ربودن دختر 13 ساله براي ازدواج با مرد 42 ساله

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جام جم آنلاين: مردي که با ربودن دختر 13 ساله ، به زور او را به عقد و ازدواج خود درآورده است ، دستگير شد.

مردي با مراجعه به شعبه دوم دادياري دادسراي جنايي با ارائه دادخواستي گفت : دختر 13 ساله ام به نام وظيفه صبح هنگام وقتي براي خريد از خانه خارج شده ديگر به خانه مراجعه نکرده و تلاش براي يافتن او بي نتيجه باقيمانده است . در پي اين دادخواست داديار سليماني دستور تحقيقات را به آگاهي تهران صادر کرد و هنگامي که اين موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت ، مرد شاکي بار ديگر با مراجعه به دادسراي جنايي عنوان کرد ، فردي که از آشنايان آنها محسوب مي شود در تماس تلفني عنوان کرد که دختر 13 ساله را ربوده و قصد ازدواج با وي را دارد. با ارائه اين سرنخ ماموران با تحقيقات خود متوجه شدند دختر 13 ساله به همراه مردي به نام غلام س در يکي از شهرک هاي اقماري کرج مخفي شده است.
دستور نيابت
با صدور دستور قضايي و عزيمت ماموران ، محل شناسايي و متهم به همراه دختر 13 ساله دستگير و به دادسراي جنايي منتقل شد. متهم در تحقيقات گفت : از آشنايان قديمي پدر وظيفه هستم و چند بار دختر او را خواستگاري کردم اما هر بار با پاسخ منفي روبه رو شدم تا اين که يک روز متوجه شدم ، پدرش قصد دارد در مقابل دريافت 7 ميليون تومان دختر خود را به عقد و ازدواج مردي 50 ساله درآورد. متهم افزود: با شنيدن اين موضوع عصباني شدم و با کمين در اطراف منزل آنان ، دختر او را با خود به دفترخانه برده و با اسناد و مدارک جعلي او را به عقد خود درآوردم . در پي اين اعترافات داديار سليماني دستور تحقيقات تکميلي را صادر کرد. داديار جنايي گفت : متهم دستگير شده 42 سال سن دارد و پس از تحقيق از دختر 13 ساله معلوم شد وي با تهديد اين دختر ، او را وادار به عقد و ازدواج کرده است . سليماني گفت : دستور قضايي لازم صادر شده است و در اين ارتباط مسوول دفترخانه و کسي که اسناد و مدارک جعلي را در اختيار متهم قرار داده از جمله کساني هستند که به دادسرا احضار مي شوند و تحقيق از آنها ادامه خواهد يافت .

منبع

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر13 ساله رو عقد کرده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کدوم گاوی عقد رو جاری کرده؟!

به خاطر 7 میلیون؟! بیاین تحویل بگیرین! از نداری و بدبختی واسه 7 میلیون بچه میفروشن!

باز لااقل مرده 42 ساله دوستش داشته! درسته چندش اوره ولی بهتر از اینه که گیر یکی بیفته که خریدتش!

دختره بی نوا!!!!!!!!!

باعث و بانیش بمیره ایشاالله.........

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر13 ساله رو عقد کرده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کدوم گاوی عقد رو جاری کرده؟!

به خاطر 7 میلیون؟! بیاین تحویل بگیرین! از نداری و بدبختی واسه 7 میلیون بچه میفروشن!

باز لااقل مرده 42 ساله دوستش داشته! درسته چندش اوره ولی بهتر از اینه که گیر یکی بیفته که خریدتش!

دختره بی نوا!!!!!!!!!

باعث و بانیش بمیره ایشاالله.........

سمیرا به عصابت مسلط باش.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیرا به عصابت مسلط باش.

اخه علی فکر کن! دختره بیچاره هنوز نمیدونه زندگی چیه چی به چیه باید با یه مرده اندازه پدر یا پدربزرگش زندگی کنه و با اون باشه تا اخر عمرش! یعنی اون باشه که ......... گناهش چی بوده..........

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه علی فکر کن! دختره بیچاره هنوز نمیدونه زندگی چیه چی به چیه باید با یه مرده اندازه پدر یا پدربزرگش زندگی کنه و با اون باشه تا اخر عمرش! یعنی اون باشه که ......... گناهش چی بوده..........

بی پولی!!!!!!!!!!

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی پولی............. فرهنگ غلط.......... اجتماع و قانونای بگم چی...........

وقتی خودم از اینا دیدم چی بگم.......... وقتی پدری برای جور کردن موادش دخترش رو به دوستاش........

میددونم نگو نگو نگو ...........
اونی که باید بدونه ................. بازم سکوت میکنم.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
به امضات توجه کن بیخیال...........:gol:
نمیتونم چیزی بگم دارم میترکم.

اون امضاست........ از یه طرف اگه بیخیال نباشی نمیتونی به زندگی عادیت ادامه بدی همش حرص میخوری غصه میخوری با کشورای دیگه مقایسه میکنی عذاب میکشی وضع هم ولی بهتر نمیشه........

از طرفی اگه بیخیال شی نه وضع بهتر میشه نه دیگه با بقیه کشورا مقایسه میکنی که بخوای درستش کنی هم به زندگی خودت ادامه میدی و کور زندگی میکنی............

اروم باش از دست من و تو فعلا کاری بر نمیاد..........ولی اون روز بیاد..........:gol:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
پول پول پول پول پول پول پول اي آتيش بگيري پول

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون امضاست........ از یه طرف اگه بیخیال نباشی نمیتونی به زندگی عادیت ادامه بدی همش حرص میخوری غصه میخوری با کشورای دیگه مقایسه میکنی عذاب میکشی وضع هم ولی بهتر نمیشه........

از طرفی اگه بیخیال شی نه وضع بهتر میشه نه دیگه با بقیه کشورا مقایسه میکنی که بخوای درستش کنی هم به زندگی خودت ادامه میدی و کور زندگی میکنی............

اروم باش از دست من و تو فعلا کاری بر نمیاد..........ولی اون روز بیاد..........:gol:

امیدوارم.:gol::gol::gol:

maryam862086

عضو جدید
اگه پول نداشته باشی ..................... کلات واقعا پس معرکه است !!!!!!!!!!!!!!!!!!
مخصوصا اینجا که جدیدا برادر به برادر رحم نمی کنه ؟

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند سال پیش یه جایی از نهج البلاغه یه پیش بینی از حضرت علی خوندم که حدودا 8 بند بود. دقت که کردم دیدم همش تو روزگار ما صدق میکنه. خیلی جالب بود. بعدا هرچی گشتم دنبالش پیداش نکردم کجا بود. به این مساله هم تا حدود زیادی ربط داشت.

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت بر اونا که این مملکت به حساب اسلامی رو به روزی انداختن که اینا توش رخ میده .......... واقعاً شرمم میشه وقتی اینارو میشنوم ....... :w09::w09::crying::crying::crying:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گن پول چرک کف دسته.
اگه ممکنه یه کم چرک کف دست به ما بدین

اینو اونایی میگن که دستاشون خیلی چرک و کثیفه! هیچ مشکلی مادی ندارن........:razz: یام اونایی میگن که دستشون بیچاره ها بهش نمیرسه و خودشون رو اینجوری اروم میکنن........:w05:
به هر حال گیر اوردی به منم بده!:biggrin:

mina101

عضو جدید
وااااااااااااااااایییییییییییییییییی خیلی تاسف باره.

lady bayat

عضو جدید
تنها بی پولی عاملش نیس می خواین چندتاشو بگم که میلیاردرن ولی این کارو می کنن . چه بی پولایی که یه تار موی بچشونو به دنیا نمیدن ولی فقر رو نمی شه ندید گرفت می گن اگه از یه دری فقر بیاد تو از پنجره ایمان میره اینا همش به تربیتمون به پایه هامون بستگی داره اگه ایمان داشته باشیم که خدایی هست هیچ وقت جامعمون اینجوری نمیشه...

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها بی پولی عاملش نیس می خواین چندتاشو بگم که میلیاردرن ولی این کارو می کنن . چه بی پولایی که یه تار موی بچشونو به دنیا نمیدن ولی فقر رو نمی شه ندید گرفت می گن اگه از یه دری فقر بیاد تو از پنجره ایمان میره اینا همش به تربیتمون به پایه هامون بستگی داره اگه ایمان داشته باشیم که خدایی هست هیچ وقت جامعمون اینجوری نمیشه...

این ها رو ما میدونیم اونی که باید بدونه چشاشو بسته.

بالا