پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

bekar

عضو جدید
سلام

سلام

كليد سكشن لايزر یا همون ***یونر ، کلیدیست که معمولا در پستهای فشار قوی در دوطرف دژ نکتورها و همچنین ترانسهای قدرت استفاده میشه و بیشترین کارایی اون در موقعیست که برای مثال در دژنکتور یا ترانس مشکلی پیش بیاد و برای انجام تعمیرات نیازه که المان آسیب دیده از مدار خارج بشه......

من اینو یه جایی دیدم (با توجه به سیاست باشگاه):w10:

کلمه انگلیسی رو بنویس بیشتر کمک می کنه!

section laser رو نوشتم نتیجش جالب نبود ولی برای دیدن نتیجه رو این لینک کلیک کن!

تو نوشتار های فارسی نگرد و به هیچ عنوان به ویکیپدیا نزدیک نشو! اینرو یکی از اساتیدم زیاد می گفت.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایش جدید ه ....:eek:
مگه نمی دونستین؟:eek: تمام علوم مهندسی اعم از مکانیک و عمران و معماری و .... زیر شاخه برق هستند.:D در مورد علوم انسانی ولی بین علما اختلاف هست، شک وجود داره!!:surprised: ولی اکثرا اعتقاد دارن که اینها هم هستند.ساده تر بگم برق مادر علومه. نپرسین پدر علوم کیه که کلاهمون تو هم میره.:w13:

EVELVENT

عضو جدید
مگه نمی دونستین؟:eek: تمام علوم مهندسی اعم از مکانیک و عمران و معماری و .... زیر شاخه برق هستند.:D در مورد علوم انسانی ولی بین علما اختلاف هست، شک وجود داره!!:surprised: ولی اکثرا اعتقاد دارن که اینها هم هستند.ساده تر بگم برق مادر علومه. نپرسین پدر علوم کیه که کلاهمون تو هم میره.:w13:

مثلا کیه؟:exclaim:

shili

عضو جدید
میخواهم در کارشناسی ارشد رتبه ی تک رقمی در کشور بدست بیاورم من ترم1هستم می خواهم از همین الان شروع کنم لطفا مرا راهنمایی کن من مهندس برق هستم:biggrin:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال...
گرايشايه مهنسي برق را بگين...
بعلاوه ادامه هر گرايش در تحصيلات تكميليشو...
ممنون ميشم...;)
راستي ميدونين كه پدر علوم مهندسي ،مهندسي مكانيك:cowboy::w08:

fatemeh2010

عضو جدید

خیلی با مزه بود... خیلییییییییی با نمک گفتی....
تازشم..
چیزی که عیان است... چه حاجت به بیان است؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواهم در کارشناسی ارشد رتبه ی تک رقمی در کشور بدست بیاورم من ترم1هستم می خواهم از همین الان شروع کنم لطفا مرا راهنمایی کن من مهندس برق هستم:biggrin:
خوب معلومه درسهاتو خوب بخون از همین اول، نه برای پاس کردن برای یاد گرفتن. همین. بستگی به خودت داره. ضمنا از حالا نمی خواد روشهای تست زدن رو یاد بگیری فعلا 8 ترم درس ملس داری اونا رو بخون. عجله هم نکن.

نخبه برق

کاربر بیش فعال
عزیزم دقیقا سال قبل همین موقع همینجا من چنین چیزی گفتم ولی خیلی زوده برای این فکرا

شانس بیاری دانشکده های علوم پایه دانشگاهتون عقده ای نباشن. من در ترم اول در ورودی های خودمون سوم شدم :cool:و در ترم دوم با کمک های دانشکده ریاضی در 2 درس ریاضی2 و معادلات دسته جمعی ریختیم و اکثرا مشروط شدیم منم مشروط شدم:cry::cry:

فقط قصدم اینه که بشین تا می تونی بخون

من هرچی معدل ساخته بودم دانشکده ریاضی با تریلی 18 چرخ از روش رد شد.:weirdsmiley:

دانشگاه ما ریاضی1 و 2 و معادلات رو هماهنگ میگیره بین کل فنی ها و سخت می گیرن این ترم از کل دوست و آشنا یکی از رفقا با 10.25 ریاضی 2 پاس فرمودند:w09::w00:

mehdi 2010

عضو جدید
يه سوال...
ممنون ميشم...;)

سلام گرایش های برق:قدرت-الکترونیک-مخابرات-ای سی تی-کنترل-انتقال-تاسیسات الکتریکی.که بهترینش قدرته.خیا لت رو راحت کنم درسو مخابراتی ها می خونن-پوزشو الکترونیکی ها میدن و پولشم قدرتی ها میگیرن.:w10:

EVELVENT

عضو جدید
سلام گرایش های برق:قدرت-الکترونیک-مخابرات-ای سی تی-کنترل-انتقال-تاسیسات الکتریکی.که بهترینش قدرته.خیا لت رو راحت کنم درسو مخابراتی ها می خونن-پوزشو الکترونیکی ها میدن و پولشم قدرتی ها میگیرن.:w10:

مرسی ;)
با اون آخریه هستم:redface:

EVELVENT

عضو جدید
يه سوال...
ممنون ميشم...;)

آقا رو باش :mad:
تا اون جایی که ما میدونیم و دیگرون اعتراف دارن مادر علوم (حتی مکانیک)برقه:razz:
تازه اگه مادر نباشه پدر میخواد علم بزاد؟:biggrin:

mehdi 2010

عضو جدید
شرمنده لنگامونو دادیم کاسه برنجی گرفتیم تا رسانا باشه بعضی ها رو برقمون بگیره:biggrin:

همه ی مکانیکی ها باید برن با کاسه روغن بازی کنن.برن بوق ماشینارو درست کنن اگرم نتونستن جمع شن سوت بزنن شاید یه برقی اومد یه نگاه بهشون انداخت شاید..:w18:

آخرین ویرایش:

mehdi 2010

عضو جدید
آقا رو باش :mad:
تا اون جایی که ما میدونیم و دیگرون اعتراف دارن مادر علوم (حتی مکانیک)برقه:razz:
تازه اگه مادر نباشه پدر میخواد علم بزاد؟:biggrin:

افرین به شما که اینقدر روشن فکرین و شعاع دیدتون بازه و مثل بعضی از مکانیکی ها .... نیستید

بالا