گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

یکی از دوستانم تموم کرده الان میخواد تست بزنه نمیدونست چطور این کتاب رو بزنه
البته من خودم شهریور تموم میکنم
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

از اونجایی که سال به سال کنکورهاسخت تر و مفهومی تر میشه از جلد اول شروع کنید بترتیب سال به سال بزنید بهتره...
اگه میخوایید حالت آزمایشی هم باشه عین کنکور از خودتون باتوجه به زمان تعیین شده وقت بگیرید ..فرضا این کارو صبح کنید و درصدها رو حساب کنید بعدازظهر وشب اون سوالهایی که نتونستید حل کنید یا غلط حل شده رو بررسی کنید با این روش حداقل روزی یه سال رو میتونید تموم کنید..حالا کنار این میتونید روزانه خلاصه هاتونو وتست هایی که قبلا خوندید وعلامت زدید که نکته دارن رو هم مرور کنید(این روش برای ماه آخر کنکور به درد بقیه هم میخوره)

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی...
در مورد مطالعه درسا می خواستم بدونم مثلا درس مدار که من دارم از رو زرگر میخ ونم بنظرتون درسنامه و تستای داخل درسو بخونمو رد بشم واسه دور بعد تستای آخر فصلو بخونم یا تستای آخر فصلو هم دقیق حل کنمو برم فصل بعدی؟آخر تستای آخر فصلش زیاده و وقت گیر اگه بخوای دقیق بخونی؟!!!!:que:
از بچه های قدرتی هم می خواستم بپرسم کتابی رونتر و جم و جور تر و مهربونتر!!!!:cap::w02: از ماشین مدرسان سراغ ندارن.؟؟ یه چیزی که خیلی بازبون ساده وشیوا درسنامش باشه مثالای داخل درسشم زیاد باشه؟! مدرسان کتاب خوبیه ولی خیلی خسته کننده و گیج کننده میشه مخصوصا تو حل تستای داخل درسش

پیشاپیش ممنون:heart::gol:

سوالای داخل متن زرگر اکثرا قشنگ هستن. بنظر من که قشنگ بخونشون
کتاب ماشین مدرسان خوبه.اکثر دوستان میگفتن که باید چند بار بخونیش.
حلم زاده هم بد نیست البته یه سری مثال طی متن داره که اصلا بدرد کنکور نمیخوره.
ولی کتاب ماشین پردازش بنظر من از هر دو کتاب بهتره
این کتاب قدیمی هست چن سالی هست که ویرایش نشده ولی بهترین مثالهای کتاب بیم بهارا رو بعنوان مثال حل کرده و اکثر سوالهای کنکور رو حل کرده و بطور سلیقه ای چیزی رو حذف نکرده. حجم کتابش هم نسبت به این دو کتاب خیلی کمتر هست.
ولی ایرادش اینه که تست اخر هر فصل خیلی کم داره.

elaa

عضو جدید
سلام
تا اونجایی که من می دونم توی کلاسای کنکور معمولا استاد تقدسی سیگنال و مغناطیس درس می دن و استاد شیرین آبادی اکثرا کنترل.
شما که با استاد شیرین آبادی داشتید الان می تونید تستای کنکور سالای قبل رو به راحتی حل کنید؟
چون منم می خواستم باهاشون کلاس بگیرم ولی پایه کنترلم ضعیفه
بله من میتونم راحت حل کنم :)

