ماجرای سربازی رفتن خانوم‌ها!!!

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون دو سال میرن سربازی تموم میشه میره پی کارش ولی خانوم ها باید تا آخر عمره شون تو جبهه ی مخالف شوهرشون جون به کنن همین کافیه

هر جنگی آموزش میخاد ........... پسرا میرن سربازی پس معلومه که در آینده یک جنگ بزرگ پیش رو دارن اونم با خانم ها ....... اگه شما کوتاه بیاین که ما اصلاً به سربازی هم دیگه نمیریم.........

اوه آقارو باش فرمانده کوتاه اومد تو چی میگی مگه نه فرمانده؟

شما که نمیدونین که کوتاه آومدن فرمانده یک استراتژی نظامیه الکی حرف نزن ..... برو همون سنگ دستشویی تمیز کن.....

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
هر جنگی آموزش میخاد ........... پسرا میرن سربازی پس معلومه که در آینده یک جنگ بزرگ پیش رو دارن اونم با خانم ها ....... اگه شما کوتاه بیاین که ما اصلاً به سربازی هم دیگه نمیریم.........

شما که نمیدونین که کوتاه آومدن فرمانده یک استراتژی نظامیه الکی حرف نزن ..... برو همون سنگ دستشویی تمیز کن.....

سربازی رفتن برای شما آقایون سرکار از اوجب واجبات

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهو به پا جو نگیرتت با این استراتژی نظامیت :surprised:... یواش تر آقا ترمز کن با هم بریم ...سرعتت زیاده الانه که بپیچی تو خاکی...:whistle:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو معلوم هس کدوم طرفی هستی ها؟ یه بار میگی هواشو داشته باش :surprised:یه بارم میگی حسابشو برس ها:surprised::surprised:...

فکر کردی ............ معلومه دیگه ....... با ستوان مورد اعتمادش.........

دور برت نداره خواهشا عصبانی شیم با لنگه کفش میام سراغت...

دستیار فرمانده کجایی ؟؟؟؟ بیا نگذاز از تو دستشویی تکون بخوره تا بعد .......

فکر نمیکنی که زیادی خشنی؟؟؟:biggrin::biggrin:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربازی رفتن برای شما آقایون سرکار از اوجب واجبات

شانس آوردین انقلاب شد و گرنه پیش از اون شما هم باید تشریف می بردین اما حالا فرمانده داره تلاش می کنه پادگانشو گسترش بده تا بفهمید یک کیلو ماست چقدر کره میده.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه استارتر دختره!!
شاید فقط 10% خانوما انقدر کله پوک باشن

tanhatarin_asb-3

عضو جدید

من خودم شخصا میام تو رو روونت میکن سربازی سرکار

فرزادامانی

عضو جدید
بايد اول بري دكتر جراحي .......... بعدش مدارج رو طي كني تا بشي فرمانده :biggrin: :w15: :w15: :w15:

برن برن انقده خوبه همشون برنزه میشن بر میگردن...........
شعرتم اشتباهه عزیزم..........
من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
رباعی حکیم عمر خیام;)

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
شانس آوردین انقلاب شد و گرنه پیش از اون شما هم باید تشریف می بردین اما حالا فرمانده داره تلاش می کنه پادگانشو گسترش بده تا بفهمید یک کیلو ماست چقدر کره میده.
خانومای محترم سرباز بریزیم سرش...:neutral::w08::w02: