آرایش بانوان توسط آرایشگر مرد در تهران!

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزنامه رسالت نوشت:
پس از کسب عنوان افتخار آمیز و غرور آفرین “بزرگ‌‌ترین مصرف کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه” که با تلاش یک گروه خاص از زنان کشورمان حاصل شد، به تازگی عده ای از زنان تهرانی (البته بانوان برخی از مناطق شمال شهر) که استفاده از این حجم لوازم آرایشی نیز نتوانسته آنان را به زیبایی مطلوب خود برساند! اقدام به استخدام آرایشگران مرد :eek: کرده اند تا شاید با سپردن اصلاح سر و صورت خود به دست این افراد بتوانند به آرزوی دیرینه خود برسند.
بدین ترتیب آرایشگران مرد در برخی نقاط شمالی شهر علاوه بر اصلاح موی مردان، به آرایش موی سر زنان نیز می پردازند.
البته این آرایشگران عمدتا در داخل منازل :surprised: پذیرای مشتریان زن هستند که برای هر بار اصلاح نیز مبلغ ناقابلی در حدود یکصدهزار تومان :confused: دریافت می کنند.

Sarp

مدیر بازنشسته
روزنامه رسالت نوشت:
پس از کسب عنوان افتخار آمیز و غرور آفرین “بزرگ‌‌ترین مصرف کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه” که با تلاش یک گروه خاص از زنان کشورمان حاصل شد، به تازگی عده ای از زنان تهرانی (البته بانوان برخی از مناطق شمال شهر) که استفاده از این حجم لوازم آرایشی نیز نتوانسته آنان را به زیبایی مطلوب خود برساند! اقدام به استخدام آرایشگران مرد :eek: کرده اند تا شاید با سپردن اصلاح سر و صورت خود به دست این افراد بتوانند به آرزوی دیرینه خود برسند.
بدین ترتیب آرایشگران مرد در برخی نقاط شمالی شهر علاوه بر اصلاح موی مردان، به آرایش موی سر زنان نیز می پردازند.
البته این آرایشگران عمدتا در داخل منازل :surprised: پذیرای مشتریان زن هستند که برای هر بار اصلاح نیز مبلغ ناقابلی در حدود یکصدهزار تومان :confused: دریافت می کنند.
حاجی بار و بندیل رو ببند میریم شومال تهران

sepahrad

عضو جدید
من يكي اين رو ن. خود اروميه شنيدم
طرف اسمش داوود بود يه فاميلي دوري هم با ما داشت
بر و بچ بهم ميگفتن باور نداشتم ولي يه جرياني پيش امد خداييش باورم شد

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه برام که 6نفر اینجا پست دادن و هیچکدوم تشکر نکردن!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی؟

قراره ماساژوره مرد هم برای خانمهای شمال شهر راه بندازن، خانمهای ماشاژور دستشون قوت نداره

رو به سوی پیشرفت و تمدن
چیه بابا گندش میکنین، ماساژوری هم یه شغله دیگه!!!

بابک ماساژور هم میتونی بشیا...

Sarp

مدیر بازنشسته
کجاشو دیدی؟

قراره ماساژوره مرد هم برای خانمهای شمال شهر راه بندازن، خانمهای ماشاژور دستشون قوت نداره

رو به سوی پیشرفت و تمدن

مصطفی اینو هم با تو میریم
حاجی نمیرسه به هر دو کار :D
مایه داره دیگه نه ؟

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی؟

رو به سوی پیشرفت و تمدن

:w15:

بابک آماده برای ماساژ :w02:
بابک در مراحل ابتدایی ماساژ :w24:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفی اینو هم با تو میریم
حاجی نمیرسه به هر دو کار :D
مایه داره دیگه نه ؟
نه قربونت، ما اُمُلّیم، این قرتی بازیا ماله پولداراس که روشنفکرن و میخوان پیشرفت کنن...

آره بابا، مایه رو مطمئن باش داره، تو بگو این متد ماساژ تازه توی آمریکا رایج شده، خدا تومن پول براش میدن شمال شهری ها...

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی؟

رو به سوی پیشرفت و تمدن

استغفرالله............

Sarp

مدیر بازنشسته
نه قربونت، ما اُمُلّیم، این قرتی بازیا ماله پولداراس که روشنفکرن و میخوان پیشرفت کنن...

آره بابا، مایه رو مطمئن باش داره، تو بگو این متد ماساژ تازه توی آمریکا رایج شده، خدا تومن پول براش میدن شمال شهری ها...
نامرد واردی هااااا
دست ما رو هم بگیر عمو :D

Sarp

مدیر بازنشسته
:w15:

بابک آماده برای ماساژ :w02:
بابک در مراحل ابتدایی ماساژ :w24:
نخند حاجی
من کل تمرکزم رو پولشه
وگرنه خودت که میدونی . . . .

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی..
من خودم یه دوست دارم موهاشو پیش آریشگر مرد میزنه...

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آخه؟

همین شماهایین نمیذارین مردم پیشرفت کنن دیگه، گندش می کنید، ماساژوری هم خب شغله دیگه، مثل آرایشگر مرد برای خانمها....

ااااااااااااااااااااااااا اگه خوبه پس بسم الله...
اینجا مشتریش هم داریم :D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نامرد واردی هااااا
دست ما رو هم بگیر عمو :D
دیگه چه کنیم، دیدیم دست مردم...
برو جوون، برو رو پای خودت وایستا، چیه همش منتظری یکی دستتو بگیره؟ :دی

مرسی..
من خودم یه دوست دارم موهاشو پیش آریشگر مرد میزنه...
آرایشگر خانم خوب دور و برشون نیست؟ یا خانمها آرایشگری بلد نیستن؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااا اگه خوبه پس بسم الله...
اینجا مشتریش هم داریم :D
به بابک مراجعه کنید، بنده خدا تازه کارشو شروع کرده، در به در دنبال مشتری میگرده:دی

(بابک بیا مشتری اولت جور شد)

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
کجاشو دیدی؟

رو به سوی پیشرفت و تمدن

نمیشه که
اونوقت ماساژورهای خانوم بیکار میشن. همین النش کم بیکار داریم، ماساژورای زنم بهش اضاف بشن.
بگو اونا رو بفرستن سراغ ما:D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه که
اونوقت ماساژورهای خانوم بیکار میشن. همین النش کم بیکار داریم، ماساژورای زنم بهش اضاف بشن.
بگو اونا رو بفرستن سراغ ما:D
کجا بیکار داریم مرد مومن؟ نمیبینی اونقدر امکان اشتغال وسیعه؟
مرده میره واسه خانمها مو کوتاه میکنه، ماساژشون میده، تو هم که میگی خانمها بیان واسه اقایون، خیلی از این کارا میشه کرد!

اصلاً نصف این بیکاری جوونا برای همین امل بازیهاست دیگه وگرنه کلی امکان اشتغال هست که اگه این متعصبین افراطی گندش نکنن، جوونامونم بیکار نمیمونن...

حالا سرمد تو دلت ماساژ میخواد؟