ghalndar

عضو جدید
هدف از دیدن خلاصه های دیگران این نیستش که کل مباحث واسش تداعی بشه دوسته من بلاخره هرکسی واسه خودش یه خلاصه ای نوشته که با اون کل مبحث واسش تداعی شه.هدف از دیدن خلاصه های هم اینه که نکنه یک مبحث مهم از دید شما ساده پنداشته شده و ساده از روش رد شده باشه. هدف اینه با دیدن خلاصه های دیگران به این فک کنی که مثلا این مبحثی که دوستمون توی خلاصش نوشته حتما مهم بوده که تو بهش دقت نکردی و ننوشتی
خلاصه نویسی میتونه شامل یه مثال مهم از یه کتاب خاص باشه که شاید شما اون کتابو نداشته باشی
شاید یک نکته ای که شما از یه کتاب میخونه و توی خلاصتون مینویسی من توی کتابم نوشته نشده باشه
اینجوری هم که شما میفرمایید نگاه خوبی به موضوع است
اما خلاصه نویسی برای بالا بردن سرعت در مرور درس ها هستش و نظر شما هم تازه و جالبه اما یه موردی که داره مثلا شاید خلاصه برداری های بنده یجایی اشتباه باشه (مثلا اشتباه نوشتاری) و چون بازنگری نمیشن امکان داره همین اشتباه بنده باعث شه شما هم اشتباه روخونده و بهش عمل کنید
و مورد بعد اینه مثلا شما فصل یکو خوب بلدید و فصل دو مشکل دارم (یعنی خلاصه نویسی های شما از فصل یک کم و از فصل دو زیاد) ولی بنده برعکس شما یعنی فصل یک بلد نیستم و فصل دو خوب بلدم
حالا چطور میشه؟؟
اما درکل هرچی بیشتر بخونی بهتره از هرجا بیشتر بخونی بهتره
بنظر من خلاصه نویسی شخصی هستش و بهره مندی زیادی نمیتونیم ازش داشته باشیم اگر از خلاصه های دیگران استفاده کرد چون ماهیت خلاصه نویسی زیر سوال میره
حلا من خودم (امروز روز میشه روز چهارم درس خوندنم ) چون هنوز هیچ فصلی تموم نکردم هیچ خلاصه نویسی نکردم اما نکته بردادری کردم و هرجایی که مهم بود نوشتم چه بلدش بودم چه بلدش نبودم البته چون کاردانی به کارشناسی پارسال شرکت کردم خلاصه های مدارو دارم نگاهشون که کردم راستش چیز زیادی ازش متوجه نشدم!! چون خلاصه نوشته بودم (خیلییییی )
یه نکته بگم هرچی میتونید از شکل استفاده کنید هرچی از گراف ها بیشتر استفاده کنید راندمان میره بالاتر
موفق باشد

آخرین ویرایش:

m-royal

عضو جدید
سلام دوست عزیز، به نظر من ماشین1و2 و بررسی رو از کتابهای دکتر حلم زاده کار کن چون بسیار خوب و بامعنی و به دور از هیچ جمله سخت و غیر قابل فهمی گفته. کتاباش رو انتشارات پوران پژوهش منتشر کرده. موفق باشی.

حالایه بررسی می کنم ببینم حلم زاده چجوریاست دوست ندارم تو منابع مختلف خودمو غرق کنم
ممنون از جوابتون:heart:

m-royal

عضو جدید
سوالای داخل متن زرگر اکثرا قشنگ هستن. بنظر من که قشنگ بخونشون
کتاب ماشین مدرسان خوبه.اکثر دوستان میگفتن که باید چند بار بخونیش.
حلم زاده هم بد نیست البته یه سری مثال طی متن داره که اصلا بدرد کنکور نمیخوره.
ولی کتاب ماشین پردازش بنظر من از هر دو کتاب بهتره
این کتاب قدیمی هست چن سالی هست که ویرایش نشده ولی بهترین مثالهای کتاب بیم بهارا رو بعنوان مثال حل کرده و اکثر سوالهای کنکور رو حل کرده و بطور سلیقه ای چیزی رو حذف نکرده. حجم کتابش هم نسبت به این دو کتاب خیلی کمتر هست.
ولی ایرادش اینه که تست اخر هر فصل خیلی کم داره.

مدرسان رو مثل اینکه باید چند بار خوند تا خوب مسلط بشی
حال احلم زاده رو هم یه نیگا میندازم
در مورد پردازش که شنیدم باید درسو مسلط باشی بعد بری سراغش!!!
ممنون از راهنماییتون:heart::gol:

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مدرسان رو مثل اینکه باید چند بار خوند تا خوب مسلط بشی
حال احلم زاده رو هم یه نیگا میندازم
در مورد پردازش که شنیدم باید درسو مسلط باشی بعد بری سراغش!!!
ممنون از راهنماییتون:heart::gol:

مسلط که نه
ماشین مگه چقد بحث داره. فقط باید مساله حل کرد دیگه وگرنه ماشین dc که من از هنرستان میخونم تا ماشین dc الان هیچ فرقی نکرده.یا ماشین القایی و ترانس که خیلی مباحثش بیشتر نشده
همین کتاب مدرسان یه سری از مثالهاش از کتابهای ac و dc هنرستان کپی کرده.

