کسی هست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n...

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.من تازه وارد هستم.ترم چهارم مهندسی مدیریت پروژه.دارم یه نشریه تخصصی راجع به رشتم راه اندازی می کنم.دنبال یه اسم مناسب وجذاب می گردم.کمک می خوام.:cry::cry::cry::cry:
همچنین اگر مطالب مناسبی برای چاپ دارید که فکرمی کنیدمناسب ومفیده.من مدیرمسئول نشریه فرهنگی دانشگاهم هستم.سعی میکنم دفعه بعدشماره های قبلی رو واستون بذارم که ببینید.منتظرکمک های قشنگتون هستم.:smile::smile::smile::gol::gol::gol::gol::gol:
همچنین پیشنهاداتون:D:D:D:D:heart::heart::heart:

اهورا... ب

عضو جدید
انتقاد

انتقاد

سلام.قصد جسارت ندارم ولی آخه از شما که ترم ۴ مهندسی هستی و از همه بدتر مدیر مسئول روزنامه دانشگاه،باور کن بعیده که غلط املائی داشته باشه. ‏OK ‎‏ . نوشتی رشتم، فکر کردم مرکز گیلان هستی! .اما وقتی ادامه مطلب رو خوندم.فهمیدم بجای رشته ام، نوشتی رشتم.

اهورا... ب

عضو جدید
انتقاد

انتقاد

سلام.قصد جسارت ندارم اما،از شما که ترم ۴ مهندسی هستی و از همه بدتر مدیر مسئول روزنامه دانشگاه، دیگه بعیده غلط املایی داشته باشه نوشته هات. بجای رشته ام که نوشتی رشتم.(مرکز گیلان هستم.).امیدوارم همیشه استوار و ثابت قدم باشی.

iaush

عضو جدید
سلام.قصد جسارت ندارم ولی آخه از شما که ترم ۴ مهندسی هستی و از همه بدتر مدیر مسئول روزنامه دانشگاه،باور کن بعیده که غلط املائی داشته باشه. ‏OK ‎‏ . نوشتی رشتم، فکر کردم مرکز گیلان هستی! .اما وقتی ادامه مطلب رو خوندم.فهمیدم بجای رشته ام، نوشتی رشتم.

سخت نگیرید و مثبت نگر باشید شاید دکمه کیبورد نخورده

iaush

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.من تازه وارد هستم.ترم چهارم مهندسی مدیریت پروژه.دارم یه نشریه تخصصی راجع به رشتم راه اندازی می کنم.دنبال یه اسم مناسب وجذاب می گردم.کمک می خوام.:cry::cry::cry::cry:
همچنین اگر مطالب مناسبی برای چاپ دارید که فکرمی کنیدمناسب ومفیده.من مدیرمسئول نشریه فرهنگی دانشگاهم هستم.سعی میکنم دفعه بعدشماره های قبلی رو واستون بذارم که ببینید.منتظرکمک های قشنگتون هستم.:smile::smile::smile::gol::gol::gol::gol::gol:
همچنین پیشنهاداتون:D:D:D:D:heart::heart::heart:

معمولا در نشریات دانشگاهی اسم رشته زیباترین و کاملترین اسمه مثلا بگذارید ماهنامه تخصصی مدیریت پروژه

engineer_alireza

عضو جدید
به اين ,وبلاگ يك سري بزن در مورد معماري چيز هاي جالبي توشه
مال بچه هاي دانشگاه ماست
www.engineer-em.miahanblog.com

بالا