بفرمایییددد

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلنا که روزه میگرفتم (البته نه خیلی قبل همین دو سه سال پیش)همیشه یادم میرفت کلی غذا میخوردم.کلا دوستام به من میگفتن ما اگه جایه تو بودیم کله سالو روزه میگرفتیم
البته دیگه اون روزا گذشت الان دیگه یادم نمیره........
:w05:

ليلا فروهر

عضو جدید
جووووووووووووووووونه مامان!!!:D
باز چه گندی زدی...:biggrin:
هیچی.... تو اذیت میکنی
من قبلنا که روزه میگرفتم (البته نه خیلی قبل همین دو سه سال پیش)همیشه یادم میرفت کلی غذا میخوردم.کلا دوستام به من میگفتن ما اگه جایه تو بودیم کله سالو روزه میگرفتیم
چه بچه بودی ...... کلی خندیدم

golrokh

اخراجی موقت

واااااااااااااااااای خیلی باحال بودیااا!!!
من تو ماه رمضون الزایمرمو از دست میدممم ...:D

Schneider

مدیر بازنشسته
کی؟؟
گلرخ؟؟؟
گلرخ 100 رو رد کرده....
الان مومیاییش کردن!!! :d

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هیچ سالی نمی تونستم کامل روزه برم
چون به شدت دچار افت اشتها می شدم به حدی که روز دومی که می خواستم روزه بگیرم نه می تونستم سحری بخورم نه افطار :confused:
امسال که خواهرم هم سفرم شدن از بس با اشتها می خورن منهم به هیجان می یام غذا می خورم تا الان هر 3 روزش را بی هیچ کم اشتهایی گرفتم تا بقیش چی بشه :redface:

golrokh

اخراجی موقت
من هیچ سالی نمی تونستم کامل روزه برم
چون به شدت دچار افت اشتها می شدم به حدی که روز دومی که می خواستم روزه بگیرم نه می تونستم سحری بخورم نه افطار :confused:
امسال که خواهرم هم سفرم شدن از بس با اشتها می خورن منهم به هیجان می یام غذا می خورم تا الان هر 3 روزش را بی هیچ کم اشتهایی گرفتم تا بقیش چی بشه :redface:

سلاممممممممممم عزیزدلممم!
ایشالا که تا اخرشم میگیری!!!:redface:

بالا