power girl

عضو جدید
سلام به همگی...
در مورد مطالعه درسا می خواستم بدونم مثلا درس مدار که من دارم از رو زرگر میخ ونم بنظرتون درسنامه و تستای داخل درسو بخونمو رد بشم واسه دور بعد تستای آخر فصلو بخونم یا تستای آخر فصلو هم دقیق حل کنمو برم فصل بعدی؟آخر تستای آخر فصلش زیاده و وقت گیر اگه بخوای دقیق بخونی؟!!!!:que:
از بچه های قدرتی هم می خواستم بپرسم کتابی رونتر و جم و جور تر و مهربونتر!!!!:cap::w02: از ماشین مدرسان سراغ ندارن.؟؟ یه چیزی که خیلی بازبون ساده وشیوا درسنامش باشه مثالای داخل درسشم زیاد باشه؟! مدرسان کتاب خوبیه ولی خیلی خسته کننده و گیج کننده میشه مخصوصا تو حل تستای داخل درسش

پیشاپیش ممنون:heart::gol:

در مورد سوال اولتون که چون منم سال پیش همین کتابو مطالعه کردم و خیلی راضی بودم از نتیجه، میگم که چون حجم درسنامه این کتاب بالاست و خیلی کامل مطالبو گفته، بهتره که دور اول فقط رو درسنامه اش مسلط شین حتی اگه بتونین درسنامه اش رو دو دور کامل بخونین تا مطلب خوب جا بیفته براتون و از هر فصلش نت بردارین بعد توو دور بعدی که میخواین تستای هر فصلو شروع کنین هر جلسه فقط خلاصه ای که از توضیحات برداشتین با مثالای مهم هر فصل رو مرور کنین بعدم تستاشو بزنین، توو این دور سعی کنین تستای مهم هر فصلو مرتب مرور کنین. تستا و توضیحات این کتاب بقدری جامع اند که اگه برا مطالعه اش خوب وقت بذارین حتمادرصد مدار کنکورتون بالای 50% میشه!

فقط باید حوصله به خرج بدین و حجم درسنامه و تستاش نا امیدتون نکنه. ایشالا که موفق میشین.

آخرین ویرایش:

hadiarbabi

عضو جدید
دنبال منبع میگردم

دنبال منبع میگردم

دوستان سلام
لطفا یه منبع خوب واسه کنترل معرفی کنید!!
هرچی تحقیق کردم به نتیجه ای نرسیدم
:question:
اگه کسی میشناسید که کنترل بالای 50 زده معرفی کنید بگید از چی استفاده کرده...

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام
لطفا یه منبع خوب واسه کنترل معرفی کنید!!
هرچی تحقیق کردم به نتیجه ای نرسیدم
:question:
اگه کسی میشناسید که کنترل بالای 50 زده معرفی کنید بگید از چی استفاده کرده...

امین رضایی + تقوی
علت : من امین رضایی میخوندم. عالیه :دی بعد از 2 دور خوندن حدود 70% از تستهای کتاب کاملا صحیح حل کردم . تقوی هم برای مکمل خوبه . چون تو فصل پاسخ فرکانسی کتاب امین رضایی کمی گنگه :دی

pouyan87

عضو جدید
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم هر یکی 2 ماه بیام یه خورده از وضعیت درسیم بگم و نظر دوستانو راجع بع وضعیتم بدونم
ممنون میشم اگه همه نظرشونو بگن
در ضمن اگه بقیه بچه ها بیان شرایطشونو بگن فک کنم خوب باشه چون باعث میشه انرژی بگیریم از هم
خوب این وضعیته منه
ریاضی مهندسی : بخش 1 و 2 کتاب کریمی خوندم ( فوریه و مختلط ) و الان برگشتم فصل 1 تست میزنم
معادلات : از رو جزوه آقاسی میخونم تا هقته دوم شهریور تموم میشه . البته بدون تست
مدار : فصل 4 کتاب زرگر هستم . تا اینجا که خوندم تستاشو زدم
سیگنال : فقط نمونه برداری و z مونده تستاشم زدم
الک : bjt fet و تفاضلی و آیینه ای خوندم تستای 83 به بعد ارشد و دکترا زدم
مغناطیس : :biggrin:
کنترل : از اول شهریور تازه میخوام شروع کنم
منتظر نظرات راه گشاتون هستم:w30:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم هر یکی 2 ماه بیام یه خورده از وضعیت درسیم بگم و نظر دوستانو راجع بع وضعیتم بدونم
در ضمن اگه بقیه بچه ها بیان شرایطشونو بگن فک کنم خوب باشه چون باعث میشه انرژی بگیریم از هم
خوب این وضعیته منه
ریاضی مهندسی : بخش 1 و 2 کتاب کریمی خوندم ( فوریه و مختلط ) و الان برگشتم فصل 1 تست میزنم

