله ای عصبانی شم؛ کتک ک قطعاً ن، معمولاً داد میزنم.

MINA 73

عضو جدید
سعی میکنم آرامش خودمو حفظ کنم....اما اگه دیگه واقعا نشه کاری کرد یه جواب دندون شکن میدم اونم با کمال خونسردی.....:cool:

سرسخت

عضو جدید
بستگی به موقعیتش داره به کسایی که خیلی دوسشون دارم فحش میدم کسایی که مهم نیستن برام خونسرد و کسانی که ادعا وحشی گری دارن به طبع نابودشون میکنم
إي باااابا شما كلاهمه رو ميشورينو پهن ميكنين خخخخخخ

سرسخت

عضو جدید
بستگی به موقعیت داره ولی کتک نمیزنم گریه هم نمیکنم سعی میکنم یه کاری کنم که مشکلم حل بشه
اورین تبارک الله :smile:
سعی میکنم سکوت کنم
اوخی احسنتم :smile:
کتک میزنم!!!!:w43:

خیلیم عصبی میشم و بیشتر وقتا فحش هم میدم:w06:

ای ول این اولیه رو خوشم خعلی حال میده مخصوصا نیشگون ولی این فحشو بیخیال باوا :w42:

آخرین ویرایش:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی عصبانی شم میرم میخوابم، اگه بیرون از خونه هم باشم همه کارامو ول میکنم میام خونه میخوابم، برا بعضی از عصبانیتا هم ترجیح میدم یخ بخورم....:|
ا

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینجوری بی حرکت وامیسم اگه خیلی شدید باشه بد و بیراه میگم بدون اینکه مخاطبی داشته باشم(به در ودیوار) بعدشم گریه:crying:

سرسخت

عضو جدید
من وقتی عصبانی شم میرم میخوابم، اگه بیرون از خونه هم باشم همه کارامو ول میکنم میام خونه میخوابم، برا بعضی از عصبانیتا هم ترجیح میدم یخ بخورم....:|
ا
چ جالب منم تا عصباني شمو دعواشه دوس دارم برم بخوابم چون اون موقع اروم ميشم بيشترم دوس دارم بعدش بپرم ي دوشاب سرد بگيرم ك ديگه خعلي اروم شم ;))

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز