معرفی اعضای تالار.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خیلی نایسه!؟؟؟
واسه درس سینتیک سه بار بهم حال داد!
بماند که آخرش نمره م 10 شد:)

http://http://www.pic4ever.com/images/127fs4573872.gif

دکتر محبی چه حالی بهت داد . نگو که نمره اضافه کرد چون باورم نمیشه .

من یه بار استاد حل تمرین بچه ها واسه شیمی فیزیک شدم . خود محبی بهم زنگ زد گفت بیا حل تمرین بشو . بعد باورت نمیشه کل سوالهایی که معمولا تو امتحانا میداد به هزار زور ازش گرفتم نمونه هاشو با بچه ها کار کردم .

20 شد یکیشون .

بعد واسه پدیده انتفال هم بهم زنگید گفت بیا حل تمرین بچه ها شو . بهونه اوردم نشدم . از بس که به آدم سخت میگیره . تازه ورقه هایه بچه ها رو هم میداد من تصحیح کنم نمره بدم

بچه ها فهمیده بودن منو داشتن می کشتن از بس توقع داشتن . دیگه اخرای کلاس حل تمرین مثه چی پشیمون بودم از این کاری که قبول کردم .

در کل بگم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی سخت میگیره این دکتر.

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://http://www.pic4ever.com/images/127fs4573872.gif

دکتر محبی چه حالی بهت داد . نگو که نمره اضافه کرد چون باورم نمیشه .

من یه بار استاد حل تمرین بچه ها واسه شیمی فیزیک شدم . خود محبی بهم زنگ زد گفت بیا حل تمرین بشو . بعد باورت نمیشه کل سوالهایی که معمولا تو امتحانا میداد به هزار زور ازش گرفتم نمونه هاشو با بچه ها کار کردم .

20 شد یکیشون .

بعد واسه پدیده انتفال هم بهم زنگید گفت بیا حل تمرین بچه ها شو . بهونه اوردم نشدم . از بس که به آدم سخت میگیره . تازه ورقه هایه بچه ها رو هم میداد من تصحیح کنم نمره بدم

بچه ها فهمیده بودن منو داشتن می کشتن از بس توقع داشتن . دیگه اخرای کلاس حل تمرین مثه چی پشیمون بودم از این کاری که قبول کردم .

در کل بگم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی سخت میگیره این دکتر.

واسه سینتیک از منو یکی از بچه ها که امتحانشو از 100نمره 48 گرفته بودیم سه دفعه خواست که سوالای کینگری رو حل کنیم و از جوابامون دفاع کنیم
آخرشم گفت پاسین ولی قانع نشدم!!!!!!!!!!

در ضمن یه سرامیک ملایر بود و یه دکتر:)
راستی شرمنده که دیر جواب میدم فرصت نمیشه;)

ghazalee

عضو جدید
سلام به همه بروبچ مواد مخصوصا سرامیکیا............
ترم بالایی ها میشه یه ذره در مورد ترم اول بگن چجوریاس؟؟؟؟

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشي مهندس! ورودتم به باشگاه تبريك ميگم! ان شاءالله زودتر تموم ميكنيد:redface:

سلااااااااااااام !!!! چقدر عصباني؟ خب خو اومدي عزيز!
ورودتو تبركي ميگم، البته چون يه سراميست هم هستي يه خير مقدم ويژه هم داري!
:gol:خوووووووووووووووووووووش اومدي:gol:

خوش آمدي آقا محسن! ان شاءالله بتونيم از اطلاعات همديگه استفاده كنيم:redface:

سلام به همه مخصوصا شخص شخیصm4materialعزیز(چقد بهت حال دادم!!!)
ممنون از لطفت

راستش من این تریپ تشکر از این پستو بلد نیستم ولی با مطالبی که توی سایت گذاشتی خیلی حال کردم
همشون ایول داره
دمت گرم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییی گلی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه سینتیک از منو یکی از بچه ها که امتحانشو از 100نمره 48 گرفته بودیم سه دفعه خواست که سوالای کینگری رو حل کنیم و از جوابامون دفاع کنیم
آخرشم گفت پاسین ولی قانع نشدم!!!!!!!!!!

در ضمن یه سرامیک ملایر بود و یه دکتر:)
راستی شرمنده که دیر جواب میدم فرصت نمیشه;)

واقعا اظلاعات ایشون خوبه . منم خیلی دوسش دارم . فقط خیلی سخت گیره :razz:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بروبچ مواد مخصوصا سرامیکیا............
ترم بالایی ها میشه یه ذره در مورد ترم اول بگن چجوریاس؟؟؟؟

سلام عزیزم خوششششش اومدی

من سال آخرم . در مورد ترم اول آنچه که یادم میاد دعوا و کل کل با یکی از پسرایه کلاسمون بود که آخر ترم با هم آشتی کردیم ولی تغییر رشته داد رفت . از روز اول با هم لج بودیم ولی آخراش که داش می رفت خیلی با هم خوب شده بودیم.

ترم اول همه بچه درس خون بودیم . کم کم اومدیم ترمایه بالاتر تازه فهمیدیم دانشجو یعنی شب امتحان . بین استادایه خودمون از نظر اطلاعاتی دکتر صدقی و محبی و باغشاهی رو بیشتر می پسندم اما از نظر اخلاقی تقریبا با همشون میشه کنار اومد . در کل بد نیستن . هر چند چن تا استاد مسن داریم که یه جورایی درس دادنشون دلچسب نیس . مواظب کریستالوگرافی باش از اولش خوب گوش بده و خودتم کتابو مطالعه کن. ترم بعد داری درسشو.

hooman_the1

عضو جدید
سلام عزیزم خوششششش اومدی

ترم اول همه بچه درس خون بودیم . کم کم اومدیم ترمایه بالاتر تازه فهمیدیم دانشجو یعنی شب امتحان . بین استادایه خودمون از نظر اطلاعاتی دکتر صدقی و محبی و باغشاهی رو بیشتر می پسندم اما از نظر اخلاقی تقریبا با همشون میشه کنار اومد . در کل بد نیستن . هر چند چن تا استاد مسن داریم که یه جورایی درس دادنشون دلچسب نیس . مواظب کریستالوگرافی باش از اولش خوب گوش بده و خودتم کتابو مطالعه کن. ترم بعد داری درسشو.
:surprised::surprised::surprised::surprised: ای بابا ای بابا
از شما بعیده خانم مرادی بزار بچه درسشو بخونه آینده به یه جایی برسه:biggrin::biggrin::biggrin:

ghazalee

عضو جدید
از همین ترم اول که کسی درس نمی خونه..........

معدل بالا اوردن سخته؟

امتحانا چی؟؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised::surprised: ای بابا ای بابا
از شما بعیده خانم مرادی بزار بچه درسشو بخونه آینده به یه جایی برسه:biggrin::biggrin::biggrin:

چشم دیگه ازینا بهش نمی گم

از همین ترم اول که کسی درس نمی خونه..........

معدل بالا اوردن سخته؟

امتحانا چی؟؟

واسه من همیشه درسایه تخصصی مثه آب خوردن بوده چون از بس دوسشون داشتم همشو سر کلاس یاد می گرفتم و شب امتحان فقط یه دوره می کردم . الانم معدلم بدک نیس ( 16.64 )

ولی امان از درسایه عمومی مخصوصا انقلاب و ریاضی مهندسی . جز بد ترین درسایه عمرم بود که به زور پاس کردم.

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوي ترم3 مواد هستم به طور كل از انتخاب اين رشته پشيمون شدم:cry::cry::cry:

ELECTRODE

عضو جدید
سلام به همه من دانشجوی رشته مهندسی جوش از مرکز پژوهش و مهندسی جوش ایران خوشحال میشم با دوستان دیگر هم آشنا بشم ;););)

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره متالورژي گرايش سراميك دانشگاه آزاد شيراز انگار هيچ آينده اي نداره اين رشته:mad::(

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
اره متالورژي گرايش سراميك دانشگاه آزاد شيراز انگار هيچ آينده اي نداره اين رشته:mad::(

سلام
دوست عزیز اتفاقا شما فعال باش
سرامیک خیلی هم جایه پشرفت و تحقیق و توسعه داره
علی الخصوص در زمینه نیمه هادی ها و سنسور ها و این قسمتش رو که من عاشقشم

پ.ن : سرامیکی ها پر رو نشن،رشتتون همون درپیتیه که بود ... :D

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز اتفاقا شما فعال باش
سرامیک خیلی هم جایه پشرفت و تحقیق و توسعه داره
علی الخصوص در زمینه نیمه هادی ها و سنسور ها و این قسمتش رو که من عاشقشم

پ.ن : سرامیکی ها پر رو نشن،رشتتون همون درپیتیه که بود ... :D

:surprised::surprised::surprised:

کسی نیازی به تعریف یا تکذیب تو نداره که پر رو بشه . ما خودمون میدونیم بهترین رشته ی دنیا رو داریم . واسه من که آیندش خیلی خوب بوده تا الان . کم کم دارم میرم سر کار . با حقوق خوب . دیپه چی می خوای ؟:que:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خسته ایااااااااااااااااااااا!!!:biggrin: شایدم خوشحالییییییییییییییی!!!:w25: نمی دونم دقیقاً کدومش!!!!!!!!!!!:D

اخه من روز اول که اومدم اینجا خودم معرفی نکردم گفتم الان تا دیر نشده این کار را بکنم:biggrin::biggrin::surprised:

کم کم می فهمی کدومشم ;):redface::surprised:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

کسی نیازی به تعریف یا تکذیب تو نداره که پر رو بشه . ما خودمون میدونیم بهترین رشته ی دنیا رو داریم . واسه من که آیندش خیلی خوب بوده تا الان . کم کم دارم میرم سر کار . با حقوق خوب . دیپه چی می خوای ؟:que:

دستی رو بکش مهندس:w29: ، ایشون که چیزی نگفت داغ میکنی :w20::w20:... بی خیال:w12:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز

دوباره به این سرامیکی داغون ما رو دادیم پر رو شد !
تعریف واسه یو نبود واسه متالورژ هایی بود که در زمینه سرامیک تحقیق میکنن
وگرنه شما که همون کوزه بساز
آره اتفاقا جدیدا به سفال بها داده شده

:p

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره به این سرامیکی داغون ما رو دادیم پر رو شد !
تعریف واسه یو نبود واسه متالورژ هایی بود که در زمینه سرامیک تحقیق میکنن
وگرنه شما که همون کوزه بساز
آره اتفاقا جدیدا به سفال بها داده شده

:p

پیشته . باز من به تو رو دادم جوابتو دادم این ورا پیدات شد . رضا به این دوستت یه چی بوگو.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
پیشته . باز من به تو رو دادم جوابتو دادم این ورا پیدات شد . رضا به این دوستت یه چی بوگو.
دعوا کار بچه های بده

دعوا نکنید!

(اصلا" به من چه؟ منو چه به متالورژی؟:surprised:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.