سلام

ریاضی مهندسی از کتاب کریمی خوندم + معادلات موج و گرما و معادلات با مشتقات جزیی رو از مومن زاده خوندم فقط تست سری فوریه زدم

سیگنال از کتاب آقای کهن تموم کردم تست فقط فصل اول و دوم و سری فور یه پیوسته و گسسته زدم

مدار فصل مرتبه دو و حالت سینوسی رو از تقوی خوندم تستی نزدم فقط سوالای داخل کتاب تقویو تحلیل کردم

بقیه هیچی

از اول شهریور هم مدار 2 معادلات مغناطیس الکترونیکو شروع میکنم

از مهر به بعد هم کنترل رو شروع میکنم

pouyan87

عضو جدید
سلام

ریاضی مهندسی از کتاب کریمی خوندم + معادلات موج و گرما و معادلات با مشتقات جزیی رو از مومن زاده خوندم فقط تست سری فوریه زدم

سیگنال از کتاب آقای کهن تموم کردم تست فقط فصل اول و دوم و سری فور یه پیوسته و گسسته زدم

مدار فصل مرتبه دو و حالت سینوسی رو از تقوی خوندم تستی نزدم فقط سوالای داخل کتاب تقویو تحلیل کردم

بقیه هیچی

از اول شهریور هم مدار 2 معادلات مغناطیس الکترونیکو شروع میکنم

از مهر به بعد هم کنترل رو شروع میکنم

شما ریاضی خیلی وضعت خوبه :)
یه حسی جدیدا پیدا کردم احساس می کنم هرچی میخونم فرداش یادم میره و خوندنم بی فاییدس
نمی دونم بد میخونم یا چون حجم مطالب بالاس هنوز ذهنم درگیر نشده
بدیش اینه که احساس میکنم خوندنم بی فاییدس و یاد نگرفتم

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام به همگی،خسته نباشید
من متاسفانه نتونستم این تابستون بخاطر مشکلاتم و اینکه یکی از نزدیکانم بیمارستان بودن و ... اونجور که برنامه داشتم بخونم ولی حالا باز چن روزه شرو کردم
تاحالا ریاضی مهندسی از رو معتقدی الان فصل نگاشتم،مدار فصل دومم از رو خود جبه دارمیخونم و مساله هاشم حل کردم،الکترونیک دو فصله دیود و bjt،کنترل از رو امین رضایی3 فصله اولو خوندم،سیگنال همون فصله 1 و از رو پارسه خوندم،مغناطیسم از رو مرجع تا پتانسیل الکتریکی خوندم با مسئله،
حالا میخواستم از بچه ها یه نظر بپرسم اگه امکانش هست راهنماییم کنید،گفتم کل درسارو تا 15 مهر تموم کنم ولی به موازات هم نمیتونم اینجوری که 11 روزه(منظورم پشت سرهم) مغناطیسمو تموم کنم و 11 روزه الکترونیک و 9 روزه مدارو و 6 روزه سیگنالمو و 8 روزه کنترل و 5 روزه ریاضی مهندسی برنامه بریزم فک کنم بتونم حالا به نظرتون این برنامه اشتباهه اصلا به نظرتون بازدهیش میتونه خوب باشه؟!
ممنون میشم نظرتونو بدین

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام
دوستان خیلی خوب پیش رفتین،آفرین و هوررا دارین
من ریاضی مومن زاده رو تمام کردم و تصمیم دارم دوباره تست بزنم اما این دفعه به جواب تست های کریمی هم نگاه بندازم
تجزیه مومن زاده هم با نصف تست تمام کردم و تصمیم دارم کل تست ها رو بزنم از اول
مدار جلد 1 کاروزرگر را خوندم و دارم دوباره از اول تست از رو تقوی میزنم و الان فصل 2 هستم
الک از اسلام پناه تا فیدبک خوندم الان دوباره برگشتم عقب تا بهتر و مفهومی هی تست میزنم
معادلات دوفصل خوندم که دیگه با برنامه سنگینم گذاشتمش کنار با کنترل بخونم
کنترل بعد از اتمام همه درس ها میخونم.....

موفق باشید و پر انرژی

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خوب این وضعیته منه
ماشالا شما خوب پیش رفتی
من مهندسی هنوز شروع نکردم.
معادلات از رو گاج میخونم.مرتبه اول تازه تموم شده.
مدار تقوی.مرتبه دوم رو شروع کردم.
الکترونیک اسلام پناه فصل ۳ تازه شروع شده.
کنترل تقوی.فصل پایداری.
سیگنال کهن.فوریه تازه شروع شده.
مغناطیس رهیافت،بعد جهش.فصل اولم هنوز
تا اینجا هرچی رو خوندم همه تستاشو حتی آزاد و تالیفی اگه داشته باشه زدخ
لاکپشتی دارم میرم جلو

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام به همگی،خسته نباشید
من متاسفانه نتونستم این تابستون بخاطر مشکلاتم و اینکه یکی از نزدیکانم بیمارستان بودن و ... اونجور که برنامه داشتم بخونم ولی حالا باز چن روزه شرو کردم
تاحالا ریاضی مهندسی از رو معتقدی الان فصل نگاشتم،مدار فصل دومم از رو خود جبه دارمیخونم و مساله هاشم حل کردم،الکترونیک دو فصله دیود و bjt،کنترل از رو امین رضایی3 فصله اولو خوندم،سیگنال همون فصله 1 و از رو پارسه خوندم،مغناطیسم از رو مرجع تا پتانسیل الکتریکی خوندم با مسئله،
حالا میخواستم از بچه ها یه نظر بپرسم اگه امکانش هست راهنماییم کنید،گفتم کل درسارو تا 15 مهر تموم کنم ولی به موازات هم نمیتونم اینجوری که 11 روزه(منظورم پشت سرهم) مغناطیسمو تموم کنم و 11 روزه الکترونیک و 9 روزه مدارو و 6 روزه سیگنالمو و 8 روزه کنترل و 5 روزه ریاضی مهندسی برنامه بریزم فک کنم بتونم حالا به نظرتون این برنامه اشتباهه اصلا به نظرتون بازدهیش میتونه خوب باشه؟!
ممنون میشم نظرتونو بدین

آفرین عالی پیش رفتین،نگران نباشین همه به نوعی مشغله هاشون نذاشته خوب بخونن،یکیش خود من

به نظرم 2درسو انتخاب کن یا 4 درس،چون منم همه رو به موازات میخوندم خیلی خوب بود،اما هفتگی کار میکنم مثلا در هفته اول که روز های فرد مدار و ریاضی میخونم یه هفته رو ریاضی بیشتر وقت میذارم یه هفته روی مدار
چون گاهی فصل ها نیازمند وقت بیشتری دارن
ولی تجربه من نشون میده هر فصل آدم باید با تستش جمع کنه چون اگر فقط بخونیم ممکنه نتونیم یک ماه بعد بیاد بیاریم چی بود چی شد.....
مثلا الک اسلام پناه فقط سوالات تشریحی میخوندم ولی بعد فهمیدم نه اصلا یادم رفت برگشتم از اول با تست کل فصل ها خوندم

دانشمند كوچك

عضو جدید
از کار قشنگ دوستمون ممنون،راستش یکم بهم آرامش داد و همچنین حس رقابت
اگر بچه های تاپیک قبول دارن هفتگی مثلا روز های جمعه بیایم و اینطوری گزارش بدیمو برنده هفتگی رو اعلام کنیم که کی داخل اون هفته کولاک کرده،کاری به چقدر تموم کردن کتاب ها نداریم و کی کجاست،هرکس در اون هفته با پتانسیل بالا عمل کرده ...
لااقل برای من باعث رقابت میشه؛اگرم باعث استرس افراد میشه که کلا حرفامو نادیده بگیرین
امیدوارم منظورمو به دوستان خوب رسونده باشم;)

ghalndar

عضو جدید
یه سوال اساسی
من تابحال سعادت دیدن دفترچه کنکور ارشد از نزدیکو نداشتم!!!
آیا حقیقت داره ماشین حساب مجاز نیست!!!
پس مدار و الکترونیک چطور حل کنیم!!!!!!!!!:confused:

pouyan87

عضو جدید
سلام به همگی،خسته نباشید
ممنون میشم نظرتونو بدین

با اینکه گفتین مشکل داشتین بازم خیلی عالی خوندی و فک نمیکنم عقب باشی

در مورد سوالت منظورت اینه که 11 روز پشت هم الک بخونی تا تموم شه ؟ و بقیه دروس هم به این ترتیب ؟

من به نظرم این روش غلطه در واقع در مورد من اصلا جواب نمیده ولی شاید واسه شما اینطوری خوب جواب بده
البته فک کنم 11 روزه نشه خیلی خوب یه درسو بست :)

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی،خسته نباشید
ممنون میشم نظرتونو بدین

ُسلام خدا قوت
آرزو میکنم از نزدیکانتون که بستری بودن الان در سلامت کامل باشن.
به نظرم بهتره کتاب سیگنالتونو عوض کنید
حتما قرار نیس تا 15 مهر تموم کنید.بهتره واسه خودتون وقت تعیین نکنید که مثلا تا فلان روز باید تموم کنم.اینطوری تو کیفیت درس خوندنتون تاثیر منفی میذاره
بالفرض 11 روز اول مغناطیسو تموم کردید تا 40 روز دیگش اصلا مغناطیس رو نگا نمیکنید و باعث میشه دوباره یادتون بره.اگرم بلافرض بگید مرور میکنید روزایی که درسای بعدی رو میخونید اونموقع با این مدتی که گذاشتی محاله تموم کنید درسارو.
6 روز واسه سیگنال؟؟! یا مثلا 9 روز واسه مدار؟ با تست اونموقع؟ محاله برسید مدار 1 و 2 روی هم فک کنم 10 فصل باشه شما یعنی روزی میخواین یه فصلو بخونید با تستاش؟
بهتره فعلا درسای اصلی رو بخونید و تموم کنید بعد برید سراغ درسای بعدی.مثلا مغناطیسو فعلا نخونید.اول ریاضی مهندسی مدار باتوجه به گرایشی که میخواین امتحان بدین اگه مخابراتی هستین سیگنال اگه الکترونیکی هستین الگترونیک اگه کنترلی هستین کنترل اگه قدرتی هستین ماشین رو بخونین و تموم کنین.بعد برید سراغ درس بعدی.
ریاضی مهندسی بعد فصل نگاشت فک کنم دوتا فصل بمونه از کتاب معتقدی اونو توی این هفته تموم کنین.فعلا مدارو ریاضیو یکی از دروس بالا که گفتمو بخونید تموم کنید از شهریور درسای دیگه رو جایگزین کنید.

من خودمم نتونستم اونطوری که باید بخونم تستام موندن.میخوام تا آخر مرداد تستای ریاضی مهندسی و سیگنالو تموم کنم و مدار یک رو تموم کنم که با خیال راحت از شهریور شروع کنم درسای بعدی رو بخونم

pouyan87

عضو جدید
ماشالا شما خوب پیش رفتی
من مهندسی هنوز شروع نکردم.
معادلات از رو گاج میخونم.مرتبه اول تازه تموم شده.
مدار تقوی.مرتبه دوم رو شروع کردم.
الکترونیک اسلام پناه فصل ۳ تازه شروع شده.
کنترل تقوی.فصل پایداری.
سیگنال کهن.فوریه تازه شروع شده.
مغناطیس رهیافت،بعد جهش.فصل اولم هنوز
تا اینجا هرچی رو خوندم همه تستاشو حتی آزاد و تالیفی اگه داشته باشه زدخ
لاکپشتی دارم میرم جلو

البته من خیلی نمیرم تو بحر (بهر ) درس که بخوام خیلی مفهومی بخونم به خاطر این سرعتم یه خورده زیاد شده . که اینم نقطه ضعم میدونم
البته یه چیزیم که بهش اعتقاد دارم اینه که قرار نیس من 100 بزنم همرو . هر درس 4 تست درست غیر زبان و یه درس دیگه که به عنوان نقطه قوت خودمونه میتونه مارو سمت تهران هدایت کنه:)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال اساسی
من تابحال سعادت دیدن دفترچه کنکور ارشد از نزدیکو نداشتم!!!
آیا حقیقت داره ماشین حساب مجاز نیست!!!
پس مدار و الکترونیک چطور حل کنیم!!!!!!!!!:confused:

شدنش میشه حل کرد ولی وقت گیره و آدم استرس میگیره سرجلسه و ممکنه غلط حل کنه :|
کنترل هم بهش اضافه کن :دی

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
البته من خیلی نمیرم تو بحر (بهر ) درس که بخوام خیلی مفهومی بخونم به خاطر این سرعتم یه خورده زیاد شده . که اینم نقطه ضعم میدونم
البته یه چیزیم که بهش اعتقاد دارم اینه که قرار نیس من 100 بزنم همرو . هر درس 4 تست درست غیر زبان و یه درس دیگه که به عنوان نقطه قوت خودمونه میتونه مارو سمت تهران هدایت کنه:)
هدایت کنه رو خوب اومدی :D
آقا 4 تا تست چیه بیشتر بزنید من سال بعد میخوام همتونو تو شریف ببینم !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا